Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
СЕС
  • Страницы
  • Все
  • 1
  • 3

Для чого...

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

Сцук, до сусідів підведено на будивлю 40 кВт, офіційно!

газу нема там

Ну це ще до війни, зараз там ще ремонт потрібен чистовий

Ну тобто 2 роки стоїть

Ну, блять 40кВт! Що там зібрались сталелитейний цех відкривати?!

Звичайна ділянка, 6, ну може 8 соток

Ну хатинка квадратів 200 максімум, ну тобто потрібно може 20 кВТ на опалювання.

І шо? Якщо панельок на 40кВт то це не значить що він буде споживати 40.

Навіть влітку при відсутності сонця генерація сильно падає, вже не говорячи про пасмурну зиму де з тих 40 добре якщо 5 буде.

Якщо в людей плита, опалення, бойлер і т.д, то це нормально.

 

Axelk

Ответ на сообщение пользователя Striker показать

Отаке знайшов. Це ціна за сам генератор, з роботою і баштою може на 100к вийти, якщо не більше. Махно, дзвони і дізнавайся, і нам потім розкажеш) Здається, це буде краще, ніж СЕС. Або комбінувати з панелькою на літо. https://prom.ua/ua/p1780744436-vertikalnyj-vetroge...

57к це лише ота "вертушка"

А тепер порахуй саму вишку, монтажні роботи.

А ще все одно треба думати за якийсь інвертор і акумулятори для накопичення ел.ен.

То те на те й вийде, якщо не дорожче.

От варіант в комплексі з панелями для повної автономності то уже цікаво. Немає сонця є вітер, і навпаки в тиху сонячну погоду працюють панелі.

 

Axelk

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

та отож,

однак..

оцей набор: https://smartvision.lviv.ua/ua/p2066521799-komplek... тиждень тому коштував 81 тищу,

і потім 83, в пятницю 85 а зараз уже 98 ))

бізнес рубає бабло, треба відійти в сторону і дать людям насититись.

а тоді вже йти купувати)

А ще враховуй що в більшості з тих оголошень товару немає в наявності і треба чекати коли імпортують.

Ми вчасно поставили. Після нас уже замовники чекають 1-2 місяці.

Правда є контрабас, де постачають одне, а по доках щось інше але мені для організації такий варіант не проходив.

 

Axelk

Ответ на сообщение пользователя Запарижанин показать

До речі. Проти вітряків в мене теж аргумент є. Наприклад, мені його поставити буде не так просто, що купив і встановив. Бо вулиця на якій стоїть будинок, вважається центральною, і щоб щось таке во дворі поставити, навіть до власного будинку щось добудувати, треба брати дозвіл міськ. архітектури. Це мінімум, бо можуть ще примусити проект замовити. А там, де є дозвіл, завжди сидить людина, яка уважно слідкує за тим, щоб виборець бува не розжирів, бо до дільниці не дійде, і котрій знайти привід для відмови легше, ніж причину для погодження. Звичайно, якщо ця причина не складається з певної кількості аркушів встановленого номіналу.

Для сонячних панелей, начебто, дозволу поки що не треба, але не факт, що будь-якого дня цей недогляд не ліквідують.

Та і шум від них не маленький, можуть сусіди жалуватись.

Тому це варіант більше для сільської місцевості і пригороду де є нормальні території і сусіди не живуть через 10-20 метрів від вишки.

 

Axelk

Ответ на сообщение пользователя дядя бабай показать

А оце точно лайно. Скільки на них повелося на початку блекаутів...

 

Axelk

Ну, що, всі зарядні станції вигребли)) Але підказую ще одну альтернативу для приватного сектору - газовий генератор. Умовно для прикладу. https://rozetka.com.ua/ua/410997783/p410997783/

Це навіть дешевше вийде, ніж від звичайної мережі при нинішній ціні на світло.

 

Striker

Ответ на сообщение пользователя Striker показать

Ну, що, всі зарядні станції вигребли)) Але підказую ще одну альтернативу для приватного сектору - газовий генератор. Умовно для прикладу. https://rozetka.com.ua/ua/410997783/p410997783/

Це навіть дешевше вийде, ніж від звичайної мережі при нинішній ціні на світло.

