Головний арбітр: Олексій Деревінський (Київ)
Асистенти: Руслан Єрмоленко (Чернігів), Денис Марченко (Чернігів)
"Металіст 1925": Мозіль, Коваленко, Ю.Потімков, Безуглий, Курило, Ременюк (Дмитренко, 59), Вачіберадзе (Бичек, 59), Кравченко (Абдуллаєв, 73), Габелок, Русин, Чирук (Островський, 82)
"Кривбас": Кліщук, Дібанго, Стецьков, Бескоровайний, Капіч, Хомченовський, Задерака (Татарков, 63), Понєдєльнік, Соса (Шевченко, 90+2), Семотюк (Кораблін, 73), Дебелко
Тренер: Юрій Вернидуб
Попередження: Кравченко, 28, Курило, 74, Бичек, 84 - Кліщук, 90+2

{{widget:lineup:21304}}

Перед 29-м туром УПЛ у "Кривбасу" були далекі перспективи за щось ще поборотися, дивлячись на сьоме місце, на якому знаходилася команда. Однак на ділі все виявилось куди більш цікаво. А головне – інтригуючи. І подякувати за це потрібно "Олександрії", яка програла "Зорі" та в останніх турах розгубила свій відрив від переслідувачів.

Після вчорашнього ігрового дня стало зрозуміло, що криворіжцям ще є, за що боротися. У разі перемоги над "Металістом 1925" підопічні Юрія Вернидуба мінімум наближалися до "Олександрії" на відстань у два очка. Максимум – могли піднятися на шосте місце, але для цього "Ворсклі" ще треба було поступитися. Тому тренерський штаб "Кривбасу" вирішив не проводити ніяких експериментів, виставивши повністю основний склад. Виключення – Луньов, який був дискваліфікований. Замінив його на позиції Хомченовський, а у складі – Задерака.

У "Металіста 1925" наприкінці чемпіонату трішки інші задачі. Хоча команда і знаходилася в серединці турнірної таблиці, повністю убезпечити себе від вильоту поки не змогла. Підопічним Едмара та Олега Голодюка потрібні були три очки, щоб виключити варіант з потраплянням до зони плей-оф. Після матчу з "Інгульцем" команді не міг через дискваліфікацію допомогти Жичиков. На правому фланзі замінив його Потімков. Не було в заявці і Мартинюка, замість нього вийшов Кравченко.

Дуже швидко команди обмінялися ударами в площину воріт. Спочатку на 6-й хвилині Стецьков пробив у руки Мозілю, а через три хвилини вже Кліщук відловлював удар Чирука. Ось тільки це все, що толкового у першому таймі в атаці зміг створити "Металіст 1925". На цьому фоні "Кривбас" виглядав трошечки краще: у гостей можна згадати удар Дебелко після кутового повз ворота та постріл Капіча вже перед перервою, з яким з другої спроби впорався голкіпер харків’ян. В цілому ж була доволі повільна та нудна гра, яку рахунок 0:0 прекрасно характеризував.

Все змінилося на першій хвилині другого тайму. Не встигли розіграти з центру поля, як м’яч вже опинився у воротах "Металіста 1925", на що знадобилося 32 секунди. Дебелко отримав м’яч після вкидання ауту, спробував віддати, але влучив у суперника. Вже від захисника м’яч відскочив до Заредаки, який з близької відстані розстріляв ворота. 0:1!

Тут харків’янам вже потрібно було щось змінювати. Якщо до перерви вони ще могли дозволити собі спокійно покатати м’ячик, нікуди не спішити, то тепер вже потрібно було відіграватися, щоб хоча б одне очко здобути. В теперішній ситуації, де йде справжня "заруба" між сімома клубами - це все одно суттєвий доробок.

Едмар одразу почав робити заміни, однак нічого не допомагало почати нарешті створювати гостроту у воріт Кліщука. Лише перед самою кінцівкою почали з’являтися проблиски надії. Спочатку на 86-й хвилині потужно пробив Русин – голкіпер забрав. Через хвилину вже Абдулаєв небезпечно прострілював – знову забрав Кліщук. На 90-й хвилині Дмитренко навіть зрівнювати міг, але запустив м’яч повз ворота. У відповідь "Кривбас" взяв і забив вдруге: на останніх секундах Капіч класно зіграв на лівому краю штрафного і прострелив на дальню штангу, де замкнув Кораблін. 0:2!

У підсумку тепер ситуація у нас наступна. Перед останнім туром "Кривбас" лише на два очки відстає від "Олександрії" і на одне – від "Ворскли". Попереду у команди гра з "Дніпром-1", який буде битися за те, щоб не віддати "Зорі" друге місце. "Ворскла" зіграє проти "Шахтаря", де має великі шансі мінімум не виграти. Олександрійці у гостях будуть грати проти "Руху". Враховуючи, як команда Ротаня грає нічиї, "Кривбас" реально може потрапити до єврокубків. Потрібно лише виграти та сподіватися на "гірників" та львів’ян.

У "Металіста 1925" ситуація гірша. Хоча команда і знаходиться на 11-му місці, випереджає "Рух" та "Інгулець" лише за додатковими показниками. При тому в останньому турі грати проти "Динамо". Якщо кияни перемагають, а львів’яни та петрівці набирають очки, то "Металісту 1925" доведеться грати перехідні матчі.