Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Війна з Росією (новітні фашисти).
Ответ на сообщение пользователя Atlant показать

Думаю що нас це не стосується...

Громадяни України чоловічої статі віком від 18 до 60 років, які постійно проживають за кордоном можуть виїжджати за наявності відповідних відміток в паспортному документі, згідно ст. 4 ЗУ «Про порядок виїзду з України і в’їзду гр. України» якими можуть бути:

для осіб які виїжджають вперше – штамп про оформлення виїзду за кордон на постійне місце проживання;

для осіб, які постійно проживають за кордоном – штамп про оформлення виїзду за кордон на постійне місце проживання та відмітка (штамп) про взяття на постійний консульський облік у закордонній дипломатичній установі України або перебування такого громадянина на постійному консульському обліку підтверджується довідкою про перебування на консульському обліку, яка формується з використанням засобів відомчої інформаційної системи Міністерства закордонних справу України

Так, це ти пишеш за виїзд з України. А я кажу за новий паспорт через консульство. В новій постанові винятки є лише у тих, хто задовольняє вимогам 2-1, 2-2, 2-3 та 2-7 з мого другого лінка. І нас там немає.

 

Alf

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

Я й намагаюсь з того місця де я є...

Хоча не так.. Ну приїду, що з того зміниться? Електрикроенергію буду споживати зайву? Зайве паливо? Навантаження на школи, лікарні створити? Ну повернуться такі як я і що? Країна впорається з таким напливом? Сумніваюсь... Нагадаю, що призвати не зможуть, поки що...

А текст прям по Райкину: ,, Ну допустим приду я на роботу... Я ж такую кашу заварю... Таких дров наломаю... Пятого и двадцатого мне сюда в постель приносить надо!,,

 

СКАЗОЧНИК

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

Я й намагаюсь з того місця де я є...

Хоча не так.. Ну приїду, що з того зміниться? Електрикроенергію буду споживати зайву? Зайве паливо? Навантаження на школи, лікарні створити? Ну повернуться такі як я і що? Країна впорається з таким напливом? Сумніваюсь... Нагадаю, що призвати не зможуть, поки що...

Аххха

Приїжджай і змінюй!

Діти нехай будуть в безпеці

А ти спасай країну

Борися з диктатурою

Пиши запити

Борись за правду

Допомагай змінювати країну

А не балаболити

 

igorok

Ответ на сообщение пользователя Atlant показать

Думаю що нас це не стосується...

Громадяни України чоловічої статі віком від 18 до 60 років, які постійно проживають за кордоном можуть виїжджати за наявності відповідних відміток в паспортному документі, згідно ст. 4 ЗУ «Про порядок виїзду з України і в’їзду гр. України» якими можуть бути:

для осіб які виїжджають вперше – штамп про оформлення виїзду за кордон на постійне місце проживання;

для осіб, які постійно проживають за кордоном – штамп про оформлення виїзду за кордон на постійне місце проживання та відмітка (штамп) про взяття на постійний консульський облік у закордонній дипломатичній установі України або перебування такого громадянина на постійному консульському обліку підтверджується довідкою про перебування на консульському обліку, яка формується з використанням засобів відомчої інформаційної системи Міністерства закордонних справу України

Упс, пардон, дійсно знайшов у 2-1. Дякую.

 

Alf

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

Я й намагаюсь з того місця де я є...

Хоча не так.. Ну приїду, що з того зміниться? Електрикроенергію буду споживати зайву? Зайве паливо? Навантаження на школи, лікарні створити? Ну повернуться такі як я і що? Країна впорається з таким напливом? Сумніваюсь... Нагадаю, що призвати не зможуть, поки що...

Думаю що країна точно впорається з таким навантаженням,тим більше з твоєю допомогою тільки виграє

 

igorok

Ответ на сообщение пользователя Atlant показать

Думаю що нас це не стосується...

Громадяни України чоловічої статі віком від 18 до 60 років, які постійно проживають за кордоном можуть виїжджати за наявності відповідних відміток в паспортному документі, згідно ст. 4 ЗУ «Про порядок виїзду з України і в’їзду гр. України» якими можуть бути:

для осіб які виїжджають вперше – штамп про оформлення виїзду за кордон на постійне місце проживання;

для осіб, які постійно проживають за кордоном – штамп про оформлення виїзду за кордон на постійне місце проживання та відмітка (штамп) про взяття на постійний консульський облік у закордонній дипломатичній установі України або перебування такого громадянина на постійному консульському обліку підтверджується довідкою про перебування на консульському обліку, яка формується з використанням засобів відомчої інформаційної системи Міністерства закордонних справу України

Ні, помилився. Не знайшов.