Ну таке.... З балонами тягатись ну його нахер. А підключатись до магістралі це купу дозволів треба і ціна там буде немаленька.

 

Axelk

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

Для чого...

Тут жеж хотят чтоб была своя электрика и задёшево, причем КВт на 5ть, чтоб всё тянуло!

А так не бывает..

Я просто описывал выше варианты с "голь на выдумку хитра", с тем Как "из Нихуя сделать Чтото, дешево и сердито", из того, что есть под руками..

Во-первых все эти "затеи" не для города, даже в "частном" будут траблы..

Повторюсь - чтоб "добыть" вольт/ампер нужны или панели или "вращательный момент", далее Думай Те..

У коллеги по-работе, живёт недалеко от меня(в селе..), возле дома немного запруженый ручей, вода крутит редуктор, увеличивая обороты - убитую коробку "жигулёвскую" на 4й передаче - которая крутит два тракторных генератора(без возбуждения..), которые заряжают "тепловозные акумы"(24В, 12 банок по 2В каждая..), "излишки" шуруют на простейший "прибор" ТЕНы в самопальном "бойлере"..

А вот к акумам "прилеплены" Два подобных по-ссыли преобразователя(инверторы) на "дешево и сердито"(цены каждый может сравнить..).. 10 лет назад возможно они и были тупенькие, но время не стоит на месте, ща они с номиналом 1,5-2 КВт, с пиками до 3 КВт, с Охлаждением.. Кароч, до 1-1,5КВт нормально работают.. А два потому что - на один навешено мелкий "побут", а на другой "краткосрочные пики" - холодильник, ТЕН, ..

Я описал просто Один "вариант", с тем что есть в Наличии с компектующими "за Пол-литра"!..

Но хорошо всё в Комплексе - панели, ветро, гидро.. До панелей вот руки у него не дошли, но "думает"(йА же "поясняю" ему!!..), а т.ж. до "ветряков", и у него и у меня по-периметру подвирря 25-30 метровые смэрэки(готовые "вышки", без кронштейна..)..

Сам тоже "подумываю", а не только "советы" давать, ног ещё не определился чи буду ТУТ "кидать якорь"..

Я просто своими "подсказками" намекаю, что есть Разные "вариации" и не такие уж дорогие, "кулибины" ещё и "самопалы" делают.. А Если Надеится "на дядю", что прийдёт "и всё сделает", с Его оборудованием, то Жизни не хватит чтоб "окупится"..

 

дядя бабай

Ответ на сообщение пользователя Axelk показать

Ну таке.... З балонами тягатись ну його нахер. А підключатись до магістралі це купу дозволів треба і ціна там буде немаленька.

дома можна підключитись втіхаря, без дозволів ))

я рахував, то виходить що ціна кіловата десь 8+ при поточній ціні на газ.

але є товстий нюанс.

генератор видає близько номіналу (допустім, 5 квт) і при цьому незалежно від споживання і спалює близько до номіналу газу (допустім 4 куби).

тобто якщо у мене пікова потужність 6, періодично-тривала буває 4 .. 5, то щоб генератор не заглох мені він і у 5 квт (4 куба) і потрібен.

однак звичайна потужність, щоденна, щогодинна у мене всього 0.2 .. 0.3 .. 0.5 кВт, відповідно, допустім, я ці пів-кіловата споживаю, але газу спалюю всі ті ж 4 квт (ну.. нехай 3).

альтернатива - інверторний генератор, там буде трішки економії (ну може при описаних умовах я вийду несь на 2 куба за годину) - але все одно дорого.

зовсім інша ситуація якщо є СЕС ))

тому що 5 квт акумулятор дозволяє включити той же генератор на 1 годину в день, зарядитись - і потім потихеньку ті 5 квт споживать, отримавши таким чином мінімальну ціну за кіловат.

ну і в перспективі я десь на такий варіант і розраховую.

але поки що реалізую альтернативні технології ))

 

Mahno

  • Страницы
  • Все
  • 1
  • 3
Мапа сайту Повна версія Оновити