Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Про вибори ...
  • Страницы
  • Все
  • 1
  • ...
  • 6

1. Не буде ніяких виборів до закінчення війни.

2. Зараз ніяк не можна забезпечити рівність доступу до виборів, оскільки частина громадян воює, частина за кордоном на "пташиних" правах.

3. Наші закони не досконалі тому ними будуть вертіти кому як треба.

4. Нинішні керівники розуміють що "просрали полімери" і доведеться відповідати, тому будуть всіма шляхами відтермінувати цей процес.

 

Axelk

5. Ботоферми Пороха зараз повторюють ту ж посилку що і в 2019 році. Не треба спати на опонентів, вони самі себе закривають, а особливо коли самі мають рило в пуху.

 

Axelk

Бля.. коли цей сраний форум зробить можливість редагувати повідомлення бо з телефону набирається чорті що....

 

Axelk

Ответ на сообщение пользователя Axelk показать

1. Не буде ніяких виборів до закінчення війни.

2. Зараз ніяк не можна забезпечити рівність доступу до виборів, оскільки частина громадян воює, частина за кордоном на "пташиних" правах.

3. Наші закони не досконалі тому ними будуть вертіти кому як треба.

4. Нинішні керівники розуміють що "просрали полімери" і доведеться відповідати, тому будуть всіма шляхами відтермінувати цей процес.

Всі аргументи противників виборів розбиваються досить легко .

1. Не буде ніяких виборів до закінчення війни.

Згідно Конституції ніяких перепон для цього нема . Та і війна у нас іде вже 10 років , а вибори проводились .

-----------

2. Зараз ніяк не можна забезпечити рівність доступу до виборів, оскільки частина громадян воює, частина за кордоном на "пташиних" правах.

Ситуація абсолютно аналогічна тій , яка була під час виборів-2019 . Ну а повернутись із-за кордону ніхто нікому не забороняє .

----------

3. Наші закони не досконалі тому ними будуть вертіти кому як треба.

Значить треба змінювати закони . А ще краще -- попросити наших американських друзів , щоб вони нам провели і проконтролювали ці вибори .

------------

4. Нинішні керівники розуміють що "просрали полімери" і доведеться відповідати, тому будуть всіма шляхами відтермінувати цей процес.

Саме тому залишати цих керівників на своїх посадах і далі -- це державний мазохізм , який буде призводити лише до погіршення ситуації в країні . Нинішня влада не здатна керувати країною , тим більше -- в військовий час .

 

Stepan75ss

Але в мене є питання до всіх тих , хто всіляко відпирається від ідеї виборів ...

1. Що буде , якщо президент України помре під час війни ? Треба буде проводити вибори , чи не на часі ?

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Всі аргументи противників виборів розбиваються досить легко .

1. Не буде ніяких виборів до закінчення війни.

Згідно Конституції ніяких перепон для цього нема . Та і війна у нас іде вже 10 років , а вибори проводились .

-----------

2. Зараз ніяк не можна забезпечити рівність доступу до виборів, оскільки частина громадян воює, частина за кордоном на "пташиних" правах.

Ситуація абсолютно аналогічна тій , яка була під час виборів-2019 . Ну а повернутись із-за кордону ніхто нікому не забороняє .

----------

3. Наші закони не досконалі тому ними будуть вертіти кому як треба.

Значить треба змінювати закони . А ще краще -- попросити наших американських друзів , щоб вони нам провели і проконтролювали ці вибори .

------------

4. Нинішні керівники розуміють що "просрали полімери" і доведеться відповідати, тому будуть всіма шляхами відтермінувати цей процес.

Саме тому залишати цих керівників на своїх посадах і далі -- це державний мазохізм , який буде призводити лише до погіршення ситуації в країні . Нинішня влада не здатна керувати країною , тим більше -- в військовий час .

Я не противник виборів але

1. Почитай закон Про правовий режим воєнного стану

2. Серйозно? Це навіть смішно порівнювати не те що обговорювати.

3. Які є, кращих ще не придумали.

4. Так але дивись пункт 1.

 

Axelk

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Але в мене є питання до всіх тих , хто всіляко відпирається від ідеї виборів ...

1. Що буде , якщо президент України помре під час війни ? Треба буде проводити вибори , чи не на часі ?

ти уточнюй, який саме президент України помре, той що тобі до всирачки подобається, чи той, що є чинним?)))

хай усі скопом здохнуть, керувати буде стефанчук, це ж вже було коли овоч втік...

