Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
До питання про перспективи Харкова
  • Страницы
  • Все
  • 1
  • ...
  • 4

Не моє. Очевидні речі.

~~~~~~~

Я напишу непопулярне. Після кожного великого прильоту по Харківщині у мережі розганяються пости на кшталт "дайте Харкову ППО". Або навіть "Київ прикрили ППО, а Харків - ні, перекиньте щось з-під Києва сюди, ми теж хочемо жити". Особисто я вважаю, що це розгін російських месседжів, хоча не зрозуміти жах частини харків'ян не можна. Але фахівці не один раз пояснювали, що надійно прикрити місто за ситуації подльотного часу 45 секунд реально неможливо. Систем, які спроможні це забезпечити, немає. В Україні не вистачає засобів ППО, зокрема, для прикриття військ. В ситуації, коли не вистачає якогось ресурсу, треба обирати приоритети. Сьогодні війна йде не за території тощо - війна йде за існування української державності. Без Харкова, у найтрагичнішому для нас сценарії - Україна все ж залишиться. Без Києва - ні. Якщо можливо прикрити тільки одне велике місто (я не знаю, не впевнений, але припустимо, що можна) - треба прикривати Київ, тим більше, що він далі від кордону. Харків був і залишається фронтлайном, і те, що якийсь час його не обстрілювали так, як це було рік тому - цієї ситуації не змінює. Час бути дорослими, нарешті, і розуміти, що якщо ви вирішили залишатися у Харкові (або приїхати сюди) - кожна мить особисто для вас може бути останньою. Кожна наступна ракета може прилетіти в будинок будь-кого з нас. Якщо цього досі не сталося - нам пощастило. Може, й надалі щаститиме, а може - ні. Жодних реальних гарантій. І ніхто з нас не знає, скільки сюди прилетить ще ракет - одна, десять, тисяча. Ворог знищує населення та інфраструктуру, і якщо в якийсь момент у нього не вистачає ресурсів на знищення нашого міста - це, нажаль, скоріше за все не назавжди. Обстріли останніх днів мали нагадати про це. Будуть нові обстріли та нові руйнування. Певною мірою військові захистять мирне населення (ну, збивають же ті ж "шахеди", і не тільки їх, та й ворожі літаки над Харковом, на щастя, не літають), але 100% захисту не буде. Якщо ми можемо жити з цим - живемо. Якщо ні - варто подумати, як убезпечити себе, поїхавши звідси, а не розганяти меседжі, які вигідні в першу чергу нашому ворогу.

Я говорил про логисти,еский тупик в 1300 км? Говорил. Это же касается доставки электроэнергии.

С таким пэвэо обрушение энергетики было делом времени. И вот, оно настало. Ещё один такой прилёт, и тут будет полный пиз.... Ну, и какой тут бизнес? Только оторвать кусок кацапии. Наши же территории, оккупированные сто лет тому.

Можу сказати, як очевидець Погані перспективи. Із всіх підприємств, найуспішніша - Нова пошта.

 

Dixi

Ответ на сообщение пользователя Dixi показать

Можу сказати, як очевидець Погані перспективи. Із всіх підприємств, найуспішніша - Нова пошта.

Офіс в Києві. Тобто не платник податків тут.

Щось живе це продукти і цеховики. І ще дещо в найнесподіваніших місцях, про що ніхто притомний вголос не говоритиме.

А так - Харків має бути центром великої території. Тобто для перспектив тіко шматок нинішньої кацапії. Тобто українські історичні землі. Інакше виключно військова база з інфраструктурою, яка її обслуговує. Місто до 200 тис.

Відверто хуйові перспективи, теща з тестем спакували чемодани, але не тому що бояться і не звикли жити без світла та інших звичайних для мирного часу речей, і не за себе бояться, хочуть ще онуків погледіти... Довго і з важким серцем приймали рішення.

І дійсно, це не провина харків'ян або ЗСУ, ми воюємо з надпотужним ворогом, який хоче нас знищити, і те, що ми не можемо йому протиставити ті ж методи ведення війни або дати належну відсіч, то теж не наша провина...

 

muntyan

По немного сдают нервы. Сейчас полнейшая безнадега и никакой веры в позитивной исход уже нет.

Подруга, на прошлой неделе, собрала вещи и уже в Чехии. Говорит, что больше не может.

Хотя как для Ха имела весьма неплохую зп

 

