Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Хто і чому з бункерних зараз не в війську.
  • Страницы
  • Все
  • 1
  • ...
  • 5

Бачу багато виникає питань один до одного, чому не в армії і не на фронті.

Пропоную тут, тим хто бажає, все і прояснити.

 

аммиак

Хто просто уклоніст, ті звичайно не пишіть нічого

 

аммиак

Про себе скажу просто, в мене скоро буде вже третя операція на колінному суглобі.

 

аммиак

Бункер тому й називається БУНКЕР,що тут зібралися ті хто знаходиться далеко від лінії фронту та приймає ,,важливі'' рішення та висновки.Тут не воюють,це не бліндаж ,тут СТРАТЕГИ.

А якщо серйозно,то кожному своє,хто хотів воювати,вже воює,дехто чекає коли призвуть,хто за віком чи хворобу може бути тільки обузою на передку,є й такі що готові стать змінити аби тільки не на фронт,але вони тут про це непризнаються.

Гілка БЕЗПЕРПЕКСТИВНА....

 

анонім

Ответ на сообщение пользователя анонім показать

Бункер тому й називається БУНКЕР,що тут зібралися ті хто знаходиться далеко від лінії фронту та приймає ,,важливі'' рішення та висновки.Тут не воюють,це не бліндаж ,тут СТРАТЕГИ.

А якщо серйозно,то кожному своє,хто хотів воювати,вже воює,дехто чекає коли призвуть,хто за віком чи хворобу може бути тільки обузою на передку,є й такі що готові стать змінити аби тільки не на фронт,але вони тут про це непризнаються.

Гілка БЕЗПЕРПЕКСТИВНА....

Бункер тому й називається БУНКЕР,що тут зібралися ті хто знаходиться далеко від лінії фронту

---

Ігор 38, Січеслав, Форекадо... це так, хто перші в мозок прийшли. А ще волонтери, Гал, Локі, той же Дімон з Харкова.

Та я не можу і не хочу усіх і одразу тут перераховувати.

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя анонім показать

Бункер тому й називається БУНКЕР,що тут зібралися ті хто знаходиться далеко від лінії фронту та приймає ,,важливі'' рішення та висновки.Тут не воюють,це не бліндаж ,тут СТРАТЕГИ.

А якщо серйозно,то кожному своє,хто хотів воювати,вже воює,дехто чекає коли призвуть,хто за віком чи хворобу може бути тільки обузою на передку,є й такі що готові стать змінити аби тільки не на фронт,але вони тут про це непризнаються.

Гілка БЕЗПЕРПЕКСТИВНА....

От в тебе онко, я це знаю з твоїх же особистих слів тут.

От тому і створив, щоб на головній не виникало зайвих питань, і щоб не паскудити ту дійсно інформативну тему.

 

аммиак

А ще таке враження, що Айрон загинув. Ну ні вже ні в кого нема з ним контактів?

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

Бункер тому й називається БУНКЕР,що тут зібралися ті хто знаходиться далеко від лінії фронту

---

Ігор 38, Січеслав, Форекадо... це так, хто перші в мозок прийшли. А ще волонтери, Гал, Локі, той же Дімон з Харкова.

Та я не можу і не хочу усіх і одразу тут перераховувати.

Я вроді про це й написав тобі,хто хотів той воює,хто чекає на призов,РЕШТА знайде безліч вдмазок та причин що б не попасти ТУДИ,але НІКОЛИ не признаються в цьому.

Тому повторюся,гілка НІ ПРО ЩО.

Хто воює я в курсі.

А взагалі з footboom мабуть вже з десяток полягло за Неньку.

 

анонім

сідайте в коло,та слухайте уважно,зараз я вам все про себе розкажу.

Хуйовий аналіз крові,думав вже крякну, живу одним днем з 29 років, зараз 43.

 

boogie

Ну я також обмежено придатний, діловод, який нахер нікому не потрібний... 21 лютого спробував записатись в тероборону в Києві, "нахєр послали"...

Зараз багатодітний, найближчі 4 роки - бронь, якщо закон не змінять...

Добровольцем? Ну вибачте, я не герой...

 

rvv1

Застарий я вже для цього лайна.

 

Алекс-666

Були думки...

Казати можно багато про перешкоди, труднощі для тих в кого нема унутрішнього паспарту, відповідальність за родину, спростовувати, шукати шляхи теж. Але якщо дуже коротко...

Мені дали зрозуміти, що від моїх грошей, на фронті користі більш, ніж могло б бути від мене.

Це так було на березень-жовтень 22-ого. Скоріш за все й на сьогодні так...

... Але десь у середині, є відчуття того, що якби був сам.... то все було інакше.

 

Симон Изгоев

І ще. Багато пишуть про болячки та таке інше.

Мені 53 роки. Двічі на тиждень хожу до зали. Вважаю себе здоровим. Ну є пару моменнтів, але то таке, має медікаментозне рішення. Хіба що спина, час від часу!:)

 

Симон Изгоев

Працюю у зв'язку. Хто розуміє - той зрозуміє.

 

Saltov

Ответ на сообщение пользователя Симон Изгоев показать

І ще. Багато пишуть про болячки та таке інше.

