Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Сьогодні прибуду до Берліну...

Футболела, а крім росії буліьше не було варіантів? Не дойобуюсь, просто цікавлюсь, чому саме раіся.

 

Striker

*більше

 

Striker

Ответ на сообщение пользователя Футболела показать

Где ты у меня выебоны увидел,убогий? Я задал простой вопрос,ты в реальной жизни,тоже хамишь всем направо и налево,или только здесь?

Я бех хамства але Вовк правий. Як можно жиити з кацапами, слухати їх говорок. Дивитись на портрети хуйла і аквафреші їх новини, працювати зтою бидломасою? Ти там відкрив бізнес, вибрав країну агресора і покидьків. Зараді смьї і грошей?Ну так живи там, там. Я хочу зрозуміти що ти в бункері робиш?І якого відношеня ти чекав?

 

elcharro

Ответ на сообщение пользователя Striker показать

Футболела, а крім росії буліьше не було варіантів? Не дойобуюсь, просто цікавлюсь, чому саме раіся.

Та це зрозуміло чому.Менше проблем переїхати туди. Одна мова, одна освіта, громадянство і ще багато причин. За кордоном треба вьебивать та крутитись, вивчати мову. Философія ук у данецкай вати. Похуй чия влада лиш А тут похуй де жити ліш би зручніше і ситніше. Але він має право на цей вибір Тільки не придурюється патріотом ненькибі не стреляли.

 

elcharro

Ответ на сообщение пользователя Футболела показать

Ебаный ты идиот,че ты ко мне приебался? Тебя оно ебет,где я живу,и чем занимаюсь? Хамло сука,близорукое..

А ти сасі у рамзана.

Років через десять твої діти будуть гідні для кадетів і померти десь на казахському фронті.

Жізнь тіжолая, работи ніт.

Я все через вас, блядей, втратив. Навіть те невелике, що було. Вибачте, що у мене немає милосердя на кожного виєбаного руснею ганданчяніна. Нервів не вистачає, хнаєтє лі

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя Striker показать

Футболела, а крім росії буліьше не було варіантів? Не дойобуюсь, просто цікавлюсь, чому саме раіся.

Ой,блин...я уже несколько раз рассказывал..в 14-м,выехал в Балаклею, на родину жены..искал работу в Харькове,Змиеве,Изюме,Балаклее,параллельно искал жилье...не жить же с тещей))...спустя месяца полтора со знакомым списался,он в МСК,приезжай,говорит работы валом...я и поехал..а дальше завертелось...как совершенно справедливо заметил Эльчарро,один язык, по сути не требуется акклиматизация,пару лет поколесил Мск,Липецк,Сочи,опять Мск..пробовал как Баск домой возвращаться...но жить там невозможно..в начале 17-го года,один старый товарищ предложил долю в деле,небольшую,но все же...и с тех пор я в Ростове.. как то так.. по поводу того,как я могу здесь жить? Ну почему у вас не возникает таких вопросов к Али,либо Чижику? Молча живу,не раскрывая рта особо...паспорт у меня Украинский,настрой тоже...ну а деньги не пахнут..на аквафреши мне насрать, да и к тому же флаг Ростовской области желто-синий,как и ФК Ростов( в дни футбола,весь город желто-синий)

 

Футболела

Ответ на сообщение пользователя Белый Волк показать

А ти сасі у рамзана.

Років через десять твої діти будуть гідні для кадетів і померти десь на казахському фронті.

Жізнь тіжолая, работи ніт.

Я все через вас, блядей, втратив. Навіть те невелике, що було. Вибачте, що у мене немає милосердя на кожного виєбаного руснею ганданчяніна. Нервів не вистачає, хнаєтє лі

Ты чего-то плетешь несуразное...я тебя услышал, за сим откланяюсь...зная тебя,понимаю...этот диалог бесполезен

 

Футболела

Ответ на сообщение пользователя elcharro показать

Я бех хамства але Вовк правий. Як можно жиити з кацапами, слухати їх говорок. Дивитись на портрети хуйла і аквафреші їх новини, працювати зтою бидломасою? Ти там відкрив бізнес, вибрав країну агресора і покидьків. Зараді смьї і грошей?Ну так живи там, там. Я хочу зрозуміти що ти в бункері робиш?І якого відношеня ти чекав?

