Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Про вибори ...
Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Доречі про голосування у Дії.Федоров недавно заявив,що цим вони не займаються і навіть не збираються займатись, бо ніхто з парламентаріїв навіть не давав такої вказівки.

--------------------

Ти правда вважаєш , що любий депутат може давати вказівку Федорову в цьому питанню ? Я ж гадаю , що таку вказівку можуть дати лише 3 суб'єкта -- найвеличніший президент , Верховна Рада ( читай монобільшість ) і голова уряду ( в плані технічної підготовки ) .

Да , іще ... Конституційний термін дії Верховної Ради -- 5 років . Хоча при дострокових виборах юристи криворізького розливу намутили так , що вибори дійсно ніби треба проводити вже в жовтні 2023-го , тобто через 4 роки https://rpr.org.ua/news/koly-v-ukraini-maiut-vidbu...

Тут є колізія , яку б мав визначити і вирішити Конституційний суд . Але знову ж таки , дякуючи криворізькій школі юриспруденції , не маючій аналогів в світі , кобота КСУ заблокована .

Саме тому і важливе проведення президентських виборів , бо без них ми втратимо останній легітимний владний орган . А такого в Україні ще ніколи не було , навіть при втечі янука у нас лишалась абсолютно законна ВРУ , яка працювала в межах конституційних повноважень .

Звісно це стьоб був.Якщо не зрозумів, я мав на увазі законотворців, а це і є депутати із Ковеля у тому числі, бо готовить закон на розгляд або на обговорення не керівники держави ,а саме депутати. Про строк виборів депутатів згідно конституції прочитав там же, де й про Федорова було і мене це не турбує, бо я не ходив на вибори депутатів, бо не розумів за кого пропонують голосувати, просто не хотів вибирати котів у мішку. Ти мабуть вибирав їх, ось і навибирав...Президента будем вибирати після перемоги, який би він не був, бо у 14-му ми вже довибирались.Хочеш ще раз на тіж граблі стрибати?

 

В.Перетурин

Ответ на сообщение пользователя В.Перетурин показать

Звісно це стьоб був.Якщо не зрозумів, я мав на увазі законотворців, а це і є депутати із Ковеля у тому числі, бо готовить закон на розгляд або на обговорення не керівники держави ,а саме депутати. Про строк виборів депутатів згідно конституції прочитав там же, де й про Федорова було і мене це не турбує, бо я не ходив на вибори депутатів, бо не розумів за кого пропонують голосувати, просто не хотів вибирати котів у мішку. Ти мабуть вибирав їх, ось і навибирав...Президента будем вибирати після перемоги, який би він не був, бо у 14-му ми вже довибирались.Хочеш ще раз на тіж граблі стрибати?

А якщо перемоги не буде ще 10 , чи 20 років , то що ? Тоді може вже зразу коронуєм Володимира зеленського , нйвеличнішого лідера сучасності ?

Чи ти допускаєш варіант , що залежність зворотня ? Тобто поки президентом є найвеличніший лідер сучасності , то перемоги не буде апріорі ?

 

Stepan75ss

Ну і саме просте наївне запитання -- кому з діючої влади вигідна перемога України ? Ви справді думаєте , що вони зацікавлені в перемозі , чесних виборах і судами над собою за всі свої помилки , які коштували життя сотням тисяч українців ?

Як на мене , то саме діюча влада найбільше зацікавлена в затягуванні війни .

 

Stepan75ss

Про хуїбори.

Тут он вже мріють про диктатуру.

Автор Юрій Загребельний

«Це Юра. Юрій Бриж. "Механік". Побратим по попередньому підрозділу. Не пам'ятаю точно, скільки йому було. Здається 23.

Прийшов на початку повномасштабки добровольцем. Влітку перевівся до 47 бригади - в розпал її наступу на півдні. Хотів бути максимально ефективним.

Про його загибель я дізнався вчора. В той самий день, коли у соцмережах багато хто обурювався діями військових-співробітників ТЦК, які трішки пригрозили якомусь ухилянту. На цьому тлі я вкотре спіймав себе на тому, що мрію про Україну, де військові просто б'ють ухилянтів приклАдом, і це не викликає обурення, бо всі вже до такого звикли.