 

Alf

Ответ на сообщение пользователя igorok показать

Думаю що країна точно впорається з таким навантаженням,тим більше з твоєю допомогою тільки виграє

От же ж ти тугий... Бабтизм на користь не йде... Я , ЦУК, ПРАЦЮЮ В УКРАЇНІ І НА УКРАЇНУ... Доходить? А звідки я працюю - це лише мої проблеми.

Ладно, нафіг... Зникаю надовго.

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

А колись було інакше? Тільки чумось винними роблять тих хто за кордоном...

Я тільки-но одну слушну річ прочитав: без устанку ниють про права військовозобов'язаних за кордоном, а про права людини тих, хто місяцями в окопах, мовчать.

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

А в твою клепку не влазить, що якщо мовчати - то гайки далі будуть закручувати? Хочеш жити в кацапії? То нахуя люди гинуть?

А в твою голову не влазить, що коли ракети і вибухи, твій піздьож тупо зайобує?

Ответ на сообщение пользователя MMMMetros показать

Мальчику 68 лет, в какой окоп ты его хочешь отправить вместо себя, боец заграничного фронта?

Відправляти вони мастаки. Їх би воєнкомами назначити. Мене теж в такому віці відправляють тут на фронт. Вважають що здатен з міною разок підповзти до танку)))

 

elcharro

Може людині грошима допомогти, чи на купівлю власної оселі в Ірландії зібрати кошти?

Ви всі одразу нападаєте. Треба почути проблему!

 

Olegechek

Ответ на сообщение пользователя Justas показать

Як,як.У ОВІРі видали перелік,що потрібно зробити,щоб отримати доки на виїзд.Одним з пунктів було:знятися з обліку.Пішов у Жовтневий воєнкомат знявся,а воєннік не повернули,сказали,шо в них буде зберігатися.Ось так і віджали воєннік у оператора першого класу ЗРК С-75:)))

С "засівцями" РВСН, чинили так само!:)

 

Симон Изгоев

Ответ на сообщение пользователя Justas показать

Доречі внутрішній паспорт теж віджали,в обмін на закордонний:)А декілька років тому одна манда у Консульсвтві мені каже,а ви знаєте ,що відповідно з законом від 2016 усі громадяни України мають отримати внутрішній паспорт,навіть ті у кого ПМП і отримати його можна тільки в Україні.Сказав їй,що як почнуть видавати у Консульстві,обов'язково отримаю.І саме смішне,що почали видавати:)))

Цікаво. Потім, коли все мине, поцікавлюся, що воно таке.

 

Симон Изгоев

Ответ на сообщение пользователя Симон Изгоев показать

Цікаво. Потім, коли все мине, поцікавлюся, що воно таке.

Чому, коли все мине?

 

Olegechek

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

Ну й про багатодітність... Чогось усі в момент забули чого моїй дружині це вартувало... Доречі задовго до 22-го...

Я просто скористався можливістю, як користуються депутати, судді, військові і мєнтовська пенси, держслужбовці...

Але нєєє, доєбатись потрібно до таких як я... Да як вони посміли...

Не бачу до чого дойобуватись. Багатодітним батькам не в тему кидати дітей на терези долі. Трьох дітей одна жінка не витягне ніколи.

Тому все логічно і законно. Такі люди не своїм життям б ризикували, а життям дітей. А це не припустимо.

 

Karpaty1963

Ответ на сообщение пользователя assembler показать

Можно. Но тюрьма только за то, что человек хочет жить - как бы, тоже нарушение закона. И сажать надо всех тех, кто человека туда отправляет.

Ти як і малдер тредій день заобуєш висмикуючі з Конституції право на життя. Де там що громадянин може не виконувати Закон про мобілізацію під час військового стану? Ви вже догрались словами і термінами що військовий сан це ак, не війна

 

elcharro

Моё любимое.

Украинские СМИ где-то увидели в интервью Главы МИД Украины Дмитрия Кулебы для The Guardian объявление о выделении Украине семи (!!!) ЗРК Patriot в неком пакете помощи, два из которых он видел лично.

