Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Евро-2024. Англия – Словакия. Прямая трансляция
Источник: /pt/live/400795
  • Страницы
  • Все
  • 1
  • 3

Но, объективно, чего не отнять, так этого того, что какая же махина Райс. И в Арсенале это ясно, понятно и видно, но в сборной так вообще выделяется

 

Sanjjko

Яка ж краса

 

Olegechek

Ну тепер хочу розтрощення словаків

 

Olegechek

Что творится? Куда? Как? Зачем? Почему? Ой-ой-ой. Это ж совсем не по плану! Срочно Гомеса на левый фланг защиты!

 

Sanjjko

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Мене також не очаровують збірні другого ряду, як деяких. Воеи грають у свою силу - силу збірних другого ряду. Але через провал топів на видноті. Австрія, Швейцарія - нормальні працьовиті команди, але небільше. Про словаків та грузин в цьому контексті взагалі краще не згадувати.

Ну Словаччина для мене то не другий, то третій ряд. Швейцарія та Австрія - то все-таки інший рівень в порівнянні з цим огородом.

Грузія взагалі заштатна команда, але вони намагаються грати в футбол - це хоч дивитись приємно.

 

toledo

Чому судейка не 10 хв

 

Atlant

Ответ на сообщение пользователя Atlant показать

Чому судейка не 10 хв

Тому що водопій

 

Olegechek

Будемо сподіватися, що футбол переможе, і швейцірці пройдуть у півфінал.

 

Днепровец

Ответ на сообщение пользователя Днепровец показать

Будемо сподіватися, що футбол переможе, і швейцірці пройдуть у півфінал.

Це буде цікаво

 

toledo

Ответ на сообщение пользователя toledo показать

Ну Словаччина для мене то не другий, то третій ряд. Швейцарія та Австрія - то все-таки інший рівень в порівнянні з цим огородом.

Грузія взагалі заштатна команда, але вони намагаються грати в футбол - це хоч дивитись приємно.

Ну так, другий ряд - це Австрія та Швейцарія. Я просто у відповідь тобі "всунув" відповідь іншому. Щоби двічі не вставати)).

Німці в цілому терпимо. Проти данців навіть нічогенько, нагадували самих себе моментами. Проти іспанців (я думаю, так і буде) може бути цікаво.

До речі словаки команда без негрів

 

Olegechek

Ганебна гра від англійців, звичайно...

 

toledo

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Ну так, другий ряд - це Австрія та Швейцарія. Я просто у відповідь тобі "всунув" відповідь іншому. Щоби двічі не вставати)).

Німці в цілому терпимо. Проти данців навіть нічогенько, нагадували самих себе моментами. Проти іспанців (я думаю, так і буде) може бути цікаво.

Німці, так здається, ще не ввімкнули високу передачу. З Іспанією буде дуже цікаво подивитись на них.

Взагалі, поки немає цілісного враження по жодному фавориту. Абсолютно не уявляю, хто може виграти це Євро.

 

toledo

Ответ на сообщение пользователя Olegechek показать

До речі словаки команда без негрів

як і Рашка з Білорусью, до речі. прагрєсівньіє страньі, хулє. традіцьія!11

 

Эйся Трёп

Ответ на сообщение пользователя Днепровец показать

Будемо сподіватися, що футбол переможе, і швейцірці пройдуть у півфінал.

Та куда там) Сегодня играли будущие чемпионы!)

 

Sanjjko

Ответ на сообщение пользователя Olegechek показать

До речі словаки команда без негрів

Ясен х*й, если они не занимались колонизацией Африки в прошлом. Некоторые так говорят, как будто негры во Франции, Англии, Германии рандомно с неба свалились.

 

MMMMetros

Ответ на сообщение пользователя Эйся Трёп показать

як і Рашка з Білорусью, до речі. прагрєсівньіє страньі, хулє. традіцьія!11

Я цих команд на Євро не бачив

 

Olegechek

Ответ на сообщение пользователя Sanjjko показать

Та куда там) Сегодня играли будущие чемпионы!)

Господи, помилуй!

 

Днепровец

Ответ на сообщение пользователя toledo показать

Німці, так здається, ще не ввімкнули високу передачу. З Іспанією буде дуже цікаво подивитись на них.

Взагалі, поки немає цілісного враження по жодному фавориту. Абсолютно не уявляю, хто може виграти це Євро.

Може й нефаворит виграти, повторення 92-го або 2004-го. Чому ні?

Ответ на сообщение пользователя MMMMetros показать

Ясен х*й, если они не занимались колонизацией Африки в прошлом. Некоторые так говорят, как будто негры во Франции, Англии, Германии рандомно с неба свалились.

У Німеччині так

Вони не займались колонізацією

 

Olegechek

Ответ на сообщение пользователя toledo показать

Німці, так здається, ще не ввімкнули високу передачу. З Іспанією буде дуже цікаво подивитись на них.

Взагалі, поки немає цілісного враження по жодному фавориту. Абсолютно не уявляю, хто може виграти це Євро.

Ще по німцям. Матч-менеджмент від Нагельсманна подобається. І стандартні заміни, і ротація. Зокркма, не дає загнатися жодному ключовому центрхаву. Крооса теж іноді міняє.

Ответ на сообщение пользователя Olegechek показать

У Німеччині так

Вони не займались колонізацією

Чего бл*дь? )

 

MMMMetros

Ответ на сообщение пользователя MMMMetros показать

Чего бл*дь? )

В тому обсязі як робили іспанці, порти, французи, британці, голандці німцям хіба снилося.

 

Olegechek

Ответ на сообщение пользователя Olegechek показать

В тому обсязі як робили іспанці, порти, французи, британці, голандці німцям хіба снилося.

Ага, то есть на полшишечки можно, 4-5 стран не считается? )

Это как раз например Испания не занималась колонизацией Африки южнее Сахары, поэтому и в сборной у них негры бывают только залетные раз на Пасху.

 

MMMMetros

Ответ на сообщение пользователя MMMMetros показать

Ясен х*й, если они не занимались колонизацией Африки в прошлом. Некоторые так говорят, как будто негры во Франции, Англии, Германии рандомно с неба свалились.

Скандинавы не занимались, а поди ж ты. Тут дело не только в колоризации, уровень жизни большей частью решает.

 

Эйся Трёп

Ответ на сообщение пользователя MMMMetros показать

Ага, то есть на полшишечки можно, 4-5 стран не считается? )

Это как раз например Испания не занималась колонизацией Африки южнее Сахары, поэтому и в сборной у них негры бывают только залетные раз на Пасху.

А, так. Нова Індія нєвщьот. Забув.

 

Olegechek

Ну не 4-0) нормально представили нашу групу

 

Atlant

Так, перший хитромудр вже вилетів. Чекаю ще двох на вихід))

 

Sith

Ответ на сообщение пользователя MMMMetros показать

Чего бл*дь? )

Будь ласка, менше залучайте нецензурних висловів в коментарях у футбольному розділі.

 

moderator

На місці Словакії могли бути ми. Бог та Ребров милували. Ото був би позор!

 
  • Страницы
  • Все
  • 1
  • 3
Мапа сайту Повна версія Оновити