Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Клуб вболівальників Динамо-Київ з-за кордону і нетільки-----------------
  • Страницы
  • 1
  • ...
  • 4
  • ...
  • 482
Ответ на сообщение пользователя BILL132 показать

Євген привіт------я вже разів з десять писав про це----------------щоб тобі все пояснити треба розпочинати з 1917 року------ще відтоді як Аврора гримнула------а коротко воно так-------у мене весь мій компютер по-англійські налаштований-----тобто клавіатура---------друкувати по-українські мене навчили у Воркуті----коли працював на датчиках коли передавав інформацію про ворога нашого щоб забезпечити мирний твій сон--------------Так от як я спочатку переключався на українську я ніяк неміг знайти ні крапки ні коми ні ще чогось--------------а треба сказати що я з тої генерації що недуже в тих компютерах-----пізніше мені дещо підказали----------------------але до того часу мій правий мізиниць тільки на тире і тисне-----------Ось і уся історія------------------------------просто------і мені вже так подобається-----мені так легше писати-----а ти вже як хочеш-----або вишли мені українську клавіатуру------Євген--ти негнівайся---я ненарошно-----просто так є---Динамо-назавжди Євгене-------

Привіт! Я б вислав, але пересилка з України у Америку надто дорого коштує, і ще той (ой-ой-ой) геморой!

Мені дешевше як і раніше ігнорувати твої повідомлення. За роз"яснення дякую, напевно сон значно покращиться після того, що взнав про Воркуту :)

 

Yevgen

Ответ на сообщение пользователя BILL132 показать

хто в отпсці а хто і у підвалі ще працює----і не тільки у підвалі----але і на чердаках статті строче----ну тіпа----------Динамо виграло у французів з рахунком 0-0---------------

Это кто ж такой проФФи? ))

 

Subudai (Киев)

Ответ на сообщение пользователя Subudai (Киев) показать

Это кто ж такой проФФи? ))

Стас ---та ж це було в головній темі після поразки Динамо від французів-------здається Іван----чи хто ще-----------або ось це-----вчора в суботу зіграли Арсенал--Металліст----буде гра Карпати-Ворскла----а сьогодні зіграли Металург-Волинь----ну щось таке--------Це просто піпєц-------

 

BILL132

Ответ на сообщение пользователя Yevgen показать

Привіт! Я б вислав, але пересилка з України у Америку надто дорого коштує, і ще той (ой-ой-ой) геморой!

Мені дешевше як і раніше ігнорувати твої повідомлення. За роз"яснення дякую, напевно сон значно покращиться після того, що взнав про Воркуту :)

Євгене----ігноруй------ми ж в демократичному суспільстві живемо-------спи спокійно----беркут тебе береже-----------і СБУ неспить------

 

BILL132

Ответ на сообщение пользователя BILL132 показать

Стас ---та ж це було в головній темі після поразки Динамо від французів-------здається Іван----чи хто ще-----------або ось це-----вчора в суботу зіграли Арсенал--Металліст----буде гра Карпати-Ворскла----а сьогодні зіграли Металург-Волинь----ну щось таке--------Це просто піпєц-------

А, так ты про том щелкопере, что ваяет на юа-лейкерс... )) Так он им по стилю вполне подходит...

 

Subudai (Киев)

О Стас------привіт---перш за все------у нас ранок ранішній-----йду прийму ваааннуую-------

 

BILL132

Ответ на сообщение пользователя Subudai (Киев) показать

А, так ты про том щелкопере, что ваяет на юа-лейкерс... )) Так он им по стилю вполне подходит...

Та так------Юа--лейкерс----аа-а-а-а-а-а-а-а------от тут він мені відразу несподобався-----а де Булси-----

 

BILL132

Ответ на сообщение пользователя BILL132 показать

О Стас------привіт---перш за все------у нас ранок ранішній-----йду прийму ваааннуую-------

Привет Марку передавай!

 

Subudai (Киев)

Ответ на сообщение пользователя BILL132 показать

Та так------Юа--лейкерс----аа-а-а-а-а-а-а-а------от тут він мені відразу несподобався-----а де Булси-----

Настоящие Булсы, те что красные, они в Чикаго конечно... А где их футбольные подделки, неведомо... ))

 

Subudai (Киев)

Ответ на сообщение пользователя Subudai (Киев) показать

Привет Марку передавай!

Обовязково передам-----ось чую на кухні баняками гримить-----їсть яєшню і їде в коледж---ось зараз конкретно передав----а він питає а хто це-----а я ну той Стас що тебе біля Тутто обняв і вчив гума-розуму--------а він-----аааааа----згадав----то передай і йому від мене------памятає----і це головне-----це одне з головних моїх батьківських завдань------возити дітей в Україну-----і ти так само Іллю вітай від нас-----

 

BILL132

Ответ на сообщение пользователя Subudai (Киев) показать

Настоящие Булсы, те что красные, они в Чикаго конечно... А где их футбольные подделки, неведомо... ))

настроящі Булси червоні і в Чікаго-------я побіг -----

 

BILL132

Ответ на сообщение пользователя BILL132 показать

Обовязково передам-----ось чую на кухні баняками гримить-----їсть яєшню і їде в коледж---ось зараз конкретно передав----а він питає а хто це-----а я ну той Стас що тебе біля Тутто обняв і вчив гума-розуму--------а він-----аааааа----згадав----то передай і йому від мене------памятає----і це головне-----це одне з головних моїх батьківських завдань------возити дітей в Україну-----і ти так само Іллю вітай від нас-----

Согласен, дети должны знать откуда их корни... Илья мой кстати знает, что у папы есть дядя за океаном знакомый, с которым он на футбол ходил летом... ))

Удачного дня, коллега!

