Головний арбітр: Денис Шурман (Київська область)
Асистенти: Дмитрий Запороженко (Запорізька область), Виктор Нижник (Вінниця)
Голи: Рамірес, 49, Гармаш, 89, Волошин, 90+3
"Динамо": Бущан, Сирота, Дячук, Дубінчак, Беніто (Тимчик, 46), Сидорчук, Буяльський (Царенко, 77), Андрієвський (Шапаренко, 77), Караваєв, Кабаєв (Волошин, 65), Рамірес (Гармаш, 65)
"Верес": Когут, Курко, Балан, Гагун, Вовченко, Пасіч (Дахновський, 73), Кучеров, Блізніченко (В.Шарай, 66), С.Шарай (Лебеденко, 56), Кльоц (Годя, 73), Гайдучик (Шестаков, 66)
Тренер: Юрий Вирт
Попередження: Сидорчук, 25, Дячук, 38, Шапаренко, 82
Нереалізований пенальті: Шестаков, 87

{{widget:lineup:21309}}

Не дивлячись на те, що в турнірному плані матч для "Динамо" нічого не вирішував, Олександр Шовковський виставив на гру найсильніших, зокрема, зі стартових секунд на "домашнє" поле стадіону "Авангард" вийшли Сидорчук, Буяльський, Андрієвський. Втім, перший гострий момент вже на 7-й хвилині створили фактичні господарі рівненського стадіону, і Блізніченко підступно пробив після передачі від Гайдучика, але Бущан опинився на місці. Динамівці відповіли за дві хвилини, але Буяльський не дотягнувся до м’яча після передачі у штрафний від Сироти. Ще за пять хвилин відповідають рівняни, але Пасіч пробиває повз ворота.

Після цього довелося спостерігати за перекотуванням м’яча переважно в центральній зоні. Але якщо "Динамо" це певною мірою влаштовувало, то "Вересу" задля сподівання на успіх (як у цьому матчі, так і в контексті завдання на сезон), треба було шукати можливості для взяття воріт. І одна з них з’явилася на 27-й хвилині, коли Шарай здійснив спринтерський забіг майже з центра поля і вийшов, фактично, сам на сам з Бущаном, втім дещо відпустив від себе м’яч, і ця мить дозволила Бущану випередити суперника і заволодіти круглим.

Ініціатива поступово перейшла до динамівців, які намагалися позиційно розхитати захисні ресурси "Вереса", втім до завершального удару як і до серйозного загострення справа не доходила. Реально забити в такій ситуації можна було лише зі стандарту, і він з’явився на 44-й хвилині, але фірмовий удар зі штрафного лівою у виконанні Андрієвського прийняла на себе поперечина.

За традицією останніх ігор, з перших секунд другого тайму "Динамо" включило максимальні обороти, і за дві хвилини своє перше слово сказав Рамірес. Щоправда, сказав не до кінця, пробивши головою з відскоком у поперечину після навісу з лівого флангу від Дубінчака. Але за мить таки виправився в епізоді, який дальнім навісом у штрафний розпочав Андрієвський, Караваєв, отримавши м’яч, відпасував на лінію воротарського саме на Раміреса, який, прибравши двох захисників, пробив другим дотиком у порожні ворота, 1:0. А ще за п’ять хвилин Рамірес ледь не зробив дубль, коли Когут не зміг зафіксувати круглого після прострілу, а динамівець, вигравши підбирання, не зумів переграти голкіпера. За десять хвилин вже "Верес" міг забивати, але Кльоц пробив низом з-за меж штрафного поруч зі стійкою.

Сам цей епізод не став переламним, "Динамо" продовжувало володіти ініціативою, а на 66-й хвилині втратило гострий момент, щоб подвоїти рахунок. Денис Гармаш, який за хвилину до цього замінив Еріка Раміреса, віддав класний розрізний пас на Волошина, який теж пере цим вийшов на поле замість Кабаєва. Волошин вийшов сам на сам із Когутом, залишив останнього не при справах, але з гострого кута не зміг влучити у порожні ворота. І Юрій Вірт, і Олександр Шовковський намагалися освіжити гру кожен своїх гравців, але сценарій не змінювався.

І тут – манна небесна на 87-й хвилині. Сирота в штрафному сфолив на Балані в штрафному – пенальті. Який не реалізував Шестаков, його удар для досвідченого Бущана по центру був дуже передбачуваним, голкіпер, нехай з другоє спроби, але зафіксував м’яч на лінії воріт. Після чого за іронією долі настало покарання. 89-та хвилина – Дубінчак зліва прострілює на Гармаша, який в дотик замикає цю передачу, 2:0. А остаточно поховав номінальних гостей вже у доданий час Волошин, замкнувши простріл Караваєва, 3:0.

3:0, цілком логічна, на класі перемога "Динамо". Щодо "Вереса", то шанси врятуватися від перехідних матчів в команди Юрія Вірта ще є, але все буде вирішуватися в останньому турі, і не все залежатиме лише від рівнян. Очікуємо на розв’язку.

Читай також: "Динамо" - "Верес": стартові склади