Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Пчхі

Доречі, а скільки німці платять по інвалідності? Наприклад, людина з України чухнула до них. А у цієї людини було два інсульти і ще купа хвороб.

І ще питання - у Німеччини існує соціальне пиво?

 

Clough

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

Чому зараз не Їдешь до Німеччини?

житло нададуть, 400 ойриків (чи вже більше?!) на людину...

Ну Вовк, я так розумію, вертатись не збирається

Блин,я отвечу конечно...отвечу честно.

А зачем? Это главный вопрос. Если бы такие возможности нам предоставили в 14-м,то поехал бы ,только гай шумел. А сейчас,если все +- сложить,то мне незачем куда-то ехать. Я,работаю сам на себя,ИПшник( это то же ,что ФЛП у нас) меньше 150к не зарабатываю( примерно 2 тыщи денег) по курсу до 24:02..куда мне срываться? Жена тоже работает...к Рашке привык,ну и языковая среда,та же что и дома была,то есть выходит зона комфорта.

P.S. И ещё у меня паспорт бумажный,старого образца,не биометрия..я даже не уверен, что смог бы по нему выехать в ЕС

 

Футболела

Ответ на сообщение пользователя Clough показать

Доречі, а скільки німці платять по інвалідності? Наприклад, людина з України чухнула до них. А у цієї людини було два інсульти і ще купа хвороб.

І ще питання - у Німеччини існує соціальне пиво?

Фіг його знає, яке соціальне, але найдешевше, що бачив, 49 центів за півліітра. Але ціну уних пишуть без залогової за тару і без ндс.

А от за інвалідність поки шо ніфіга не скажу. Бо равлики швидше бігають, ніж тут діла вирішуються)

 

negredo

Ответ на сообщение пользователя Футболела показать

Блин,я отвечу конечно...отвечу честно.

А зачем? Это главный вопрос. Если бы такие возможности нам предоставили в 14-м,то поехал бы ,только гай шумел. А сейчас,если все +- сложить,то мне незачем куда-то ехать. Я,работаю сам на себя,ИПшник( это то же ,что ФЛП у нас) меньше 150к не зарабатываю( примерно 2 тыщи денег) по курсу до 24:02..куда мне срываться? Жена тоже работает...к Рашке привык,ну и языковая среда,та же что и дома была,то есть выходит зона комфорта.

P.S. И ещё у меня паспорт бумажный,старого образца,не биометрия..я даже не уверен, что смог бы по нему выехать в ЕС

Не треба ляля. Я в'їхпв як раз по паперовому національному. У консульстві оьртмав листок вкладинку, підтверджуючий особистість аж через 2,5 місяці

 

negredo

Но...в чем я уверен,так это в том,что если все же Украина победит,в этой неравной борьбе ( войне),я я вернусь восстанавливать свой край. А сейчас,идут они наверное,со своим Чепушилиным и молодой республикой

 

Футболела

Ответ на сообщение пользователя negredo показать

Не треба ляля. Я в'їхпв як раз по паперовому національному. У консульстві оьртмав листок вкладинку, підтверджуючий особистість аж через 2,5 місяці

Ну,так я же там и написал,что я не в курсе,могу ли я выехать по бумажному..я же не утверждал,а высказал сомнение,так как не имею информации об этом..теперь имею,и это успокаивает немного

 

Футболела

Там выше,автозамена сработала...я написал,идут они нахуй вместе с Чепушилиным

 

Футболела

Ответ на сообщение пользователя negredo показать

Фіг його знає, яке соціальне, але найдешевше, що бачив, 49 центів за півліітра. Але ціну уних пишуть без залогової за тару і без ндс.

А от за інвалідність поки шо ніфіга не скажу. Бо равлики швидше бігають, ніж тут діла вирішуються)

За інвалідність це я заради цікавості. Буває таке, що лізуть думки щодо з'йобу кудись. Апе Німеччина занадто близько. Якщо їхати, то вже до Австралії.

А ти не зустрічав там пиво у п'ятилитрових бочонках, Lowenbrau чи Paulaner? Бо купляємо іноді з братом таке пиво тут. Брат полюбляє нити, що нам задорого продають.

 

Clough

Ответ на сообщение пользователя Clough показать

За інвалідність це я заради цікавості. Буває таке, що лізуть думки щодо з'йобу кудись. Апе Німеччина занадто близько. Якщо їхати, то вже до Австралії.

