Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Питання до тих, хто офіційно має ПМП за межамии України. Стосовно Закону Про мобілізацію.
  • Страницы
  • Все
  • 1
  • ...
  • 6

І невеличка ремарочка, ну добре, знайшов я житло, багато хто не вкурсі, але це величезна проблема тут, поїхав Україна, і що отримає держава? Нагрузку на цнап,цк, ВЛК? І нахуя? Щоб я просто підтвердив відстрочку до 2028 року???

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

І невеличка ремарочка, ну добре, знайшов я житло, багато хто не вкурсі, але це величезна проблема тут, поїхав Україна, і що отримає держава? Нагрузку на цнап,цк, ВЛК? І нахуя? Щоб я просто підтвердив відстрочку до 2028 року???

Чому переймаєшся навантаженням на ТЦК?

Це їхня робота. Знайдуть таких що зможуть встигати. Всюди завжди таке було.

 

Olegechek

Ответ на сообщение пользователя Olegechek показать

Чому переймаєшся навантаженням на ТЦК?

Це їхня робота. Знайдуть таких що зможуть встигати. Всюди завжди таке було.

Тобто коли люди на 2-3 дні наперед записуються в чергу - тебе це не напрягає))) я так розумію, що в тцк більше ну от зовсім нема чим зайнятись... А потім з'ясується, що штату не вистачає і треба мобілізувати ще більше...

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя Olegechek показать

Чому переймаєшся навантаженням на ТЦК?

Це їхня робота. Знайдуть таких що зможуть встигати. Всюди завжди таке було.

І про переймаюся... Я переймаюсь за дибілів при владі що живуть лише одним днем... Я переймаюсь, що повернусь в країну емігрантів, і далеко не найкращих, бо розумніші далі поїдуть, я переймаюсь, що влада й далі буде хуй ложити на людей замість вирішення проблем.

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

І про переймаюся... Я переймаюсь за дибілів при владі що живуть лише одним днем... Я переймаюсь, що повернусь в країну емігрантів, і далеко не найкращих, бо розумніші далі поїдуть, я переймаюсь, що влада й далі буде хуй ложити на людей замість вирішення проблем.

Обожнюю такі коменти)

Ти все про владу та людей переймаєшся, відпочити тобі треба, золота ти людина)

Я розумію, ти колись повернешся, а ми тута тобі не таку країну залишимо, ти вже не гнівайся на нас, вбогих(

А наші переймання не такі глобальні, як у хлопців у Хайфі чи десь у Ірландії, день прожив (фізично) - і добре.

Немає розмаху переймань, якось приземлено все.

"Так, я усім серцем з Україною! Допомогаю як можу. Але мій основний обов'язок це моя родина! Яка у іншій країні!!! Ви це розумієте?!?"

Та чого ж не розіємо? Дуже добре розуміємо, у багатьох зараз родина у іншій країні, і оренда, і борги, і в Україні нічого не лишилося, ні житла, ні роботи. І дружина у фітнес-центр хоче.

От і що робити бідолагам?

-----------------------------------------

- В мене там у Німеччині дружина, діти, робота буде, епотечний креліт, та інші борги. А в Україні, лиге могили батьків?

- Пустіть, хлопці, га!

От каже йому прикордонник:

- Вибачте. Я вас не можу випустити з Країни. Такий Закон.

- Та пустіть, ато ж я буду ТЦК навантажувати, а їм і так тяжко!

- Вибачте. Закон. Я ничім не можу вам допомогти!

Не, ну ви знущаєтесь?!

Так, я усім серцем з Україною! Допомогаю як можу. Але мій основний обов'язок це моя родина! Яка у іншій країні!!! Ви це розумієте?!?

Ответ на сообщение пользователя Сигизмунд Бамбарбиев показать

Обожнюю такі коменти)

Ти все про владу та людей переймаєшся, відпочити тобі треба, золота ти людина)

Я розумію, ти колись повернешся, а ми тута тобі не таку країну залишимо, ти вже не гнівайся на нас, вбогих(

А наші переймання не такі глобальні, як у хлопців у Хайфі чи десь у Ірландії, день прожив (фізично) - і добре.

Немає розмаху переймань, якось приземлено все.

А тобі не не похуй в якій країні жити? То нахуя хлопці тоді воюють?

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя Сигизмунд Бамбарбиев показать

"Так, я усім серцем з Україною! Допомогаю як можу. Але мій основний обов'язок це моя родина! Яка у іншій країні!!! Ви це розумієте?!?"

Та чого ж не розіємо? Дуже добре розуміємо, у багатьох зараз родина у іншій країні, і оренда, і борги, і в Україні нічого не лишилося, ні житла, ні роботи. І дружина у фітнес-центр хоче.

От і що робити бідолагам?

-----------------------------------------

- В мене там у Німеччині дружина, діти, робота буде, епотечний креліт, та інші борги. А в Україні, лиге могили батьків?

