Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Йду в ТЦК
  • Страницы
  • Все
  • 1
  • ...
  • 24
Ответ на сообщение пользователя nataniel показать

https://www.pravda.com.ua/news/2024/04/23/7452530/

Кулеба підтвердив обмеження консульських послуг чоловікам мобілізаційного віку

Як це виглядає зараз: чоловік призовного віку виїхав за кордон, показав своїй державі, що питання її виживання його не обходить, а потім приходить і хоче отримати від цієї держави послуги. Так не працює. У нас в країні війна. Перебування за кордоном не звільняє громадянина від обовʼязків перед Батьківщиною. Саме тому я вчора доручив вжити заходів щодо відновлення справделивого ставлення до чоловіків мобілізаційного віку в Україні та за кордоном. Це буде чесно

***

Вотак вот. Сидиш собі закордоном, пособіє отримуєш, тікток дивишся, атут тобі такий "подарунок" - обов'язок захищати свою землю. Нєскрєпно якось виходить.

Черговий дебілізм профанської влади. Зараз, всі аж бігом повертатись почнуть.. натомість ще на пару десятків процентів збільшили кількість тих працездатних потенційних платників податків, хто після завершеня війни ніколи не повернеться

 

Самюэль

Ще одна тру сторі, інформація від знайомих мого колеги, у яких їхній знайомий вже служить в лавах ЗСУ. День-два тому це було. В Кам'янському чувак вийшов ввечері в АТБ, додому не повернувся. Жінка йому дзвонила, не абонент, наступного ранку пішла в поліцію писати заяву на розшук, а трохи пізніше дзвонить їй чоловік і каже, що він в учбовій частині) Нормально, так? Не знаю всіх нюансів, може він вже отримував раніше повістки і не з'являвся, але факт - без нормальної медкомісії відразу загребли. Про таке в телемарафонах не покажуть.

 

Striker

666

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя Самюэль показать

Черговий дебілізм профанської влади. Зараз, всі аж бігом повертатись почнуть.. натомість ще на пару десятків процентів збільшили кількість тих працездатних потенційних платників податків, хто після завершеня війни ніколи не повернеться

С наплывом возвращающихся не справляются. Потому сегодня на 15000 увеличили численность пограничников.

 

гена

вчора був, завтра ВЛК проходити

 

Sith

Ответ на сообщение пользователя Sith показать

вчора був, завтра ВЛК проходити

десь повістку вручили чи сам пішов?

 

lexa29

Ответ на сообщение пользователя wert показать

А коли ти проходив?

влітку 2022

 

lexa29

Ответ на сообщение пользователя Striker показать

Лол, я майже місяць проходив)))

Я теж майже місяць, поки по лікарях побігав...

 

lexa29

Ответ на сообщение пользователя lexa29 показать

десь повістку вручили чи сам пішов?

сам пішов

 

Sith

Самюэль

24.04.2024 00:10

***

Ну гдєтотак, чергова зрада.

"На учет возьмусь, а воевать шишь с маслом"

"И про детишек своих тоже думал! Если меня убьют - ты, горлопан, кормить их будешь?!"

Доречі, правильно пропанували, штоєслі утібя зарплата 50 тищ, то вювати нетреба ібо ти ітак ужє захищаєш землю. Ну, вдєнєжном смислє.

 

nataniel

Ответ на сообщение пользователя Sith показать

сам пішов

Респект. Тримай в курсі, що там і як.

 

lexa29

Sith

24.04.2024 15:31

***

Слава Україні!

 

nataniel

Ответ на сообщение пользователя Sith показать

сам пішов

Купуй каремат і спальник найтепліший, якщо надумав йти в ЗСУ. Бо учебка скоріш за все десь в полі.

 

Striker

Спальник та каремат видають. Краще придбати вологі серветки та пластикові кульки. Сподіваюсь пояснювати не треба для чого.

 

nataniel

Ответ на сообщение пользователя lexa29 показать

влітку 2022

Тоді ще в військоматі було, навіть влітку 23 ще в військоматі було. А ось взимку 24 я вже в лікарні проходив.

 

wert

Ответ на сообщение пользователя Sith показать

сам пішов

Здоров! Глянь особисті. Там із актуального тільки по навчанню, якщо є що сказати звісно.

 

wert

Ответ на сообщение пользователя wert показать

Тоді ще в військоматі було, навіть влітку 23 ще в військоматі було. А ось взимку 24 я вже в лікарні проходив.