Попри теперішні обставини, я намагаюся зберігати свою базову ідентичність людини інтелектуальної праці і, відповідно, досить холодного мислення. Також я не є етатистом - я проти всевладності держави щодо суспільства. Та все ж я мрію про цю картину: ухилянти отримують прикладом. Або берцями, які дещо забруднилися в дощову погоду.

Це не є виключно плодом емоцій і точно не є плодом етатистського мислення. Існує таке поняття як диктатура. Його автентичний сенс відсилає нас до витоків європейської політичної традиції - до стародавнього Риму. Диктатура - це тимчасове зосередження влади і обмеження індивідуальних прав та свобод для досягнення спільного блага у певних екстремальних умовах, зокрема в умовах війни. І холодний розум говорить, що нам потрібна така диктатура, аби вистояти у війні і досягти її завершення на більш-менш вигідних умовах.

Утім, визнаю: емоції також дають про себе знати. Мені хотілось би, щоб на місці Юри був чоловік, якого мобілізували примусово. Представник "простого народу" чи "економічного фронту". Бо таких як Юра залишається все менше, а вони мені значно рідніші.»

 

Белый Волк

Кастове суспільство, як і казали.

Паспорти ще треба різних кольорів.

І штані. Тричі ку перед Паном Ветераном (за мандатом від Уважаємих, що робив Пан Ветеран - не важливо, "слон плохой, справка хороший").

Допизділися про хунту, докрутилися психоза.

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя Белый Волк показать

Кастове суспільство, як і казали.

Паспорти ще треба різних кольорів.

І штані. Тричі ку перед Паном Ветераном (за мандатом від Уважаємих, що робив Пан Ветеран - не важливо, "слон плохой, справка хороший").

Допизділися про хунту, докрутилися психоза.

А Ти не можешь сказати що ти відчував би. Психози війскові вони всюди однакові. Ти в теплі і світлі м'яко кажучи таво, а люди на війні.

Ну а слон плахой, справка хароший, то геть інша історія.

 

wert

Ответ на сообщение пользователя wert показать

А Ти не можешь сказати що ти відчував би. Психози війскові вони всюди однакові. Ти в теплі і світлі м'яко кажучи таво, а люди на війні.

Ну а слон плахой, справка хароший, то геть інша історія.

Я бачу, як нарід синхронно і майже поголовно йобнувся. Власне, мене практично не чіпають образи від поплавлених. Лицемірства і брехні - дуже сильно не люблю, то правда.

Але замість того, щоб мрійників про те, як б'ють прикладами співгромадян, направляти до психіатрів - їм дають провідеі трибуни. Бо він воював і штатських в рот їбав.

У нас голова фонду "Повернись ЖИВИМ" постійно навалює дві тези:

1. Через армію треба прогнати всіх

2. Жодного дємбєля і ротації до кінця війни по факту, замінюємо вибувших.

Живим, ага. Повернися.

 

Белый Волк

Не люблю скачки на страпонах ради сомнительных результатов. Да и вообще не люблю. Потому я против выборов до конца войны.

Судите сами. Дельце рискованное, его не так-то легко организовать. Уже писал, что мы не потянем на 100% безопасность обеспечить.

Нет ее – так мы и по другим параметрам рискуем говна поесть. Процесс сложный. Ради чего он нужен, непонятно. Потому во время войны умные люди выборы и не проводят. А тупые – да, очень хотят провести.

Тогда логичный вопрос. Зачем, а главное – нахуя?

Дано: сложные условия, риск схлопотать по «Кинжалу» на избирательных участках, нагрузка на ПВО, давление (психологическое) на фронте. Задача – поверить, что власть делает это ради честных выборов.

Да-да, я сомневаюсь в ее искренности уже сейчас. Иначе бы она дождалась.

Ведь ежу понятно, что после войны придется за многие поступки как минимум объясниться. А объясняться кое-кто не хочет. Хочет зафиксировать свою власть еще лет на пять, и уже в таком статусе встречать народный восторг в свой адрес.

