Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Енергосистема
Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Я взагалі не слухаю їхніх пояснень. Мене цікавить лише одне: скільки? Я обрав свою стратегію протидії, завдяки якій для мене нічого не міняється. У мене два особових рахунки, на одному місячний максимум - 51 (зазвичай 35-40, минулий місяць 42), на іншому максимум 35 (зазвичай 20-25, минулий місяць 23). Але я чекаю абонплати, як на водогоні та газмережах, і це може поруйнувати мої зусилля.

Я згоден з тим, що тариф має бути трохи вищим, ніж 2.64. Але в дєбрі лізти не хочу. Знов-таки: в мене своя стратегія протидії.

о , РЛА також продавлює абонплату.

Дякую яценюку за цю модель...

 

Fenriz

Ответ на сообщение пользователя Fenriz показать

о , РЛА також продавлює абонплату.

Дякую яценюку за цю модель...

Я знаю, що продавлює. По воді в мене наразі абонплата вища, ніж платіж за власне споживання. По е/е, підозрюю, буде так само. І всі мої зусилля по зниженню споживання з 200-250 квт до 40-70 підуть псю під фіст. Але я ще щось вигадаю).

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Я знаю, що продавлює. По воді в мене наразі абонплата вища, ніж платіж за власне споживання. По е/е, підозрюю, буде так само. І всі мої зусилля по зниженню споживання з 200-250 квт до 40-70 підуть псю під фіст. Але я ще щось вигадаю).

Ви, харків'яни, великі люди і дуже порядні. Підтверджено роками співпраці))

 

Fenriz

Ответ на сообщение пользователя Fenriz показать

Ви, харків'яни, великі люди і дуже порядні. Підтверджено роками співпраці))

Не захвалюй, це зайве.

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Не захвалюй, це зайве.

Не захвалюю - реально люди допомагають знайти чого не вистачає і ставлять ціни, яких в Києві немає.

Мені треба було тумбу для інструменту на виробництво -так ціна просто смішна зважаючи на курс і на обстріли.

 

Fenriz

Ответ на сообщение пользователя Fenriz показать

Не захвалюю - реально люди допомагають знайти чого не вистачає і ставлять ціни, яких в Києві немає.

Мені треба було тумбу для інструменту на виробництво -так ціна просто смішна зважаючи на курс і на обстріли.

Я знаю. Ми також в неті торгуємо. Також нормальні ціни стоять. Реакція буває різною. У одних:

- Ой, Харків.... Це далеко і там стріляють. Раптом я замовлю, а воно не доїде? Ні, не треба.

В інших:

- Харків? Давайте. Хлопці, може вам передоплату скинути?

По вимогах, які висувають деякі покупці, іноді розуміємо, що втих конкретно війни нема.

По ін-ту ім. Зайцева, з яким через здоров'я матері доводиться мати справу, знаю: знайомий там робив тестю операцію (не знаю, яку; я його вивів). Там він вклався в 30 тис. В Олесі за неї хотіли 80, в Києві - 120. Я 2.5 роки тому поставив матері кардіостимулятор в сумі за 28 тис. Наче не дорого, але порядку цін я не знаю.

Ответ на сообщение пользователя Fenriz показать

о , РЛА також продавлює абонплату.

Дякую яценюку за цю модель...

да, прокинули українців як по книжці: перенесли платежі на кінцевого споживача і він став один проти всіх))

ну але то тимчасово, я думаю, що з часом здоровий глузд переможе і за доставку платитиме все-таки продавець товару а не покупець.

все таки ці хитруни не вічні і рано чи пізно всі ті рінати і хуйли підуть куди їх посилають...

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Я знаю. Ми також в неті торгуємо. Також нормальні ціни стоять. Реакція буває різною. У одних:

- Ой, Харків.... Це далеко і там стріляють. Раптом я замовлю, а воно не доїде? Ні, не треба.

В інших:

- Харків? Давайте. Хлопці, може вам передоплату скинути?

По вимогах, які висувають деякі покупці, іноді розуміємо, що втих конкретно війни нема.

По ін-ту ім. Зайцева, з яким через здоров'я матері доводиться мати справу, знаю: знайомий там робив тестю операцію (не знаю, яку; я його вивів). Там він вклався в 30 тис. В Олесі за неї хотіли 80, в Києві - 120. Я 2.5 роки тому поставив матері кардіостимулятор в сумі за 28 тис. Наче не дорого, але порядку цін я не знаю.

Про перших говорити не буду, бо чим далі від лінії обстрілів, тім войовничіші патріоти....

