Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Війна з Росією (новітні фашисти).
Ответ на сообщение пользователя СКАЗОЧНИК показать

Не возвращайся! Имеешь такую возможность. Никто тебя не осудит.

Вибач, а от з цього питання - форум буде останнє місце де я запитаю поради...

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

Мені погано? Особисто мені пох. Я якраз думаю про майбутнє... Я не хочу повернутись в країну махмудів і всуньхуїв...

Особисто мені пох.

~~~~~~~

Помітно.

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Особисто мені пох.

~~~~~~~

Помітно.

Саме так, "за дєржаву абідно"...

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя Alf показать

Додам і свої 5 копійок до флуду. Отже, подивився першоджерела:

https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-vnesennia-zmin-do-...

Там є лінк до завантаження PDF, в якому винятки треба шукати тут:

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/57-95-%D0%BF#T...

І у винятках немає тих, хто постійно мешкає у Німеччині давно. Атлант, Юстас, ау, виявляється, це нас теж стосується? Хоча незрозуміло, я знявся з обліку та здав свій військовий квіток у 2002-му році.

В мене був термін на оформлення нового паспорта у березні 2022 (не відбувся), але у квітні мені продовжили термін дії старого до травня 2025. 60 виповниться на пару місяців пізніше.

Ну й підеш подовжувати термін дії паспорту на декілька місяців пізніше. :)

 

assembler

Ответ на сообщение пользователя Alf показать

Додам і свої 5 копійок до флуду. Отже, подивився першоджерела:

https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-vnesennia-zmin-do-...

Там є лінк до завантаження PDF, в якому винятки треба шукати тут:

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/57-95-%D0%BF#T...

І у винятках немає тих, хто постійно мешкає у Німеччині давно. Атлант, Юстас, ау, виявляється, це нас теж стосується? Хоча незрозуміло, я знявся з обліку та здав свій військовий квіток у 2002-му році.

В мене був термін на оформлення нового паспорта у березні 2022 (не відбувся), але у квітні мені продовжили термін дії старого до травня 2025. 60 виповниться на пару місяців пізніше.

А так же весело будет тем кто в США живёт с Украинским паспортом. Для обновления паспорта надо будет пару тысяч долларов потратить только на билеты.

 

гена

Ответ на сообщение пользователя Alf показать

Додам і свої 5 копійок до флуду. Отже, подивився першоджерела:

https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-vnesennia-zmin-do-...

Там є лінк до завантаження PDF, в якому винятки треба шукати тут:

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/57-95-%D0%BF#T...

І у винятках немає тих, хто постійно мешкає у Німеччині давно. Атлант, Юстас, ау, виявляється, це нас теж стосується? Хоча незрозуміло, я знявся з обліку та здав свій військовий квіток у 2002-му році.

В мене був термін на оформлення нового паспорта у березні 2022 (не відбувся), але у квітні мені продовжили термін дії старого до травня 2025. 60 виповниться на пару місяців пізніше.

Ну почуваєш в Україну))) а там в учєбку і на фронт, іш шо удумали, з Алексом і юстасом від служби косити)))

Доречі, дивний підхід, жоден гівнюк не висказав претензії тим хто давно в забугор'ї мешкає... Ну от дійсно, або хрестик зніміть або труси вдягніть...

 

rvv1

Почуваєш=почухаєш

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя Alf показать

Додам і свої 5 копійок до флуду. Отже, подивився першоджерела:

https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-vnesennia-zmin-do-...

Там є лінк до завантаження PDF, в якому винятки треба шукати тут:

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/57-95-%D0%BF#T...

І у винятках немає тих, хто постійно мешкає у Німеччині давно. Атлант, Юстас, ау, виявляється, це нас теж стосується? Хоча незрозуміло, я знявся з обліку та здав свій військовий квіток у 2002-му році.

В мене був термін на оформлення нового паспорта у березні 2022 (не відбувся), але у квітні мені продовжили термін дії старого до травня 2025. 60 виповниться на пару місяців пізніше.

Хйз, наче у кого є пмж той не являється військовозобов'язаним... Але так цікаво теж стало, треба почитати

 

Atlant

Ответ на сообщение пользователя Atlant показать

Хйз, наче у кого є пмж той не являється військовозобов'язаним... Але так цікаво теж стало, треба почитати

Срати хотіла влада на закони... Особисто в нас видають штамп 4 останні пів року.

