Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Сьогодні прибуду до Берліну...
Ответ на сообщение пользователя МЧС показать

От бачиш як воно - гілка з твоїм лайном є , а от вибачень від тебе навіть там - немає.

Та то таке , було - не було , як говориться "здох максим - та й хуй з ним".

На відміну від тебе жоден з них не створював такіх гілок , так що приєднуюсь к коментам Негредо , хай воно тобі щастить.

Він на тій самій гілці вибачався. Я троха почитав.

Ответ на сообщение пользователя negredo показать

Йобанарот. Я вде блядь якось тут писав, що біженці у цій херманії це просто бізнес. Ну ось ще одне підтвердження. Після члтирьох місяців єблі мозку мене перевели до біржі труда. Казали, а зулі, там посібник 449 ойро на місяць. Ну-ну)))

Не встіг джоб цент прийняти мене у палкі обійми як сьогодні принесли до менн у камеру листа. Виявляється, шо відтепер за життя у цьому блядському наметі я повинен забашляти 10,89 на день.

Ояєбундестаг.

И ты это письмо передаёшь в Job Center и они оплачивают всё кроме электричества.

 

Alf

Ответ на сообщение пользователя Alf показать

И ты это письмо передаёшь в Job Center и они оплачивают всё кроме электричества.

Та хрєн там. Це виявилося типово німецьке єбанацтво. Виявляється, за це місяц платив ще соціалампт, хоча повинен був вже джобцентр.

Карочь вони переклали гроші з кишені у кишеню і нахуято нам ці йобнуті листи переслали... їбанацтво, їй богу

 

negredo

Ответ на сообщение пользователя Белый Волк показать

Юнармію знаєш? Ото туди твоїм дітям дорога.

А вот хуй там...не дождёшься

 

Футболела

Показовий приклад ставлення простих німців до нас(може не всіх).Видали нам 2 сертифіката по20 євро на придбання недорогого одягу і взуття у супермаркеті КІК.Ми шукали цейКІК і заблукали.Йдемо мимо заводу Мерседес Бенц,за сітчатою огорожею робітник монтує кабелі.Ми у нього як могли запитуємо+як пройти у цей КІК.Він щось показував,потім махнув рукою,виїхав з заводу на мерсі і отвіз нас куди треба зі словами "Слава Україні".Я був в шоці.

 

В.Перетурин

Сьогодні їдемо далі-містечко Вальдорф біля кордону з Францією

 

В.Перетурин

Ответ на сообщение пользователя Белый Волк показать

Слиш. Сабачєнька. Нам це волонтери говорили. Мт, до речі, завтикали з цим, тепер купляємо

Даунєцк і слово "жлоби". Гиииииии!!!

Та ладна, пользуйся, государство Німеччина нє обєднєєт

Ссука, поані кармани шампуней, а воно мені про жлобов розсказує

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя Белый Волк показать

І так, у моєму домі жила "ваєнна паліція ДНР"

Хуй знає, звідки. маюутб, фінни.

Ахаха

Тєбе мабуть наєбали. Московіти кажуть що нема ніякої поліціі ДиРи, а є наротна міліция

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

Ахаха

Тєбе мабуть наєбали. Московіти кажуть що нема ніякої поліціі ДиРи, а є наротна міліция

На рот ная....

 

negredo

Вовк, ну то дивись

Тобі вже четвертий десяток, а ведешь себе як хамовитий школяр-другорічник

Дописувач створив гілку, ну йому мабуть потрібна допомога... хочаб порада

А тут ти увесь у білому, просто на рівному місці завів срачь

причому так як ні хто майже не робить на цьому сайти

Якісь дитячи образи... ковіпкати ніки

Якісь дивні та нелогічні розсусолювання про втікачів, хоча сам жоаой у теплі

Ну пожрав нахаляву, бошку свою дурну вимив гуманітарним гєлем, ну сиди собі, лікуй нерви

Блять одного не розуиію - ти такий затятий противник собак?

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя negredo показать

На рот ная....

Ага, десь так

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя В.Перетурин показать

Сьогодні їдемо далі-містечко Вальдорф біля кордону з Францією

Знаю один Валльдорф, недалеко от Маннхайма, да и от Негредо) Но не границе с Францией...

