Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Німецький Бункер
Ответ на сообщение пользователя negredo показать

Lindenfeld, Hessen

ІєНа півдні Гессена. І там невеличкі гори вже є. Мальовниче місце.

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя negredo показать

Заправки працюють )))

Щоправда ціни там майн готт...

Ну в Україні ціни на заправках теж вищі за магазинні. Це світовий тренд такий. Тільки в Україні не залишають без вибору, коли йдеш на заправку бо більш нікуди)

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя negredo показать

На цю тему я дуже дохрєна можу розповісти. Але, по перше не хочу проти ночі, а по друге - а чи взагалі воно комусь потрібно...

Розповідай, все цікаво.

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя Justas показать

Та нє,він запитував саме про супермаркети.Крім заправок є ще купа,так званіх Spätkauf,у більшості турецько-арабські крамниці,де є невеликий вибір продуктів,алкоголь,тютюн,морозиво і т.д.Але ціни,такі самі,як на заправках.

Турки працюють по неділях, так бачив таке, але не заходив.

 

аммиак

ГДР=НДР

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя Justas показать

Сцяками я називаю пиво,шо у пластику,воно колись 25 центів коштувало,зараз мабуть центів на 10 подорожчало.А за 60 центів можна купити Holstein чи Lübzer,не альо,але пити можна...

За пиво, то окрема розповідь буде, я його ще досконально тут не опанував)

Доречі в Пайне є своя велика пивоварня, вона буквально домінує над містом, вище за неї тільки шпиль собору.

https://www.google.com/search?q=h%C3%A4rke+brauere...

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

Цікаво, чим південь від півночі ще принципово відрізняється. Так мало того, поділ же ще йде на захід схід, на колишні ГДР та ФРН.

Горами. І діалектами. Швабський і байріш дуже далеко від ганноверського.

 

Белый Волк

https://novyny.org/2023/02/04/orhanizatory-vidensk...

Вєнскій бал хахла в рот єбал.

Прєвєд Хуйлавстрії.

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя Белый Волк показать

Горами. І діалектами. Швабський і байріш дуже далеко від ганноверського.

А ще південь заможніше за північ. Особливо Баварія.

Хоча думаю тут різниця не так помітна, порівнюючи з тим же колишнім НДР.

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя Белый Волк показать

https://novyny.org/2023/02/04/orhanizatory-vidensk...

Вєнскій бал хахла в рот єбал.

Прєвєд Хуйлавстрії.

Нагадуємо, що цей так званий “Бал академіків” організовує ультраправа проросійська Партія свободи і він проходитиме у тому ж конгрес-центрі “Гофбург”, де і сесія Парламентської Асамблеї ОБСЄ.

---

Бал Сатани.

А взагалі цікаво, кацапів звичайних зовсім це ніяк не бентежить, не бентежить те, що їх союзники в Європі виключно крайні праві ультранаци. І при цьому всьому неонацисти саме українці. Де ще таке є, щоб так нагло біле називали чорним. Просто збочена падаль, тупа і недорозвинена. Це дійсно притомним мозком не збагнути.

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя Белый Волк показать

Горами. І діалектами. Швабський і байріш дуже далеко від ганноверського.

Вовк, а ось дивись ще, Німечинна історично більш ділилася на північ і південь. Навіть прусаки тих швабів м'якотілими вважали, а себе нордичними і стійкими. Але ж склалося так, що німців на схід і захід розділили свого часу.

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

А де ти саме знаходишся, в якій землі?

BW. Вiдомi мicта Хайдельберг i Карлсруе. Я десь мiж ними.На картi-виступ французский внизу злiва) .Зараз мешкаю у мicтечку Malsch, kyрси у райцентрi Wiesloch.

 

В.Перетурин

Ответ на сообщение пользователя Лола показать

А до азійських кафешок не заходив? Там зазвичай риби багато. У нас ще є мережа Nordsee, такий собі Макдональдс з морепродуктами. Може, і у вас є?

Nordsee чи щось таке можливо є у великих мicтах.У середнiх i маленьких тiльки REWE, Lidl, Aldi,Penny-це тiпу нашого АТБ.Каufland трохi бiльший по розмiру,Але вже далеко не у кожному мicтечку.Є ще невеличкi турецьки.Є руський за 15км,Але я туди не ïздив i не збираюсь.

,

 

В.Перетурин

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

Вовк, а ось дивись ще, Німечинна історично більш ділилася на північ і південь. Навіть прусаки тих швабів м'якотілими вважали, а себе нордичними і стійкими. Але ж склалося так, що німців на схід і захід розділили свого часу.