- Пустіть, хлопці, га!

От каже йому прикордонник:

- Вибачте. Я вас не можу випустити з Країни. Такий Закон.

- Та пустіть, ато ж я буду ТЦК навантажувати, а їм і так тяжко!

- Вибачте. Закон. Я ничім не можу вам допомогти!

Не, ну ви знущаєтесь?!

Так, я усім серцем з Україною! Допомогаю як можу. Але мій основний обов'язок це моя родина! Яка у іншій країні!!! Ви це розумієте?!?

Мімо, я можу повернутись в будь-який момент, і так і буде, коли з житлом розберусь, і так же вільно виїду знову... Я так розумію в тебе серйозні проблеми з розумінням прочитаного...

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

А тобі не не похуй в якій країні жити? То нахуя хлопці тоді воюють?

Не похуй, звичайно, але є пріоритети.

Зараз першим пунктом просто жити, вберегти дітей.

А про "Як нам обустроіть країну" то вже потім.

А вважаєш, що хлопці гинуть за те, щоб ти красивий у білому пальто повернувся та дивився на все через губу - не так все тута у вас обустроєно, дікарі-с.

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

Мімо, я можу повернутись в будь-який момент, і так і буде, коли з житлом розберусь, і так же вільно виїду знову... Я так розумію в тебе серйозні проблеми з розумінням прочитаного...

Ти розумієшь, що ми не про тебе конкретно?

Ти повертайся, у ТЦК розберуться, будешь у штабі пісарєм.

Ответ на сообщение пользователя Сигизмунд Бамбарбиев показать

"Так, я усім серцем з Україною! Допомогаю як можу. Але мій основний обов'язок це моя родина! Яка у іншій країні!!! Ви це розумієте?!?"

Та чого ж не розіємо? Дуже добре розуміємо, у багатьох зараз родина у іншій країні, і оренда, і борги, і в Україні нічого не лишилося, ні житла, ні роботи. І дружина у фітнес-центр хоче.

От і що робити бідолагам?

-----------------------------------------

- В мене там у Німеччині дружина, діти, робота буде, епотечний креліт, та інші борги. А в Україні, лиге могили батьків?

- Пустіть, хлопці, га!

От каже йому прикордонник:

- Вибачте. Я вас не можу випустити з Країни. Такий Закон.

- Та пустіть, ато ж я буду ТЦК навантажувати, а їм і так тяжко!

- Вибачте. Закон. Я ничім не можу вам допомогти!

Не, ну ви знущаєтесь?!

Так, я усім серцем з Україною! Допомогаю як можу. Але мій основний обов'язок це моя родина! Яка у іншій країні!!! Ви це розумієте?!?

Багато води. Конкретніше. Які притензії?

 

Симон Изгоев

Ответ на сообщение пользователя Симон Изгоев показать

Багато води. Конкретніше. Які притензії?

Може й багато, але ж більшість це твої слова)

Претензій нема, є пропозиція - визначься, нарешті, ти розумний чи красивий.

Ответ на сообщение пользователя гена показать

На границе обычно показывают 1 паспорт. Тот кто покажет паспорт США выедет, кто покажет паспорт Украины не сможет. Это и было до. Добавили опцию для тех кто хвастается и показывает все паспорта)))

Може краще промовчати,щоб не виглядати блазнем?:)В мого друга,ще рік тому вимагали на кордоні довідку,про вихід з громадянства України.З тих пір завжди возить з собою.Так само і зараз,якщо умовний Степан Хитродупенко перетинає кордон з польським(угорським і т.д.) паспортом,його запитають про цю саму довідку.

 

Justas

Ответ на сообщение пользователя Сигизмунд Бамбарбиев показать

Ти розумієшь, що ми не про тебе конкретно?

Ти повертайся, у ТЦК розберуться, будешь у штабі пісарєм.

Я так бачу в тебе дійсно проблеми з розумінням прочитаного... Може в школу походи? Ну чи в бурсу накрайняк... Який нахєр писар, ти про що, ??? В мене бронь... Доречі якраз у воєнніку писар...

А про потім - та якраз потім не особливо горять бажанням щось смінювати, стадо кушає, аж за ушами хрустить, то нафіга змінювати???

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя Сигизмунд Бамбарбиев показать

Може й багато, але ж більшість це твої слова)

Претензій нема, є пропозиція - визначься, нарешті, ти розумний чи красивий.

Не залік. Спробуй ще.

 

Симон Изгоев

Так от.

Знов зайшов до Резерв+.

В П'ЯТЕ(!!!!), запропонувало оновити данні. В п'яте виконав.

З'явилося те, чого раніше не було.

1. Надпис на чорному фоні:

- Інформация в реєстрі Оберіг, не повна. Будь ласка, зверніться в ТЦК за місцем реєстрації або постійного проживання, для уточнення данних.