А ти не зустрічав там пиво у п'ятилитрових бочонках, Lowenbrau чи Paulaner? Бо купляємо іноді з братом таке пиво тут. Брат полюбляє нити, що нам задорого продають.

Бачити бачив, але ціну не пам'ятаю

В Австралію - то тобі треба гаранта, як і мені в Японію. Проте у Японію гарантом виступає ще союз корпорацій. В Австралії такого немає, хоча можу помилятися. Я багатьма країнами цікавився, але щось ніде я не потрібен)

 

negredo

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

Чому зараз не Їдешь до Німеччини?

житло нададуть, 400 ойриків (чи вже більше?!) на людину...

Ну Вовк, я так розумію, вертатись не збирається

Нахуя мені кудись їхати. Артилерія по місту ще не гатить. Ракети? Впаде на голову? Кисмет.А їхати взмозі куди завгодно Крім ХС і Німечини яка не подобається

 

elcharro

Ответ на сообщение пользователя Clough показать

Це ти кожного агітуєш їхати до Німеччини?

Усіх!))

Я агетую виїхати до Німеччини - усіх, кого я знаю, бо 90 відсотків, тих кого я знаю зараз у Німеччині як сир у маслі!

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя Clough показать

Доречі, а скільки німці платять по інвалідності? Наприклад, людина з України чухнула до них. А у цієї людини було два інсульти і ще купа хвороб.

І ще питання - у Німеччини існує соціальне пиво?

Пиво існує

Там усе пиво соціальне, бо усе пиво - для людей))

На кшалт інвалідності - не знаю... але ж ти ії заробив не у Німеччині?!

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя Футболела показать

Блин,я отвечу конечно...отвечу честно.

А зачем? Это главный вопрос. Если бы такие возможности нам предоставили в 14-м,то поехал бы ,только гай шумел. А сейчас,если все +- сложить,то мне незачем куда-то ехать. Я,работаю сам на себя,ИПшник( это то же ,что ФЛП у нас) меньше 150к не зарабатываю( примерно 2 тыщи денег) по курсу до 24:02..куда мне срываться? Жена тоже работает...к Рашке привык,ну и языковая среда,та же что и дома была,то есть выходит зона комфорта.

P.S. И ещё у меня паспорт бумажный,старого образца,не биометрия..я даже не уверен, что смог бы по нему выехать в ЕС

Ну з мого досвіду... я відправляв знайомих через знайомих з форуму - так білоруси пропускали з просроченими паспортами

Люди з форуму можуть прийти, та відповісти за мої слова

А гЄйропа приймаєь усіх навіть зараз

на кшалт заробляєшь...

У німеччину Вовк вивіз себе та двох батькив

Їм на трьох будуть давати щось близько 1200 ойро та трьохкімнатна квартира, за комуналку буде башляти Німеччина

Ось собі рахуй

Вовк вивіз як мінімум двох іждивенців (як що він сам щось буде легально робити, то його батьки - точно ні

Ті збираєшься працювати, жінка теж, діти через рік вже будуть майже німцями

Намхуй тобі та РАшка?!

зЬОБУЙСЯ!

А той же Атлант тобі допоможе

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя Футболела показать

Ну,так я же там и написал,что я не в курсе,могу ли я выехать по бумажному..я же не утверждал,а высказал сомнение,так как не имею информации об этом..теперь имею,и это успокаивает немного

нє бзді!))

 

ПБН

Так, як що комусь цікаво))

З України гарантовано перетнути кордон у гЄйропу, тому хто попадає під мобілізацію,коштує 10000 (десять тисячь) баксів

Це з гарантією

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя elcharro показать

Нахуя мені кудись їхати. Артилерія по місту ще не гатить. Ракети? Впаде на голову? Кисмет.А їхати взмозі куди завгодно Крім ХС і Німечини яка не подобається

То я не тобі написав

Але сидіщ ти у чотирьох стінах, та й без дітей та онукі

Може краще десь з ними?!

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя Clough показать

Доречі, а скільки німці платять по інвалідності? Наприклад, людина з України чухнула до них. А у цієї людини було два інсульти і ще купа хвороб.

І ще питання - у Німеччини існує соціальне пиво?

Є пиво по 29 центів,улюблений напій бомжів та заробітчан.Правжа пивом його важко назвати,але то таке...За інвалідність отриману хуй зна де,нічого не платять.Лікувати будуть безкоштовно.Точніше ,страховка усе переймає.Якщо серйозна інвалідність будуть деякі льготи.