Очевидно, у журналистов возникли сложности с переводом слов identified (нашли, обнаружили, определили) и in his sight (в его поле зрения).

Украинские военные ("Офицер✙", "Снайпер✙") идут читать оригинал, исправляют профессиональных журналистов и просят их внимательнее читать новости.

Никто семь "Пэтриотов" Украине, к сожалению, не передавал. И в сегодняшнем пакете от США "Пэтриотов" не было. Анонсированный две недели назад Германией Patriot пока единственный, который готовят к передаче.

Кулеба сказал, что насчёт четырёх ведутся переговоры. Ещё два - "в поле зрения" и ещё одним "могли бы поделиться США". На этом всё.

The Guardian называет Грецию, Испанию, Польшу и Румынию в качестве возможных доноров, но Греция и Польша уже заявляли, что ничего передавать не будут. Так что я бы на их месте молчал, чтобы не получилось как с Der Spiegel в феврале, которые рассказали о тайных переговорах Германии с Индией о поставках артиллерийских боеприпасов Украине.

(с)

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя Karpaty1963 показать

Не бачу до чого дойобуватись. Багатодітним батькам не в тему кидати дітей на терези долі. Трьох дітей одна жінка не витягне ніколи.

Тому все логічно і законно. Такі люди не своїм життям б ризикували, а життям дітей. А це не припустимо.

А хто конкретно до нього доїбався?

 

Olegechek

І ці долбойоби щось там Телеграм мріють прикрити, ну це щоб слухати й дивитися виключно отаких профанів, які навіть переклад нормально невзмозі зробити.

 

аммиак

Багато є таких що цілком законно виїхали з трьома дітьми, але з настанням повноліття однієї дитини, повернулися в Україну?

 

Olegechek

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

Моё любимое.

Украинские СМИ где-то увидели в интервью Главы МИД Украины Дмитрия Кулебы для The Guardian объявление о выделении Украине семи (!!!) ЗРК Patriot в неком пакете помощи, два из которых он видел лично.

Очевидно, у журналистов возникли сложности с переводом слов identified (нашли, обнаружили, определили) и in his sight (в его поле зрения).

Украинские военные ("Офицер✙", "Снайпер✙") идут читать оригинал, исправляют профессиональных журналистов и просят их внимательнее читать новости.

Никто семь "Пэтриотов" Украине, к сожалению, не передавал. И в сегодняшнем пакете от США "Пэтриотов" не было. Анонсированный две недели назад Германией Patriot пока единственный, который готовят к передаче.

Кулеба сказал, что насчёт четырёх ведутся переговоры. Ещё два - "в поле зрения" и ещё одним "могли бы поделиться США". На этом всё.

The Guardian называет Грецию, Испанию, Польшу и Румынию в качестве возможных доноров, но Греция и Польша уже заявляли, что ничего передавать не будут. Так что я бы на их месте молчал, чтобы не получилось как с Der Spiegel в феврале, которые рассказали о тайных переговорах Германии с Индией о поставках артиллерийских боеприпасов Украине.

(с)

Тепер зрозуміло

 

Olegechek

Ответ на сообщение пользователя Olegechek показать

А хто конкретно до нього доїбався?

Я не читав всю гілку. Так, висказав думку.

Як на мене тут теж є градація. Якщо дітям 14-17 років це одна історія. Якщо дітям 1-10 це зовсім інша.

Але законодавчо всі до 18 рахуються.

 

Karpaty1963

Ответ на сообщение пользователя Alf показать

Додам і свої 5 копійок до флуду. Отже, подивився першоджерела:

https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-vnesennia-zmin-do-...

Там є лінк до завантаження PDF, в якому винятки треба шукати тут:

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/57-95-%D0%BF#T...

І у винятках немає тих, хто постійно мешкає у Німеччині давно. Атлант, Юстас, ау, виявляється, це нас теж стосується? Хоча незрозуміло, я знявся з обліку та здав свій військовий квіток у 2002-му році.

В мене був термін на оформлення нового паспорта у березні 2022 (не відбувся), але у квітні мені продовжили термін дії старого до травня 2025. 60 виповниться на пару місяців пізніше.

Зараз тих хто живе там давно і має ПМЖ впускають та випускають за кордон без всяких обмежень

 

elcharro

Ответ на сообщение пользователя Olegechek показать

Багато є таких що цілком законно виїхали з трьома дітьми, але з настанням повноліття однієї дитини, повернулися в Україну?