2. У розділі повна інформація, окрім дати народження та рнокпп, з'явилися мій номер телефона та повна адреса, а також віконця дати уточнення данних (доречі там стоїть саме 21 травня!), та віконце Категорія обліку, де вказано, що я - "Не на обліку".

 

Симон Изгоев

Залишається питання: - до якого ТЦК наша категорія (тіх хто на ПМП у інших державах, та які нема міста реєстрації, мають звернутись?

 

Симон Изгоев

Спробую знов звернутись у Консульство.

 

Симон Изгоев

У додатку Резерв+, у розділі Оновити данні, з'явилась можливисть надіслати запит з питанням. Зо я і зробив. Чекаю.

 

Симон Изгоев

Держи нас у курсі справи.

Ответ на сообщение пользователя Сигизмунд Бамбарбиев показать

Держи нас у курсі справи.

По перше.

Воно тобі не треба. Читай назву гілки.

По друге.

Ти все одне, нічого не зрозуміеш, бо маєш проблему з розумінням прочитаного. Тай назву гілки можеш не читати. З тогож приводу.

 

Симон Изгоев

Ответ на сообщение пользователя Сигизмунд Бамбарбиев показать

Держи нас у курсі справи.

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя Симон Изгоев показать

По перше.

Воно тобі не треба. Читай назву гілки.

По друге.

Ти все одне, нічого не зрозуміеш, бо маєш проблему з розумінням прочитаного. Тай назву гілки можеш не читати. З тогож приводу.

Дім, не ображайся, але приблизно так воно виглядає))

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя Симон Изгоев показать

У додатку Резерв+, у розділі Оновити данні, з'явилась можливисть надіслати запит з питанням. Зо я і зробив. Чекаю.

Ось тобі для інформації, чувак доречі з Полтави.

https://m.youtube.com/watch?v=rQvfLIiJ1Xk&pp=y...

 

boogie

Ответ на сообщение пользователя boogie показать

Ось тобі для інформації, чувак доречі з Полтави.

https://m.youtube.com/watch?v=rQvfLIiJ1Xk&pp=y...

Подивився. Дякую.

Для чоловіка який не розумієтся нацих питаннях зрозуміло, що нічого не зрозуміло....

 

Симон Изгоев

На пошту, доречі прийшло ось таке пісьмо.

Це не відповідь на мій запит. Воно було часом раніше.

Резерв+

Тепер у вас є можливість самостійно обрати посаду для служби в армії. Забудьте про страхи та сумніви – настав час обрати свій шлях!

Обирайте свою професію в Силах оборони України на army.gov.ua і станьте частиною сильної та сучасної армії України!

Не чекай на зміни – створи їх сам! Будь собою!

З повагою,

команда Резерв+

Якщо ви є військовослужбовцем або не реєструвались у застосунку для військовозобов'язаних — проігноруйте цей лист.

Міністерство оборони України

 

Симон Изгоев

Ответ на сообщение пользователя Симон Изгоев показать

На пошту, доречі прийшло ось таке пісьмо.

Це не відповідь на мій запит. Воно було часом раніше.

Резерв+

Тепер у вас є можливість самостійно обрати посаду для служби в армії. Забудьте про страхи та сумніви – настав час обрати свій шлях!

Обирайте свою професію в Силах оборони України на army.gov.ua і станьте частиною сильної та сучасної армії України!

Не чекай на зміни – створи їх сам! Будь собою!

З повагою,

команда Резерв+

Якщо ви є військовослужбовцем або не реєструвались у застосунку для військовозобов'язаних — проігноруйте цей лист.

Міністерство оборони України

Діма , просто закінчуй це фарисейство . Всі ж , в т.ч. і ти , розуміють , що ти ні за яких умов і причин не підеш в українську армію . Тоді навіщо цей цирк ? Не уподобляйся кошовим-пікаловим ...

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Діма , просто закінчуй це фарисейство . Всі ж , в т.ч. і ти , розуміють , що ти ні за яких умов і причин не підеш в українську армію . Тоді навіщо цей цирк ? Не уподобляйся кошовим-пікаловим ...

Він вже відповів раніше - щоб легально в'їжджати в Україну. Тому консультується тут, як справи з цим у дописувачів.

 

sanyock

Ответ на сообщение пользователя sanyock показать

Він вже відповів раніше - щоб легально в'їжджати в Україну. Тому консультується тут, як справи з цим у дописувачів.

Поки йде війна Дима не приїдить. А після війни, скоріш за все, всім по той бік кордону буде "панять і прастить". І буде спокійно іздить

 

Upiter

Ответ на сообщение пользователя Upiter показать

Поки йде війна Дима не приїдить. А після війни, скоріш за все, всім по той бік кордону буде "панять і прастить". І буде спокійно іздить

Ти дуже вірно підмітив, "скоріш за все".

 

Симон Изгоев

  • Страницы
  • Все
  • 1
  • ...
  • 6
Мапа сайту Повна версія Оновити