Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Уахахаха

Чувак просто прохавал шо цэрква - это такой же бизнес

Та и ещё без налогов

И тут два в одном

Только вот никто вообще не понял о чём Филарет говорил

Раньше кацапам цэрква башляла, теперь "Византии"

Зато типа Томос

 

Шеф

Ответ на сообщение пользователя очень серьезный показать

От ти і є совок , не дивлячись на молодість . Хіба це я вимагаю відновити гігантів радянськоі тяжкоі промисловості ? Хіба це я не розумію , що відновлення цих заводів , щоб вони працювали як при Саюзє неможливе ? І що вимагати вкладувати державні гроші в субсидування цих виробництв , це викидати гроші на вітер , та в кармани чиновників ?Хіба це я такий безтолковий , бо не розумію , що наша авіапромисловість нездатна вести конкурентну боротьбу з більш розвиненими краінами , і нездатна налагодити серійне виробництво , бо комплектуючі майже всі виробляються в рашці , а балачки про імпортозаміщення так і залишились балачками ?

Це ти совок , юний мій друже .

Кириллыч.

Не занимайся тем что тебе не нужно.

Государству неоткуда брать и вкладывать, субсидировать.

А вот климат для инвестиций создавать очень даже под силу.

Где это всё?

 

Olegechek

Ответ на сообщение пользователя СКАЗОЧНИК показать

Помню, как к власти пришел клоун, все порохофилы изо дня на день ждали когда же клоун Украину продаст... Их даже лихорадка от нетерпения била, ну когда же, когда...

А не смотря на то, что он во многом мудак все равно лучше барыжника регионала...

А вы порохофилы продолжайте целовать ему задницу, только губы не сточите об задницу дьякона московского патриархата...

Сосед, вот чем он лучше?

 

Olegechek

Розумию, не розумию.

Кириллыч, лучше методички почти.

Глупости несусветные.

В очередной раз:

Реформ ноль, инвестиций ноль, брожение бабла кредитного по карманам своим и своих компаньонов. В чём его отличие от овоща?

 

Olegechek

Ответ на сообщение пользователя Olegechek показать

Сосед, вот чем он лучше?

В том, что путлер не может с ним договориться...

 

СКАЗОЧНИК

Ответ на сообщение пользователя СКАЗОЧНИК показать

В том, что путлер не может с ним договориться...

по вагнеровцами легко порешал, формулу Штанмаера легко протянул, электричество напрямую продаёт. где он с ним не может договориться?

 

vwv

Ого, сколько написали, защитнички... Сорян, но какие же вы недалёкие рабы с очень короткой памятью... Лицемерный фарс, устроенный ЕС в понедельник- это не стихийный митинг. За Сивого стихийно выйдут может пару сотен, все... Большинство же поняло что он за политик, в результате и просер клоуну. Большинство не хочет появления и возвращения Грановских, Насировых, Каноненковых, Косюков, Луценко-Пшонкиных, Грицаев Матиосов, попутчиков Революции и др. мразей.

Чмо сивое -это сомнительная история а не будущее Украины. Не видите ему замену, выключите телевизор... Сразу говорю рояльная пизда не лучше. Поэтому в идеале чтобы этих двух никчемных президентов не было во втором туре, хотя бы так.

 

Atlant

Ответ на сообщение пользователя Olegechek показать

Стоп, стоп, стоп!

Куда вывели экономику?

Зашли инвестиции? Подняли громадные предприятия?

Что с авиапромом?

Как были дела на ХТЗ?

Что произошло с ХПЗ?

На какую ступень вышел Южмаш?

А как работает физтех на Пятихатках?

Это локально где я живу. Неполный список.

Ты отстал от жизни...вспомни спич Сивого про 700 построенных заводов... ОС его ещё отмазывал, сцука клиника..

 

Atlant

Сивое чмо не может остановиться, больное...

Петро Порошенко перед поверненням до Києва заявив в інтерв'ю американському виданню Politico, що Зеленський його переслідує так само «як Янукович переслідував Тимошенко, і як грузинська влада переслідує Саакашвілі».

Мене, звичайно, тішить, що мій інститутський однокашник згадав про мене, але, мабуть, поспіхом він забув, що перший раз у в'язницю я потрапив за його незаконним наказом кілька років тому. А після того, як суддя Лариса Цокол мене звільнила, її знову ж таки за наказом Порошенка почали переслідувати і зрештою звільнили, а мене викрали і мало не придушивши викинули з країни.