Юрий,я не жду никакого к себе особого отношения..я ведь не возмущаюсь..Волк хам,и это особенно заметно в его отношении к выходным из Донецкой области..они в его понимании виноваты в его бедах. Что я делаю в бункере? Мне здесь нравится..это такой островок украинскости, моя личная отдушина...я в основном мало пишу,не лезу в разборки Порохоботов и Зебилов,не обсуждаю политику...меня это мало касается...

 

Футболела

Ответ на сообщение пользователя elcharro показать

Я бех хамства але Вовк правий. Як можно жиити з кацапами, слухати їх говорок. Дивитись на портрети хуйла і аквафреші їх новини, працювати зтою бидломасою? Ти там відкрив бізнес, вибрав країну агресора і покидьків. Зараді смьї і грошей?Ну так живи там, там. Я хочу зрозуміти що ти в бункері робиш?І якого відношеня ти чекав?

Да,и насчёт говорка...в Ростове почти все шокают, и никто не "Г"екает...а в сёлах и вовсе на мові розмовляють

 

Футболела

Ответ на сообщение пользователя Футболела показать

Ой,блин...я уже несколько раз рассказывал..в 14-м,выехал в Балаклею, на родину жены..искал работу в Харькове,Змиеве,Изюме,Балаклее,параллельно искал жилье...не жить же с тещей))...спустя месяца полтора со знакомым списался,он в МСК,приезжай,говорит работы валом...я и поехал..а дальше завертелось...как совершенно справедливо заметил Эльчарро,один язык, по сути не требуется акклиматизация,пару лет поколесил Мск,Липецк,Сочи,опять Мск..пробовал как Баск домой возвращаться...но жить там невозможно..в начале 17-го года,один старый товарищ предложил долю в деле,небольшую,но все же...и с тех пор я в Ростове.. как то так.. по поводу того,как я могу здесь жить? Ну почему у вас не возникает таких вопросов к Али,либо Чижику? Молча живу,не раскрывая рта особо...паспорт у меня Украинский,настрой тоже...ну а деньги не пахнут..на аквафреши мне насрать, да и к тому же флаг Ростовской области желто-синий,как и ФК Ростов( в дни футбола,весь город желто-синий)

Не розумію, як можна було не знайти більш-менш оплачувану роботу у тому ж Харкові, щоб їхати на кацапстан. Мені просто бридко було б там знаходитись, особливо зараз. А діти? Це ж вони виростуть якщо не повною ватою, то наполовину точно. Питань більше ніяких, так як і до Алі чи Чижика. Ви всі обрали тепле місце серед виродків.

 

Striker

А своїми податками ви ще й допомагаєте вбивати українців. Ніяких більше запитань.

 

Striker

От тільки не треба пхати сюди тоді свої сраки назад в Україну років через 5-10, коли кацапстан буде повільно подихати, а Україна буде вільною країною з великими перспективами.

 

Striker

Ответ на сообщение пользователя Striker показать

От тільки не треба пхати сюди тоді свої сраки назад в Україну років через 5-10, коли кацапстан буде повільно подихати, а Україна буде вільною країною з великими перспективами.

Ну, якби людина з українським паспортом може пхати і назад, і вперед. Незважаючи на твою і мою думку. І є варіант - разом з Ростовською областю).

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Ну, якби людина з українським паспортом може пхати і назад, і вперед. Незважаючи на твою і мою думку. І є варіант - разом з Ростовською областю).

Є така книжка Федіра Крашеннінікова "Після росії". Там уся область війська донського є домініоном України )))

 

negredo

Ответ на сообщение пользователя Белый Волк показать

Ти у макакієвку повернувся? Вже по-пластунськи міг доповзти.

Я даунецьк у своє місто не кликав, він сам на броні зі зброєю з'явився.

Вибач, що не вмер за твою даунецьку теплу сраку ще в 2014. І за хуйбалєлу растовську

Азах

Донецк прийшов в Пирдянськ на броне

Сцук

Обнять і плакат

..

До такого тільки чоловік- бичок міг додуматись

Оту свою велику голову помий тім гєлем, що натирав повні кармани

Жлобьйо понаїхало, «бєрі пабольшє мілтнорільного, ато нєхватіт»

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя Футболела показать

Юрий,я не жду никакого к себе особого отношения..я ведь не возмущаюсь..Волк хам,и это особенно заметно в его отношении к выходным из Донецкой области..они в его понимании виноваты в его бедах. Что я делаю в бункере? Мне здесь нравится..это такой островок украинскости, моя личная отдушина...я в основном мало пишу,не лезу в разборки Порохоботов и Зебилов,не обсуждаю политику...меня это мало касается...