Не повернуться. Я думаю, що в тих в кого все добре піде ніколи не повернуться.

Приїдуть назад тільки невдахи, які не зуміли організувати собі життя.

 

Karpaty1963

Днями поспілкувався з двома людьми, які знаходяться на окупованій з 2014 року території Луганської області. Перша проживає в Алчевському районі, інша - в Луганську. Зі слів співрозмовників зробив огляд того, що зараз там відбувається.

Про настрої на окупованих територіях

"До оголошення нового пакету військової допомоги Україні настрої проросійськи налаштованого населення були ура-переможними, наче вони вже “до Берліну особисто дійши”. Загалом такі думки, звичайно, контрольовані телевізором. Якщо у пропагандистів панічні настрої, то у місцевих колаборантів починається істерика, яка швидко закінчується зі зміною вектора пропаганди. Будь-які успіхи України заганяють їх в депресію і навпаки.

Вочевидь, після деокупації багато колаборантів спробують “перефорбуватися”, адже за більшість все вирішує телевізор і вони взагалі не мають своєї точки зору і швидко змінюють “погляди”.

Щодо проукраїнських людей, то настрої стають песимістичними, адже зрозуміло, що війна надовго. Багато наших виїхали"

Пропаганда

"Що стосується пропаганди на місцевому рівні, то вона зашкалює. Особливо це відчувається в школах, де навчання відійшло на другий план. Ситуація погіршується. Окупанти роблять все, щоб зробити дітей фактично рабами Росії і відірвати їх навіть від своїх сімей. Вони їх не змушують, а саме заманюють, наче в секту. Наприклад, так зване “Движение первых” — деструктивний культ, який тільки прикидається конструктивним. На жаль, суб’єктивно це працює, і чим далі - тим буде гірше, бо перевчити дітей, коли вони виростуть, буде складно. Ще один негативний момент - багато молоді їдуть навчатися до РФ після школи.

Через нескінченний потік пропаганди у багатьох їде дах і розвивається “шпигуноманія”. Їм всюди маряться “ДРГ”, “шпигуни СБУ” і особливо “корегувальники”. Дуже важливо слідкувати за словами, бо якщо виділятися з натовпу, то можна потрапити під підозру “диванних гебістів” і вони можуть легко настукати. Зі сторони окупаційних “адміністрацій” відкритої параної не спостерігається, але часто в містах та на околицях розгортають тимчасові блокпости, які перевіряють геть усіх. Також в містах багато понаїхавших росіян, які щось постійно рознюхують"

(с)

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя Karpaty1963 показать

Не повернуться. Я думаю, що в тих в кого все добре піде ніколи не повернуться.

Приїдуть назад тільки невдахи, які не зуміли організувати собі життя.

Та хрін там. Тут такий стимул, що краще ще дитину народити, ніж до війни сунути.

 

Olegechek

Продовження

---

Мобілізація

"Щодо мобілізації до лав окупаційної армії. Поки все тихо, але періодично в різних містах військові роздають повістки молодим хлопцям, але поки не пакують. Тим не менш, юнаків дуже активно ставлять на облік".

Медицина

"Епідеміологічна ситуація погана. З січня багато хто чимось перехворів, продовжують хворіти люди й досі. Складається враження, що окупанти отримали якісь плани госпіталізації, бо кладуть людей до лікарень з мінімальними симптомами. За словами знайомого лікаря, їм спускають неадекватні медичні протоколи, які наказують навіть легкі вірусні хвороби лікувати гормонами, що, за його словами, лише затягує їх протікання, часто - на тижні. Разом з безалаберністю місцевих лікарів це лише збільшує смертність в лікарнях, особливо серед населення похилого віку. Норма, коли в середнього розміру лікарні вмирають 4-5 людей. Окупанти кажуть про “біолабораторії” в Україні, а самі перетворили лікарні на якісь концтабори, де фактично вбивають людей. Дивлячись, скільки людей вмирають і скільки на їх місце приїжджає росіян, спадає думка, що це просто якесь заміщення місцевого населення"

* Інше джерело зазначає, що лікарі, які приїздили з РФ в окупований Луганськ на місця мобілізованих, вертаються додому, бо ейфорія від пропаганди минула, а реалії такої роботи виявилися складними. В місті знову бракує медсестер та лікарів, особливо вузького профілю типу кардіологів, хірургів. "Швидкі" не встигають приїздити до людей, або не мають ліків. Минулого тижня літній чоловік помер від інсульту. Швидка приїхала, сказали “ліків немає, спробуємо купити в аптеці”, але не встигли стабілізувати.