 

muntyan

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Але в мене є питання до всіх тих , хто всіляко відпирається від ідеї виборів ...

1. Що буде , якщо президент України помре під час війни ? Треба буде проводити вибори , чи не на часі ?

А що було коли Яник втік?

Це також прописано в законах.

Читайте.

 

Axelk

степан, нахуя тобі ті вибори?

щоб смешки з йульками 3 місяці песдоболили з кожного електропристрою?

чи ти мрієш про доброго царя бо цей цар не настоящій?

 

Mahno

Проблема не в том что выборы не провели и даже не в том что поклали на конституцию. Сейчас поклали на конструкцию и во многом другом. Проблема одна. Нет сроков когда их проведут. Размытое обещание после окончания бд. Ну бд идут с 2014 года. И в 2014 году выборы проводили, а при нынешних реалиях проводить не будут. Россия никуда не денется как сосед. Окончание войны в виде полностью прекращение стрельбы я даже и не рассматриваю на ближайшие лет 20. Я в теме когда закончится война ещё в начале войны писал в 2025, и я в это верю. но в моих фантазиях окончание войны в 2025 году нет того что не будет локальных точек столкновений. И вот можно будет не отменять военное положение и не проводить выборы. Я потенциально вижу вариант что Зеленский если будет хотеть сможет находится на президентском посту лет 20. И страна будет в условиях диктатуры одного человека. Проведи выборы сейчас. Честно победил бы ещё раз Зеленский (или нарисовали бы победу если что ему) и остался бы Зеленский ещё на 5 лет во главе государства. И ничего бы не изменилось с тем что сейчас есть. Изменилось бы одно было бы понятно что в 2029 году будут выборы и будет новый президент. А сейчас когда будут выборы не сможет никто сказать. Все размыто верят в благородство что как только закончится то выборы будут. Но в 2014 и в 2019 годах были уже боевые действия и вот при том уровне боевых действий выборов уже не будет. Если бы в 2000 пришел к власти Зеленский то он бы на сейчас правил 14 лет и окончание первого его правления не видно было бы ещё на сейчас. Это было 10 лет назад, для понимания просто перекиньте это же на 10 лет вперёд.

 

гена

Ответ на сообщение пользователя гена показать

Проблема не в том что выборы не провели и даже не в том что поклали на конституцию. Сейчас поклали на конструкцию и во многом другом. Проблема одна. Нет сроков когда их проведут. Размытое обещание после окончания бд. Ну бд идут с 2014 года. И в 2014 году выборы проводили, а при нынешних реалиях проводить не будут. Россия никуда не денется как сосед. Окончание войны в виде полностью прекращение стрельбы я даже и не рассматриваю на ближайшие лет 20. Я в теме когда закончится война ещё в начале войны писал в 2025, и я в это верю. но в моих фантазиях окончание войны в 2025 году нет того что не будет локальных точек столкновений. И вот можно будет не отменять военное положение и не проводить выборы. Я потенциально вижу вариант что Зеленский если будет хотеть сможет находится на президентском посту лет 20. И страна будет в условиях диктатуры одного человека. Проведи выборы сейчас. Честно победил бы ещё раз Зеленский (или нарисовали бы победу если что ему) и остался бы Зеленский ещё на 5 лет во главе государства. И ничего бы не изменилось с тем что сейчас есть. Изменилось бы одно было бы понятно что в 2029 году будут выборы и будет новый президент. А сейчас когда будут выборы не сможет никто сказать. Все размыто верят в благородство что как только закончится то выборы будут. Но в 2014 и в 2019 годах были уже боевые действия и вот при том уровне боевых действий выборов уже не будет. Если бы в 2000 пришел к власти Зеленский то он бы на сейчас правил 14 лет и окончание первого его правления не видно было бы ещё на сейчас. Это было 10 лет назад, для понимания просто перекиньте это же на 10 лет вперёд.

При чому тут бойові дії?

Ми говоримо про закони.

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/389-19#Text

Бляха, ви хоч поцікавтесь про те що обговорюєте.

Зверніть увагу на статті 10 та 11.

 

Axelk

Ответ на сообщение пользователя Axelk показать

А що було коли Яник втік?

Це також прописано в законах.

Читайте.

