Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Війна з Росією (новітні фашисти).

А ви знали, що радянська пісня Чунга чанга спиженна у нацистів? Це прямий плагіат з гімну бригади СС "Мертва голова".

https://twitter.com/ZloyBanderovets/status/1783143...

 

аммиак

Хоча в комментах пишуть, що то фейк)

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя assembler показать

Руси - то і є варяги.

І з їх приходом нічого не змінилося - продовжили один одного пиздити, тільки вже під їхнім керівництвом.

И пришли они с Ладоги, а потом переселились в мАаскву, пральна??..

Меньше читай Кара Мурдзу(Карамзина)...

 

дядя бабай

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

ну тобто ти зробив приблизно те ж що і Фенріз - самовільно деактивува нік.

тільки він втік від столярова )) і попросив його заблокувати навічно тобто на 8 років ))

ну а твоїх обставин я не знав, вибач; я думав що ти аналогічно зробив, але тепер знаю що ти просто нік поміняв.

ну.. можна сказати що добровільна деактивація старого ніку - то парковка)

А пішов з форуму добровільно. Мовчки. Без галасу. Через сітуацію зі ставленням до мого ніка. Після подій лютого-березня в Криму, змінив особисте ставлення до слова "хохол", на несприятливе.

Звісно, що з огляду на це, перед поверненеям, написав главреду, і погодив поверненняі під новим ім'ям.

Все дуже просто.

 

Симон Изгоев

Ответ на сообщение пользователя дядя бабай показать

И пришли они с Ладоги, а потом переселились в мАаскву, пральна??..

Меньше читай Кара Мурдзу(Карамзина)...

Наче з Швеції. Бо десь читав, шо Ркси, то була назва шведського племені.

Доречі! Не так давно, їх науковці після якихось досліджень писали, що люди уперше на теріторії сучасної Швеції, прийшли з берегів Дніпра! А вже згодом, шведи (руси), повернули цим землям борг.

 

Симон Изгоев

Ответ на сообщение пользователя assembler показать

Руси - то і є варяги.

І з їх приходом нічого не змінилося - продовжили один одного пиздити, тільки вже під їхнім керівництвом.

версія імовірна, точної відповіді нині історики не дають.

однак важливі не назви етносів - важливий сам підхід.

ми стільки років мучимось намагаючись зробити злодіїв чесними держслужбовцями, а може краще запросити умовних німців і нехай зроблять нам державу яку нам тра?

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя Симон Изгоев показать

А пішов з форуму добровільно. Мовчки. Без галасу. Через сітуацію зі ставленням до мого ніка. Після подій лютого-березня в Криму, змінив особисте ставлення до слова "хохол", на несприятливе.

Звісно, що з огляду на це, перед поверненеям, написав главреду, і погодив поверненняі під новим ім'ям.

Все дуже просто.

ну оце і є - парковка. ))

за ситуацію я нічого не памьятаю, але помітив перехід на українську і зміну в настроях. однак в цілому і без ніка тут понятно ху-із-ху)

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя Симон Изгоев показать

Наче з Швеції. Бо десь читав, шо Ркси, то була назва шведського племені.

Доречі! Не так давно, їх науковці після якихось досліджень писали, що люди уперше на теріторії сучасної Швеції, прийшли з берегів Дніпра! А вже згодом, шведи (руси), повернули цим землям борг.

А йа "десь читав" что Русь взялась из Тмутаракани, а Укры из Германии..

Потом они, совмесно, копали море..

 

дядя бабай

Ответ на сообщение пользователя Fenriz показать

Дякую, але в цей час турбувати редактора дрібними питаннями не хотів.

питання закрито

Нє, чувак, є ще один нюанс.

Я назвав твій логін з цифрою клоном. Ти у відповідь назвав мене довбойобом кілька разів. Тепер той нік назвав клоном цілий головред. Далі існує два варіанти:

- Павло Булах теж довбойоб;

- я ні в чому не помилився, а довбойоб не Булах, не я, а зтось інший (хто саме, мені не відомо).

Який варіант обираєш?

Мені похуй. Аое щоби справді закрити питання, я мав це спитати.