 

Justas

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

То я не тобі написав

Але сидіщ ти у чотирьох стінах, та й без дітей та онукі

Може краще десь з ними?!

Вони живуть в інших містах. Дружина ще працює і багато заробляє. Втратить цю роботу більше не знайде. Переселеньці товпами ходять шукають. Дочка з онуком виїджала ненадовго на Західну і втратила одну із робот. Взяли харковчанку.За кордон діти не поїдуть, не кидають чоловіківЯкщо кацапи будуть штурмувати місто звісно все покину і виїду кудись

Є такі. У дружини начмед великої лікарні в перший день здриснула за кордон. Більше вона не буде начмедом коли повернетьсяХто назве її розумною? І багато таких лікарів. На їх місце взяли других. Я б ще диплома їх лишив

 

elcharro

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

Так, як що комусь цікаво))

З України гарантовано перетнути кордон у гЄйропу, тому хто попадає під мобілізацію,коштує 10000 (десять тисячь) баксів

Це з гарантією

Один знакомый с Харькова перелез молдавскую за 3000...по гарантиям не в курсе.

 

Atlant

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

Так, як що комусь цікаво))

З України гарантовано перетнути кордон у гЄйропу, тому хто попадає під мобілізацію,коштує 10000 (десять тисячь) баксів

Це з гарантією

Щось забагато. Я наприклад чув про 3500

 

negredo

Ответ на сообщение пользователя Atlant показать

Один знакомый с Харькова перелез молдавскую за 3000...по гарантиям не в курсе.

Все може бути

мій знайомий сидить на ЗУ не може знайти таких контактів, а 10 для нього забагато

..А за 10 реальний чоловік відправив за кордон сина... ну там 10 не забагато

 

ПБН

Фіг його знає, ось наприклад у на у концлагері немає таких, хто б за бабки кордон перетинав.

Зато є родина дебілів з Маріуполя, котрі у понеділок поїдуть власною машиною у... Маріуполь!

Но коммент

 

negredo

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

Все може бути

мій знайомий сидить на ЗУ не може знайти таких контактів, а 10 для нього забагато

..А за 10 реальний чоловік відправив за кордон сина... ну там 10 не забагато

Гии. В мене тут 2 дібіла жило. З мажорів. То вони по 12 платили. І то типу зі знижкою, бо просили 15.

 

Romasanta

Боялися носа на вулицю висунути, що б не дай боже повістку не вручили))))

 

Romasanta

Ответ на сообщение пользователя negredo показать

Фіг його знає, ось наприклад у на у концлагері немає таких, хто б за бабки кордон перетинав.

Зато є родина дебілів з Маріуполя, котрі у понеділок поїдуть власною машиною у... Маріуполь!

Но коммент

Дібіли бля...

 

Romasanta

Если не секрет - сколько стоила тебе (вам , суммарно) эта кругосвестка , от и до? Можно в личку.

 

МЧС

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

Так, як що комусь цікаво))

З України гарантовано перетнути кордон у гЄйропу, тому хто попадає під мобілізацію,коштує 10000 (десять тисячь) баксів

Це з гарантією

Хуясе! Да я за десятку лучше в Киеве побуду. А призовут так призовут.

 

chila

Ответ на сообщение пользователя МЧС показать

Если не секрет - сколько стоила тебе (вам , суммарно) эта кругосвестка , от и до? Можно в личку.

Чисто білети - три сотні з кожного до Тбілісі і 200 до Берліна. Доларів. Супутнє - треба калькулювати. В Німеччині з транспорта поки що - тільки проїзні по десять євро червневі.

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя Белый Волк показать

Чисто білети - три сотні з кожного до Тбілісі і 200 до Берліна. Доларів. Супутнє - треба калькулювати. В Німеччині з транспорта поки що - тільки проїзні по десять євро червневі.

Дев'ять...

 

negredo

У новому пункті веселуха.

Через те, що якийсь поц намагався повіситися кілька тижнів тому - тепер ключі від дверей не дають.

А так... общага і общага. Я у відрядженнях у набагато гірших жив. Тільки стоїть це все на околиці і конкретно мій корпус хріново ловить мережу, треба відходити дещо. Кормлять ок, але сухом'ятка набридла, треба нахом'ячити у містечку просту їдальню з супами.

 

Белый Волк

Мапа сайту Повна версія Оновити