Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Евро-2024. Украина – Бельгия. Прямая трансляция
Источник: /pt/live/396986
Ответ на сообщение пользователя Симон Изгоев показать

Доречі!

Якійсь супер компьютер Орта, дав нашим на виход з групи 61 відсоток!

Це вже не 50 на 50!:)))

Він не бере під увагу нестандартово підвищену ймовірність нічиї у матчі Румунії зі Словаччиною. В мене вдома такий же "суперкомп'ютер" дає 58%. Але модель не розрахована на те, що команди влаштує нічия і грати вони можуть відповідно.

 

Днепровец

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

циганик часто роздуває щоки і несе якусь пургу.

ВВЛ у свій час брав команду за місяць (!!) до турніру і намагався видавити із неї оте що казав циганик. на виході у 90-у здається, 0-2, 0-2, і втішний матч проти камеруну чи іншої африки..

не думаю, що ребров таким бавиться - то великі ризики. та і який сенс у тому виході на пік?

ну будуть бігти трішечки живіше - цього не вистачить обіграти грандів.

румунам наші просто прикро влетіли. так буває. бувають такі матчі, що не получається взагалі нічого. навіть у вликих команд - згадайте як німці розібрали Бразилію не так давно.

але.. тим краще)) у нас уже завтра перший фінал)) хіба не за цим туди гравці їдуть? щоб не хтось у паралельному матчі і не очечко туди, очечко сюди, а щоб чесний матч із головним суперником дав усі відповіді? - це ж класно..

+++

Повністю згоден. Тому вважаю, що нафіг всю ту математику. Треба грати на перемогу, якщо хоча б бодай нічия - ну тоді будемо рахувати. Але якщо програють, то такий вихід далі і нафіг нікому не потрібен. Плей-офф вже почався.

Навіть якщо і проліземо з тими трьома очками, комусь принесе радість ще 2 програних матчі на турнірі?

 

toledo

Ответ на сообщение пользователя Симон Изгоев показать

А шо паньство вважає з такого приводу.

Циганик, серед інших речей, каже, що є така думка, що тренери спеціально, на гру з румунами, команду підводили в найгіршому фізічному стані. При такому розкладі, команда має побігти через 10 днів. Тобто можливо(!) ПІК планували якраз на 3-ю та - 4-у гру!

А я от і думаю. А таке дійсно, може бути!

Бо пригадайте гру з румунами! Наші дійсно були МЕРТВІ!!! Такі я у грі з іспанцями у 2006-у, або на 2020 із австрійцями. Ну не могли ж наші бути настільки безпорадними????!!!!

Це фiгня все. З румунами грали без воротаря, ото i результат.

 

Эйся Трёп

Ответ на сообщение пользователя toledo показать

+++

Повністю згоден. Тому вважаю, що нафіг всю ту математику. Треба грати на перемогу, якщо хоча б бодай нічия - ну тоді будемо рахувати. Але якщо програють, то такий вихід далі і нафіг нікому не потрібен. Плей-офф вже почався.

Навіть якщо і проліземо з тими трьома очками, комусь принесе радість ще 2 програних матчі на турнірі?

Булo купа випадкiв, коли команда ледь пролазила, а потiм брала медалi, Або навiть ставала чемпiоном.

Сенс турнiрiв - пройти якомога далi, хто б там шо не казав. Я за прохiд при поразцi, а не за вилiт з 4 очками и гарною грою)

 

Эйся Трёп

Ответ на сообщение пользователя Эйся Трёп показать

Булo купа випадкiв, коли команда ледь пролазила, а потiм брала медалi, Або навiть ставала чемпiоном.

Сенс турнiрiв - пройти якомога далi, хто б там шо не казав. Я за прохiд при поразцi, а не за вилiт з 4 очками и гарною грою)

От я пригадую 82-й рік і італійців. Як вони вилізли з групи - уму нєрастяжимо! Потім друга група: Бразилія, Аргентина, Італія. Макарони грохнули обох в шикарному стилі - і потім чемпіони. І шикарний Діно Дзофф! Пацаном мікроскопічним був, але пам'ятаю вже скільки років. Від того часу цією збірною і цікавлюся, і щось від них завжди чекаю.