Да, я стебусь. Власть хочет честно? Нет. Если честно, то и после войны нечего бояться.

Вот выйдет гарант, да как поговорит с народом. Только нормально. Не как в 2019 году, когда вместо него Разумков везде отвечал, а самого кандидата видел лишь режиссер его предвыборных роликов. Вышел, пообщался.

Там тебя пожурили, там даже похвалили. С этим багажом идешь на выборы, где в 99% случаев проигрываешь Раду.

Власть же не боится, правда? Нечего ведь?

Потому что выборы прямо сейчас нужны лишь тем, кто очкует от любого намека на честные выборы. Лишь тем, кто на самом деле понимает: его шансы по масштабу похожи на хуй белки.

На фронте не до выборов.

На временно оккупированных территориях не до выборов.

В прифронтовой не до выборов, в тылу не до выборов, за бугром не до выборов, везде не до выборов. До выборов аж на улице Банковой.

Ну так пусть себе их проведет, выберет главу ОСББ и хватит.

А то получается забавный вывод. Украина, потерпи! Вся терпи, переживай невиданную лихорадку. Тут человеку переизбраться хочется. Так чешется, что на фоне тяжелых боев и такой же ситуации в экономике у него язык повернулся сие изрыгнуть.

Выборы будут или по-честному, или во время войны. Впрочем, второе – не совсем выборы.

А что бывает с такими победителями, несложно самому почитать. Или вспомнить. Ни в коем случае не угрожаю: у нас Майданов не так много было. Всего-то дважды. И каждый раз какой-то умник думал, что пронесет.

2004, 2014. Не хотелось бы дописывать 2024.

Так Банковая сама допишет.

@maxgadyukin

 

Белый Волк

Щодо виборів ... Останнім часом на політичну сцену несподівано вискочила явна маріонетка Шмигаль . І сталось це після візиту найвеличнішого лідера до США . Всім зрозуміло , що цей чєпчік нічого в цій країні не вирішує , вся повнота влади знаходиться в ОПі , навіть на засіданні ООН їрмак сидить по праву руку від найвеличнішого , але раптом ...

" Шмигаль: уряд офіційно отримав від США пропозиції щодо реформ 28 вересня 2023 "

" Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль передав Концепт посилення стійкості демократії в Україні послам країн G7. 3 жовтня 2023 "

Можете вважати мене конспірологом , але я бачу в цьому певний сигнал ... Якщо вибори не відбудуться в наступному році , то зразу і Верховна Рада і Президент вийдуть за конституційні терміни виконання своїх повноважень , який складає 5 років . І єдиним органом державної влади в країні залишиться уряд , у якого нема часових обмежень , прописаних в Конституції . Те , що наші західні партнери починають говорити про реформи і посилення демократії не з ОПою найвеличнішого , у якого вся реальна влада , а з персонажем , який зараз є звичайною бутафорією -- це не просто так . Прогнозую , що найближчим часом все частіше ми будемо чути прізвище саме Шмигаля , і це намьок нашому царьку -- не проведеш вибори , ми з тобою справи мати не будемо .

 

Stepan75ss

Ну що , таки будуть вибори , чи і надалі квартальна банда буде набивати свої кишені ?

 

Stepan75ss

Если вам хочется на выборы, убедите меня в одном. Выборами можно обстреливать врага? Если нет, я против. Потом как-нибудь.

Китай готовится к войне. Вступит, не вступит – его дело, к такому готовиться надо всем остальным. РФ не сворачивает кампанию. Иран приценивается, как убить еще миллион своих граждан об кого-то.

А тут выборы. Быстрее долетают, чем F-16. Заебись.

Кто давно читает – тот в курсе, как я отношусь к действующей власти. Мягко говоря, так себе. Как к ошибке целого народа, растянутой на время войны и пандемии. И, вероятно, Третьей мировой.

Еще можете полистать, за что я не люблю власть. Отсутствие принципов, стиль «Переобулся ради рейтинга».

