Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Подорож в Ірландію.
Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

З жаби чек викинув, а от з мака є... Кола - 6,8, бігмак - 18,50, нагетси - 4,6,вода без газу 0,5 - 4,70, фрі середня - 6.9,велика - 9,9.

Не знаю, моя якось фрі і бургер за 7 взяла :)

 

SL001

Ответ на сообщение пользователя SL001 показать

Не знаю, моя якось фрі і бургер за 7 взяла :)

Цук, ну хочеш я тобі чек пришлю?))) там ще бургер і рол яких в нас нема.

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

Цук, ну хочеш я тобі чек пришлю?))) там ще бургер і рол яких в нас нема.

Може ти щось хитровиїбане брав, я ж хз :)

В мене теж є малої чеки :)

 

SL001

Ответ на сообщение пользователя SL001 показать

Може ти щось хитровиїбане брав, я ж хз :)

В мене теж є малої чеки :)

Я тобі озвучив ціни на те, що й в нас є, "хитровиєбане" я навіть не писав)))

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя SL001 показать

Зрозуміло. Мені моїх двох вистачає :)

Ну в rvv третя дитина була запланована до початку війни)

Якщо я нічого не плутаю

 

Шеф

Ответ на сообщение пользователя Шеф показать

Ну в rvv третя дитина була запланована до початку війни)

Якщо я нічого не плутаю

Нічого не плутаєш, 1 лютого народився...

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

Нічого не плутаєш, 1 лютого народився...

Я запам'ятав, що десь на початку )

 

Шеф

Початку року

 

Шеф

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

Нічого не плутаєш, 1 лютого народився...

Як малеча подорож переносить?

Ти з сім'єю поїхав?

 

Шеф

Ответ на сообщение пользователя Шеф показать

Як малеча подорож переносить?

Ти з сім'єю поїхав?

Номально, навіть відмінно... я чекав до упора... Наче й робота пішла восени і діти бабахів не чули... Майже... А тут 23 листопада... 2 дні без світла, води, зв'язку... Остання крапля... Дружина з дітьми сама відмовлялась їхати...

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

Номально, навіть відмінно... я чекав до упора... Наче й робота пішла восени і діти бабахів не чули... Майже... А тут 23 листопада... 2 дні без світла, води, зв'язку... Остання крапля... Дружина з дітьми сама відмовлялась їхати...

Хай тобі щастить

Та щоб скоріше з'явились умови для повернення

 

Шеф

Ответ на сообщение пользователя Шеф показать

Хай тобі щастить

Та щоб скоріше з'явились умови для повернення

Дякую... Сам сподіваюсь, що вернусь... Напевно трохи на підсвідомості зіграло, що легалізуватись в ірландії малореально, якщо війна навіть через 2 роки закінчиться...

 

rvv1

Ну... Доїхав. В Дубліні в аеропорту на виході зустріли волонтери, автобусом привезли в розподільчий центр, він же табір біженців, там отримав посвідку на право проживати і працювати, написав заяву на отримання податкового номеру, 4-5 робочих днів робиться. Лише коли отримаю - зможу написати заяву на виплати.

Араби, африканці - живуть в спортзалі. Українців розселяють, з мого літака усіх розвезли...

Я попав у Уотерфорд, бачити пальми і сніг трохи дивно... Заселили в тимчасове житло з повним пансіоном... 3 сім'ї в кімнаті...

 

rvv1

нашо нам ті ціни !!

пиши які дівки там !

 

GOTS

Ответ на сообщение пользователя GOTS показать

нашо нам ті ціни !!

пиши які дівки там !

А шо писати? Фото зразу давай, як мінімум :)

 

SL001

Ответ на сообщение пользователя GOTS показать

нашо нам ті ціни !!

пиши які дівки там !

І накрашені страшні і не накрашені)))

А серйозно - та я їх толком і не бачив... В парикмахерській одна сімпотна, на другій кіло штукатурки... Багато з зайвою вагою. Жодної рудої не бачив))) нижче пояса не заглядував, з дружиною)))

 

rvv1

Кум уже несколько месяцев в Ирландии.

Поселили на курорте, 2-х комнатный люкс и бесплатное 3-х разовое питание.

Через некоторое время предложили потесниться. Или принять к себе ещё одну семью, или переехать в 1-комнатный стандарт.

Переселился в стандарт.

 

vickov

Hotel Entrance, на берегу озера.

 

vickov

Ответ на сообщение пользователя vickov показать

Hotel Entrance, на берегу озера.

Не хоче там запитати че не приймуть сім'ю?)))

 

rvv1

А тепер про погане... Хворіють усі діти... Це просто піздец... Підселили ще одну сім'ю з Каховки, також хворі діти, молодший в них всю ніч ще й лякався кожного шороху...

Про жопу з поселенням в Німеччині - підтвердили... Перебрались з розподільчого центру... Кажуть, що тут курорт в порівнянні...

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя vickov показать

Кум уже несколько месяцев в Ирландии.

Поселили на курорте, 2-х комнатный люкс и бесплатное 3-х разовое питание.

Через некоторое время предложили потесниться. Или принять к себе ещё одну семью, или переехать в 1-комнатный стандарт.

Переселился в стандарт.

Племянник, пару знакомых семей тоже там. Поселили в 100 км. От Дублина.

До марта или апреля предоставили домик туристический. Племянник с другом живут в домике с семьёй из Мариуполя.

3 разовое питание и пособие 800 евро.

