Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
українське зерно
  • Страницы
  • Все
  • 1
  • ...
  • 14

Людині говориш що перевізники зараз не в мінусі),але йому не доходить)

Ну як людині це пояснити?

Йому дуже хочеться щоб було погано

Ну і щоб всі кордони закрили

Так такому створінню краще буде жити)

Вовче,турбуйся про свої 400 євро,щоб не забрали і тобі не прийшлося працювати

 

igorok

Ответ на сообщение пользователя Белый Волк показать

Ти вибачатися після слів Шмигаля будеш, мудрець Сіону?

Я за шмигаля вибачатися?

Щось я пропустив

 

igorok

Ответ на сообщение пользователя igorok показать

Людині говориш що перевізники зараз не в мінусі),але йому не доходить)

Ну як людині це пояснити?

Йому дуже хочеться щоб було погано

Ну і щоб всі кордони закрили

Так такому створінню краще буде жити)

Вовче,турбуйся про свої 400 євро,щоб не забрали і тобі не прийшлося працювати

Мені хочеться, щоб ви під час критичного стану у війні не срали в союзників.

Хуйові союзники? Походіть по базару, знайдіть пиздатих.

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя igorok показать

Я за шмигаля вибачатися?

Щось я пропустив

Шмигаль спростував тутешню брехню, що цей срач на кордоні через бажання заблокувати військову допомогу.

Критично важливі вантажі ніхто не затримував, виявляється.

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя Белый Волк показать

Мені хочеться, щоб ви під час критичного стану у війні не срали в союзників.

Хуйові союзники? Походіть по базару, знайдіть пиздатих.

Ми обовʼязково врахуємо твою важливу думку при наступних оцінках наших «союзників»

 

igorok

Ответ на сообщение пользователя Белый Волк показать

Шмигаль спростував тутешню брехню, що цей срач на кордоні через бажання заблокувати військову допомогу.

Критично важливі вантажі ніхто не затримував, виявляється.

Я десь говорив що поляки блокують військову допомогу?

 

igorok

Ответ на сообщение пользователя igorok показать

Ми обовʼязково врахуємо твою важливу думку при наступних оцінках наших «союзників»

У вас два союзники - хуй і лопата, як заповідав класик.

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя igorok показать

Я десь говорив що поляки блокують військову допомогу?

Та начебто був при тому вкиді, підтримував.

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя igorok показать

Я десь говорив що поляки блокують військову допомогу?

Я це говорив. І були повідомлення про зриви операцій через затримку військових вантажів на польському кордоні. Здається від Стерненка.

Далі. Коли я казав про перекриття військових поставок - це остаточна мета при поступовому підвищенні ставок. І перші ластівки були.

Ответ на сообщение пользователя Белый Волк показать

Це ти не мені, це ти бОбаю з угірьком доведи.

Ну і щодо ворогів навколо такі шалом від Ізраїля.

Шалом буде коли п'ятий флот біля Одеси пришвартується...

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Я це говорив. І були повідомлення про зриви операцій через затримку військових вантажів на польському кордоні. Здається від Стерненка.

Далі. Коли я казав про перекриття військових поставок - це остаточна мета при поступовому підвищенні ставок. І перші ластівки були.

Я так не думаю,хоча фіг його зна

 

igorok

Ответ на сообщение пользователя Белый Волк показать

Та начебто був при тому вкиді, підтримував.

Начебто ти шизофренік

 

igorok

Ответ на сообщение пользователя Белый Волк показать

Шмигаль спростував тутешню брехню, що цей срач на кордоні через бажання заблокувати військову допомогу.

Критично важливі вантажі ніхто не затримував, виявляється.

Та ти такий самий як і шмигаль... Військові вантажі хто забирає??? А машини звідки йдуть? І о диво, їх, сука не пускають... Наслідки які? Бінго, затримки доставки... І це опускаючи, що посилаючи пустий транспорт витрати зростають як мінімум на 30%.

