Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Німецький Бункер
Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

От сьогодні нікуди не виходив нажаль, а то ще б раз переконався, що нема)

Ну нема ж.

Ось такого нема.

https://images.app.goo.gl/J2vWbeeEEJosPyzF6

Ось такого нема:)

 

Justas

Sehr geerhrten Herr Ar--- Oleksii

auf Ihren am 21,11,2022 eingegangenen Antrag ergeht nachstehender

BESCHEID

nach§ 152 des Neunten Buches Süzialgesetzbuch (SGB 9) Schwerhindertenrecht

Der festgestelite Grad der Behinderung (GdB) beträgt 100

Diese Entscheidung ist wirksam ab 21,11,2022

 

negredo

Блядь, цю гілку треба було назвати Wolfsschanze

 

negredo

Ответ на сообщение пользователя negredo показать

Sehr geerhrten Herr Ar--- Oleksii

auf Ihren am 21,11,2022 eingegangenen Antrag ergeht nachstehender

BESCHEID

nach§ 152 des Neunten Buches Süzialgesetzbuch (SGB 9) Schwerhindertenrecht

Der festgestelite Grad der Behinderung (GdB) beträgt 100

Diese Entscheidung ist wirksam ab 21,11,2022

Так поздоровляти чи ні?!

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

Так поздоровляти чи ні?!

ХЗ з чим поздоровляти. Хоча я в шоці, отримав німецьку пенсію, ні години тут не працюючи. Ото і думай, що таке соціалістична країна ?

 

negredo

Ответ на сообщение пользователя negredo показать

ХЗ з чим поздоровляти. Хоча я в шоці, отримав німецьку пенсію, ні години тут не працюючи. Ото і думай, що таке соціалістична країна ?

я теж про пенсію

 

ПБН

Аміак , ти просто ще не зовсім освоївся . Все в Німеччині є . І там є набагато більше -- любий нормальний німець може дозволити собі вечором п'ятниці з сім'єю сісти в літак , і провести уік-енд в Барселоні , Генуї , Неаполі , де тобі приготують рибу , чи восьминога , які виловлені годину-дві назад , і на момент приготування ще були живі . В мене племінниця живе з сім'єю біля голандського кордону , то вони їздять в Голандію на уікенди часто -- Амстердам , Ротердам , Гаага , і купа маленьких містечок на узбережжі , де купа маленьких ресторанчиків з часто унікальною морською кухнею , де у кожного повара свої фірмові рецепти .

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя negredo показать

ХЗ з чим поздоровляти. Хоча я в шоці, отримав німецьку пенсію, ні години тут не працюючи. Ото і думай, що таке соціалістична країна ?

Націонал-соціалістична)

---

А твою заяву розглядали з листопада? Я вже зрозумів, тут все довго і нудно з обігом документів. Все прискіпливо та педантично, як і личить німцям. Але все чьотко при цьому і по закону.

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Аміак , ти просто ще не зовсім освоївся . Все в Німеччині є . І там є набагато більше -- любий нормальний німець може дозволити собі вечором п'ятниці з сім'єю сісти в літак , і провести уік-енд в Барселоні , Генуї , Неаполі , де тобі приготують рибу , чи восьминога , які виловлені годину-дві назад , і на момент приготування ще були живі . В мене племінниця живе з сім'єю біля голандського кордону , то вони їздять в Голандію на уікенди часто -- Амстердам , Ротердам , Гаага , і купа маленьких містечок на узбережжі , де купа маленьких ресторанчиків з часто унікальною морською кухнею , де у кожного повара свої фірмові рецепти .

Суспільство багате, та це і не новина ж. Наприклад я одразу отримав матрац, одіяло подушку, все відмінної якості звичайно, комплект постільної білизни, рушники маленькі і великі, набір посуду, від веделок з тарілками до відкривачки з ополонеком, каструлі велику і малу, сковорідку велику і малу, електрочайник і 440 євро підйомних.

Речі, сказали, твої назавжди, як знайдеш квартиру то забереш їх з собою.

Я застелив там кровать, а речі склав у шафу. Бо там я ж жити не буду, живу зараз і іншому місці, у знайомого, майже родича, у нього двокімнатна квартира.

В общагу мені регулярно треба навідуватися за поштою, тому і кровать собі там обладнав) може коли і заночою.

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Аміак , ти просто ще не зовсім освоївся . Все в Німеччині є . І там є набагато більше -- любий нормальний німець може дозволити собі вечором п'ятниці з сім'єю сісти в літак , і провести уік-енд в Барселоні , Генуї , Неаполі , де тобі приготують рибу , чи восьминога , які виловлені годину-дві назад , і на момент приготування ще були живі . В мене племінниця живе з сім'єю біля голандського кордону , то вони їздять в Голандію на уікенди часто -- Амстердам , Ротердам , Гаага , і купа маленьких містечок на узбережжі , де купа маленьких ресторанчиків з часто унікальною морською кухнею , де у кожного повара свої фірмові рецепти .