Я купую завжди з передоплатою, тільки прошу на рахунках писати реальні терміни.

А ще у вас є шикарне печиво "Харквське" ВОЛХОВ))))

 

Fenriz

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

да, прокинули українців як по книжці: перенесли платежі на кінцевого споживача і він став один проти всіх))

ну але то тимчасово, я думаю, що з часом здоровий глузд переможе і за доставку платитиме все-таки продавець товару а не покупець.

все таки ці хитруни не вічні і рано чи пізно всі ті рінати і хуйли підуть куди їх посилають...

Ти оптиміст))))

В мене тільки питання - чому нафтогаз судився за формулу "плати за спожите", а кінцевий споживач платить за спожите і за доставку спожитого7))))

 

Fenriz

Ответ на сообщение пользователя Fenriz показать

Про перших говорити не буду, бо чим далі від лінії обстрілів, тім войовничіші патріоти....

Я купую завжди з передоплатою, тільки прошу на рахунках писати реальні терміни.

А ще у вас є шикарне печиво "Харквське" ВОЛХОВ))))

Поруч з "Бісквіткою" приліт. Що там пошкоджене і як вплине на виробництво - хз.

Ми намагаємось передоплату не брати. Але якщо наполягають - беремо. Якщо щось простіше - їде в той самий день або назавтра на ранок. Якщо складніше - там вже по ситуації конкретній, і ставимо термінів дні на три довше, аби мати запас про всякий випадок.

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Поруч з "Бісквіткою" приліт. Що там пошкоджене і як вплине на виробництво - хз.

Ми намагаємось передоплату не брати. Але якщо наполягають - беремо. Якщо щось простіше - їде в той самий день або назавтра на ранок. Якщо складніше - там вже по ситуації конкретній, і ставимо термінів дні на три довше, аби мати запас про всякий випадок.

А чим займається ваше підприємство - маякни в приватні.

 

Fenriz

Ответ на сообщение пользователя Fenriz показать

А чим займається ваше підприємство - маякни в приватні.

Сайт і телефон там само.

Ответ на сообщение пользователя Fenriz показать

Ти оптиміст))))

В мене тільки питання - чому нафтогаз судився за формулу "плати за спожите", а кінцевий споживач платить за спожите і за доставку спожитого7))))

хороше питання)

я не оптиміст а реаліст. наші хитруни думають що вони самі більші винахідники у світі. але насправді таких пройдисвітів уже було вдосталь. і всі вони врешті доходили до того, що їхні хитрі оборудки люди починали ігнорити.

от у мене є картка УМС. чи як там їх нині? вадафон шолє?

ну і вони накрутили мені тариф уже до 200 грн, хоча я роблю 1..2 дзвінки в місяць з тої карти і ще мо 100М інтернету часом сосу.

ну й мені написали там купу послуг (які власне не працюють) і мотивували цим підвищення ціни. але я як платив 100 в місяць - так і платитиму. врешті, карта стане пасивною, але дзвінки я прийматиму а бажання заробити провайдеру обійдеться втратою клієнта.

і кого вони наєбали?

я думаю, що завтра-позавтра просто розвинеться альтернативна мала енергетика - сонячна, вітряна, метанова врешті - і рінати з обленергами стикнуться з масовими відключеннями споживачів. і вони не тільки на абонплаті не зароблять, а взагалі будуть х. сосать.

зараз просто війна і людям трохи не до того. але ми все помним))

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

хороше питання)

я не оптиміст а реаліст. наші хитруни думають що вони самі більші винахідники у світі. але насправді таких пройдисвітів уже було вдосталь. і всі вони врешті доходили до того, що їхні хитрі оборудки люди починали ігнорити.

от у мене є картка УМС. чи як там їх нині? вадафон шолє?

ну і вони накрутили мені тариф уже до 200 грн, хоча я роблю 1..2 дзвінки в місяць з тої карти і ще мо 100М інтернету часом сосу.

ну й мені написали там купу послуг (які власне не працюють) і мотивували цим підвищення ціни. але я як платив 100 в місяць - так і платитиму. врешті, карта стане пасивною, але дзвінки я прийматиму а бажання заробити провайдеру обійдеться втратою клієнта.

і кого вони наєбали?

я думаю, що завтра-позавтра просто розвинеться альтернативна мала енергетика - сонячна, вітряна, метанова врешті - і рінати з обленергами стикнуться з масовими відключеннями споживачів. і вони не тільки на абонплаті не зароблять, а взагалі будуть х. сосать.