Стереотипи срані. В основному.

Швабів навпаки черствими жлобами вважають.

Поділили так, як окупували.

Тільки амери Тюрінгію на Австрією розміняли.

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

А ще південь заможніше за північ. Особливо Баварія.

Хоча думаю тут різниця не так помітна, порівнюючи з тим же колишнім НДР.

Нуууу. НРВ в принципі за грошима особливо не поступається

 

Белый Волк

Місто-побратим Кельн передав до Дніпра автобуси.

Це дуже великі автобуси, які можуть перевозити більше ніж 160 пасажирів. Вони в гарному стані.

Після того, як одна з російських ракет знищила більше ніж сотню одиниць транспорту, Дніпро відновив і далі зміцнює комунальні автобусні перевезення.

 

vickov

Ответ на сообщение пользователя Белый Волк показать

Нуууу. НРВ в принципі за грошима особливо не поступається

Вони заможні. Це дійсно помітно, навіть в дрібницях. Мені так не жити)

 

аммиак

Мені вже пішли побажання нєвєсту там знайти, хуй там, люблю одну і назавжди українку)

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя vickov показать

Місто-побратим Кельн передав до Дніпра автобуси.

Це дуже великі автобуси, які можуть перевозити більше ніж 160 пасажирів. Вони в гарному стані.

Після того, як одна з російських ракет знищила більше ніж сотню одиниць транспорту, Дніпро відновив і далі зміцнює комунальні автобусні перевезення.

Дніпро супер, це моє друге місто тепер в Україні. Перше Сєвєродонецьк.

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

Дніпро супер, це моє друге місто тепер в Україні. Перше Сєвєродонецьк.

Пожив би ти тут більше 7 років, як я, то може був би іншої думки.

 

Striker

Ответ на сообщение пользователя Striker показать

Пожив би ти тут більше 7 років, як я, то може був би іншої думки.

У Дніпра аура охуїтільна. Я не можу словами це передати, це більше ніж все інше.

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

Вони заможні. Це дійсно помітно, навіть в дрібницях. Мені так не жити)

Ну... Вони живуть НОРМАЛЬНО, а не те, що у нас називають "життям" (це коли не здох до наступної зарплатні).

Мажорів відвертих дуже небагато.

 

Белый Волк

Негредо, коли будеш спілкуватися з Укропчиком, скажи їй, що ми гілку вже створили. Сидимо, чекаємо на неї, а вона не заходить...

 

аммиак

Укроп, значить так, якщо не зайдиш сюди, виходить ти фейк, рейкарнація звичайна, пана Негредо або ЦИПСО)

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

Укроп, значить так, якщо не зайдиш сюди, виходить ти фейк, рейкарнація звичайна, пана Негредо або ЦИПСО)

))) Можеш мені кинути свій номер у соціалках. Я їй перешлю, вона тобі зателефонує

 

negredo

Ответ на сообщение пользователя negredo показать

))) Можеш мені кинути свій номер у соціалках. Я їй перешлю, вона тобі зателефонує

Та номер той самий, що і в Україні)

Я собі на ньому роумінг сплатив.

---

От тут і питання виникло, мені точно потрібна німецька карта тут? Чи можно з українською сімкою так і залишатися?

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

Та номер той самий, що і в Україні)

Я собі на ньому роумінг сплатив.

---

От тут і питання виникло, мені точно потрібна німецька карта тут? Чи можно з українською сімкою так і залишатися?

Ну як що тобі не дорого коштує роумінг, то дзвонити тобі з німецької сімки "за кордон" точно не всі згодні

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

Ну як що тобі не дорого коштує роумінг, то дзвонити тобі з німецької сімки "за кордон" точно не всі згодні

175 грн пакет Водафона + 50 грн роумінг.

Сто хвилин. 10 гіг інтернету. Наче вистачить.

Це при тому, що доступ до вайфаю вдома в мене є.

А скільки тариф німецький буде коштувати?

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

175 грн пакет Водафона + 50 грн роумінг.

Сто хвилин. 10 гіг інтернету. Наче вистачить.

Це при тому, що доступ до вайфаю вдома в мене є.

А скільки тариф німецький буде коштувати?

А я хз скільки, то ти в німців запитай

А ще запитай скільки буде коштувати їм тобі подзвонити з німецької сімки на українську

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

А я хз скільки, то ти в німців запитай

А ще запитай скільки буде коштувати їм тобі подзвонити з німецької сімки на українську

Якщо це не держструктура, то все можна через інтернет робити

 

Лола

Мапа сайту Повна версія Оновити