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

ну оце і є - парковка. ))

за ситуацію я нічого не памьятаю, але помітив перехід на українську і зміну в настроях. однак в цілому і без ніка тут понятно ху-із-ху)

Зміни в настроях в мене не відбувалось з часів Тузли. Тоді мені остаточно все стало зрозуміло

 

Симон Изгоев

Ответ на сообщение пользователя дядя бабай показать

И пришли они с Ладоги, а потом переселились в мАаскву, пральна??..

Меньше читай Кара Мурдзу(Карамзина)...

Не правильно.

Пришла Русь/Рось (варяги) из Норвегии. Был тогда город Нидарос. Сейчас это район Тронхейма, в честь которого назван ФК Русенборг. Русь переводится, как устье, а Нида - река

Я по этой теме реферат писал. Преподу зашло, хотя он сторонник славянской версии Руси.

 

assembler

Про 115-ю пишут, что это не первая от них подстава, на разных направлениях.

Ответ на сообщение пользователя Симон Изгоев показать

Зміни в настроях в мене не відбувалось з часів Тузли. Тоді мені остаточно все стало зрозуміло

косаб хотел востановить "историческую справедливость", Тузла в начале прошлого века была косой, со-стороны Тамани, потом стала островом..

Царювання Кучмы подходило к концу и с этой "справедливостью" мокша лезла к форватеру из Статегического моря, Азовского.. Пока новые правители Украины не пересмотрели "условия" его юзания..

"остаточно все стало зрозуміло" после газа с 50ти на 270.. Нахуя нам Такой "дорогой брат", жулька будет без работы, и ваще мы в Европу "хАтим"..

Война была лишь вопросом времени.. Это про "остаточно"..

А Зрозуміло было ещё более 800 лет назад - и придиши орда залеская татаровя злыя из страны угрофинскай суждальской и весь киев пограбиша..(1169г.)..

 

дядя бабай

Ответ на сообщение пользователя assembler показать

Не правильно.

Пришла Русь/Рось (варяги) из Норвегии. Был тогда город Нидарос. Сейчас это район Тронхейма, в честь которого назван ФК Русенборг. Русь переводится, как устье, а Нида - река

Я по этой теме реферат писал. Преподу зашло, хотя он сторонник славянской версии Руси.

"Не правильно."..

Ну, в принципе, дальше можно и не читать..

И, да, что такое "славянской версии"??, чтоб ещё и быть её "сторонником"..

...................

Кароч - не читайте большевистких газет перед обедом..(С) - т.б. не пейсайте по ним "рефераты"!!..

 

дядя бабай

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

версія імовірна, точної відповіді нині історики не дають.

однак важливі не назви етносів - важливий сам підхід.

ми стільки років мучимось намагаючись зробити злодіїв чесними держслужбовцями, а може краще запросити умовних німців і нехай зроблять нам державу яку нам тра?

Доречі , німці керували рашистською імперією - оте лайно, як було лайном, так ним і залишилось.

Ніхто крім нас не зробить нам державу, як нам треба. Але є одне "але" - незгодних доведеться випилювати з держави.

 

assembler

Мокша Андрюша пограбував Київ таще поцупив ікону Богородиці. Такшо нічого нового. Ординськи івани роблять теж саме щоі 900 років назад - вбивають, грабують, знищують.

 

nataniel

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Нє, чувак, є ще один нюанс.

Я назвав твій логін з цифрою клоном. Ти у відповідь назвав мене довбойобом кілька разів. Тепер той нік назвав клоном цілий головред. Далі існує два варіанти:

- Павло Булах теж довбойоб;

- я ні в чому не помилився, а довбойоб не Булах, не я, а зтось інший (хто саме, мені не відомо).

Який варіант обираєш?

Мені похуй. Аое щоби справді закрити питання, я мав це спитати.

Щоб не було не похуй - ти звинуватив мене в тому що я клон Малдера чи БВ і побіг стукати модеру на гілочку?

Ти підняв галас, що я клон вищевказаних дописувачів.

Так що ти помилився, назвавши мене клоном дописувачів.

І до речі, банальна перевірка на клонів - це перевірка при реєстрації, перевіряється нік а потім букви чи цифри після нього. і це кажу з досвіду роботи.