зараз просто війна і людям трохи не до того. але ми все помним))

Альтернативна енергетика буде в лапах РЛА, клюєва, шурми.

Може пригадаєш під кого в 2019 приймали закон про установку СЕС в приватному секторі?

Ти думаєш, що будуть зміни? Я впевнений, що наші мудрорили таких напридумають умов розміщення об'єктів альтернативної генерації, що можна з глузду з'їхати...

як там у поетеси - контра спем сперо?

 

Fenriz

Ответ на сообщение пользователя Fenriz показать

Альтернативна енергетика буде в лапах РЛА, клюєва, шурми.

Може пригадаєш під кого в 2019 приймали закон про установку СЕС в приватному секторі?

Ти думаєш, що будуть зміни? Я впевнений, що наші мудрорили таких напридумають умов розміщення об'єктів альтернативної генерації, що можна з глузду з'їхати...

як там у поетеси - контра спем сперо?

ну вони вже якісь зміни внесли, трішки спростили умови для приватників і скоротили терміни.

ясно, що монополісти впираються, бо це ж вони втрачають свої гроші.

зараз все надто монополізовано, гроші і ресурси у кількох руках і вони що хочуть то й гнуть.

але генерація стає все вигіднішою в умовах ринкових цін, чи хоч би просто високих (а ми до того йдем).

тож бажаючих долучитись стане все більше, знайдуться і гроші; так що воно кудись рушить, будем бачити надалі.

 

Mahno

4,32 грн/кВт, незалежно від рівня споживання

чекаєм 8.

 

Mahno

Мало . Треба ще виділити на захист АЕС 500 мільярдів , і зробити електрику по 100 грн/кВт

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Мало . Треба ще виділити на захист АЕС 500 мільярдів , і зробити електрику по 100 грн/кВт

це було б ідеально.

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя Сигизмунд Бамбарбиев показать

4,32 грн/кВт, незалежно від рівня споживання

Пільгові до 100 по старому тарифу прибрали?

 

Axelk

Ответ на сообщение пользователя Axelk показать

Пільгові до 100 по старому тарифу прибрали?

Наскільки я зрозумів, так, прибрали.

Це вже кінець епохи бідності для РЛА чи ще ні?))))

 

Fenriz

Ответ на сообщение пользователя Fenriz показать

Це вже кінець епохи бідності для РЛА чи ще ні?))))

Ну он в декого епоха бідності точно закінчилась.

 

Axelk

Та і "вважаємому" РЛА треба яхту відбивати, а то потратився бідненький

 

Axelk

Ответ на сообщение пользователя Axelk показать

Ну он в декого епоха бідності точно закінчилась.

то все іпсо, зняте на мосфільмі. ці чесні люди роблять все, щоб у нас було світло. і були справедливі відключення, як каже шмигаль.)))))

 

Fenriz

Ответ на сообщение пользователя Fenriz показать

то все іпсо, зняте на мосфільмі. ці чесні люди роблять все, щоб у нас було світло. і були справедливі відключення, як каже шмигаль.)))))

тааак, дехто з них просто руками хапає шахеди і жбурляє їх об землю, от хватає - і жбурляє...

шо з людьми висока зарплата робе, однак.

 

Mahno

просто лидини-павуки, бетмени та россомахи.

хоча я б назвав так: смокталь бюджетний, високоранговий

 

Fenriz

У нас достатньо ЛЕП , щоб заживити весь захід країни імпортованою електрикою до Вінничини і Житомиршини включно . При цьому електрику з електростанцій ЗУ ( а це РАЕС , ХАЕС , кілька ТЕС яеі ще працюють ... ) можна перекидати в центр країни . Чому цього не робиться ? Та тому що енергетикою в нас керують не професіонали , а "потрібні" люди ... Вже середина червня , а крім кабінетної піздьожи , ніяких рухів на місцях не видно ...

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

У нас достатньо ЛЕП , щоб заживити весь захід країни імпортованою електрикою до Вінничини і Житомиршини включно . При цьому електрику з електростанцій ЗУ ( а це РАЕС , ХАЕС , кілька ТЕС яеі ще працюють ... ) можна перекидати в центр країни . Чому цього не робиться ? Та тому що енергетикою в нас керують не професіонали , а "потрібні" люди ... Вже середина червня , а крім кабінетної піздьожи , ніяких рухів на місцях не видно ...

Залишилось тільки знайти в Європі зайвих 5-6 гігаВатт для нас:)

 

chila

Мапа сайту Повна версія Оновити