Я по-людськи не бажаю Порошенку потрапити до в'язниці, але вважаю, що на тлі того, що він проводить зі мною паралелі — у нас із ним мало спільного. Я притиснув корупцію мерів (за це вони мені мстяться), а за Порошенка корупція розцвіла як водорості в одеському морі. Я провів справжні реформи (і контрреформатори не можуть мені цього пробачити), а Порошенко їх лише імітував. Та й взагалі, якийсь він не справжній Петро Олексійович, щоразу як бачу його, боляче згадувати, які приголомшливі можливості при ньому моя улюблена Україна втратила.

__

Петр Порошенко перед возвращением в Киев заявил в интервью американскому изданию Politico, что Зеленский его преследует точно так же «как Янукович преследовал Тимошенко, и как грузинская власть преследует Саакашвили».

 

Atlant

Ответ на сообщение пользователя Atlant показать

Ого, сколько написали, защитнички... Сорян, но какие же вы недалёкие рабы с очень короткой памятью... Лицемерный фарс, устроенный ЕС в понедельник- это не стихийный митинг. За Сивого стихийно выйдут может пару сотен, все... Большинство же поняло что он за политик, в результате и просер клоуну. Большинство не хочет появления и возвращения Грановских, Насировых, Каноненковых, Косюков, Луценко-Пшонкиных, Грицаев Матиосов, попутчиков Революции и др. мразей.

Чмо сивое -это сомнительная история а не будущее Украины. Не видите ему замену, выключите телевизор... Сразу говорю рояльная пизда не лучше. Поэтому в идеале чтобы этих двух никчемных президентов не было во втором туре, хотя бы так.

Госпадє, та не треба робити одолженіє про рояльну пєсду.

Це - ваш вибір, і ваші реверанси нікому в принципі не інтересні.

Є декілька людей, які мають реальні важелі впливу. Особливо це актуально зараз, коли ситуація взагалі не айс і що буде далі - ніхто не знає.

Так от, реально щось зробити зможуть Коломойський, Ахмєтов, Аваков і Порошенко.

Із цієї четвірки особисто я ставлю на Порошенка.

А фантазії прищавих гімназисток про прьінца на білій лошаді - вони зараз геть не в тему.

 

Ото понаписували підари зебільні . Видно добре їм муляє швабра в жопі .

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Ото понаписували підари зебільні . Видно добре їм муляє швабра в жопі .

Хоть буду знать, как вас называть правильно.

 

Olegechek

Ответ на сообщение пользователя muntyan показать

https://bbcccnn.org/koli-nastav-chas-otrimati-gros...

«Коли настав час отримати гроші, організатори зникли!» А брeхун зі своїми шісткaми поїхав у ресторан бухати

1 особа та текст «эвелина гусаровская 20 20ч. неприемно здивована ставленням оточення порошенка до людей. я тисяче таких як я залишили справи прийхали до столици, щоб його пдтримати. He за грош, не за жу, за покликом серця. нам казали: проёзд компенсуемо, обд органзуемо, тi̇льки приёзжайте. ми прийхали, весь день простояли. A коли настав час отримати грош хоча б на обратну дорогу- органзатори зникли. купила квиток собі i ще двом жинкам, бо люди поврили грошей 3 собою не взяли.

Ти що ходив баригу захищати і тобі не дали грошей на проїзд в метро...точно знаю порохоботів, яким пропонували поїхати з Одеси грошей не платили ..але всім забезпечували... Дешевий вброс. ... Ось так 73 % довбойобів проголосувати не зроміло за що... Ствержую, що порох на порядок кращий цього нещастя... не розумію яким необхідно бути поцом , щоб цього не помічати .... Упоротим бути тяжко . . )) Ось я свої помилки признаю один раз проголосував за Тігіпко тому що жульку і яника терпіти не можу . .за баригу теж ніколи не голосував . Тому можу аналізувати шо бачу в реалі ...і в мене немає здивування на дії нашої влади. 95 кварталі починає напрягати . .ніколи такого не почував зі сторони влади . даже Яник золото на фоні цього , що спостерігаю ...)

Ответ на сообщение пользователя Эпсилон Тукана показать

Госпадє, та не треба робити одолженіє про рояльну пєсду.

Це - ваш вибір, і ваші реверанси нікому в принципі не інтересні.

Є декілька людей, які мають реальні важелі впливу. Особливо це актуально зараз, коли ситуація взагалі не айс і що буде далі - ніхто не знає.

Так от, реально щось зробити зможуть Коломойський, Ахмєтов, Аваков і Порошенко.