А що стосується махнути закордон за вкусняками різними, то я б краще у Нідерландах у кофешоп мотнувся))

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

Суспільство багате, та це і не новина ж. Наприклад я одразу отримав матрац, одіяло подушку, все відмінної якості звичайно, комплект постільної білизни, рушники маленькі і великі, набір посуду, від веделок з тарілками до відкривачки з ополонеком, каструлі велику і малу, сковорідку велику і малу, електрочайник і 440 євро підйомних.

Речі, сказали, твої назавжди, як знайдеш квартиру то забереш їх з собою.

Я застелив там кровать, а речі склав у шафу. Бо там я ж жити не буду, живу зараз і іншому місці, у знайомого, майже родича, у нього двокімнатна квартира.

В общагу мені регулярно треба навідуватися за поштою, тому і кровать собі там обладнав) може коли і заночою.

Це що ти називаєш кровать,звучить як ЛІЖКО,або BETT ,,арійською'')

 

анонім

Ответ на сообщение пользователя анонім показать

Це що ти називаєш кровать,звучить як ЛІЖКО,або BETT ,,арійською'')

Я ніколи не розмовляв українською в побуті і навіть не вчив її в школі. Тому звідси усі ці кроваті)

А зараз пишу скрізь виключно на мові і принципово не користуючись перекладачем.

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

Націонал-соціалістична)

---

А твою заяву розглядали з листопада? Я вже зрозумів, тут все довго і нудно з обігом документів. Все прискіпливо та педантично, як і личить німцям. Але все чьотко при цьому і по закону.

Розглянули у день подачи, якщо вірити датам. Правда повідомили про це вже після Нового Року

 

negredo

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

Я ніколи не розмовляв українською в побуті і навіть не вчив її в школі. Тому звідси усі ці кроваті)

А зараз пишу скрізь виключно на мові і принципово не користуючись перекладачем.

Це був не докір тобі,навпаки допомога,підказка.

А взагалі хуйло своїми діями вчинив ,,велику'' допомогу для тих хто хоче сказати всьому світу що він УКРАЇНЕЦЬ,а не уZZкий прикметник,перейшов на рідну ,для кого не зовсім,українську мову.

 

анонім

Ответ на сообщение пользователя negredo показать

Sehr geerhrten Herr Ar--- Oleksii

auf Ihren am 21,11,2022 eingegangenen Antrag ergeht nachstehender

BESCHEID

nach§ 152 des Neunten Buches Süzialgesetzbuch (SGB 9) Schwerhindertenrecht

Der festgestelite Grad der Behinderung (GdB) beträgt 100

Diese Entscheidung ist wirksam ab 21,11,2022

Там в тебе є соціальний робітник,до якого ти можеш по усім питанням звертатися?Зі 100 % інвалідністю,ти маєш отримувати,крім пенсійних виплат,дуже багато ніштяків.Безкоштовний проїзд(по твоїй землі,чи по всій Німеччині,треба запитати),безкоштовне курортне обслуговування(3 тижня на рік),Pflegedienst,та ще багато чого...

 

Justas

Ответ на сообщение пользователя negredo показать

Розглянули у день подачи, якщо вірити датам. Правда повідомили про це вже після Нового Року

Ну про деталі різні, особисті ми з тобою завжди можемо по телефону перетерти) Що і зробимо.

А от скажи, Олексію, для загалу, що тебе у Німечинні найбільше вразило? До чого ти точно не був готовий?

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя анонім показать

Це був не докір тобі,навпаки допомога,підказка.

А взагалі хуйло своїми діями вчинив ,,велику'' допомогу для тих хто хоче сказати всьому світу що він УКРАЇНЕЦЬ,а не уZZкий прикметник,перейшов на рідну ,для кого не зовсім,українську мову.

Слава Україні!)

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя negredo показать

Розглянули у день подачи, якщо вірити датам. Правда повідомили про це вже після Нового Року

Усі виплати повинні здійснити з 21 листопада...

 

Justas

Ответ на сообщение пользователя Justas показать

Там в тебе є соціальний робітник,до якого ти можеш по усім питанням звертатися?Зі 100 % інвалідністю,ти маєш отримувати,крім пенсійних виплат,дуже багато ніштяків.Безкоштовний проїзд(по твоїй землі,чи по всій Німеччині,треба запитати),безкоштовне курортне обслуговування(3 тижня на рік),Pflegedienst,та ще багато чого...

Я доречі теж інвалід, третьої групи в Україні, принаймні на рік. Розроблю ногу, то вже ним не буду. Сподіваюсь на це.

 

аммиак

Ще скажу, поляки просто супер чуваки. Такої уваги до своєї персони я навіть не очікував. Я в Перемишлі добу провів.