 

Atlant

Ответ на сообщение пользователя Atlant показать

Знаю один Валльдорф, недалеко от Маннхайма, да и от Негредо) Но не границе с Францией...

Нема на вулиці карти.Земля Рейн....Карлсруе вроді недалече. Вікіпедія каже,що европійський центр розробки програм SAP

 

В.Перетурин

Земля BW.То район Рейн...якіійсь

 

В.Перетурин

Ответ на сообщение пользователя В.Перетурин показать

Нема на вулиці карти.Земля Рейн....Карлсруе вроді недалече. Вікіпедія каже,що европійський центр розробки програм SAP

Да, именно это место о котором писал. Промышленный район, без работы не останешься при желании) там рядом стад хоффенхайма( владелец клуба =вледелецSAP) бывшая трасса Ф1 хокенхайм и многое другое. Недалеко Хайдельберг...

 

Atlant

Ответ на сообщение пользователя В.Перетурин показать

Нема на вулиці карти.Земля Рейн....Карлсруе вроді недалече. Вікіпедія каже,що европійський центр розробки програм SAP

У Карлсрує знайомий живе вже десь 25 років, ну це на крайній випадок

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя Atlant показать

Да, именно это место о котором писал. Промышленный район, без работы не останешься при желании) там рядом стад хоффенхайма( владелец клуба =вледелецSAP) бывшая трасса Ф1 хокенхайм и многое другое. Недалеко Хайдельберг...

Там ще траса формули 1 хокенхаймринг. Бачив її, як у Шпеєр їздив

 

negredo

Ответ на сообщение пользователя Atlant показать

Да, именно это место о котором писал. Промышленный район, без работы не останешься при желании) там рядом стад хоффенхайма( владелец клуба =вледелецSAP) бывшая трасса Ф1 хокенхайм и многое другое. Недалеко Хайдельберг...

Арену хофенхайма проїзжали-чем-то смахивает на баварскую прям возле трассы в чистом поле).Поселили удачно в гостинице,выдали 200евро на еду.Все Ок

 

В.Перетурин

Ответ на сообщение пользователя Футболела показать

А вот хуй там...не дождёшься

Так, гітлерюгенд дуже твій вибір шанує.

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя В.Перетурин показать

Сьогодні їдемо далі-містечко Вальдорф біля кордону з Францією

Від нього чогось аідмовлядись, подробиць не знаю

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

Ахаха

Тєбе мабуть наєбали. Московіти кажуть що нема ніякої поліціі ДиРи, а є наротна міліция

Наєбали тебе в аптеці на презервативах.

Військова поліція ДНР. Не апалчєніє.

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

Вовк, ну то дивись

Тобі вже четвертий десяток, а ведешь себе як хамовитий школяр-другорічник

Дописувач створив гілку, ну йому мабуть потрібна допомога... хочаб порада

А тут ти увесь у білому, просто на рівному місці завів срачь

причому так як ні хто майже не робить на цьому сайти

Якісь дитячи образи... ковіпкати ніки

Якісь дивні та нелогічні розсусолювання про втікачів, хоча сам жоаой у теплі

Ну пожрав нахаляву, бошку свою дурну вимив гуманітарним гєлем, ну сиди собі, лікуй нерви

Блять одного не розуиію - ти такий затятий противник собак?

Сабачєнька, ми майже нічого не брали.

Хоча дійсно, досить порівнюівати луганжонів з тваринами на пару щаблів вищими еволюційно.

Лоця на угальні квоти нормально довчилася? не муляло ніде їх брати?

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя Белый Волк показать

Так, гітлерюгенд дуже твій вибір шанує.

Дурак ты,Андрюха...ну,какой югенд,ебана рот. Блядь,у нас в школе нет этой хуйни.. дочь в 10-й перешла,сын в 5-й..спрашивал у них сегодня насчёт этой юнармии. Они на меня глаза вылупили, а что это такое?

 

Футболела

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Він на тій самій гілці вибачався. Я троха почитав.

Так , є на тому смітнику - я його до кінця не скролив , не буду брехати.

Але то таке , я казав вже що "сдох максим - тай й хуй з ним" вище , хз кому потрібні були б ті вибачення від того цуценятка після такого "вітання". Вибачення там насправді вже до сраки.