Shepard

Ответ на сообщение пользователя muntyan показать

Відверто хуйові перспективи, теща з тестем спакували чемодани, але не тому що бояться і не звикли жити без світла та інших звичайних для мирного часу речей, і не за себе бояться, хочуть ще онуків погледіти... Довго і з важким серцем приймали рішення.

І дійсно, це не провина харків'ян або ЗСУ, ми воюємо з надпотужним ворогом, який хоче нас знищити, і те, що ми не можемо йому протиставити ті ж методи ведення війни або дати належну відсіч, то теж не наша провина...

Я про що казав з самого початку? Що мені тут відповідали? Отож. Рожеві поні є рожеві поні.

Треба просто розуміти, чому виникли ці поселення. І чому і як Харків розвинувся до того стану, який ми знаємо. Усьо, імперії остаточні кранти. І вона забирає все, що створила. Тут буде багато волі, багато небезпеки. І мало людей і грошей.

Ответ на сообщение пользователя Shepard показать

По немного сдают нервы. Сейчас полнейшая безнадега и никакой веры в позитивной исход уже нет.

Подруга, на прошлой неделе, собрала вещи и уже в Чехии. Говорит, что больше не может.

Хотя как для Ха имела весьма неплохую зп

Мы входим в самый жопный период. Знаешь, как в одном еврейском анекдоте? Приклей над дверью табличку: "Так будет не всегда".

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Мы входим в самый жопный период. Знаешь, как в одном еврейском анекдоте? Приклей над дверью табличку: "Так будет не всегда".

Ага )

Даже когда все норм, помни, что "так будет не всегда"

 

Shepard

Тут має бути пільговий податковий режим. І я думаю, що він буде, коли роздупляться. Альтернатива - люті дотації.

ТЕЦ-5 відновлювати не має сенсу. Бо це була, є і буде величезна мішень. Відновити - викинути гроші. 22.03 прилетіло 11 ракет. За кацапскої потреби прилетить і більше. Як ти її захистиш? Отож.

По-друге, стільки абонентів вже не буде, а втрати енергії на шляху до споживача - шалені.

Є необхідність будувати друге місто, підземне. Для військової і цивільної критичної інфоаструктури. З урахування рерспектив Ха, це те саме. З запасом потужностей, з захистом від ФАБ-3000 і з запасом, з можлиаістю перемикаьи маршрути. Як колись в слобідсько-козацікі часи тут будувалися підземелля для захисту від татар. Наразі татари ті самі, тіко не з півдня, як колись, а з півночі ...

Ответ на сообщение пользователя Shepard показать

Ага )

Даже когда все норм, помни, что "так будет не всегда"

Именно.

- Я рад за тебя, сын мой. Но табличку не снимай).

... без податкових пільг харківський бізнес не буде конкурентним в масштабах навіть України. Тобто триматись за місто і пільговий режим. Або дотації (яких звідки взяти?). За інше "або" я навіть думати не хочу. Хоча, відверто казати, це мій найбільший нічний кошмар ...

Відсутність ППО та вимкнення електрики на 10-18 годин на добу при її експорті я вважаю щляхом до третього "але". Та відбулися протести проти продажу електрики за кордон, приїхав сюди Зеленський - і сталося диво. В графіках стоїть вже не 7 годин, а 3. Вчора, кого не спитаю, світло не вимикали. І потужності раптом знайшлися. І технічні можливості для передачі. Що такого різкого сталося за два дні? Думаю, що нічого. Просто підараси. Політичні чи корупційні - це ще питання.

.... хтось в Укренерго чи певних владних структурах (у мене припущення щодо конкретних імен, виступи всі зацікавлені читали/чули) цілком можуть працювати "в парі" з ворожими іпсошниками.

Все можливо тільки не з українськими суддями, дфс, ДБР, СБУ та чиновниками корупціонерами...

 

Atlant

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Відсутність ППО та вимкнення електрики на 10-18 годин на добу при її експорті я вважаю щляхом до третього "але". Та відбулися протести проти продажу електрики за кордон, приїхав сюди Зеленський - і сталося диво. В графіках стоїть вже не 7 годин, а 3. Вчора, кого не спитаю, світло не вимикали. І потужності раптом знайшлися. І технічні можливості для передачі. Що такого різкого сталося за два дні? Думаю, що нічого. Просто підараси. Політичні чи корупційні - це ще питання.