Ось , друже , ти і втрапив в капкан , який тобі поставив Дядя Стьопа . Якщо брати не Конституцію вцілому , а лише тільки статтю 108, яку ви всі любите тут цитувати , і яка говорить , шо " Президент України виконує свої повноваження до вступу на пост новообраного Президента України. " То виходить , що януковощ таки дійсно залишався " лєгітімним " ? І якби януковощ об'явив військовий стан , то він би лишався " лєгітімним " до сьогодні ?

 

Stepan75ss

Если бы в 2000 пришел к власти Зеленский то он бы на сейчас правил 14 лет и окончание первого его правления не видно было бы ещё на сейчас

З чого такі висновки?

Ввів би у 2019 воєний стан

У Пороха теж прораховували такий сценарій - було видно що не прокате

З Зє теж так би було

...

Я б провів би вибори "для Степана", ну тобто для тих хто кому це вкрай вважеєтся необхідним

але ж так, зараз Зе прикривається війною, а наші союзники це не заперечують

Хоча за кого будуть пицкати крім Зелі - не зрозуміло

...

Хотілось би щось на кшталт умовної Вікторіі Спартц, ну тобто за якогось Варяга, бо інакше я вже не знаю як ту Корупцію подолати (єдина важлива проблема України)

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя Axelk показать

При чому тут бойові дії?

Ми говоримо про закони.

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/389-19#Text

Бляха, ви хоч поцікавтесь про те що обговорюєте.

Зверніть увагу на статті 10 та 11.

Тобто ти вважаєш , що любий президент може просто об'явити військовий стан , і правити країною вічно на законних підставах ?

Просто цікаво , якби військовий стан об'явив Барига , і скасував всі вибори , ти б його так само підтримував ?

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Axelk показать

При чому тут бойові дії?

Ми говоримо про закони.

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/389-19#Text

Бляха, ви хоч поцікавтесь про те що обговорюєте.

Зверніть увагу на статті 10 та 11.

Боевые действия это основание военного положения.

 

гена

Зайшоа, глянуть на цю ворожу гiлку...Ну слiв навiть нема- телеПень нiяк. не заспокоïться.Таке враження, що йому сам пуйло приплачуе, зоб зруйнувати Украïну зсередини, раз з зовнi не виходить

 

В.Перетурин

Ойц)))

~~~~~~~

Легитимность действующего главы государства Украины закончилась, заявил Путин о полномочиях Зеленского.

Bloomberg

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Тобто ти вважаєш , що любий президент може просто об'явити військовий стан , і правити країною вічно на законних підставах ?

Просто цікаво , якби військовий стан об'явив Барига , і скасував всі вибори , ти б його так само підтримував ?

Якщо ти забув, то він намагався. Згадай керчинську протоку та захоплення патрульного катера... що було після того?

А тепер порівняй: щоденні бойові дії, ракетні обстріли, частини території щоденні, і сраний катер з 12, здається, моряками.

Блять, якого хуя ти так ненавидиш Зе? Він же ж точна копія їбаної порошкової гниди. За ці 5 років немає такої хуйні яку б він не витворив слідом за порошковою гнидою. Але одного ти ладен з лайном зжерти, а в іншого вже срака синя від твоїх засосів. Де, блять, логіка?

 

chila

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Ойц)))

~~~~~~~

Легитимность действующего главы государства Украины закончилась, заявил Путин о полномочиях Зеленского.

Bloomberg

Тобто цєлі еСВєО достігнуті?!

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя chila показать

Якщо ти забув, то він намагався. Згадай керчинську протоку та захоплення патрульного катера... що було після того?

А тепер порівняй: щоденні бойові дії, ракетні обстріли, частини території щоденні, і сраний катер з 12, здається, моряками.

Блять, якого хуя ти так ненавидиш Зе? Він же ж точна копія їбаної порошкової гниди. За ці 5 років немає такої хуйні яку б він не витворив слідом за порошковою гнидою. Але одного ти ладен з лайном зжерти, а в іншого вже срака синя від твоїх засосів. Де, блять, логіка?

Ну попередник вибори таки провів . Хоча мав повне право об'явити військовий стан . Але він побоявся напряму йти проти Конституції . А теперішній керманич відкрито свою обрізану пицюрку кладе на основний закон . І це мені не подобається . Вибирати владу -- це моє конституційне право . Якщо комусь пох , і він не хоче приймати участь в цьому -- я нікого не заставляю .

У вас , противників виборів , є смішний аргумент , мол кацапи обов'язково обстріляють всі виборчі дільниці , бо там будуть скупчення народу . Турбота про населення ... Особливо це смішно , коли останні пару тижнів біля військоматів стоять натовпи по 100-150 людей , і ще стільки ж всередині будівлі перебувають . І всім пох -- є тривога , чи нема ...