Нєбедительно. Мій двоюрідний брат роками їздив на Ямал на нафтопромисли. Навіть якусь карьеру зробив. А потім покинув їх. Теж з роботою було скрутно, звик до великих грошей. та вахт. Знайшов роботу в Польщі і задоволений. Ати з тещею не ужився) Про Чижика і Алі. Вони там років 30 живуть. Ти вибрав кацапню як і мільон з добасу. Але мільон вибрали Україну втративши все там.Вибрав щоб діти і онуки стали кацапами бо не повернешся. Якщо станеця так що В Україні череез роки налагодиться життя в кацапів буде розвал ти повернешся.

Я до всіх так ставлюсь які вибрали іншу країну і здалеку її люблять і повчають нас. Але твій випадок інший. Ти вибрав лютого ворога який знищує нас

 

elcharro

Ответ на сообщение пользователя Футболела показать

Ой,блин...я уже несколько раз рассказывал..в 14-м,выехал в Балаклею, на родину жены..искал работу в Харькове,Змиеве,Изюме,Балаклее,параллельно искал жилье...не жить же с тещей))...спустя месяца полтора со знакомым списался,он в МСК,приезжай,говорит работы валом...я и поехал..а дальше завертелось...как совершенно справедливо заметил Эльчарро,один язык, по сути не требуется акклиматизация,пару лет поколесил Мск,Липецк,Сочи,опять Мск..пробовал как Баск домой возвращаться...но жить там невозможно..в начале 17-го года,один старый товарищ предложил долю в деле,небольшую,но все же...и с тех пор я в Ростове.. как то так.. по поводу того,как я могу здесь жить? Ну почему у вас не возникает таких вопросов к Али,либо Чижику? Молча живу,не раскрывая рта особо...паспорт у меня Украинский,настрой тоже...ну а деньги не пахнут..на аквафреши мне насрать, да и к тому же флаг Ростовской области желто-синий,как и ФК Ростов( в дни футбола,весь город желто-синий)

Ну такое...всякое может быть, бля но уехать жить в русню после 2014го... Это ж какую тещу надо иметь?!

 

Atlant

Ответ на сообщение пользователя Футболела показать

Юрий,я не жду никакого к себе особого отношения..я ведь не возмущаюсь..Волк хам,и это особенно заметно в его отношении к выходным из Донецкой области..они в его понимании виноваты в его бедах. Что я делаю в бункере? Мне здесь нравится..это такой островок украинскости, моя личная отдушина...я в основном мало пишу,не лезу в разборки Порохоботов и Зебилов,не обсуждаю политику...меня это мало касается...

Как там липовые беженцы из Донецка? Все устроились?

 

Atlant

Ответ на сообщение пользователя Atlant показать

Как там липовые беженцы из Донецка? Все устроились?

А хер их знает...я с ними не пересекаюсь..

 

Футболела

Ответ на сообщение пользователя Striker показать

От тільки не треба пхати сюди тоді свої сраки назад в Україну років через 5-10, коли кацапстан буде повільно подихати, а Україна буде вільною країною з великими перспективами.

Дай то Боже щоб твої слова щодо каців та України були дійсно щірими.

Але є одне питання - ти не забув якої думки ти був декілька років тому?

Дуже сподіваюсь що щось змінилось у твоїй свідомості і ти дійсно можеш вказувати кому й куди "пхати свої сраки".

https://www.footboom.com/forum/bunker/146544.html?...

 

МЧС

Ответ на сообщение пользователя МЧС показать

Дай то Боже щоб твої слова щодо каців та України були дійсно щірими.

Але є одне питання - ти не забув якої думки ти був декілька років тому?

Дуже сподіваюсь що щось змінилось у твоїй свідомості і ти дійсно можеш вказувати кому й куди "пхати свої сраки".

https://www.footboom.com/forum/bunker/146544.html?...

Я вже давно вибачився за ту гілку. Наскільки пам'ятаю, створив тоді іншу гілку з вибаченнями, але вже не знайду.

Краще сподівайся, що зміниться свідомість у вати та у тих, хто живе зараз на росії.

 

Striker

А вказувати я маю право, бо до сих пір знаходжусь в Україні, а не десь в іншій країні.