Жильё то ли до марта или апреля, потом выезжать придётся, у них сезон начинается

 

Али

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

І накрашені страшні і не накрашені)))

А серйозно - та я їх толком і не бачив... В парикмахерській одна сімпотна, на другій кіло штукатурки... Багато з зайвою вагою. Жодної рудої не бачив))) нижче пояса не заглядував, з дружиною)))

ну ти придивляйся, може їм поміч яка потрібна ...там труби підтягнути, провода заправити, саморіз загвинтити ітд

пс. а ось зайва вага то ти здтвував, я чомусь вважав інакше.

пс. і ти говориш, що вони забагато фарбуються ...хоча всі наші баби в Україні говорять, що ТАМ ....в Європі ...жінки того не роблять і ТОКО ми тут (для ВАС) себе гвалтуємо цими процедурами. ))

ппс. ну, єслі шо "вигорить" то маякнеш, нам тут цікаво, для кожного чоловіка це норм ...перепробувати ВСЕ нове)) (відносно).

 

GOTS

Ответ на сообщение пользователя GOTS показать

ну ти придивляйся, може їм поміч яка потрібна ...там труби підтягнути, провода заправити, саморіз загвинтити ітд

пс. а ось зайва вага то ти здтвував, я чомусь вважав інакше.

пс. і ти говориш, що вони забагато фарбуються ...хоча всі наші баби в Україні говорять, що ТАМ ....в Європі ...жінки того не роблять і ТОКО ми тут (для ВАС) себе гвалтуємо цими процедурами. ))

ппс. ну, єслі шо "вигорить" то маякнеш, нам тут цікаво, для кожного чоловіка це норм ...перепробувати ВСЕ нове)) (відносно).

Бля

Чувак виїхав з жінкою, та кіндерів троє

З нмх одна немовля

Жувуть, навіть не в бараку, де хочаб якесь відокремлення а в одному прміщені де ще декілька родин

Діти усі хворіют

А він такий собі збирається, причипурився, запитує вголос на увесь отой спортзал:

Мені на блядки, в когось є одеколон?!

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

Бля

Чувак виїхав з жінкою, та кіндерів троє

З нмх одна немовля

Жувуть, навіть не в бараку, де хочаб якесь відокремлення а в одному прміщені де ще декілька родин

Діти усі хворіют

А він такий собі збирається, причипурився, запитує вголос на увесь отой спортзал:

Мені на блядки, в когось є одеколон?!

бля,

чувак, я з іронією ... та посмішкою.... я ж не примушую його ходити і всіх ірландок за сраку щипати ! розслабся !

пс. а чому не можна запитати його чисто ЧОЛОВІЧУ думку ? Ти уявляєш ..що любий чоловік , любого віку, сімейного стану та інших проблем всеодно цікавить жінками....і це норм.

пс. Якщо тебе вже не цікавлять жінки то ..дивись УПЛ !

ппс. хоча так, є в нас тут один...Блядська Вошь з Бердянська ... той цицьку бачив один раз ...коли мамка ще годувала.

 

GOTS

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

Бля

Чувак виїхав з жінкою, та кіндерів троє

З нмх одна немовля

Жувуть, навіть не в бараку, де хочаб якесь відокремлення а в одному прміщені де ще декілька родин

Діти усі хворіют

А він такий собі збирається, причипурився, запитує вголос на увесь отой спортзал:

Мені на блядки, в когось є одеколон?!

Та ладно, я це й сприйняв як іронію)))

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя GOTS показать

бля,

чувак, я з іронією ... та посмішкою.... я ж не примушую його ходити і всіх ірландок за сраку щипати ! розслабся !

пс. а чому не можна запитати його чисто ЧОЛОВІЧУ думку ? Ти уявляєш ..що любий чоловік , любого віку, сімейного стану та інших проблем всеодно цікавить жінками....і це норм.

пс. Якщо тебе вже не цікавлять жінки то ..дивись УПЛ !

ппс. хоча так, є в нас тут один...Блядська Вошь з Бердянська ... той цицьку бачив один раз ...коли мамка ще годувала.

Красивих бачив тільки місцевих циганок. Але цук губи... Терпіти не можу вареники на морді...

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

Красивих бачив тільки місцевих циганок. Але цук губи... Терпіти не можу вареники на морді...

так, і моя дружина постійно такі фото мені показує ... зі словами

"а що тут гарного ?",

мені теж не подобаються ті "ВАРЕНИКИ", і я нікого зі свого чоловічого оточення не знаю кому б подобалось ... я ХЗ звідки це пішло у баб, що нас подобаються ТАКІ губи, це мабуть який ФЕШЕН , або думка візажистів-геїв, які бо чоловіків мають опосередковане відношеня.

пс. корочє СЛАБЕНЬКО там з "ракєтами" ))

 

GOTS

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

Не хоче там запитати че не приймуть сім'ю?)))

Написал ему, он ответил что периодически кто-то выезжает, кто-то заезжает.

Попробуй с отелем связаться. Может, примут.

 

vickov

Ответ на сообщение пользователя vickov показать

Написал ему, он ответил что периодически кто-то выезжает, кто-то заезжает.

Попробуй с отелем связаться. Может, примут.

Дякую, спробую.

 

rvv1

Дословно, сообщение от кума:

Здесь просто так не поменяешь жильё. Всё проходит через Дублинский центр расселения, а они переселять не хотят. Идёт большой поток беженцев и поэтому отказывают в переселении. У нас так многие хотели переехать.

Можно только воссоединение близких родственников. Жена, дети или родители, остальных не рассматривают.

 

vickov

Мапа сайту Повна версія Оновити