 

rvv1

Ну й для тих хто не вкурсі, я навіть без свідотство про багатодітність і відвідин тцк згідно законів маю право мотатись туди сюди... Але кого це жбе, пару тижнів тому знайомого завернули, штамп Від тцк вимагали... зараз вже тут, але квитки на літак тютю.

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

Ну й для тих хто не вкурсі, я навіть без свідотство про багатодітність і відвідин тцк згідно законів маю право мотатись туди сюди... Але кого це жбе, пару тижнів тому знайомого завернули, штамп Від тцк вимагали... зараз вже тут, але квитки на літак тютю.

Не в курсе, но интересно.

дипломат?)))

 

гена

Ответ на сообщение пользователя гена показать

Не в курсе, но интересно.

дипломат?)))

По освіті - так)))

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя гена показать

Не в курсе, но интересно.

дипломат?)))

А по факту, штамп 4 - це пмж, чи пмм, чи пмп, навіть не знаю як правильно... Маючи такий статус - виявляється лише в теорії можна виїхати...

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

Саме так, "за дєржаву абідно"...

"У одного жемчуг мелкий, у другого - щи пустые. У каждого свои проблемы".

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

"У одного жемчуг мелкий, у другого - щи пустые. У каждого свои проблемы".

А колись було інакше? Тільки чумось винними роблять тих хто за кордоном...

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя Alf показать

Додам і свої 5 копійок до флуду. Отже, подивився першоджерела:

https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-vnesennia-zmin-do-...

Там є лінк до завантаження PDF, в якому винятки треба шукати тут:

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/57-95-%D0%BF#T...

І у винятках немає тих, хто постійно мешкає у Німеччині давно. Атлант, Юстас, ау, виявляється, це нас теж стосується? Хоча незрозуміло, я знявся з обліку та здав свій військовий квіток у 2002-му році.

В мене був термін на оформлення нового паспорта у березні 2022 (не відбувся), але у квітні мені продовжили термін дії старого до травня 2025. 60 виповниться на пару місяців пізніше.

Мене у 99-му примусово зняли з обліку та віджали воєннік:)))

Ось суки просто штовхають отримати німецьке громадянство.25 років тримався:)))

 

Justas

Ответ на сообщение пользователя Justas показать

Мене у 99-му примусово зняли з обліку та віджали воєннік:)))

Ось суки просто штовхають отримати німецьке громадянство.25 років тримався:)))

А це як? Мені просто штамп вліпили, що знятий з обліку...

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

А це як? Мені просто штамп вліпили, що знятий з обліку...

Як,як.У ОВІРі видали перелік,що потрібно зробити,щоб отримати доки на виїзд.Одним з пунктів було:знятися з обліку.Пішов у Жовтневий воєнкомат знявся,а воєннік не повернули,сказали,шо в них буде зберігатися.Ось так і віджали воєннік у оператора першого класу ЗРК С-75:)))

 

Justas

Ответ на сообщение пользователя Justas показать

Як,як.У ОВІРі видали перелік,що потрібно зробити,щоб отримати доки на виїзд.Одним з пунктів було:знятися з обліку.Пішов у Жовтневий воєнкомат знявся,а воєннік не повернули,сказали,шо в них буде зберігатися.Ось так і віджали воєннік у оператора першого класу ЗРК С-75:)))

У мене його і не було ніколи))

 

Atlant

Доречі внутрішній паспорт теж віджали,в обмін на закордонний:)А декілька років тому одна манда у Консульсвтві мені каже,а ви знаєте ,що відповідно з законом від 2016 усі громадяни України мають отримати внутрішній паспорт,навіть ті у кого ПМП і отримати його можна тільки в Україні.Сказав їй,що як почнуть видавати у Консульстві,обов'язково отримаю.І саме смішне,що почали видавати:)))

 

Justas

Ответ на сообщение пользователя СКАЗОЧНИК показать

Газогон, аммиакопровод идет значительно выше между Купянском и Двуречной и уходит к оркам...

Саме під Нью-Йорком три посадки на схід, у напрямок до Горлівки, виходила назовні п-образна їбала з приборами. Ні бо з ним... лінія фронту стоїть більше двох років. Вибачаюсь, у нас тут вибхі, щось прилетіло здається.

 

Сашко51

Ответ на сообщение пользователя Justas показать

Мене у 99-му примусово зняли з обліку та віджали воєннік:)))

Ось суки просто штовхають отримати німецьке громадянство.25 років тримався:)))

Думаю що нас це не стосується...