 

Striker

Ответ на сообщение пользователя Striker показать

Я вже давно вибачився за ту гілку. Наскільки пам'ятаю, створив тоді іншу гілку з вибаченнями, але вже не знайду.

Краще сподівайся, що зміниться свідомість у вати та у тих, хто живе зараз на росії.

От бачиш як воно - гілка з твоїм лайном є , а от вибачень від тебе навіть там - немає.

Та то таке , було - не було , як говориться "здох максим - та й хуй з ним".

На відміну від тебе жоден з них не створював такіх гілок , так що приєднуюсь к коментам Негредо , хай воно тобі щастить.

 

МЧС

Ответ на сообщение пользователя МЧС показать

От бачиш як воно - гілка з твоїм лайном є , а от вибачень від тебе навіть там - немає.

Та то таке , було - не було , як говориться "здох максим - та й хуй з ним".

На відміну від тебе жоден з них не створював такіх гілок , так що приєднуюсь к коментам Негредо , хай воно тобі щастить.

Ти баран? Я ж тобі написав, що була інша гілка з вибаченнями. Якого хуя ти до мене приїбався? А за останню фразу - просто йди нахуй і більше мені не пиши.

 

Striker

Ответ на сообщение пользователя МЧС показать

От бачиш як воно - гілка з твоїм лайном є , а от вибачень від тебе навіть там - немає.

Та то таке , було - не було , як говориться "здох максим - та й хуй з ним".

На відміну від тебе жоден з них не створював такіх гілок , так що приєднуюсь к коментам Негредо , хай воно тобі щастить.

Ті взагалі ту гілку читало?

___

Прошу прощения у всех за свои слова. Не имел права так выражаться, признаю, что неправ. Просто накопилось уже всё это разочарование за последние годы, тяжело смотреть на весь этот беспредел, что происходит в Украине. Не хочется, чтобы наши дети жили так, как сейчас живём мы. Везде полный бардак, воровство, разруха. Поэтому и возник вопрос: "А для кого эта независимость?". Что на эмоциях вылилось в эту тему.

Для отдельных людей поясню, что ни в какие джакузи я не стремлюсь, в вайберах не сижу, не нужно мне это, полтора года как живу семейной жизнью.

Больше мне сказать нечего.

Striker

21.08.2018 16:53

 

Striker

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

Азах

Донецк прийшов в Пирдянськ на броне

Сцук

Обнять і плакат

..

До такого тільки чоловік- бичок міг додуматись

Оту свою велику голову помий тім гєлем, що натирав повні кармани

Жлобьйо понаїхало, «бєрі пабольшє мілтнорільного, ато нєхватіт»

Слиш. Сабачєнька. Нам це волонтери говорили. Мт, до речі, завтикали з цим, тепер купляємо

Даунєцк і слово "жлоби". Гиииииии!!!

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

Азах

Донецк прийшов в Пирдянськ на броне

Сцук

Обнять і плакат

..

До такого тільки чоловік- бичок міг додуматись

Оту свою велику голову помий тім гєлем, що натирав повні кармани

Жлобьйо понаїхало, «бєрі пабольшє мілтнорільного, ато нєхватіт»

І так, у моєму домі жила "ваєнна паліція ДНР"

Хуй знає, звідки. маюутб, фінни.

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя Футболела показать

Ты чего-то плетешь несуразное...я тебя услышал, за сим откланяюсь...зная тебя,понимаю...этот диалог бесполезен

Юнармію знаєш? Ото туди твоїм дітям дорога.

 

Белый Волк

Йобанарот. Я вде блядь якось тут писав, що біженці у цій херманії це просто бізнес. Ну ось ще одне підтвердження. Після члтирьох місяців єблі мозку мене перевели до біржі труда. Казали, а зулі, там посібник 449 ойро на місяць. Ну-ну)))

Не встіг джоб цент прийняти мене у палкі обійми як сьогодні принесли до менн у камеру листа. Виявляється, шо відтепер за життя у цьому блядському наметі я повинен забашляти 10,89 на день.

Ояєбундестаг.

 

negredo

Ответ на сообщение пользователя negredo показать

Є така книжка Федіра Крашеннінікова "Після росії". Там уся область війська донського є домініоном України )))

Зробимо вигляд, що я цього не мав на увазі)).

Хоча мені цікавіше Білгород та Вороніж із двох зрозумілих причин)).

Мапа сайту Повна версія Оновити