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя igorok показать

Я так не думаю,хоча фіг його зна

Пояснюю свою точку зору. В організації протесту як перевізників, так і фермерів, помічені ті самі особи. Кілька. Зокрема якийсь Рафал, прізвище забув. В цих персонажів помічені тісні зв'язки з Москвою. І от кінцева мета саме цих осіб в організації є повна блокада кордону з військовими вантажами включно. А реальними проблемами вони користуються для досягнення своєї мети, поступово підвищуючи ставки. І поки ці особи не закриті в польській буцегарні, повернутися може по-всякому. Тому я не бачу, чому я маю вибачатися після слів Шмигаля. Але чим більше розголосу щодо можливих/геможливих проблем з доставкою військових вантажів, тим краще.

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

Шалом буде коли п'ятий флот біля Одеси пришвартується...

Ізраїль перші роки взагалі соціалістичним був.

Нічого, вижили.

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

Та ти такий самий як і шмигаль... Військові вантажі хто забирає??? А машини звідки йдуть? І о диво, їх, сука не пускають... Наслідки які? Бінго, затримки доставки... І це опускаючи, що посилаючи пустий транспорт витрати зростають як мінімум на 30%.

Бляха, а в країні є вища за Шмигаля посадова особа у справах економіки?!

 

Белый Волк

Перші ластівки:)

А така класна теорія всралася, правда? Але чи вона перша.

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Пояснюю свою точку зору. В організації протесту як перевізників, так і фермерів, помічені ті самі особи. Кілька. Зокрема якийсь Рафал, прізвище забув. В цих персонажів помічені тісні зв'язки з Москвою. І от кінцева мета саме цих осіб в організації є повна блокада кордону з військовими вантажами включно. А реальними проблемами вони користуються для досягнення своєї мети, поступово підвищуючи ставки. І поки ці особи не закриті в польській буцегарні, повернутися може по-всякому. Тому я не бачу, чому я маю вибачатися після слів Шмигаля. Але чим більше розголосу щодо можливих/геможливих проблем з доставкою військових вантажів, тим краще.

можливо і мають такий план організстори цих блокад,але я прекрасно памятаю як поляки блокували наших перевізників,це ще було до війни,тому по суті нічого не змінилися,просто зараз діють в рази цінічніше,тому що в нас війна.

Я думаю що це клеймо на них буде на все життя,під час війни блокувати воюючу країну це повне дно

 

igorok

Ответ на сообщение пользователя igorok показать

можливо і мають такий план організстори цих блокад,але я прекрасно памятаю як поляки блокували наших перевізників,це ще було до війни,тому по суті нічого не змінилися,просто зараз діють в рази цінічніше,тому що в нас війна.

Я думаю що це клеймо на них буде на все життя,під час війни блокувати воюючу країну це повне дно

Там ще веселіше може бути.

Хочуть дестабілізувати свою країну і звалити уряд?

https://youtu.be/TRNY-sM_F3c?si=V7DnaDBtzyZff-B7

.... це взагалі може бути прелюдією до якоїсь військової акції підарів.

У Польщі фермери дуже часто бастують . Просто люди вміють відстоювати свої права . Але скоро початок весняно-польового сезону , і справжні фермери роз'їдуться по роботам .

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

У Польщі фермери дуже часто бастують . Просто люди вміють відстоювати свої права . Але скоро початок весняно-польового сезону , і справжні фермери роз'їдуться по роботам .

це на поліссі скоро, а решта України і Польщі уже маслають дай боже, так що уже б розїхались.

є якась гнилинка у цій історії, але то не моя справа.

 

Mahno

Фермери з Польщі оголосили про блокаду-контроль на кордоні зі Словаччиною через зерно з України

Польські фермери влаштують блокаду на кордоні зі Словаччиною через наплив зерна з України

12:59 15 березня Київ, Україна

Фермери з Польщі оголосили про плани провести блокаду-контроль на дорозі між Польщею та Словаччиною до кінця березня, повідомляє RMF24.

Фермери з прилеглих населених пунктів мають намір перевіряти вантажі на кордоні між Словаччиною та Польщею в районі села Хижне. Вони подали заявку на проведення протесту до гміни в Яблонці.