Пенсії та заробітні плати

"Величезна кількість людей на староокупованих територіях незадоволена перерахунком пенсії, адже не всім вдалося вигідно "продатися". Якщо ті, хто мають багато радянського стажу справді стали отримувати дуже великі виплати, то ті, хто такого стажу не має, підвищення майже не отримали.Також не отримали адекватного підвищення шахтарі та “силовики”.

Окупанти хизуються, що створили багато робочих місць, але це не так. 30-40 нових робочих місць на напівдохлому заводі - це взагалі дрібниця. Крім того, фактична зарплата дуже часто нижча за обіцяну".

Інше

"В окупованому Луганську з'явилося багато людей з області. Хтось купує житло, хтось - знімає. Ціни на оренду захмарні, адже є попит серед військових ЗС РФ, в яких є гроші. Часто вони привозять в місто дружин та дітей або заводять нові родини.

За рахунок новоокупованих територій (Сватового, Біловодська тощо) стало краще з сировиною. Водночас м'ясна продукція Луганська по кишені тільки луганцям середнього та вище класу. Втім, у порівнянні з 2022 роком, жити стали дещо краще.

Багато хто злякався, що відберуть квартиру, тож процвітає послуга "догляду за житлом”. Під шумок ціни на продаж зросли".

(с)

 

аммиак

10 років «Азову»: анонс до річниці створення підрозділу на 5 травня 2024 року

5-го травня бригада «Азов» відзначить дуже вагому та знакову дату – 10-ту річницю від дня створення підрозділу. За традицією, цей день є важливим для кожного азовця окремо та підрозділу в цілому. Його відзначення вже 10 років є непорушною традицією.

Цьогоріч, вже вдруге, Асоціація родин захисників «Азовсталі» організує у Києві спортивно-фандрайзинговий захід «Біжу за «Азов» для родин та військовослужбовців підрозділу, а також киян та гостей міста. Співорганізаторами заходу стануть «Azov One» і Департамент молоді та спорту м. Києва за підтримки «Київської сотки».

Відзначення 10-ї річниці заснування бригади буде присвячене памʼяті полеглих азовців та в підтримку захисників «Азовсталі», які майже два роки перебувають у полоні ворога.

Деталі проведення забігу:

Благодійний забіг «Біжу за «Азов» проводитиметься на чотири відстані: 1 км, 3 км, 5 км, 10 км. Забіг лише офлайн в Києві. Початок о 14:00.

Обовʼязкова реєстрація на сайті: https://ticketme.org/events/2148 (благодійний внесок: 600 грн до 30.04. З 1.05 до 5.05 – 1000 грн. Виручені кошти спрямуються на бригаду «Азов»).

Тим, хто зареєструється на забіг, локацію буде повідомлено в листі-підтвердженні одразу після реєстрації. Щодо технічних питань стосовно оплати/реєстрації, якщо не надійде лист або не пройде оплата – звертайтеся на аккаунт @timingevents (телеграм).

Окрім забігу, цього дня у Києві відбудуться й інші заходи – деталі їхнього проведення ми анонсуємо ближче до дати.

@AzovstalFamilies

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

Ну й... Що припиняти? Я когось образив? Когось нахєр послав? Та наче ні, досить цивілізовано намагаюсь донести свою думку... Виходить так собі... Ну як вмію.

Як нам жити далі? Аж страшно. Тоалітарна держава, київський режим нацистів бандерівців . Десь вже це чув. Згодо почуємо і бандерюгенд))))

 

elcharro

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

От же ж ти тугий... Бабтизм на користь не йде... Я , ЦУК, ПРАЦЮЮ В УКРАЇНІ І НА УКРАЇНУ... Доходить? А звідки я працюю - це лише мої проблеми.

Ладно, нафіг... Зникаю надовго.

То тобі потрібно медальку виписати що ти працюєш в Україні ,бо ми то всі тут працюємо на Іспанію

 

igorok

Мапа сайту Повна версія Оновити