А не звернув уваги, що почалися розмови про підвищення тарифів на електрику влітку?

Це ж ода і та ж подія, тільки продовжена у часі.

Електрика в Україні така, що є місця де її багато, а є де її мало.

Тому до 14 року електрика с заходу йшла до Європи, а Харківську область освітлювала Щаст'їнсья ТЕЦ. А якщо її не вистачало не брали у кацапів.

І коли літом сепари її обстрілювали то Луганська область і частка Харківської сиділи без свтла.

А потім, по-перше, домовилися з сепарами (угу, клятий Порох, звісно), що ті не обстрілюють, а електрика частково йде до них, а самі дуже швидку будували ЛЕП до Харківа з центру України, де багато електрикі.

Зараз гнати електрику з заходу до Харківа - це значні збитки. У енергопостачальників і так значні збитки з-за ремонтів, які вони якось компенсують за рахунок експорту. Якщо цього не буде, то потрібно або підвищувати тарифи, або компенсувати держава, яка сама живе за рахунок дотацій вже з Заходу.

А про імпорт почитай про Бурштинський енергоострів.

 

Старый Грек

Ответ на сообщение пользователя Старый Грек показать

А не звернув уваги, що почалися розмови про підвищення тарифів на електрику влітку?

Це ж ода і та ж подія, тільки продовжена у часі.

Електрика в Україні така, що є місця де її багато, а є де її мало.

Тому до 14 року електрика с заходу йшла до Європи, а Харківську область освітлювала Щаст'їнсья ТЕЦ. А якщо її не вистачало не брали у кацапів.

І коли літом сепари її обстрілювали то Луганська область і частка Харківської сиділи без свтла.

А потім, по-перше, домовилися з сепарами (угу, клятий Порох, звісно), що ті не обстрілюють, а електрика частково йде до них, а самі дуже швидку будували ЛЕП до Харківа з центру України, де багато електрикі.

Зараз гнати електрику з заходу до Харківа - це значні збитки. У енергопостачальників і так значні збитки з-за ремонтів, які вони якось компенсують за рахунок експорту. Якщо цього не буде, то потрібно або підвищувати тарифи, або компенсувати держава, яка сама живе за рахунок дотацій вже з Заходу.

А про імпорт почитай про Бурштинський енергоострів.

Про Бургшинський енергоострів в загальних рисах в курсі. Докладніше мені, не спецу, не потрібно. Що за нинішньої ситуації підвищуватимуть тарифи, і їжаку зрозуміло. І це вже було.

Крім Щастя своя генерація в області була, і не так вже й мало.

Ответ на сообщение пользователя Старый Грек показать

А не звернув уваги, що почалися розмови про підвищення тарифів на електрику влітку?

Це ж ода і та ж подія, тільки продовжена у часі.

Електрика в Україні така, що є місця де її багато, а є де її мало.

Тому до 14 року електрика с заходу йшла до Європи, а Харківську область освітлювала Щаст'їнсья ТЕЦ. А якщо її не вистачало не брали у кацапів.

І коли літом сепари її обстрілювали то Луганська область і частка Харківської сиділи без свтла.

А потім, по-перше, домовилися з сепарами (угу, клятий Порох, звісно), що ті не обстрілюють, а електрика частково йде до них, а самі дуже швидку будували ЛЕП до Харківа з центру України, де багато електрикі.

Зараз гнати електрику з заходу до Харківа - це значні збитки. У енергопостачальників і так значні збитки з-за ремонтів, які вони якось компенсують за рахунок експорту. Якщо цього не буде, то потрібно або підвищувати тарифи, або компенсувати держава, яка сама живе за рахунок дотацій вже з Заходу.

А про імпорт почитай про Бурштинський енергоострів.

Енергетика - то частина більш широкої закономірної картини. Одна справа, коли ти - один з найпотужніших логістичних хабів імперії. А савсєм другой, б-ть, турнір, коли ти - логістичний тупик з транспортним плечем в 1300 км. І то не лише в енергетиці.

Що стратегічно роблять кацапи: вони створюють ситуацію, коли утримання Харкова і області для України є збитковим. Причому непідйомно збитковим. Чому до мене й приходять нічні кошмари.

От як до цього ставитись? Хз

