Товариський матч. Італія (U-16) - Україна (U-16) 4:1. Отримали три пенальті
Автор: Олег Семенченко

Італія (U-16) - Україна (U-16) 4:1

Голи: 15, 32, 40, з пенальті, 80+4, з пенальті - Хлань 59.

Україна: Друі, Боль, Булеза (Роман, 58), Маленков (Козик, 75), Мампасі, Антонюк (Хлань, 41), Очеретько, Демцун (Підгурський, 41), Попов, Волошин, Махиня (Федурко, 62).

Юнацька збірна України (гравці 2003 року народження) з великим рахунком поступилася в товариському матчі одноліткам з Італії, інформує прес-служба ФФУ.

Підсумок одного з двох запланованих виїзних товариських матчів проти збірної Італії виявився не на користь команди Олександра Петракова - 1:4. Варто відзначити, що арбітр зустрічі призначив у ворота "синьо-жовтих" три пенальті, два з яких господарі поля реалізували. Свої голи італійці провели на 15-й, 32-й, 40-й і 80+4-й хвилинах (два останніх - з пенальті). М'яч престижу в українців на 59-й хвилині забив нападник "УФК-Карпати" Максим Хлань.

Наступний поєдинок цих суперників відбудеться 25 жовтня (початок - о 13:00).