"Аякс" - "Наполі" 1:6. Приниження голландської школи футболу (+ Відео)
Автор: Аркадий Капелька

Така нищівна поразка навіть у кошмарному сні не могла наснитися вболівальникам "Аяксу". Тим більше, що старт поєдинку з "Наполі" для господарів склався майже ідеально. Вже на 9-й хвилині м’яч від ноги Кудуса влетів в ворота неаполітанців – 1:0. Але недовго грала нідерландська музика…

Проходять ті ж дев’ять хвилин і "Наполі" зусиллями Распадорі спочатку зрівнює рахунок (1:1), а потім до перерви забиває ще двічі – Ді Лоренцо та Зелінськи (3:1).

15-хвилинний відпочинок не пішов на користь господарям, адже вже за хвилину після відновлення гри вони пропустили вчетверте (Распадорі оформив дубль)  - 4:1. Потім Джакомо виступив вже в ролі асистента, віддавши гольову передачу на Хвічу Кварацхелію – 5:1.

На 73-й хвилині стало остаточно зрозуміло, що господарі приречені – другу жовту картку отримав Душан Тадіч, залишивши свою команду у меншості. Масну крапку у цьому протистоянні поставив син Дієго Сімеоне Джованні. 6:1 – "Наполі" трощить "Аякс" на його полі.

Після трьох турів в групі А лідирує "Наполі" - 9 набраних очко. Другим йде "Ліверпуль" (6 очок). У "Аякса" залишилось 3 залікових пункти, а "Рейнджерс" очок не набирав.