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя chila показать

Якщо ти забув, то він намагався. Згадай керчинську протоку та захоплення патрульного катера... що було після того?

А тепер порівняй: щоденні бойові дії, ракетні обстріли, частини території щоденні, і сраний катер з 12, здається, моряками.

Блять, якого хуя ти так ненавидиш Зе? Він же ж точна копія їбаної порошкової гниди. За ці 5 років немає такої хуйні яку б він не витворив слідом за порошковою гнидою. Але одного ти ладен з лайном зжерти, а в іншого вже срака синя від твоїх засосів. Де, блять, логіка?

Смотрю это новый тренд. Начался после 20 мая. Тренд такой: Зеленский плохой, но какая разница все и до плохие были и в принципе новые что могут прийти тоже будут думать только как карманы набить. А потому переживать не надо что выборов нет, т к. Зеленский ничем не хуже других вариантов.

Квартал в одном супер профессионалы, это в умении работать с публикой. Ну в принципе это из профиль и до политики. Вот здесь они молодцы. И вот запуск этого нового тренда после 20 мая направлен снять недовольство что выборов нет, все президента плохие. И ты сейчас уже пишешь про то что Зеленский и Порошенко плохие. Раньше это про одного говорили))

Как же легко идёт манипуляция сознанием. Только чтобы не начинали люди сами думать и оценивать реальные действия.

 

гена

Ответ на сообщение пользователя гена показать

Смотрю это новый тренд. Начался после 20 мая. Тренд такой: Зеленский плохой, но какая разница все и до плохие были и в принципе новые что могут прийти тоже будут думать только как карманы набить. А потому переживать не надо что выборов нет, т к. Зеленский ничем не хуже других вариантов.

Квартал в одном супер профессионалы, это в умении работать с публикой. Ну в принципе это из профиль и до политики. Вот здесь они молодцы. И вот запуск этого нового тренда после 20 мая направлен снять недовольство что выборов нет, все президента плохие. И ты сейчас уже пишешь про то что Зеленский и Порошенко плохие. Раньше это про одного говорили))

Как же легко идёт манипуляция сознанием. Только чтобы не начинали люди сами думать и оценивать реальные действия.

бля, ти реально тупий далпайоп, яка нахуй маніпуляція...

як ти збираєшся провести вибори, по перше, за які гроші, як ти забезпечиш безпеку громадян, як ти проведеш вибори на 0, за кордоном? ти уяврляєш хоч 10-ту частину питань, які потрібно вирішити для проведення виборів?

 

muntyan

Доречі , провести вибори за кордоном -- дуже легко . Впевнений , що той же ЄС допоможе організувати достатню к-ть дільниць , спостерігачів і навіть підвоз людей до цих дільниць . І саме за кордоном можна отримати чесні реальні результати , бо ОПа не матиме впливу на ці дільниці . От саме це нашу ОПу і турбує дуже , бо навряд чи біженці дадуть хоч 10% за чинну владу , враховуючи її відношення до них . Ну а в Армії у нас вибори вже проводились багато раз і в 2014-му , і в 2019-му ... Та і американські вояки якось голосували на виборах , ведучи при цьому війни в В'єтнамі , Іраку , Афганістані ...

Всі ці відмазки -- це "проблеми" , висмоктані з обрізаної піцюрки .

 

Stepan75ss

Цікаво , те , що Байден показово забив на саміт миру , організований найвеличнішим лідером світу Володимиром Олександровичем Зеленським , це що було ? Як на мене -- то це теж сигнал невдоволення певними діями останнього .

 

Stepan75ss

Коли ввечері сонце сідає за обрій, то це сигнал невдоволення певними діями самі-знаєте-кого.

Ответ на сообщение пользователя гена показать

Смотрю это новый тренд. Начался после 20 мая. Тренд такой: Зеленский плохой, но какая разница все и до плохие были и в принципе новые что могут прийти тоже будут думать только как карманы набить. А потому переживать не надо что выборов нет, т к. Зеленский ничем не хуже других вариантов.

Квартал в одном супер профессионалы, это в умении работать с публикой. Ну в принципе это из профиль и до политики. Вот здесь они молодцы. И вот запуск этого нового тренда после 20 мая направлен снять недовольство что выборов нет, все президента плохие. И ты сейчас уже пишешь про то что Зеленский и Порошенко плохие. Раньше это про одного говорили))

Как же легко идёт манипуляция сознанием. Только чтобы не начинали люди сами думать и оценивать реальные действия.

