Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Пчхі

Дивно , що зебіли , які так агітували за наркомана , так сцять іти воювати під керівництвом гавнокомандувача . Що пебеен , що чіла , шо сіська -- кончані сцикуни . Хоча у того ж чіли ні жінки ні дітей . Іди і воюй во славу нарко-жида !

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Дивно , що зебіли , які так агітували за наркомана , так сцять іти воювати під керівництвом гавнокомандувача . Що пебеен , що чіла , шо сіська -- кончані сцикуни . Хоча у того ж чіли ні жінки ні дітей . Іди і воюй во славу нарко-жида !

Дивно, що билинний богатир всєя Волині за п'ять років правлінея Директора Бога не почтіл прісутствієм навіть армійські тили.

Мабуть, клятий Бєня підніжку поставив.

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя Белый Волк показать

У новому пункті веселуха.

Через те, що якийсь поц намагався повіситися кілька тижнів тому - тепер ключі від дверей не дають.

А так... общага і общага. Я у відрядженнях у набагато гірших жив. Тільки стоїть це все на околиці і конкретно мій корпус хріново ловить мережу, треба відходити дещо. Кормлять ок, але сухом'ятка набридла, треба нахом'ячити у містечку просту їдальню з супами.

Ти там можеш знайти лише собачу залупу, або у кращому разі доннерну

Ключі не дають? Ти у Гіссені чи шо?

 

negredo

Ответ на сообщение пользователя negredo показать

Ти там можеш знайти лише собачу залупу, або у кращому разі доннерну

Ключі не дають? Ти у Гіссені чи шо?

Нє, у Альпах.

Ніт, у попередніх містечках я бачив купу всіляких жрачєчних. В основному східних.

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя Белый Волк показать

Нє, у Альпах.

Ніт, у попередніх містечках я бачив купу всіляких жрачєчних. В основному східних.

Блядь, а доннерна шо по твоєму?

Тіко май на увазі, чек там буде мінімум за 5 ойро

 

negredo

Ответ на сообщение пользователя negredo показать

Блядь, а доннерна шо по твоєму?

Тіко май на увазі, чек там буде мінімум за 5 ойро

Не те. Індусятина, якийсь ахалай-махалац, тайці...

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя Белый Волк показать

Не те. Індусятина, якийсь ахалай-махалац, тайці...

Там блядь дешевше не буде. Так шо купляй у Лідлі сухі супчики і кип'яточку. Все інше по кишені з твома копійками вибачаюсь центами, хуячить ноу хілл

 

negredo

Може комусь треба:

Украинцы могут получить паспорта, находясь за границей

Кабинет Министров Украины постановлением № 678 от 10 июня в рамках эксперимента разрешил выдачу паспортов и загранпаспортов украинским гражданам, находящимся за границей.

Об этом сообщает пресс-служба Кабмина.

Эксперимент вводится на два года. В постановлении сказано, что принимать документы для оформления паспорта за границей будут филиалы Государственной миграционной службы. Постановление вступит в силу через 15 дней после опубликования.

 

Clough

Ответ на сообщение пользователя Clough показать

Може комусь треба:

Украинцы могут получить паспорта, находясь за границей

Кабинет Министров Украины постановлением № 678 от 10 июня в рамках эксперимента разрешил выдачу паспортов и загранпаспортов украинским гражданам, находящимся за границей.

Об этом сообщает пресс-служба Кабмина.

Эксперимент вводится на два года. В постановлении сказано, что принимать документы для оформления паспорта за границей будут филиалы Государственной миграционной службы. Постановление вступит в силу через 15 дней после опубликования.

Шо за філіали???

Я собі термін у консульстві зробив. Вся ця музіка 120 ойро

 

negredo

Ответ на сообщение пользователя negredo показать

Шо за філіали???

Я собі термін у консульстві зробив. Вся ця музіка 120 ойро

Філіали це територіальні підрозділи Державної міграційної служби України(ДМС). Це вони оформлюють паспорти та ID-картки. Раніше філіали ДМС діяли виключно в межах України. А тепер їм дозволили працювати за кордоном.

 

Clough

Ответ на сообщение пользователя Clough показать

Філіали це територіальні підрозділи Державної міграційної служби України(ДМС). Це вони оформлюють паспорти та ID-картки. Раніше філіали ДМС діяли виключно в межах України. А тепер їм дозволили працювати за кордоном.

А не підкажеш, де подивитися їхні адреси?

Можливо це буде дешевше...

 

negredo

Ответ на сообщение пользователя negredo показать

А не підкажеш, де подивитися їхні адреси?

Можливо це буде дешевше...

Ти за закордонні адреси питаешь? Вони ще не сформовані. Кабмін їх затвердив пільки 10 червня.

Є список філіалів ДМС по Україні:

https://dmsu.gov.ua/teritorialni-organi.html

 

Clough

Ответ на сообщение пользователя Clough показать

Ти за закордонні адреси питаешь? Вони ще не сформовані. Кабмін їх затвердив пільки 10 червня.

Є список філіалів ДМС по Україні:

https://dmsu.gov.ua/teritorialni-organi.html

Українські мені якби не треба.

До речі я тут не можу відкрити твою ссиль,треба якийся нормальний ВПН придбати

 

negredo

Ответ на сообщение пользователя negredo показать

Українські мені якби не треба.

До речі я тут не можу відкрити твою ссиль,треба якийся нормальний ВПН придбати

Не відкриває? Це лінк органу держвлади України. А щодо ВПН, в тебе андроїдний смарт? Є така штука - Puffin Browser. Я його юзаю коли треба зайти на щось заблоковане. Також є версія для iPhone.

 

Clough

Щодо мого расизму... та поки що ніт.

