Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Клуб вболівальників Динамо-Київ з-за кордону і нетільки-----------------
  • Страницы
  • 1
  • ...
  • 5
  • ...
  • 482

Ось Олег виставив пісню про Динамо----просто класна-----тай зима іде------що будемо робити----будемо сидіти на печі---теребити ябка---і слухати музику і читати аніки------

 

BILL132

Біжу я хлопці---ще загляну до нашої нової хати-----доречі там у старій хаті зломали замки і якісь два хулігани влізли------останній Андре був----видно погано закрив стару хату-------Треба подумати і за це-----але це до відповідального Сані питання------

 

BILL132

було вчора в Українському клубі цікаво спостерігати як вболіває діаспора за Шахту--------всі за Шахтар---майже глотки деякі нервали-------цеж Україна як не як-------і хто найменше вболівав за Шахту-----правильно------ви вгадали---це був Білл-------

 

BILL132

Ответ на сообщение пользователя BILL132 показать

та так Олеже------а нам би їхні ноги та їхні гроші---------і старшим хлопцям ще дещо----але краще нетреба ---це дещо ще ого-го------запитай у Славка------Динамівці на це нежаліються------

та меніб їхні легені і все )))))

 

patriot

Ответ на сообщение пользователя BILL132 показать

було вчора в Українському клубі цікаво спостерігати як вболіває діаспора за Шахту--------всі за Шахтар---майже глотки деякі нервали-------цеж Україна як не як-------і хто найменше вболівав за Шахту-----правильно------ви вгадали---це був Білл-------

"-ви вгадали---це був Білл"

Ну по- перше я чомусь писав і думав,що Білл пишеться з однією" л".А сьогодні раптом взнав,що з двума.:)))))

І ще,Олеже! Як ти зрозуміа ми тут втрьох.Інколи нам допомагають наші одноклубники.І це добре є.Але добре помагати тому,хто сам тягне.:))))

 

pochti-bashkir

Ответ на сообщение пользователя pochti-bashkir показать

"-ви вгадали---це був Білл"

Ну по- перше я чомусь писав і думав,що Білл пишеться з однією" л".А сьогодні раптом взнав,що з двума.:)))))

І ще,Олеже! Як ти зрозуміа ми тут втрьох.Інколи нам допомагають наші одноклубники.І це добре є.Але добре помагати тому,хто сам тягне.:))))

та лиш ми Друже за кородрону:)))

 

patriot

б@я непогані в нас Ультраси:))

 

patriot

Ответ на сообщение пользователя patriot показать

та лиш ми Друже за кородрону:)))

Дякую за розуміння!!!! Хтів ще написати одну думку,яку до речі озвучив Микола,але зрозумів,що це напевне наразі лишнє.

 

pochti-bashkir

Ответ на сообщение пользователя pochti-bashkir показать

Дякую за розуміння!!!! Хтів ще написати одну думку,яку до речі озвучив Микола,але зрозумів,що це напевне наразі лишнє.

а де Микола її озвучив в нас в клубі???

 

patriot

Ответ на сообщение пользователя patriot показать

а де Микола її озвучив в нас в клубі???

Олеже!!!! Я вже повернувся с другого поверху,бо тої ночі було не до сну.:)))) Але подумавЩо я своїм виразом підставив Миколу.Тому повернувся,щоб процитувати,що він мені сказав.То дослівно,і я його підтримую цілковито:"Дивлячись,що робиться в Україні, в мене складається враження,щоб бути патріотом своєї Батьківщини,- треба з неї виїхати."

Миколо!!!! Добряча ти людина,але я мусів це зробити.Перепрошую.

 

pochti-bashkir

Цікаво,хто там з тими бджолами має справу??:) Та щей тріпаються там зверху.:)

 

pochti-bashkir

Ответ на сообщение пользователя pochti-bashkir показать

Олеже!!!! Я вже повернувся с другого поверху,бо тої ночі було не до сну.:)))) Але подумавЩо я своїм виразом підставив Миколу.Тому повернувся,щоб процитувати,що він мені сказав.То дослівно,і я його підтримую цілковито:"Дивлячись,що робиться в Україні, в мене складається враження,щоб бути патріотом своєї Батьківщини,- треба з неї виїхати."

Миколо!!!! Добряча ти людина,але я мусів це зробити.Перепрошую.

а ти про те. ну так Друже Микола розумний і брехати не стане. а бачить все і каже нам як є насправді

 

patriot

Ответ на сообщение пользователя pochti-bashkir показать

Цікаво,хто там з тими бджолами має справу??:) Та щей тріпаються там зверху.:)

я їх боюсь:))

 

patriot

доброї ночі брати-динамівці-----------

 

BILL132

Дніпро молодці----Метал міг би але незахотів--------то таке------

 

BILL132

З нетерпінням чекаємо на жеребкування-------

 

BILL132

Ну і що браття--------вертається Сеня Алієв------десь я чув незадоволені відгуки-------як на мене-----це позитивчик-------ну невірю що тих хлопців ще ненавчило життя-------і так як для Блохіна так і для Алієва це лебедина пісня-----

 

BILL132

із гадкого Гадьониша ми будемо мати фартову жарптицю-------і ще не один знаметий гол зі штрафного ми побачимо у виконанні Сані----

 

BILL132

звичайно що Саня а ніякий Сєня------

 

BILL132

Уважно прочитав склади тих груп в ЛЄ.Думаю жалкувати і не треба, що ми в другій групі. По іменам і авторитету клубу друга група набагато виглядає солідніше.

 

pochti-bashkir

Добрий день ,динамівці закордоні і не тільки :)

 

wavrentiy

Ответ на сообщение пользователя pochti-bashkir показать

Олеже!!!! Я вже повернувся с другого поверху,бо тої ночі було не до сну.:)))) Але подумавЩо я своїм виразом підставив Миколу.Тому повернувся,щоб процитувати,що він мені сказав.То дослівно,і я його підтримую цілковито:"Дивлячись,що робиться в Україні, в мене складається враження,щоб бути патріотом своєї Батьківщини,- треба з неї виїхати."

Миколо!!!! Добряча ти людина,але я мусів це зробити.Перепрошую.

Та нічого нового ,я не сказав . Вже все давно і сказано і переспівано навіть,- така моя думка . Те що маємо -не цінуємо ,а втрачаємо - плачемо :(

https://www.youtube.com/watch?feature=player_e...

 

wavrentiy

Ответ на сообщение пользователя patriot показать

а ти про те. ну так Друже Микола розумний і брехати не стане. а бачить все і каже нам як є насправді

Олеже ,мені мені до розумного ще ,як до Києва навкарачки ! )))Не треба мені лестити . не люблю я коли мене хвалять :)

 

wavrentiy

Шось не хоче працювати посилання - а ти кажеш розумний ))))

 

wavrentiy

Ответ на сообщение пользователя pochti-bashkir показать

Уважно прочитав склади тих груп в ЛЄ.Думаю жалкувати і не треба, що ми в другій групі. По іменам і авторитету клубу друга група набагато виглядає солідніше.

Это точно! Корзина не сеянных выглядит помощнее сеянных... ))

 

Subudai (Киев)

  • Страницы
  • 1
  • ...
  • 5
  • ...
  • 482
Мапа сайту Повна версія Оновити