Головний арбітр: Дмитро Кривушкін (Харків)
Асистенти: Євген Данильченко (Луганськ), Євген Петраков (Київ)
"Рух": Паньків, Холод, Слюбик, Роман, Соломон-Отабор (Мисик, 84), Сапуга, Підгурський, Климчук, Притула, Альваренга (Квасниця, 70), Лях
"Олександрія": Шевченко, Мірошніченко, Логінов, Бабогло, Сігеєв, Ковалець, Шулянський (Цуріков, 75), Михайленко (Рибалка, 79), Мустафаєв Раміль Огли (Кожушко, 67), Копина, Кулаков
Тренер: Руслан Ротань
Попередження: Сапуга, 25, Притула, 28, Підгурський, 50 - Михайленко, 22, Бабогло, 26, Копина, 44

{{widget:lineup:21380}}

Дуже неочікувано наприкінці сезону виявилося так, що за п’яте місце ще жива інтрига. "Створила" цю історію сама "Олександрія", яка поступово розгубила всю свою перевагу над конкурентами. У підсумку перед останнім туром трапилася така ситуація, що підопічним Руслана Ротаня потрібно було тільки перемагати на виїзді "Рух". Якщо цього не відбувалося, тоді вже треба було дивитися матчі "Ворскли" та "Кривбасу", в яких конкуренти мали не перемогти.

На вирішальну гру сезону Руслан Ротань вирішив знову перебудувати свій правий фланг, відправивши Мірошніченка на звичне для нього місце у захисті, а вище вийшов грати Мустафаєв. Була зміна і в центрі поля: замість Рибалки вийшов Михайличенко.

У "Руха" була своя "заруба" за життя. Львів’яни продовжували битися, щоб не потрапити до зони перехідних матчів. Для цього їм було потрібно зіграти просто не гірше за "Інгулець" або "Металіст 1925". Допомогти "Руху" в цьому не могли Таллес та Дідик, які відбували дискваліфікацію. Замінили їх у стартовому складі Холод та Притула.

Майже одразу "Рух" ледь не подарував супернику такий бажаний гол. На 2-й хвилині Слюбик відверто наварив, але пощастило господарям, що Логінов не влучив у ворота метрів з 15-ти. Через сім хвилин вже самі олександрійці створили гольовий момент. Мірошніченко зробив подачу, а Кулаков ударом головою влучив у дальню штангу.

Щоправда, на цьому стартовий штурм львівських воріт швидко і закінчився.  Хоча до 20-ї хвилини за ударами було вже 4:0 на користь гостей, гольових моментів не було. Найцікавіше, що трапилося до перерви – момент у воріт Шевченка. Голкіперу довелося переводити на кутовий удар Сапуги. А так – боротьба, боротьба і ще раз боротьба. В період з 21-ї по 28-му хвилини арбітру довелося показати одразу чотири жовті картки.

Другий тайм був вже більш жвавий. Все розпочалося з того, що Альваренга міг забивати, але на 48-й хвилині влучив у поперечину. Гості відповіли небезпечним ударом Михайленка вже у ворота, однак з офсайду. Справжній штурм воріт Паньківа розпочався десь за десять хвилин до кінця. На той момент "Ворскла" вже мала перевагу над "Шахтарем" в два м’ячі, що ніяк не могло влаштовувати "Олександрію". На 80-й хвилині після подачі кутового Ковалець міг забивати головою – Паньків потягнув з-під поперечини. Виривати гостям єврокубки міг Кулаков на останній хвилині компенсованого часу, але пробив вище воріт…

На тому "Олександрія" безславно і завершила цей сезон. Як у тій приказці, де на березі… очікувало фіаско. "Рух" ж просто відстояв той результат, який йому був потрібний. "Інгулець" програв, а "Металіст 1925" зіграв у нічию, тому львів’яни завершують чемпіонат на 11-му місці.