Мені 53 роки. Двічі на тиждень хожу до зали. Вважаю себе здоровим. Ну є пару моменнтів, але то таке, має медікаментозне рішення. Хіба що спина, час від часу!:)

Про Игоря, что то известно?

 

Али

Ответ на сообщение пользователя boogie показать

сідайте в коло,та слухайте уважно,зараз я вам все про себе розкажу.

Хуйовий аналіз крові,думав вже крякну, живу одним днем з 29 років, зараз 43.

Зараз 43

---

Я думав ти молодше.

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя boogie показать

сідайте в коло,та слухайте уважно,зараз я вам все про себе розкажу.

Хуйовий аналіз крові,думав вже крякну, живу одним днем з 29 років, зараз 43.

Зараз 43

---

Я думав ти молодше.

 

аммиак

Якось заїхав до одного знайомого, взяти молочки, вони корів, бичків тримають. Чесно сказати, думав він далекий від політики та всього іншого. Зайшов на каву, розмова перейшла про війну. Він говорить, Алі аг'а, я давно приготував форму, він у прикордонниках служив на початку 2000-х, в Україні. Як наші підходять, я у форму і пішов, одну присягу давав. Дружина його каже, він рік тому сказав приготуй форму. Кажу, а наші прийдуть вже пізно. Він каже, треба подалі відігнати інакше знову прийдуть, потім дітям доведеться мучитися (у нього 3 е). Суть та, що не очікував від нього, думав там у голові зовсім інші думки, настрій, звичайно підняв на довго.

 

Али

Ммммм, казки Шахерезади.

А в 14 році він чию форму зі скрині діставав?

 

Белый Волк

Ти сюди прийшов сопельки свої розмазати, жирне прищаве, вічно скигливе чмо?

 

Али

Ответ на сообщение пользователя Али показать

Ти сюди прийшов сопельки свої розмазати, жирне прищаве, вічно скигливе чмо?

Я прийшов послухати тисячу і одну ніч про донати на ЗСУ з країни, де за донати на ЗСУ у тюрму саджають.

Втім, я не сумніваюся, що твій Мустафа-огли принесе українській армії найкращого молока з-під своїх бичків.

 

Белый Волк

З 24-го числа в теробороні добровільцем. Записували всіх хто прийшов. Гостомельська та Вишгородські траси. З цього літа у запасі.

 

nataniel

Ответ на сообщение пользователя Али показать

Про Игоря, что то известно?

На разі нічого...

 

Симон Изгоев

Ответ на сообщение пользователя Белый Волк показать

Я прийшов послухати тисячу і одну ніч про донати на ЗСУ з країни, де за донати на ЗСУ у тюрму саджають.

Втім, я не сумніваюся, що твій Мустафа-огли принесе українській армії найкращого молока з-під своїх бичків.

Хто тобі винен, що ти ще й еблан тупий, що в 21 столітті донатити можна різними способами А не сидіти і розмазувати свій гній та соплі

жалюгідна ти істота

 

Али

Ответ на сообщение пользователя Али показать

Хто тобі винен, що ти ще й еблан тупий, що в 21 столітті донатити можна різними способами А не сидіти і розмазувати свій гній та соплі

жалюгідна ти істота

Криптовалюту заборонили.

Вебмані і ківі прикрила сама Україна.

Карткою - це видно за тридцять кілометрів.

Готівку на кордонах пасе ФСБ.

Але співай, павліне.

На цьому сайті росіян чудово толерують, якщо скажеш правил не гасло.

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя Белый Волк показать

Криптовалюту заборонили.

Вебмані і ківі прикрила сама Україна.

Карткою - це видно за тридцять кілометрів.

Готівку на кордонах пасе ФСБ.

Але співай, павліне.

На цьому сайті росіян чудово толерують, якщо скажеш правил не гасло.

Варіанти є, якщо потрібно - можу допомогти... Наші примудряються на Херсонщину переправляти гроші переказами... Є обнальщики...

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя nataniel показать

З 24-го числа в теробороні добровільцем. Записували всіх хто прийшов. Гостомельська та Вишгородські траси. З цього літа у запасі.

А пам'ятаєш, як я гриз тебе за якусь обіду для себе тут?

Вибач.

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

Варіанти є, якщо потрібно - можу допомогти... Наші примудряються на Херсонщину переправляти гроші переказами... Є обнальщики...

Ага. Тільки вати серед них більше, ніж в рідному Узбекистані. Бердянськ - місто міняш, навіть зараз, там таких крутеликів - як горобців на елеваторі.

І якщо вже гаслається про принципову ненависть до наші і ФСБ зокрема - там би давно пов'язали за наводкою. Ну... Або піп Гапон.

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

Варіанти є, якщо потрібно - можу допомогти... Наші примудряються на Херсонщину переправляти гроші переказами... Є обнальщики...

І таки НА Херсонщину, а не З.

 

Белый Волк

Не дивлячись, що в тебе довкола все зникло і песимізм, хоча я розумію, ущербна доля, ти просто смішний. Все дуже просто, брат у Дніпрі, сватя у Вінниці, племінниця у Києві... я ж тобі говорив 21 століття

 

Али

  • Страницы
  • Все
  • 1
  • ...
  • 5
Мапа сайту Повна версія Оновити