Із цієї четвірки особисто я ставлю на Порошенка.

А фантазії прищавих гімназисток про прьінца на білій лошаді - вони зараз геть не в тему.

То есть за ручные суды, дфс, ГП, СБУ, ДБР, таможню? Ок...

 

Atlant

Ответ на сообщение пользователя Atlant показать

То есть за ручные суды, дфс, ГП, СБУ, ДБР, таможню? Ок...

І ще за Сороса і Уляну Супрун!

 

Давно уже говорю порохофилам: Не нравится народ, найдите себе другой. Некоторые так и сделали. Мне с этими людьми тут жить.

Порошенко хуже чем клоун, окружение у обоих не выдерживает критики. Клоун не смотря на давление ничего не сдал, не было у него еще Дебальцево. Дурак конечно и мелет разную хрень, но барыжить страной не будет.

А Петюня одел шкурку истинного патриота и провел безмозглых нихера не помнящих рыбок...

 

СКАЗОЧНИК

Про варенгейт отдельная тема. Вольно или нет сорвал операцию. Думаю повелся или похвастался., длинный язык пусть засунет в жопу, хвастливая сука красанулся перед белорусом

 

СКАЗОЧНИК

Ответ на сообщение пользователя Інжир показать

"Я просто недалеко от ЖулянЫ работаю."

---

Відразу, просто миттєво все стає зрозуміло.

Жуляни, щоб ти знав, це місцина така, яка колись була селом. Тому навіть, якщо б ти там десь справді працював, то ти б працював або біля ЖуляН, або поруч з ЖуляНАМИ.

Це все з серії: "Сама я нє мєстная, но павєрьтє здесь нє всьо так адназначна." Ми це вже проходили.

Вот персонально тебе что то доказывать ваааще желания нет. Или ты в принципе не веришь, что людей везли со всей Украины!

 

AlexM

Ответ на сообщение пользователя vwv показать

Ну что за бред. Как такое можно вообще писать. Я тебе обрисую второй пункт, может поймешь.

Организованный выезд в другой город должен быть ОРГАНИЗОВАННЫМ! Администраторские функции чаще всего выполняет глава партийной ячейки. Нанимаются автобусы, составляются списки выезжающих, занимаются организацией питания итд. Конечно они не просто помогают людям добраться- это их партийная работа и обязанность помочь людям добраться.

Ух ты, и сразу с оценочными суждениями типа 'бред" :)...а глава партийной ячейки такой бескорыстный, бескорыстный " хотите бесплатно встретить петю?" ...тебе самому не смешно?

 

AlexM

Ответ на сообщение пользователя AlexM показать

Вот персонально тебе что то доказывать ваааще желания нет. Или ты в принципе не веришь, что людей везли со всей Украины!

Я дуже сильно вибачєюсь.

ЛЮДЕЙ

ВЕЗЛИ З УСІЄЇ

УКРАЇНИ.

Підтверджую.

І що?))))

 
Ответ на сообщение пользователя AlexM показать

Ух ты, и сразу с оценочными суждениями типа 'бред" :)...а глава партийной ячейки такой бескорыстный, бескорыстный " хотите бесплатно встретить петю?" ...тебе самому не смешно?

Главі партійної ячейки спеціально виділили гроші на організацію.

Підтверджую.

І що?))))

 
Ответ на сообщение пользователя СКАЗОЧНИК показать

Давно уже говорю порохофилам: Не нравится народ, найдите себе другой. Некоторые так и сделали. Мне с этими людьми тут жить.

Порошенко хуже чем клоун, окружение у обоих не выдерживает критики. Клоун не смотря на давление ничего не сдал, не было у него еще Дебальцево. Дурак конечно и мелет разную хрень, но барыжить страной не будет.

А Петюня одел шкурку истинного патриота и провел безмозглых нихера не помнящих рыбок...

А ще він убив брата!!!!

 
Ответ на сообщение пользователя Эпсилон Тукана показать

Главі партійної ячейки спеціально виділили гроші на організацію.

Підтверджую.

І що?))))

Да собственно говоря - ничего. Но мы пришли к выводу, что людей свозили и за деньги:)

 

AlexM

Ответ на сообщение пользователя AlexM показать

Да собственно говоря - ничего. Но мы пришли к выводу, что людей свозили и за деньги:)

ВИ?

Та на здоровя.

НАС це геть зовсім не хвилює.