Але на кастрацію сходити вже хочеться.

Так, дуже смішний жарт, де я - і де сім'я, але блядь.

На обіді всякі перси, сомалійці і інші афганці рубають відносно спокійно.

Але натовп їх сратих дітей!

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя Clough показать

Може комусь треба:

Украинцы могут получить паспорта, находясь за границей

Кабинет Министров Украины постановлением № 678 от 10 июня в рамках эксперимента разрешил выдачу паспортов и загранпаспортов украинским гражданам, находящимся за границей.

Об этом сообщает пресс-служба Кабмина.

Эксперимент вводится на два года. В постановлении сказано, что принимать документы для оформления паспорта за границей будут филиалы Государственной миграционной службы. Постановление вступит в силу через 15 дней после опубликования.

Доволі цікавий експеримент:)Я вже понад 20 років отримаю нові паспорти тільки за кордоном...

 

Justas

Ответ на сообщение пользователя Белый Волк показать

Щодо мого расизму... та поки що ніт.

Але на кастрацію сходити вже хочеться.

Так, дуже смішний жарт, де я - і де сім'я, але блядь.

На обіді всякі перси, сомалійці і інші афганці рубають відносно спокійно.

Але натовп їх сратих дітей!

А ввечері не тацюють шоблою під мумукську музику?

 

negredo

Ответ на сообщение пользователя Белый Волк показать

Не те. Індусятина, якийсь ахалай-махалац, тайці...

Білий Вовк, то ти фанат "Відьмака" Сопковського?!

Певно, читав його повністю? А в відеоігри грав??

Я от просто обожнюю першу частину комп'ютерної гри!!! Вся моя юність пройшла під чарівного "Відьмака" першого.

Один з моїх ніків, які я використовую - це "Siegfried"! Ото пригадую як зустрів цього блондинчика із Денеслє ))

PS: давно і норм компа немає, щоб пограти. Ех

 

+380951585264

Ответ на сообщение пользователя negredo показать

А ввечері не тацюють шоблою під мумукську музику?

Ніт. Ну базарять голосно. Але після доби з болгарами...

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя Justas показать

Доволі цікавий експеримент:)Я вже понад 20 років отримаю нові паспорти тільки за кордоном...

Внутрішній паспорт громадянина України оформлювали за кордоном чи ID-картку? Бо за кордоном можна хіба що продовжити термін дії закордонного паспорта або отримати свідоцтво про підтвердження особи. Внутрішні паспорти це прерогатива ДМС України.

 

Clough

Ответ на сообщение пользователя Clough показать

Внутрішній паспорт громадянина України оформлювали за кордоном чи ID-картку? Бо за кордоном можна хіба що продовжити термін дії закордонного паспорта або отримати свідоцтво про підтвердження особи. Внутрішні паспорти це прерогатива ДМС України.

За кордоном я отримав 2 чи 3(вже не пам"ятаю) нових закордонних паспорта,коли закінчувався термін дії старого...Внутрішній мене не цікавить...Я вже давно не резидент України

 

Justas

Кому це не сподобалося моє питання до БВ?

Що не так? Мені вже давно казали, що я - клон БВ)). І я також дуже полюбив Геральта з Рівії ще в школі!

От я й захотів дізнатись думку Вовка про Блавікенського М'ясника. Коли, як не зараз?

До речі, Білий Вовк, ти так і не відповів

 

+380951585264

Ну що таке?.. ну :-[

 

+380951585264

Сьогодні був дуже поганий день. Весь день мучився, хоча погода хороша була

 

+380951585264

Зараз по сюжету має з'явитися салавєй.

Ці два довбойоби завжди ходять парою:)

 

Justas

Ответ на сообщение пользователя Белый Волк показать

Щодо мого расизму... та поки що ніт.

Але на кастрацію сходити вже хочеться.

Так, дуже смішний жарт, де я - і де сім'я, але блядь.

На обіді всякі перси, сомалійці і інші афганці рубають відносно спокійно.

Але натовп їх сратих дітей!

Це точно ти?)

 

Upiter

Ответ на сообщение пользователя Justas показать

Зараз по сюжету має з'явитися салавєй.

Ці два довбойоби завжди ходять парою:)

Два?

Довбойоби? Мені не смішно.

Мені часом справді буває скпутно і самотньо. І як мені стати гарною соц активною людиною, якщо мене у воєнний час навіть не випускають на вулицю?! І тариф мій мені вже не поповнюють!

 

+380951585264

Ответ на сообщение пользователя +380951585264 показать

Довбойоби? Мені не смішно.

Мені часом справді буває скпутно і самотньо. І як мені стати гарною соц активною людиною, якщо мене у воєнний час навіть не випускають на вулицю?! І тариф мій мені вже не поповнюють!

Запишися у ТерО

 

negredo

Вам легко казати.

Якби не моє становище я б не "засерав" учора бункер.

Подивився б я на вас, коли ви декілька років існуєте у 4 стінах під "присмотром" родини, і все що ви маєте - це старий смартфон із зіпсованим акумулятором, а з знайомих -лише один нероба десь в Білопілі (і йому не подзвониш навіть).

Ви скажете: ну я ж не такий довбойоб і лузер, яб до такого не скотився. А я вам відповім: що постійне перебуваня у ворожнечому колі в ХТЗ а потім нероздільна надзвичайно важка любов перед вступом в універ - просто так легко не проходить!!

В мене шиза, а чомусь всі вважають що це я винен! Та я б може вже був би істориком і давно працював у приємному колі по своїй професії. Так, зараз я деградую, але ж так було і буде зовсім не завжди

 

+380951585264

Мапа сайту Повна версія Оновити