А от згадати його перли на тлі його "пригоди с війскоматами від подружки матері" - от пазли й складаються , цуценятко щекастеньке ніхуя не змінилося - досі відпрацьовує "казачок" огріхи юнацтва у джакузях.

Хай пише ще , як там по класику - " Big brother is watching you/Большой брат следит за тобой" (с))

 

МЧС

Ответ на сообщение пользователя Футболела показать

Дурак ты,Андрюха...ну,какой югенд,ебана рот. Блядь,у нас в школе нет этой хуйни.. дочь в 10-й перешла,сын в 5-й..спрашивал у них сегодня насчёт этой юнармии. Они на меня глаза вылупили, а что это такое?

Дядя, ти виріс великий лоб, а наївності шо в піанєра.

У 1945 не сильно про фольксштурм запитували.

Я не знаю, що вони вилупили, але Шойгу рапортує про сільйон дітей в Юнармії, і тпеба ще. Якраз годний призовник дозріє.

Це не злорадство, це констатація режиму

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя В.Перетурин показать

Показовий приклад ставлення простих німців до нас(може не всіх).Видали нам 2 сертифіката по20 євро на придбання недорогого одягу і взуття у супермаркеті КІК.Ми шукали цейКІК і заблукали.Йдемо мимо заводу Мерседес Бенц,за сітчатою огорожею робітник монтує кабелі.Ми у нього як могли запитуємо+як пройти у цей КІК.Він щось показував,потім махнув рукою,виїхав з заводу на мерсі і отвіз нас куди треба зі словами "Слава Україні".Я був в шоці.

І ви недарма заблукали. КІК можна було знайти куди простіше у Бьоблінгені.

Сертифікат на все, діятиме місяць.

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

Та ладна, пользуйся, государство Німеччина нє обєднєєт

Ссука, поані кармани шампуней, а воно мені про жлобов розсказує

Полний вузи луганданєй пічля 14 року. Блядь, найкращий гінацид страни, з роддому у гіпсових ошийниках виходять - бо мізки одразу по п'ять кіло, шия не тримає.

Стипендії, пріорітет в конкурсах, соціальне житло - усьо галасістим.

А винен німецький шампунь. І зубна паста. Цілий тюбік! Це ж блядь не Папу Ріната і його циркових мавпочок сахтьола всією країною утримувати.

Інспектор блядь піздєлія, все життя біля ткплих місцт, але варнякати на жидзнь тіжолую - лідер-кандидат.

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя МЧС показать

Так , є на тому смітнику - я його до кінця не скролив , не буду брехати.

Але то таке , я казав вже що "сдох максим - тай й хуй з ним" вище , хз кому потрібні були б ті вибачення від того цуценятка після такого "вітання". Вибачення там насправді вже до сраки.

А от згадати його перли на тлі його "пригоди с війскоматами від подружки матері" - от пазли й складаються , цуценятко щекастеньке ніхуя не змінилося - досі відпрацьовує "казачок" огріхи юнацтва у джакузях.

Хай пише ще , як там по класику - " Big brother is watching you/Большой брат следит за тобой" (с))

Та що там у твоїй дурній голові може складатися? Судячи з твоїх текстів, в тебе в голові пусто, як у звичайного ватана з Луганська. Вже й джакузі якесь прогнивше згадало. Що тут скажеш, якщо у людини комплекс неповноцінності, то вона вона починає стверджуватися на слабостях чи огріхах іншої людини. Мені от стало цікаво, де ти зараз живеш і чим займаєшся?

 

Striker

І щоб ти зрозумів, в джакузі я був тільки один раз ще напочатку 16-го року і більше туди ні ногою. Ти не пам'ятаєш, коли я в другий раз відмовився, як тоді боан бризгав слюною, а потім підключились до травлі інші - vickov точно, макс також показав себе. Ні з ким з джакузь вже давно не спілкуюсь.

 

Striker

Ответ на сообщение пользователя Atlant показать

Знаю один Валльдорф, недалеко от Маннхайма, да и от Негредо) Но не границе с Францией...

У нас есть Вальдорфская школа в городе. На секту смахивает.

 

wert

Мапа сайту Повна версія Оновити