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя Justas показать

Там в тебе є соціальний робітник,до якого ти можеш по усім питанням звертатися?Зі 100 % інвалідністю,ти маєш отримувати,крім пенсійних виплат,дуже багато ніштяків.Безкоштовний проїзд(по твоїй землі,чи по всій Німеччині,треба запитати),безкоштовне курортне обслуговування(3 тижня на рік),Pflegedienst,та ще багато чого...

Pflegedienst - сестринська служба??

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

Pflegedienst - сестринська служба??

Фірми по обслуговуванню хворих,наданню медичних послуг.

 

Justas

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

А що стосується махнути закордон за вкусняками різними, то я б краще у Нідерландах у кофешоп мотнувся))

Гастрономічне задоволення у любої здорової людини є другим по силі дії після сексуального . Тому гастрономічний туризм у всьому світі дуже популярний . А що цікавого може бути в кофешопі , якщо все те саме спокійно можна знайти в Німеччині на любій зачуханій вуличці у негрів , чи арабів , та навіть елементарно замовити собі , і тобі все принесуть-привезуть в твою хату чи квартиру ? А от сісти в ресторанчику з видом на море , де шеф-кухар тобі приготує найсвіжішу рибу , причому зробить це саме так , щоб доставити тобі найбільше задоволення , і щоб на слідуючий місяць тобі знову захотілось би відвідати цей заклад -- оце справді задоволення .

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Justas показать

Там в тебе є соціальний робітник,до якого ти можеш по усім питанням звертатися?Зі 100 % інвалідністю,ти маєш отримувати,крім пенсійних виплат,дуже багато ніштяків.Безкоштовний проїзд(по твоїй землі,чи по всій Німеччині,треба запитати),безкоштовне курортне обслуговування(3 тижня на рік),Pflegedienst,та ще багато чого...

Безкоштовний проїзд по Германії. Ну поки ще ті папірці намалюють... Соціальний мені поки що нафіг не треба. Живу я як раз у курортному містечку )))

 

negredo

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

Ну про деталі різні, особисті ми з тобою завжди можемо по телефону перетерти) Що і зробимо.

А от скажи, Олексію, для загалу, що тебе у Німечинні найбільше вразило? До чого ти точно не був готовий?

Що найбільше вразило?

Ну, я строкову відбував у НДР, так що у Німеччині не вперше. Ото і вразило, що раніше тут жили німці, а тепер зуй зна що

 

negredo

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

Ще в ахуї від того, що вони налом у своїй більшості розраховуються. Стільки платежів готівкою не бачив давно, ні в Дніпрі, ні в Сєвєрі, ні в Ризі.

Неправда. Фіфті-фіфті. Але готівка популярна

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

Це я все не до того, щоб якось обісрати Німечинну, а до того, що Україна зовсім не відстала країна, як комусь може це здаватися.

Якби в ній не крали і робили бистріше справжні реформ, то вона давно б не на останніх ролях в Європі була.

Україна за рівнем ефективності - це Африка з нормальним інтернетом.

Так, тут іноді пиздоватий розклад шпрехштунден - прийомних годин у бюро.

Але якщо вже маєш термін - тебе приймуть.

А у нас висиджують геморой п'ять днів від зорі до зорі - тільки блядь як не зайдеш - так то чаї, то непозбувна бентега,то маладой чібурєк, я тут адна, а вас тут многа.

Салдат спіт - служба ідьйот

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Аміак , ти просто ще не зовсім освоївся . Все в Німеччині є . І там є набагато більше -- любий нормальний німець може дозволити собі вечором п'ятниці з сім'єю сісти в літак , і провести уік-енд в Барселоні , Генуї , Неаполі , де тобі приготують рибу , чи восьминога , які виловлені годину-дві назад , і на момент приготування ще були живі . В мене племінниця живе з сім'єю біля голандського кордону , то вони їздять в Голандію на уікенди часто -- Амстердам , Ротердам , Гаага , і купа маленьких містечок на узбережжі , де купа маленьких ресторанчиків з часто унікальною морською кухнею , де у кожного повара свої фірмові рецепти .

Охххх напиздівсі.

Зовсім одне й те саме - тусіч у Барсі чи поїхати у сусіднє село вєліком.

Саме тому у великі акційні дні на касах не пропхнешся.

 

Белый Волк

Паперу і кореспонденції багато.

Але на кожен твій пчіх є підтвердження.

Пунктуальність - казки братів Грімм. Штрафи, фактури і т.д. місяцями йдуть. Але таки доходять.

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя negredo показать

Що найбільше вразило?

Ну, я строкову відбував у НДР, так що у Німеччині не вперше. Ото і вразило, що раніше тут жили німці, а тепер зуй зна що

Навіть у студентському Тюбінгені більшість - місцеві.

НДР і залишилася 95+ відсотків німецькою, крім великих міст. Тільки у тій хуйня чогось жити не хочуть. Всі їдуть у клятий Мюнхен-Штутгарт-Франкфурт.

 

Белый Волк

Мапа сайту Повна версія Оновити