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

От я пригадую 82-й рік і італійців. Як вони вилізли з групи - уму нєрастяжимо! Потім друга група: Бразилія, Аргентина, Італія. Макарони грохнули обох в шикарному стилі - і потім чемпіони. І шикарний Діно Дзофф! Пацаном мікроскопічним був, але пам'ятаю вже скільки років. Від того часу цією збірною і цікавлюся, і щось від них завжди чекаю.

На ЧМ-94 итальянцы вышли из группы с третьего места обойдя четвертое только по количеству забитых, дошли до финала, могли выиграть.

На ЧМ-90 Аргентина вышла с 3 мечта в группе, дошла до финала.

Португалия выиграла своё ЕВРО в 16 году,

выйдя с 3 места в группе, ни выиграв ни одного матча.

Постоянно такое происходит.

 

MMMMetros

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

От я пригадую 82-й рік і італійців. Як вони вилізли з групи - уму нєрастяжимо! Потім друга група: Бразилія, Аргентина, Італія. Макарони грохнули обох в шикарному стилі - і потім чемпіони. І шикарний Діно Дзофф! Пацаном мікроскопічним був, але пам'ятаю вже скільки років. Від того часу цією збірною і цікавлюся, і щось від них завжди чекаю.

ЧЕ 2016.

Португалия в группе берёт три очка! И выигрывает Чемпионат Европпы, в финале с Роналду на лавке!

 

Симон Изгоев

Не моє, тому цапською.

 

Симон Изгоев

Ответ на сообщение пользователя MMMMetros показать

На ЧМ-94 итальянцы вышли из группы с третьего места обойдя четвертое только по количеству забитых, дошли до финала, могли выиграть.

На ЧМ-90 Аргентина вышла с 3 мечта в группе, дошла до финала.

Португалия выиграла своё ЕВРО в 16 году,

выйдя с 3 места в группе, ни выиграв ни одного матча.

Постоянно такое происходит.

И при чем здесь Украина?))) топы на то и топы, могут по разному начинать, заканчивают как правило одинакова с одним двумя исключениями

 

Atlant

Ответ на сообщение пользователя Эйся Трёп показать

Булo купа випадкiв, коли команда ледь пролазила, а потiм брала медалi, Або навiть ставала чемпiоном.

Сенс турнiрiв - пройти якомога далi, хто б там шо не казав. Я за прохiд при поразцi, а не за вилiт з 4 очками и гарною грою)

Ну так, Італія, Аргентина, Португалія ) дуже цікаво, продовжуйте.

 

toledo

Ответ на сообщение пользователя MMMMetros показать

На ЧМ-94 итальянцы вышли из группы с третьего места обойдя четвертое только по количеству забитых, дошли до финала, могли выиграть.

На ЧМ-90 Аргентина вышла с 3 мечта в группе, дошла до финала.

Португалия выиграла своё ЕВРО в 16 году,

выйдя с 3 места в группе, ни выиграв ни одного матча.

Постоянно такое происходит.

В 90-м третьи места точно выходили? Я помню ту Аргентину.

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

В 90-м третьи места точно выходили? Я помню ту Аргентину.

ЧМ-86, ЧМ-90 и ЧМ-94 проходили по такой схеме, как сейчас ЕВРО.

 

MMMMetros

Ответ на сообщение пользователя Atlant показать

И при чем здесь Украина?))) топы на то и топы, могут по разному начинать, заканчивают как правило одинакова с одним двумя исключениями

Откуда я знаю, причем тут Украина, я про Украину ничего не писал.