Все это – результат голосования по приколу. Цена легких решений. Миллионам долбоебов стало казаться, что АТО, ой, ООС стала непосильной ношей. Что пора бы договориться с русскими. Что все эти войны чисто верхушке выгодны, а уж мы-то щас.

Первыми за это заплатили жертвы пандемии. Там не только ковид. Кто-то помер от другой болезни, потому что медицина легла. Таких тоже много было.

Дальше за это «по приколу» заплатили те, кого убили русские в первые месяцы вторжения. Не там, где линии по карте туда-сюда. Там, где враг напал, а мы были нихуя не готовы и заряжены оптимизмом гаранта по поводу шашлыков.

Вот такой прикол: сначала умерли одни, потом другие. Заебись мы посмеялись.

Теперь смотрите. У нас в обществе появилась одна опасная тенденция. Дветысячипятнадцатизация, можно сказать. Помните 2015-й? Еще вчера на очке сидевшие господа вдруг стали нос задирать и ныть о не таком военном сборе, или других тяготах хука-бара на Подоле.

В 2014 году очковали, а потом охуели. Прямо как сейчас у некоторых заметно.

Я вот медийщик. Даже сейчас не могу перестать то замечать, другое. Ну так открою секрет. Недавно общался с админом одного паблика (средний, побольше моего и поменьше крупных). Там, видите ли, команда устала от разговоров о коллаборантах.

Мол, неинтересно это. Какие там Роговы, какие Данильченко? Мы вон про интервью Буданива лучше накалякаем. Про кофе в Евпатории и концерте «Антител» в Ялте.

А колобки не, нахуй о них писать. Ату, не надо.

Это 2015-изация. В полный рост, со всеми (точнее, изо всех отверстий) вытекающими. Ребята охуели. Когда сердце колотилось как ненормальное, что аж в очке раскатами грома отдавало – тогда мозги работали как надо. Было ясно, что ждет в случае поражения. Не то, что сейчас.

Открою секрет охуеть как уставшим. Ребята, это в 2015-2016 годах вы могли комфортно выебываться насчет войны, будучи прикрытыми.

Выборы нужны, чтобы охуеть как уставшие за еще одного Зеленского проголосовали, да? Нам этого маловато было? Надо в тяжелое время, когда война ебашит шо ненормальная, еще и Арестовича в один тур выбрать смеху ради?

Я за те выборы, которые в мирное время. После войны, сколько бы она ни длилась. Потому что тогда мы сможем провести все по-честному.

Это будут времена горечи, разочарования, слез. И осознания масштабов проеба, который допустили прошлые носители легких решений. Надо будет собрать раму. Пойти на участок и снести людей, которые так дорого обошлись. И это не про деньги.

Топая на участок, многие будут помнить: там есть бутылки под коктейли Молотова, там покрышки.

Это так, чтобы любители легких решений не дошли до гениально легкого решения подтасовать выборы после войны. Нет уж. С такими ребятами наш народ разбираться умеет, вот и разберется. После войны. По факту всех ошибок.

А кто-то, даже если не хочет признавать, как соучастник пиздеца.

Уставшим слова не давали.

@maxgadyukin

 

Белый Волк

Та будуть ті вибори. Люсьєна чи кого-то ще відсічуть або карними справами, або чорними піар-кампаніями. Через неможливість відкрити стільки дільниць, скільки треба і забезпечити військовим трансфер до дільниць, залучать купу електронних технологій. Чи голосування в дії, чи ще щось. Формат роботи іиборчих комісій теж змінять. Накрутять, що треба. Бо перевірити, через відсутність бюлетнів буде неможливо. І таким чином законсервують зелених дууууже надовго)).

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Та будуть ті вибори. Люсьєна чи кого-то ще відсічуть або карними справами, або чорними піар-кампаніями. Через неможливість відкрити стільки дільниць, скільки треба і забезпечити військовим трансфер до дільниць, залучать купу електронних технологій. Чи голосування в дії, чи ще щось. Формат роботи іиборчих комісій теж змінять. Накрутять, що треба. Бо перевірити, через відсутність бюлетнів буде неможливо. І таким чином законсервують зелених дууууже надовго)).

