ПСЖ - "Баварія" 0:1. Коман знов засмучує рідний клуб

ПСЖ (Париж, Франція) - "Баварія" (Мюнхен, Німеччина) 0:1
ПСЖ: Доннарумма, Хакімі (Кімпембе, 46), Мендеш, Маркіньйос, Рамос, Заїр-Емері (Руїс, 57), Солер (Мбаппе, 57), Верратті, Перейра (Феррейра, 75), Неймар, Мессі
"Баварія": Зоммер, де Лігт, Упамекано, Павар, Канселу (Девіс, 46), Мусіала, Кімміх, Сане, Горецка, Чупо-Мотінг (Мюллер, 76), Коман (Гнабрі, 76)
Попередження: Кімпембе, 70, Неймар, 86 - Павар, 26, Павар, 90+2
Вилучення: Павар, 90+2

{{widget:lineup:19513}}

Ліга чемпіонів - це любов мільйонів вболівальників по всьому світу, тому символічно, що цього року вона повернулася саме 14-го лютого та й ще матчем в Парижі. Проте ПСЖ і "Баварії" було не до романтичного настрою, оскільки на кону путівка в чвертьфінал. Ці команди в останнє зустрічалися в цьому турнірі в фіналі 2020 року, але зараз обидві далекі від своїх найкращих кондиції. Це було помітно по їхнім результатам після чемпіонату світу. Парижани втратили 11 очок в семи матчах, мюнхенці - шість в п'яти. Проте, незважаючи на це, обидві команди все ще перші в чемпіонській гонці. Тим не менш, проблеми у грі суперників помітні і було цікаво, як команди з ними впораються.

ПСЖ попри всі намагання не зміг повністю відновити Мбаппе до цього матчу і бомбардир лишився на лаві запасних. В "Баварії" у старті не опинився Мюллер, який отримав пошкодження у вихідні. Проте його вплив на гру мюнхенців важко порівняти з Мбаппе для ПСЖ. Також варто виділити Заїра-Емері. Нещодавно він став наймолодшим автором голу у ПСЖ в Лізі 1, а зараз вже встановив аналогічний рекорд, вийшовши у старті парижан в плей-офф. Йому ще немає і 17 років.

"Баварія" з перших хвилин діяла в звичному для себе ключі для бундесліги: пресингувала та володіла м'ячем. Парижани ж були не в своїй тарілці і виглядали незвично пасивно, лише зрідка організуючи атаки. Проте захист господарів непогано робив свою справу і у мюнхенців, попри регулярну напругу біля воріт суперника, були лише напівмоменти і не більше. Доннаруммі все ж таки під завісу тайму довелося рятувати свою команду, коли італієць відбив удар Кімміха, який наносив його на межі штрафного майданчика. Тож рахунок 0:0 к перерві встояв.

Читай також: Ліга чемпіонів. ПСЖ – "Баварія" 0:1. Відео голів

У обох команд в перерві вийшли нові гравці в захист. Хакімі поступився місцем на полі Кімпембе, а Канселу - Девісу. Вихід Альфонсо дуже швидко себе виправдав, він знайшов навісом у штрафній Комана. М'яч після удару Кінгслі пострибав і влетів в сітку поміж рук Доннарумми. Що ж француз вже не в перше засмучує ПСЖ, саме він - вихованець парижан забив вирішальний гол у фіналі 2020 року.

Галтьє відреагував миттєво, випустивши Мбаппе. А забити ще один могла "Баварія": після удару Чупо-Мотінга Доннарумма перевів м'яч у стійку, а після кутового здійснив ще один чудовий сейв. ПСЖ під кінець матчу створив декілька чудових моментів і м'яч навіть два рази побував в сітці воріт, але щоразу був зафіксований офсайд. Тож вболівальники парижан відчули певний ефект дежавю, але на відміну від 2020-го в їхньої команди ще буде можливість відігратися в Мюнхені 8-го березня. "Баварія" проведе той матч без одного з кращих гравців цього поєдинку, оскільки Павар отримав вилучення.