Основна причина протесту – вимога фермерів зупинити "неконтрольований наплив зерна з України до ЄС". Вони також виступають за зміну вимог "зеленого" законодавства Євросоюзу, які, на їхню думку, ускладнюють конкуренцію з дешевшою продукцією із третіх країн.

Учасники протесту мають намір прибути на контрольно-пропускний пункт (КПП) зі своїми тракторами і проводити перевірку кожної вантажівки, яка в'їжджає до Польщі, пропускаючи по одній на годину. Вони обіцяють без перешкод пропускати легкові автомобілі, пішоходів та велосипедистів.

Водіям вантажівок, які не згодні на перевірку, погрожують не пускати їх до Польщі.

 

igorok

Брати

 

igorok

Чи брАти

 

igorok

Ответ на сообщение пользователя igorok показать

Фермери з Польщі оголосили про блокаду-контроль на кордоні зі Словаччиною через зерно з України

Польські фермери влаштують блокаду на кордоні зі Словаччиною через наплив зерна з України

12:59 15 березня Київ, Україна

Фермери з Польщі оголосили про плани провести блокаду-контроль на дорозі між Польщею та Словаччиною до кінця березня, повідомляє RMF24.

Фермери з прилеглих населених пунктів мають намір перевіряти вантажі на кордоні між Словаччиною та Польщею в районі села Хижне. Вони подали заявку на проведення протесту до гміни в Яблонці.

Основна причина протесту – вимога фермерів зупинити "неконтрольований наплив зерна з України до ЄС". Вони також виступають за зміну вимог "зеленого" законодавства Євросоюзу, які, на їхню думку, ускладнюють конкуренцію з дешевшою продукцією із третіх країн.

Учасники протесту мають намір прибути на контрольно-пропускний пункт (КПП) зі своїми тракторами і проводити перевірку кожної вантажівки, яка в'їжджає до Польщі, пропускаючи по одній на годину. Вони обіцяють без перешкод пропускати легкові автомобілі, пішоходів та велосипедистів.

Водіям вантажівок, які не згодні на перевірку, погрожують не пускати їх до Польщі.

Ну і? Створять проблеми прибалтам, а ті оформлять алаверди... Невідомо хто на цьому більше втратить... Нажаль людська дурість не має кордонів... Ну як і жадібність до халявних грошей...

 

rvv1

фермери туплять.

замість знати своє місце і орати поля, вони починають щось вирішувати глобальне і не тямлять навіть що самі собі риють яму.

адже повернення до зеленого землеробства - це вихід для них самих, особливо перед перспективою ШІ і наявним перевиробництвом продуктів.

зменшилось би виробництво збіжжя, зросли б ціни, збереглися б і робочі місця.

а так, повернуть хімію у процеси і будуть жерти власне зерно своїми дурними дупами, не маючи куди його діти.

наші, звісно, теж трохи мутять із експортом, я думаю. але навряд щоб аж так сильно, щоб ті фермери озаботились.

тим більше, що одним фермерам дешеве зерно - біда, але іншим (тваринникам) - навпаки благо...

 

Mahno

Ану, вгадайте з трьох разів, військові вантажі пропускають чи ні?

~~~~~~~

⚡️Поляки заблокували два КПП на кордоні з Німеччиною, розмістивши майже 90 сільськогосподарських машин біля дороги

Фермери заблокували пропускний пункт у Свєцє, а пізніше — в Ґубінеку. Перетнути польсько-німецький кордон можуть лише службові машини — поліція, швидка допомога та прикордонники, а серед звичайних автівок утворився затор.

Про це повідомляє RMF24.

Ось підарам новий привід для блокування кордонів.

https://zaxid.net/polski_virobniki_tsementu_skarzh...

Сподіваюсь поляків попустило??? Зняли вчора блокаду з основного ПП... Машина вчора замитнилась і о 23.15 вже пройшла український кордон...

От через пару тижнів побачимо які в Україні чесні бізнесмени... Імпорт автоматом має на 5% впасти в ціні...

 

rvv1

  • Страницы
  • Все
  • 1
  • ...
  • 14
Мапа сайту Повна версія Оновити