Зачем что-то накручивать или кого-то отстранять?

Просто объявляют: что голосование за любого кандидата кроме Зеленского это попытка москвы расшатать ситуацию внутри страны. И Зеленский побеждает.

 

гена

Ответ на сообщение пользователя гена показать

Зачем что-то накручивать или кого-то отстранять?

Просто объявляют: что голосование за любого кандидата кроме Зеленского это попытка москвы расшатать ситуацию внутри страны. И Зеленский побеждает.

Ты нихрена не понимаешь этих зелёных чертей. И про "расшатать" скажут, и судимость прилепят, и всё равно при этом накрутят. Военное положение и е-голосование дают широчайшее поле для оч. умелых ручек? Зачем? Затем, что могут. Им этого достаточно.

Крч, я уверен, что выборы будут. И что если Зелёный будет баллотироваться, он победит с оглушающими цифрами.

А я думаю , що за цього янелоха взагалі ніхто не захоче голосувати . Він же насправді дуже боїться іти на вибори .

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

А я думаю , що за цього янелоха взагалі ніхто не захоче голосувати . Він же насправді дуже боїться іти на вибори .

В тому-то і справа, що він може програти вибори, але виграти підрахунок голосів. І цього не доведеш.

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

В тому-то і справа, що він може програти вибори, але виграти підрахунок голосів. І цього не доведеш.

А може і відгребти піздюліну від Дідуся Байдена за такі жарти . Якщо амери візьмуться всерйоз контролювати електронне голосування , то янелох може пролетіти як фанера над Тулоном .

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

А може і відгребти піздюліну від Дідуся Байдена за такі жарти . Якщо амери візьмуться всерйоз контролювати електронне голосування , то янелох може пролетіти як фанера над Тулоном .

Якщо на той час стосовно допомоги буде більше розмов, ніж самої допомоги, і якщо за опитуваннями Байден з тріском летітиме Трампу, на дідуся Байдена покладуть зелений стручок. Як на кульгаву качку.

"пыце" не дали жульничать и вкл. админресурс..

Янки "желают" выборов и не спустят.. Ермак, мабуть, подтвердит..

 

дядя бабай

Ответ на сообщение пользователя дядя бабай показать

"пыце" не дали жульничать и вкл. админресурс..

Янки "желают" выборов и не спустят.. Ермак, мабуть, подтвердит..

Если помощь вфделят, жклание придётся выполнять. Если не выделят - ну .... то будет вопрос, подвисший в воздухе. Мягко.

Ну що ж , сьогодні останній день п'ятирічного терміну , передбаченого Конституцією .

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Ну що ж , сьогодні останній день п'ятирічного терміну , передбаченого Конституцією .

Є в мене підозра, що провідні західні держави і далі вважатимуть Зеленського президентом. А от кацапи цю тему розганятисуть. Розаюповідатисуть, що в Україні нема законної влади. Що це територія без влади. Що вони б і раді вести перемовини, але з ким?

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Є в мене підозра, що провідні західні держави і далі вважатимуть Зеленського президентом. А от кацапи цю тему розганятисуть. Розаюповідатисуть, що в Україні нема законної влади. Що це територія без влади. Що вони б і раді вести перемовини, але з ким?

До чого тут кацапи ? Подивись на дату створення цієї гілки . А питання про вибори я піднімав набагато ще раніше , тільки на військовій гілці . Тоді кацапи взагалі цю тему не піднімали .

Але ми маємо прецедент . І якщо його не врегулювати законно , то і цей , і кожен наступний президент буде мати спокусу продовжити свою владу , просто об'явивши військовий стан .

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

До чого тут кацапи ? Подивись на дату створення цієї гілки . А питання про вибори я піднімав набагато ще раніше , тільки на військовій гілці . Тоді кацапи взагалі цю тему не піднімали .

Але ми маємо прецедент . І якщо його не врегулювати законно , то і цей , і кожен наступний президент буде мати спокусу продовжити свою владу , просто об'явивши військовий стан .