А як це відбувається? Так само в одному приміщенні всі лікарі зібрані? Чи ти повинен бігати сам окремо по всім лікарям?

 

lexa29

Ответ на сообщение пользователя nataniel показать

Спальник та каремат видають. Краще придбати вологі серветки та пластикові кульки. Сподіваюсь пояснювати не треба для чого.

Спочатку думав, а нащо там пластикові кУльки...

 

lexa29

Ответ на сообщение пользователя wert показать

Здоров! Глянь особисті. Там із актуального тільки по навчанню, якщо є що сказати звісно.

А у мене немає нових повідомлень, за 2024 рік взагалі жодного

 

Sith

Ответ на сообщение пользователя lexa29 показать

А як це відбувається? Так само в одному приміщенні всі лікарі зібрані? Чи ти повинен бігати сам окремо по всім лікарям?

Окремо, як звичайна медкомісія на роботу. Там паралельно всі проходять, просто для ВЛК є конкретний час у лікарів, наприклад, з 12 до 14.

 

Striker

Ответ на сообщение пользователя Striker показать

Окремо, як звичайна медкомісія на роботу. Там паралельно всі проходять, просто для ВЛК є конкретний час у лікарів, наприклад, з 12 до 14.

Ага, зрозумів.

 

lexa29

lexa29

24.04.2024 16:43

***

кУльки теж підійдуть, проте кулькИ компактніше)

 

nataniel

Ответ на сообщение пользователя Sith показать

А у мене немає нових повідомлень, за 2024 рік взагалі жодного

Можливо в 23 році писав, зараз напишу

 

wert

Ответ на сообщение пользователя lexa29 показать

А як це відбувається? Так само в одному приміщенні всі лікарі зібрані? Чи ти повинен бігати сам окремо по всім лікарям?

Можливо по різному відбувається.

У нас по лікарям сам бігав. Давали 5 днів, якщо є проблеми зі здоров'ям, подовжували, щоб заключення брав у лікарні, куди тебе врач направить, якому ти скаржився. Ну чи на стаціонар.

В цій же лікарні і ВЛК була, яка заключення видала.

 

wert

Поляки заворушились. (тіко некажить мені шовони наші брати. Від слова "брат" мене вже нудить. Partner is more preferable, ie Howdy partner)

https://tsn.ua/ukrayina/polscha-gotova-dopomogti-u...

Міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш заявив, що його країна готова допомогти Україні повернути чоловіків призовного віку.

"Я думаю, що багато поляків обурюються, коли бачать молодих українських чоловіків у готелях і кафе та чують, скільки зусиль ми повинні докласти, щоб допомогти Україні. Мене не дивує, що українці, які перебувають на фронті, мають обґрунтовані претензії до своїх ровесників, які роз’їхалися світом", – сказав він, не повідомляючи подробиць, як саме Польща допоможе.

***

Щось мені підказує що поляки будуть діяти швидко -> нема відповідних документів -> нахауз.

 

nataniel

День з ТЦК на районі з Слідство інфо.

 

wert

Ответ на сообщение пользователя lexa29 показать

А як це відбувається? Так само в одному приміщенні всі лікарі зібрані? Чи ти повинен бігати сам окремо по всім лікарям?

Лікарі в одному приміщенні. Но людей пиздець. Перший день 4-5 годин, потім на аналізи, ЕКГ на флюроографія. ТАм теж кілька годин. До великих черг ще додаються мобілізовані та спймані поліцією та тцкашниками які проходять без чіерги

 

Sith

Ответ на сообщение пользователя Sith показать

Лікарі в одному приміщенні. Но людей пиздець. Перший день 4-5 годин, потім на аналізи, ЕКГ на флюроографія. ТАм теж кілька годин. До великих черг ще додаються мобілізовані та спймані поліцією та тцкашниками які проходять без чіерги

Аналізи, флюрографія, ЕКГ, нічого собі, 2 роки тому на все це всім було пофіг....

 

lexa29

Ответ на сообщение пользователя lexa29 показать

Аналізи, флюрографія, ЕКГ, нічого собі, 2 роки тому на все це всім було пофіг....

Зараз також пофіг але хтось вирішив що треба зробити так нібито не пофіг.

 

Sith

  • Страницы
  • Все
  • 1
  • ...
  • 24
Мапа сайту Повна версія Оновити