 
Ответ на сообщение пользователя СКАЗОЧНИК показать

Давно уже говорю порохофилам: Не нравится народ, найдите себе другой. Некоторые так и сделали. Мне с этими людьми тут жить.

Порошенко хуже чем клоун, окружение у обоих не выдерживает критики. Клоун не смотря на давление ничего не сдал, не было у него еще Дебальцево. Дурак конечно и мелет разную хрень, но барыжить страной не будет.

А Петюня одел шкурку истинного патриота и провел безмозглых нихера не помнящих рыбок...

Вати зажди був порох підаром не дивуюсь( Одеська область яка являється ватной дала 90% за Зе)... Даже рабинович признає, що такого розвалу державного управління не було. ..Я не знаю , що потрібно зробити зебілам, щоб вони відкрили очі ... Ящик своє діло робить в житті всього 2 хв подивився серіал слуга народу ...скоро три роки, як барига не біля корита а в цих упоротих скрізь підгорає....Я так розумію є ті хто вже чекає хуйла в Харкові...))

Ответ на сообщение пользователя AlexM показать

Ух ты, и сразу с оценочными суждениями типа 'бред" :)...а глава партийной ячейки такой бескорыстный, бескорыстный " хотите бесплатно встретить петю?" ...тебе самому не смешно?

В смысле бескорыстный? Это его работа. Человек строит политическую карьеру. Ты, если вступаешь в какую-то партию, организацию, то должен будешь заниматься работой на усиление этой партии или организации.

 

vwv

Одного не розумію

Ясно що педро юзає те дурновате стадо,юзає як може і як хоче

Але невже порохоботам невистачає клепки зрозуміти що пороху не світить бути сьомим президентом?

Невже там всі такі дурноваті?

 

igorok

Ответ на сообщение пользователя СКАЗОЧНИК показать

Давно уже говорю порохофилам: Не нравится народ, найдите себе другой. Некоторые так и сделали. Мне с этими людьми тут жить.

Порошенко хуже чем клоун, окружение у обоих не выдерживает критики. Клоун не смотря на давление ничего не сдал, не было у него еще Дебальцево. Дурак конечно и мелет разную хрень, но барыжить страной не будет.

А Петюня одел шкурку истинного патриота и провел безмозглых нихера не помнящих рыбок...

Боже , що ти пишеш ? Нічого не здав ,не було у клоуна свого Дебальцевого - а якби було , то що ?Слава тобі господи що небуло . Уявляю що було б , якби такий клоун був у руля в кінці 14-го початку 15-го . А Дебальцево неможливо було не здати . Я наприклад ще до боів за Дебальцево писав , що цей апендикс кацапи все одно зріжуть .Єдине що було можливо , відійти раніше , вирівнявши лінію фронту . Але це питання не до Порошенка , а до Генштабу та командуючого військами . Порошенко хоч і був головнокомандуючим , але ніколи не був воєнним стратегом чи тактиком . Та й не треба це президенту , він не повинен приймати оперативних рішень по керівництву військами в бойових діях , це прераготива генералів .

Ответ на сообщение пользователя Эпсилон Тукана показать

Госпадє, та не треба робити одолженіє про рояльну пєсду.

Це - ваш вибір, і ваші реверанси нікому в принципі не інтересні.

Є декілька людей, які мають реальні важелі впливу. Особливо це актуально зараз, коли ситуація взагалі не айс і що буде далі - ніхто не знає.

Так от, реально щось зробити зможуть Коломойський, Ахмєтов, Аваков і Порошенко.

Із цієї четвірки особисто я ставлю на Порошенка.

А фантазії прищавих гімназисток про прьінца на білій лошаді - вони зараз геть не в тему.

Легше з мавпою розмовляти ніж зсектантами сивого. Для більшості вибір не за зелених а проти сивого та його поплічників.Вони зруйнували все за о люди стояли та гинули на Майдані та на війні.Зеленський це перехідний період від тих старих до можливо других. А чому ви чіпляетесь за сивого незрозуміло. Ненавидите зелених? Та будь ласка, мало кому подоббаються вони. Але це не причина виводити людей на вулиці на 3 Майдан. Та хоч усьрітесь але прийдеться чекати що вам , що сивоме та іншим нових виборівА ці шоу в Жулянах та біля суду вибори не прискорять, навпаки завдають шкоди.

А хто шоу режисує? Чого мовчите? Кацапськи адвокати. Такий собі Ілля Новіков який косить під друга України. А верзе дичину по кацапським каналам як Соловьов та Кисельов.

 

greenpis

Мапа сайту Повна версія Оновити