Степане, вітаю з поверненням)

 

sanyock

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

До чого тут кацапи ? Подивись на дату створення цієї гілки . А питання про вибори я піднімав набагато ще раніше , тільки на військовій гілці . Тоді кацапи взагалі цю тему не піднімали .

Але ми маємо прецедент . І якщо його не врегулювати законно , то і цей , і кожен наступний президент буде мати спокусу продовжити свою владу , просто об'явивши військовий стан .

До чого тут дата гілки)))? Ти ще порадь взяти до уваги твою дату народження. Тоді кацапи цієї теми не розвивали і поготів.

Ти казав про піздюліну від Байдена. Де вона? І досі нема. А кацапи таки тему розганяють.

Ответ на сообщение пользователя sanyock показать

Степане, вітаю з поверненням)

Вчора зайшов , передивився за останній тиждень , що тут нового в бункері . А нічого ... За місяць мого бану все ставало тільки краще і краще . А в нас в місті відбувалось багато цікавого , про що не розкажуть заброньовані марафонці . Ну а доповіді про " зачищаємо окраїни Вовчанська " мені дуже нагадали " Іловайськ на 2/3 наш " .

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Вчора зайшов , передивився за останній тиждень , що тут нового в бункері . А нічого ... За місяць мого бану все ставало тільки краще і краще . А в нас в місті відбувалось багато цікавого , про що не розкажуть заброньовані марафонці . Ну а доповіді про " зачищаємо окраїни Вовчанська " мені дуже нагадали " Іловайськ на 2/3 наш " .

1. Ніхто з західних лідерів не пред'являє Зеленському.

2. Кацапи вовсю ваняют про подальшу незаконність перебування Зеленського на чолі України.

Бо гілочка таки про вибори, а не про Вовчанськ... а то ти дуже любиш обходити незручні теми. І робити вигляд, що їх не було.

О бля- Стьопа прокинувся пicля зимовоï спячки I знову за свого патрона тролить, мабуть копiйки скiнчилися

 

В.Перетурин

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

1. Ніхто з західних лідерів не пред'являє Зеленському.

2. Кацапи вовсю ваняют про подальшу незаконність перебування Зеленського на чолі України.

Бо гілочка таки про вибори, а не про Вовчанськ... а то ти дуже любиш обходити незручні теми. І робити вигляд, що їх не було.

Звичайно , що Захід не буде відкрито оприлюднювати своє невдоволення . Це занадто палєвно , і буде грати проти України . Але дводенний візит Блінкіна саме напередодні 20 травня був неспроста . Об'явити про новий пакет допомоги , чи розказати про необхідність мобілізації -- це можна було зробити не виїзжаючи з Вашингтона . Видно Блінкін хотів особисто зустрітись і переговорити з певними людьми всередині України . Бо Блінкін і Байден прекрасно розуміють , що тезу про " узурпацію влади в Україні " будуть не тільки кацапи розганяти -- на кацапів всім пох . А от те , що цю ж тезу почне качати Трамп -- це дуже вірогідно . І це дуже-дуже вдарить по іміджу країни в світі .

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Звичайно , що Захід не буде відкрито оприлюднювати своє невдоволення . Це занадто палєвно , і буде грати проти України . Але дводенний візит Блінкіна саме напередодні 20 травня був неспроста . Об'явити про новий пакет допомоги , чи розказати про необхідність мобілізації -- це можна було зробити не виїзжаючи з Вашингтона . Видно Блінкін хотів особисто зустрітись і переговорити з певними людьми всередині України . Бо Блінкін і Байден прекрасно розуміють , що тезу про " узурпацію влади в Україні " будуть не тільки кацапи розганяти -- на кацапів всім пох . А от те , що цю ж тезу почне качати Трамп -- це дуже вірогідно . І це дуже-дуже вдарить по іміджу країни в світі .

Це дуже просто казати: невдоволення є, тіки його ніхто не бачить. Не спростуєш. От, мовляв, я невдоволення бачу, а ти ні. Значить, проблеми у тебе. Факт же простий: невдоволення нема.

Мапа сайту Повна версія Оновити