Разница только в том, что я это говорю уже года четыре.

 

chila

Ответ на сообщение пользователя гена показать

Смотрю это новый тренд. Начался после 20 мая. Тренд такой: Зеленский плохой, но какая разница все и до плохие были и в принципе новые что могут прийти тоже будут думать только как карманы набить. А потому переживать не надо что выборов нет, т к. Зеленский ничем не хуже других вариантов.

Квартал в одном супер профессионалы, это в умении работать с публикой. Ну в принципе это из профиль и до политики. Вот здесь они молодцы. И вот запуск этого нового тренда после 20 мая направлен снять недовольство что выборов нет, все президента плохие. И ты сейчас уже пишешь про то что Зеленский и Порошенко плохие. Раньше это про одного говорили))

Как же легко идёт манипуляция сознанием. Только чтобы не начинали люди сами думать и оценивать реальные действия.

А якщо ти вважаєш, що я фанат Зе, на основі того, що я не називаю його тими словами, на які він вже давно заслужив, то передай привіт модератору.

 

chila

Ответ на сообщение пользователя chila показать

А якщо ти вважаєш, що я фанат Зе, на основі того, що я не називаю його тими словами, на які він вже давно заслужив, то передай привіт модератору.

Извини. Не слежу пофамильно кто что говорит. Смотрю только на тренды. Увидел такой тренд на этой недели.

Мое тебе уважение что не смотришь на текущего нашего президента через розовые очки. Все к власти рвались воровать. Но есть и разница. До президенты были с управленческим опытом. Ющенко, Кучма, Порошенко мне кажется любой из них бы полгода что было до войны от сообщения от запада с осени 2021 использовал бы более грамотно чем Зеленский хотя бы минные поля от Крыма

 

гена

Ответ на сообщение пользователя chila показать

Разница только в том, что я это говорю уже года четыре.

Я больше).

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Всі аргументи противників виборів розбиваються досить легко .

1. Не буде ніяких виборів до закінчення війни.

Згідно Конституції ніяких перепон для цього нема . Та і війна у нас іде вже 10 років , а вибори проводились .

-----------

2. Зараз ніяк не можна забезпечити рівність доступу до виборів, оскільки частина громадян воює, частина за кордоном на "пташиних" правах.

Ситуація абсолютно аналогічна тій , яка була під час виборів-2019 . Ну а повернутись із-за кордону ніхто нікому не забороняє .

----------

3. Наші закони не досконалі тому ними будуть вертіти кому як треба.

Значить треба змінювати закони . А ще краще -- попросити наших американських друзів , щоб вони нам провели і проконтролювали ці вибори .

------------

4. Нинішні керівники розуміють що "просрали полімери" і доведеться відповідати, тому будуть всіма шляхами відтермінувати цей процес.

Саме тому залишати цих керівників на своїх посадах і далі -- це державний мазохізм , який буде призводити лише до погіршення ситуації в країні . Нинішня влада не здатна керувати країною , тим більше -- в військовий час .

"..війна у нас іде вже 10 років , а вибори проводились.."

..............

Какая такая вАйна, Степан??..

Тут кацапы "учатся" у нас, мы у кацапов..

Было "АТО", после просраного Крыма, аккурат перед выборамии 25 мая, и "военное" вводить было Низзя.. Т.б. желали провести эти "выборы" по-быстряку без Донецкой и Луганской областей, бо 7 лимонный "лехторат" напыцкал бы "не ТО" шо надо.. Типа, пАтом, А5 же "по-быстряку" всё подавим..

25го "пропыцкали" выборы, а уже 26го(Совпадение(С)) начались широкомасштабные боевые действия..

СЕГОДНЯ аккурат 10 лет Атаке на Донецкий Аэропорт(никто не вспоминает..)..

"Тем временем в замке" кацап не спал и ВРЕМЯ было упущено.. А так, да, пАтом, наступали-наступали, вперемешку с "договорняками", до самого Иловайска..

"АТО" завалили судебными исками и в Украине и в Страсбурге.. Из-за этого пришлось поменять "вывеску" в назве..

"Включание дурака" и одним и вторым к "Хорошему" не привело..

коСабы тож "учатся", у них же не война, а "СВО"..

 

дядя бабай

  • Страницы
  • Все
  • 1
  • ...
  • 6
Мапа сайту Повна версія Оновити