 

Subudai (Киев)

Доброї ночі динамівці-------щож----привітаємо наших друзів-суперників шахтарів з законним другим місцем у групі---------

 

BILL132

і звичайно вдалого жеребкування ---------

 

BILL132

хоч буде нелегко дістати легшого суперника------але тим вагоміший буде поступ вперед------

 

BILL132

ну і взавтра а у вас вже нині-------вдалого завершення клубного сезону---Україно-----

 

BILL132

Динамо Дніпро Металіст та Шахтар---------вітаємо вас--------

 

BILL132

Якщо прокинетесь----незабуваємо привітати Шахтар-----просто хто як уміє----хто віршиком---хто пісенькою------------------всетаки вихід в лігочемпіонівську весну----зовсім небуденна справа для українського вболівальника-------

 

BILL132

Добрай раніцы, шаноунае спадарство!!!!

На гілочці про несіяне ДК там і відписався.Щось сьогдні важкувато попадати по клавіатурі.Та щей такі складні слова люди вживають.:)))

 

pochti-bashkir

Нема кому здати пост,а треба від"їхати:)

 

pochti-bashkir

Ну вот и закончилась футбольная эпопея ДК в этому году. Набираемся терпения, вооружаемся надеждой и с верой ждем следующего года... Ведь всё самое главное покажет именно следующий год... А через год, в такое же время, можно будет подвести итоги...

 

Leo

Андреас Гранквист.Нове обличчя в ДК.Подивимося,можливо щось і вигорить.:)

 

pochti-bashkir

Біла нема. А вже як годину проснувся.Вставай друже.Проспиш посівну.:)))

 

pochti-bashkir

Доброий день Динамівці.

Ах як це звучить правда?

А цікаво чи принаймні половина команди розуміє... Та честь яка їм випала грати за Динамо?

Думаю ні... Ех їм би наші серця... Наш характер. І нашу волу до перемоги.

 

patriot

Доброго ранку-----друзі-спадари-динамівці---------

 

BILL132

Ответ на сообщение пользователя pochti-bashkir показать

Біла нема. А вже як годину проснувся.Вставай друже.Проспиш посівну.:)))

та так Ярослав-----сам знаєш як деколи закрутять----з самого ранку якісь здвінки---то туди шарпають то сюди---------в таких випадках говорять---сам винуватий---організація нета-------

 

BILL132

Ответ на сообщение пользователя pochti-bashkir показать

Біла нема. А вже як годину проснувся.Вставай друже.Проспиш посівну.:)))

а що там на посівній діється------чи наш шановний Ігор Суркіс вже підготував гаманець щоб нам хорошенького засіяти на новий рік-----багато щось мутять воду-----але недумаю що щось вони знайдуть закордонами----служба їхня так звана селекційна працює лише на відкати----я так мислю------так що прийдеться зосередити погляди на молодь свою----і Динамо-2-----------взагалі нащо вони тільки існують-----------тут наш Юніті добре знає ближній резерв Динамо----то може десь ми знайдемо його думку тай вкрадемо у нього і виставимо тут------

 

BILL132

Ответ на сообщение пользователя patriot показать

Доброий день Динамівці.

Ах як це звучить правда?

А цікаво чи принаймні половина команди розуміє... Та честь яка їм випала грати за Динамо?

Думаю ні... Ех їм би наші серця... Наш характер. І нашу волу до перемоги.

та так Олеже------а нам би їхні ноги та їхні гроші---------і старшим хлопцям ще дещо----але краще нетреба ---це дещо ще ого-го------запитай у Славка------Динамівці на це нежаліються------

 

BILL132

Отже сьогодні Дніпро та Металіст-------удачі обидвом -----Зичуть великі та щирі динамівські серця-----

 

BILL132

Ответ на сообщение пользователя Leo показать

Ну вот и закончилась футбольная эпопея ДК в этому году. Набираемся терпения, вооружаемся надеждой и с верой ждем следующего года... Ведь всё самое главное покажет именно следующий год... А через год, в такое же время, можно будет подвести итоги...

Цілком слушно тезка Василь--------одне прохання Василю-----ти там десь маєш загашники на анікі----якби по дорозі щось знайшов на Динамівську тему----витавляй будь ласка тут-----наперед вдячні---------

 

BILL132

  • Страницы
  • 1
  • ...
  • 4
  • ...
  • 482
Мапа сайту Повна версія Оновити