~~~~~~~

Харкову дозволили звільняти бізнес від податків, — Шмигаль

Як повідомив прем'єр-міністр України, даний крок це можливість знизити податкове навантаження хоча б для Харкова.

Це три податки: Єдиний податок, орендна плата та плата за майно. Своєю чергою, недоотримані доходи будемо компенсувати з державного бюджету. Це стосується Харкова, але й для всіх інших територій це діє. Ми це зробили універсальним механізмом.

Надіслати новину @Kharkiv_Lifebot

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Енергетика - то частина більш широкої закономірної картини. Одна справа, коли ти - один з найпотужніших логістичних хабів імперії. А савсєм другой, б-ть, турнір, коли ти - логістичний тупик з транспортним плечем в 1300 км. І то не лише в енергетиці.

Що стратегічно роблять кацапи: вони створюють ситуацію, коли утримання Харкова і області для України є збитковим. Причому непідйомно збитковим. Чому до мене й приходять нічні кошмари.

Для того, щоб Харків не був збитковим, треба йому змінюватися.

Якщо буде безпечно, то він може стати науковим хабом та агро-центром.

Машинобудування або для місцевих потреб (ті ж трактори, ну й танки там десь), або щось дороге та унікальне, в чому транспортні витрати не тягнуть на великий відсоток (ті ж турбіни)

Але, він вже не буде "другою столицею" і не буде грати тій ролі що й зараз. І до цього потрібно харків'янам призвичаюватися.

Те ж саме можна буде сказати й про Донецьк, якщо його відвоюємо.

Вугільна та металургійна галузі будуть (фактично, вже) зруйновані і потрібно буде шукати щось інше

 

Старый Грек

Ответ на сообщение пользователя Старый Грек показать

Для того, щоб Харків не був збитковим, треба йому змінюватися.

Якщо буде безпечно, то він може стати науковим хабом та агро-центром.

Машинобудування або для місцевих потреб (ті ж трактори, ну й танки там десь), або щось дороге та унікальне, в чому транспортні витрати не тягнуть на великий відсоток (ті ж турбіни)

Але, він вже не буде "другою столицею" і не буде грати тій ролі що й зараз. І до цього потрібно харків'янам призвичаюватися.

Те ж саме можна буде сказати й про Донецьк, якщо його відвоюємо.

Вугільна та металургійна галузі будуть (фактично, вже) зруйновані і потрібно буде шукати щось інше

Чувак, ти мені нагадуєш сову-стратега з відомого анекдота. Харків може змінити все, але не може змінити свого географічного становища.

"Якщо буде безпечно". Ну, нехай спочатку стане безпечно.

Він не буде науковим хабом при наявності сучасних Кижва і Львова.

Тут не буде ніякого трудо-, капітало- і енерговитратного виробництва. Бо дорого. Яке машинобудування.

Аграрка - так. Але західна і південно західна частини Харківщини елементарно додаються до Полтавщини та Дніпропетровщини. Тут військова база і рештки видобутку газу можуть щось рішити.

Взагалі чорний день для Харкова - позбавлення "Харківгазвидобування" статусу юридичної особи, податки поїхали до Києва.

Хайтек, культурна сфера. Дешева недвига і пільгове оподаткування. Це все після безпеки. І додання територій.

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Чувак, ти мені нагадуєш сову-стратега з відомого анекдота. Харків може змінити все, але не може змінити свого географічного становища.

"Якщо буде безпечно". Ну, нехай спочатку стане безпечно.

Він не буде науковим хабом при наявності сучасних Кижва і Львова.

Тут не буде ніякого трудо-, капітало- і енерговитратного виробництва. Бо дорого. Яке машинобудування.

Аграрка - так. Але західна і південно західна частини Харківщини елементарно додаються до Полтавщини та Дніпропетровщини. Тут військова база і рештки видобутку газу можуть щось рішити.

Взагалі чорний день для Харкова - позбавлення "Харківгазвидобування" статусу юридичної особи, податки поїхали до Києва.

Хайтек, культурна сфера. Дешева недвига і пільгове оподаткування. Це все після безпеки. І додання територій.

