Емре Джан: "Мій гол Шотландії? Це божевільна історія!"
Автор: Олег Леончук

Хавбек збірної Німеччини Емре Джан поділився емоціями після матчу відкриття Євро-2024, у якому Бундестім перемогла Шотландію з рахунком 5:1, а сам футболіст забив гол. Нагадаємо, 30-річний футболіст був викликаний до національної команди замість хавбека Александара Павловича.

- Це божевільна історія! Два дні тому я відпочивав на пляжі. Мені зателефонували в середу, я тренувався всього один раз. Я дуже щасливий і вдячний як Юліану Нагельсманну, так і його тренерському штабу, - цитує Емре Джана AS.

Нагадаємо, Емре Джан вийшов на поле на 80-й хвилині зустрічі, а на 90+3-й хвилині півзахисник забив п'ятий гол збірної Німеччини в матчі. Завдяки цій перемозі Бундестім набрала три очки і посіла перше місце в групі А. Збірні Угорщини та Швейцарії проведуть свій матч сьогодні, 15 червня (початок – о 16:00).

Читай також: Ендрю Робертсон: "Ми не чинили достатнього тиску на Тоні Крооса"