Громадяни України чоловічої статі віком від 18 до 60 років, які постійно проживають за кордоном можуть виїжджати за наявності відповідних відміток в паспортному документі, згідно ст. 4 ЗУ «Про порядок виїзду з України і в’їзду гр. України» якими можуть бути:

для осіб які виїжджають вперше – штамп про оформлення виїзду за кордон на постійне місце проживання;

для осіб, які постійно проживають за кордоном – штамп про оформлення виїзду за кордон на постійне місце проживання та відмітка (штамп) про взяття на постійний консульський облік у закордонній дипломатичній установі України або перебування такого громадянина на постійному консульському обліку підтверджується довідкою про перебування на консульському обліку, яка формується з використанням засобів відомчої інформаційної системи Міністерства закордонних справу України

 

Atlant

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

Мені погано? Особисто мені пох. Я якраз думаю про майбутнє... Я не хочу повернутись в країну махмудів і всуньхуїв...

Та і не поверйся,ти вже реально задовбав своїми настановами

Невже тобі не вистачає клепки на зрозуміти що люди які залишилися трохи погано сприймають твою писанину,ну не вчасно то все

І точно нам користі з цього немає

В нас багато поганого в країні?

А ми не знали

Так приїдь і зміни

Перед тим як ти зрубався то було все ідеально

От як ти поїхав то вже халепа сталася

 

igorok

Ответ на сообщение пользователя igorok показать

Та і не поверйся,ти вже реально задовбав своїми настановами

Невже тобі не вистачає клепки на зрозуміти що люди які залишилися трохи погано сприймають твою писанину,ну не вчасно то все

І точно нам користі з цього немає

В нас багато поганого в країні?

А ми не знали

Так приїдь і зміни

Перед тим як ти зрубався то було все ідеально

От як ти поїхав то вже халепа сталася

А в твою клепку не влазить, що якщо мовчати - то гайки далі будуть закручувати? Хочеш жити в кацапії? То нахуя люди гинуть?

 

rvv1

Міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Каміш заявив, що його країна готова допомогти Україні повернути чоловіків призовного віку.

Про це пише Polsat News.

Косіняк-Каміш заявив, що не здивований рішенням українського МЗС припинити надавати консульські послуги чоловікам призовного віку. Він наголосив, що "українська влада робить усе, щоб забезпечити фронт новими солдатами, адже потреби величезні".

"Я думаю, що багато поляків обурюються, коли бачать молодих українських чоловіків у готелях і кафе, і чують, скільки зусиль ми повинні докласти, щоб допомогти Україні. Мене не дивує, що українці, які перебувають на фронті, мають обґрунтовані претензії до своїх ровесників, які роз’їхалися по світу", – сказав він, не повідомляючи подробиць, як саме Польща допоможе.

Міністр повідомив, що Польща, давно пропонували українській стороні допомогти в ідентифікації тих, хто є військовозобов’язаними і має їхати в Україну.

https://tsn.ua/ukrayina/polscha-gotova-dopomogti-u...

 

MMMMetros

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

А в твою клепку не влазить, що якщо мовчати - то гайки далі будуть закручувати? Хочеш жити в кацапії? То нахуя люди гинуть?

Та припини вже( друга доба йде, як тобі пофіг

 

Лола

Ответ на сообщение пользователя Лола показать

Та припини вже( друга доба йде, як тобі пофіг

Я розумію, що тобі до одного місця те, що Україна перетворюється на тоталітарну державу... А от мені ні, незважаючи на те, що ці зміни мене жидним чином не обходять...

От чесно, просто в ахуї від людей, що не можуть на пару кроків наперед думати...

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя Лола показать

Та припини вже( друга доба йде, як тобі пофіг

Ну й... Що припиняти? Я когось образив? Когось нахєр послав? Та наче ні, досить цивілізовано намагаюсь донести свою думку... Виходить так собі... Ну як вмію.

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

А в твою клепку не влазить, що якщо мовчати - то гайки далі будуть закручувати? Хочеш жити в кацапії? То нахуя люди гинуть?

Приїжджай і змінюй

Балаболити за кордону навіть білий вовк може

 

igorok

Ответ на сообщение пользователя igorok показать

Приїжджай і змінюй

Балаболити за кордону навіть білий вовк може

Я й намагаюсь з того місця де я є...

Хоча не так.. Ну приїду, що з того зміниться? Електрикроенергію буду споживати зайву? Зайве паливо? Навантаження на школи, лікарні створити? Ну повернуться такі як я і що? Країна впорається з таким напливом? Сумніваюсь... Нагадаю, що призвати не зможуть, поки що...

 

rvv1

Мапа сайту Повна версія Оновити