Дозволю собі зауваження... Якщо вірити моїм знайомим, то зараз в Харкові вже лише 700-800 тис населення з тих півтора мільйони, які були до війни. І відток населення постійний. Гадаю, що через рік-два в Харкові лишиться не більше 400-500 тис населення. Нажаль((

 

Dixi

Ответ на сообщение пользователя Dixi показать

Дозволю собі зауваження... Якщо вірити моїм знайомим, то зараз в Харкові вже лише 700-800 тис населення з тих півтора мільйони, які були до війни. І відток населення постійний. Гадаю, що через рік-два в Харкові лишиться не більше 400-500 тис населення. Нажаль((

Так. Розповіді Тєрєхова - то чьос, з мого погляду теж десь 700-800 тис. Півляма то буде за щастя. За кілька років перспектива бути містом розміром з нинішні Суми. Потрібний новий - назву його умовно - генеральний "проект Харків". Бо старий 350-річний імперський - назавжди всьо.

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Так. Розповіді Тєрєхова - то чьос, з мого погляду теж десь 700-800 тис. Півляма то буде за щастя. За кілька років перспектива бути містом розміром з нинішні Суми. Потрібний новий - назву його умовно - генеральний "проект Харків". Бо старий 350-річний імперський - назавжди всьо.

Не варто впадати в песимізм! Принаймні неприступною фортецею Харків має шанс стати!))

 

Dixi

Харків - це як всі міста Донбасу разом узяті! Можливо харківянам треба надати житло в безпечних районах країни, але росіяни можуть "брати Харків" років 10-15, і так і не взяти.

 

Dixi

Ответ на сообщение пользователя Dixi показать

Не варто впадати в песимізм! Принаймні неприступною фортецею Харків має шанс стати!))

А я не впадаю. Треба просто зняти рожеві окуляри, поки вони не розбились об реальність лінзами всередину. І жити в реальності. Оксана Забужко так і каже: місто з ментальністю фортеці серед степу. Десь так і є.

Ответ на сообщение пользователя Dixi показать

Харків - це як всі міста Донбасу разом узяті! Можливо харківянам треба надати житло в безпечних районах країни, але росіяни можуть "брати Харків" років 10-15, і так і не взяти.

Тут подвійне питання. Перший аспект ти відзначив. А другий такий: якщо, приміром, скинути Харків, як балласт, далі настане черга Полтави. І це ніколи не скінчиться. Я дууууже сподіваюсь, що це розуміють ті, хто приймає рішення.

Синєгубов. Хоч щось.

~~~~~~~

Півтора мільярда гривень для Харківщини передбачено в державному бюджеті у межах програми Зроблено в Україні.

Держава продовжує підтримку вітчизняних виробників для зміцнення економіки й обороноздатності країни, а також звертати особливу увагу до територій, які зазнали окупації.

Про підтримку підприємців Харківщини в умовах війни говорили під час зустрічі Президента Володимир Зеленський, Першого віце-прем'єр-міністра України Юлія Свириденко з місцевим бізнесом.

Уже відновлена програма компенсацій на придбання сільгосптехніки — для нашої області це стане реальним механізмом економічної підтримки машинобудівників, адже нові замовлення гарантуватимуть продовження роботи профільних підприємств.

Для областей, які пережили окупацію, збільшено термін кредитування до 10 років і знижено відсоткові ставки у межах програми доступних кредитів «5-7-9».

Завдяки грантам на переробку підприємці можуть отримати до 8 млн грн на розвиток власної справи, а для Харківщини, зокрема, можна профінансувати до 80% вартості обладнання.

Легендарный харьковский завод «Турбоатом» переносит производство из Харькова в западные регионы Украины.

Очередное достижение «защитников русскоязычного населения». Восток Украины, где жили самые пророссийски настроенные люди, Россия остервенело равняет с землей. А запад Украины, где живут столь ненавистные россиянам «бандеровцы», получает новые производства и рабочие места. Вся экономическая жизнь постепенное перетекает туда.

В прошлом году из Краматорска на Закарпатье перенес производство завод «Фурлендер», который производит турбины для ветряных электростанций. А переехавших небольших производителей из Харьковской, Луганской, Донецкой, Запорожской областей - вообще не сосчитать.

Нет хуже врага для русскоязычных регионов Украины, чем психически больные российские патриоты.

@kazansky2017

Обстрелы, условные коммунальные удобства и лютая нищета - сквозь это как-то надо прорываться ...

  • Страницы
  • Все
  • 1
  • ...
  • 4
Мапа сайту Повна версія Оновити