Система мене пропустила, які питання.

Ще одне питання - якщо є поціновувачі скандинавської міфології чи блекметал і їм цікавий Фенріз, то нік Фенрір чи той ще Фенріз кирилецею це буде клон?

 

Fenriz

Ответ на сообщение пользователя дядя бабай показать

"Не правильно."..

Ну, в принципе, дальше можно и не читать..

И, да, что такое "славянской версии"??, чтоб ещё и быть её "сторонником"..

...................

Кароч - не читайте большевистких газет перед обедом..(С) - т.б. не пейсайте по ним "рефераты"!!..

Мой реферат - мое собственное исследование по разным источникам и коммуняцких газет оно не касается.

Только исторические карты и летописи. Плюс перевод слов.

И это моя личная версия. Для меня она наиболее правдоподобная, по сравнению со всеми остальными. И я буду её придерживаться, пока кто-либо не сможет её опровергнуть, доказав обратное. Если сможет.

 

assembler

Ответ на сообщение пользователя assembler показать

Доречі , німці керували рашистською імперією - оте лайно, як було лайном, так ним і залишилось.

Ніхто крім нас не зробить нам державу, як нам треба. Але є одне "але" - незгодних доведеться випилювати з держави.

або незгодні випиляють випилювачів.

 

Fenriz

Ответ на сообщение пользователя дядя бабай показать

косаб хотел востановить "историческую справедливость", Тузла в начале прошлого века была косой, со-стороны Тамани, потом стала островом..

Царювання Кучмы подходило к концу и с этой "справедливостью" мокша лезла к форватеру из Статегического моря, Азовского.. Пока новые правители Украины не пересмотрели "условия" его юзания..

"остаточно все стало зрозуміло" после газа с 50ти на 270.. Нахуя нам Такой "дорогой брат", жулька будет без работы, и ваще мы в Европу "хАтим"..

Война была лишь вопросом времени.. Это про "остаточно"..

А Зрозуміло было ещё более 800 лет назад - и придиши орда залеская татаровя злыя из страны угрофинскай суждальской и весь киев пограбиша..(1169г.)..

Я пам'ятаю, що там було. І розуміння стосовно їбанутих "братів", до мене прийшло сама тоді....

Потім був Перший Майдан. Але з підарасами вже все було зрозуміло. Тому навіть 2008-й, не став якоюсь несподіванкою.

А от Приднестров'є, Абхазія та Чечня, мені розуму не додали. Що було, то було.

Чи вірив я у казку про "один народ"? Так. Покі не поїздив по цапськіх єбінях, навіть в радіусі 100 км від моцькви.... Але всеж таки вважав їх за братів. Розуму мені додав пан Боровий у 91-ім.

"В України є усі шанси стати успішною державою, але за однієї умови! Розрив з раісієй...." Його слова мене м'яко кажучи здивували....

Було.

 

Симон Изгоев

Ответ на сообщение пользователя Fenriz показать

або незгодні випиляють випилювачів.

Если я не перепутал, ты работал в Нефтяной компании в киевской конторе... Или таки перепутал?

 

СКАЗОЧНИК

Ответ на сообщение пользователя Fenriz показать

Щоб не було не похуй - ти звинуватив мене в тому що я клон Малдера чи БВ і побіг стукати модеру на гілочку?

Ти підняв галас, що я клон вищевказаних дописувачів.

Так що ти помилився, назвавши мене клоном дописувачів.

І до речі, банальна перевірка на клонів - це перевірка при реєстрації, перевіряється нік а потім букви чи цифри після нього. і це кажу з досвіду роботи.

Система мене пропустила, які питання.

Ще одне питання - якщо є поціновувачі скандинавської міфології чи блекметал і їм цікавий Фенріз, то нік Фенрір чи той ще Фенріз кирилецею це буде клон?

Я конкретно в паблік не написав, чиїм саме клоном є той нік)). І БВ взагалі не згадував. А конкретно саме КЛОНОМ назвав ВПЕРШЕ той нік не я, а модератор))).