Хотя Украина на последнем ЕВРО чудом выползла с 3 места и обыграла победителя группы в плей-офф. Тоже самое сделали и Швейцария с Чехией на том же ЕВРО. 3 из 4 третьих место вышли в четвертьфинал. Х*евое какое-то исключение из правил.

Разговор о том, что третье место - это не приговор вообще ни разу.

 

MMMMetros

Возможно все эти трудности с выходом и валидольная борьба помогают командам мобилизироваться и где-то найти свою игру.

 

MMMMetros

Ответ на сообщение пользователя Justas показать

З тим,що на совок похуй,важко не погодитися.Але ж він мав на увазі зовсім інше...Конкретно у тому матчі на полі було ДЕСЯТЬ українців:Баль,Безсонов,Кузнецов,Дем'яненко,Яр...

А ще П'ЯТЬ українців було у запасі:Протя,Літова,Крак,Блохін та Чанов.Отака собі збірна була...12 гравців Динамо,три з Дніпра.

Було б простіше мабуть назвати, хто там грав не з українців)

Рінат Дасаєв наприклад)

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя MMMMetros показать

Возможно все эти трудности с выходом и валидольная борьба помогают командам мобилизироваться и где-то найти свою игру.

От і тут в якійсь мірі поразка в першій грі від румунів мобілізувала та налаштувала.

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя Karpaty1963 показать

Україна - Бельгія 3-0.

І перше місце наше.

Але це неточно:)

 

Justas

А ще цікаво, самі бельгійці будуть згадувати той матч 86 року в контексті завтрашньої гри, чи для них збірна СРСР викликає тепер асоціації виключно з кацапами?

 

аммиак

Пісенька про збірну Франції. Чому сюди? Бо по перше це про рівень, та ставлення до своєї команди, яку та сама команда, судячи з усього поділяє!

А по друге, вона просто класна!;)

https://www.facebook.com/share/r/M1cjjfwugm1WyXUB/...

 

Симон Изгоев

Ответ на сообщение пользователя toledo показать

Ну так, Італія, Аргентина, Португалія ) дуже цікаво, продовжуйте.

та сама Бельгія-86 в лайногрупі з Мексикою, Парагваєм та Іраком. вона точно топом тоді не була) сенсаційно вибила СРСР та Іспанію.

 

Эйся Трёп

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

А ще цікаво, самі бельгійці будуть згадувати той матч 86 року в контексті завтрашньої гри, чи для них збірна СРСР викликає тепер асоціації виключно з кацапами?

а у тебе вчора збірна Хорватії викликала асоціації зі збірною СФРЮ? ото і для них так)

 

Эйся Трёп

Ответ на сообщение пользователя Эйся Трёп показать

а у тебе вчора збірна Хорватії викликала асоціації зі збірною СФРЮ? ото і для них так)

Доречі, а з кацапами бельгійці за ці 33 роки зустрічалися?

Треба глянути.

 

аммиак

Ні#уя собі, аж вісім разів.

І тільки у двох товорняках цапи спромоглися на нічию.

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

Ні#уя собі, аж вісім разів.

І тільки у двох товорняках цапи спромоглися на нічию.

Цапи навіть казали, що Бельгія в групі - то чорна мітка).

Ото групка в нас. Третє місце на Іспанію, друге на Францію. Охреніти

 

toledo

Ответ на сообщение пользователя toledo показать

Ото групка в нас. Третє місце на Іспанію, друге на Францію. Охреніти

Третье уже точно на Испанию?

 

Бесплатно

Ответ на сообщение пользователя toledo показать

Ото групка в нас. Третє місце на Іспанію, друге на Францію. Охреніти

А первое метит сразу в полуфинал!))

 

Sanjjko

Правда там скорее всего в 1/8 теперь будут Нидерланды

 

Sanjjko

Ну пусть теперь румыны играют на ничейку и гарантированное второе место )

 

MMMMetros

Вообще теперь ничья шикарно смотрится для румын и словаков, одни получают Испанию, вторые - Францию )

 

MMMMetros

Мапа сайту Повна версія Оновити