Дав ти, чувак, у штангу. Ну, буває. Переживеш якось. Ти ж не довбойоб)?

Ответ на сообщение пользователя Fenriz показать

Щоб не було не похуй - ти звинуватив мене в тому що я клон Малдера чи БВ і побіг стукати модеру на гілочку?

Ти підняв галас, що я клон вищевказаних дописувачів.

Так що ти помилився, назвавши мене клоном дописувачів.

І до речі, банальна перевірка на клонів - це перевірка при реєстрації, перевіряється нік а потім букви чи цифри після нього. і це кажу з досвіду роботи.

Система мене пропустила, які питання.

Ще одне питання - якщо є поціновувачі скандинавської міфології чи блекметал і їм цікавий Фенріз, то нік Фенрір чи той ще Фенріз кирилецею це буде клон?

Основний нік працює, клона забанено. Питань нема).

Ответ на сообщение пользователя СКАЗОЧНИК показать

Если я не перепутал, ты работал в Нефтяной компании в киевской конторе... Или таки перепутал?

так, укрнафта, а ти в Трансгазі? чи як він зараз називається, бо після створення ринку газу та розподілу, сам чорт ногу зламає))))

 

Fenriz

Ответ на сообщение пользователя assembler показать

Мой реферат - мое собственное исследование по разным источникам и коммуняцких газет оно не касается.

Только исторические карты и летописи. Плюс перевод слов.

И это моя личная версия. Для меня она наиболее правдоподобная, по сравнению со всеми остальными. И я буду её придерживаться, пока кто-либо не сможет её опровергнуть, доказав обратное. Если сможет.

Понимаешь Паскаль в чем дело...Возможно у тебя хороший реферат, я вполне допускаю, что ты полиглот и знаток скандинавских рун, но я скептически отношусь к источникам находящимся в Запорожье и к тем источникам к которым ты мог удаленно добраться... Вот если бы ты писал о какой ни будь из многочисленных сечей, объективно было бы больше доверия...

Без обид, но дядя бабай таки прав...

 

СКАЗОЧНИК

Ответ на сообщение пользователя Fenriz показать

так, укрнафта, а ти в Трансгазі? чи як він зараз називається, бо після створення ринку газу та розподілу, сам чорт ногу зламає))))

Был там...Я уже нигде не работаю, пенсионер по инвалидности, были сокращения в том году, не стал сокращаться, ушел.

Если бы не орки, работал бы и сейчас...

 

СКАЗОЧНИК

Ответ на сообщение пользователя СКАЗОЧНИК показать

Был там...Я уже нигде не работаю, пенсионер по инвалидности, были сокращения в том году, не стал сокращаться, ушел.

Если бы не орки, работал бы и сейчас...

Тримайся, що можу ще побажати.

Дуже приємно бачити старих дописувачів.

 

Fenriz

Ответ на сообщение пользователя Fenriz показать

Тримайся, що можу ще побажати.

Дуже приємно бачити старих дописувачів.

Дякую! Ти теж не хворій!

 

СКАЗОЧНИК

Ответ на сообщение пользователя assembler показать

Доречі , німці керували рашистською імперією - оте лайно, як було лайном, так ним і залишилось.

Ніхто крім нас не зробить нам державу, як нам треба. Але є одне "але" - незгодних доведеться випилювати з держави.

но то таке собі було керування, скоріш мода; потім на французів.. та і ту мордву і мєрю тільки монголи правильно управляли.

а в цілому, наскільки я знаю, практика залучення іноземців до управління була поширеною в історії Європи та і мабуть більшості світу.

здається і у поляків якийсь час королями були французи (чи претенденти?), а взагалі скандінави і словяни (окрім московитів) досить часто переймали одне над одним управління; у нашій історії наприклад Королівство Литовське і Руське..

я думаю, що іноземне, або більш широко - стороннє управління - це щось потрібне у житті держав; принаймні періодично.

можливо те хуйловське "внєшнєє управлєніє" було би великим благом для сучасної України.

 

Mahno

в смислі не "управління хуйла" звісно, а як цитата із його звинувачень)

управління мало би бути від путньої країни..

 

Mahno

Мапа сайту Повна версія Оновити