Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Війна з Росією (новітні фашисти).
Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Клон створив в момент заснування футбуму. Нарешті правду сказав. Модер підтвердив, що то клон. Які питання? Про що і з ким ти коли домовлявся, наразі це нікого не обходить. Булах до модерації не має стосунку. А модер підтвердив, що то клон. Крапка.

жовна, пояснюю в останній раз для альтернативно обдарованого:

1. Нік, під яким пишу існує з 2007 з уафутбол.

2. в силу життєвих обставин попросив П.Булаха запаркувати нік після 2015 чи 2016.

3. спробував зайти - старий нік не парцює.

4. створив новий акк, який заблокував модер по твоєму скигленню.

5. написав редакцію і модеру - розбанили старий нік.

ТАК ТОБІ ЗРОЗУМІЛО, ЧИ ТИ ДОВБОЙОП?

 

Fenriz

Не думаю що перший пункт стосується тих хто вже довгий час за кордоном мешкає, хоча...якщо без обліку та пмж то так можливо їх теж стосується. По іншим пунктам згоден але наприклад у Харкові зникла СБУ але не патрульна...причому шов 4 день війни а ти повинен був після зміни повертати пістолет до свого участку...і тільки потім після заходу гру русні почали видавать автомати патрульним, а пістолети дозволили залишати при собі...

Ну а про корупцію...бля навіть попи ПЦУ які приїжджають до нас за гуманітарною доп. Хочуть теж піздити...ми звичайно не даємо їм це зробити)) але навіть я б вже міг заробляти і непогані гроші))) по системі 5+1, 5+2, навіть 5+3....коли наприклад 3 генератори з 8ма переданих йдуть до мене в грошах...

 

Atlant

Ответ на сообщение пользователя Fenriz показать

Привіт, радий що ти на місці і все добре))))

Люди різні, я навів приклад з 1995 року. Нікого не маю бажання образити, але наведу думки, які модер видалив.

1. 20 років з усіх мильниць говорили, що держава нікому нічого не винна. Люди виїхали на законних підставах, влаштувались на роботу і не сидять на велфері. І тут хоп - ви повинні повернутись додому. Бо ми так вирішили, що артисти цирку не підуть воювати, а слюсарі та комбайнери будуть. Яка буде реакція у цих людей.

2. держава має гарантувати реальний захист та допомогу. я наводив приклад сусіда, якому в шпиталі запропонували відрізати ногу після осколкового поранення або за 270к зробити операцію і зібрати ногу. Як думаєш, йому щось компенсували? Чи його комісували?

3. щодо допомоги - коли держава пропонує фаховому спеціалісту роботу двірником в іншому районі міста, він буде вмотивований щось робити для держави? людина все життя пропрацювала в білу, платила податки. допомоги отримала 1000 грн.

4. не хочу писати про корупцію, бо назвуть москальским агентом. але знаю 100% факти, що пиздили кошти навіть в березні 2022, коли кацапи були під Броварами. Коли виділялись кошти на укріплення і облаштування місць для можливо поранених.

Так ми матеріали брали на сусідньоу будівництві і все робили за ідею. А потім виявились що хтось прикупив рейнжровера)))) коли мені кажуть що поліція охороняла порядок, то можу сказати - перші хто зник з вулиць - це поліція. Коли ти приймаєш чувака в комендантську годину, який мітки на двері ставив, 2 години чекаєш поліцію, а через 2 дні він лазить по вулиці.. За допомогу дякую, але як казали поляки знайомі - у нас відчуття, що в Україні війна бідних...

Останній пост відповідь

 

Atlant

Ответ на сообщение пользователя Fenriz показать

і тут ми повертаємось до моменту - яку державу ми хочемо мати:

1. державу для людей, де всі мають права, всі рівні перед законом і закон працює.

2. ми будуємо рашестан 2.0 з правилами для своїх і дикими законами для всіх.

і так, ці помилки виправляються кров'ю. от чи надовго крові вистачить?

питання риторичні, відповіді очевидні.

але є нюанс))

допустім, ми маємо державу певного виду і рівня. і вона нам коштує певних грошей. і на ці гроші вона нам щось дає.

і от тут виникає питання ціна/якість - щоб держава нам давала багато, потрібно багато в ту державу вкласти.

і "багато" - це не тільки грошей у вигляді податків, але й часу, зусиль і навіть крові.

або ж держава нам коштує мало і тоді "мало" - це відсутність захисту, закону, правопорядку, доріг, медицини, освіти тощо.

тобто, у певному сенсі мобілізація і воєнний стан із всіма його обмеженнями - це теж плата за державу.

такий собі парадокс, чим кращу ми державу будуємо, тим більше ми в неї вкладаємо, тим менше лишається .. нам))) - і не тільки грошей, а й свободи.

приклади сам знайди.

ну і парадоксальний побічний еффект: найкраща держава - тоталітарна диктатура. ще один парадокс. і теж приклади є.

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя elcharro показать

Зараз тих хто живе там давно і має ПМЖ впускають та випускають за кордон без всяких обмежень

Та хєр там

 

Justas

Ответ на сообщение пользователя Fenriz показать

жовна, пояснюю в останній раз для альтернативно обдарованого:

1. Нік, під яким пишу існує з 2007 з уафутбол.

2. в силу життєвих обставин попросив П.Булаха запаркувати нік після 2015 чи 2016.

3. спробував зайти - старий нік не парцює.

4. створив новий акк, який заблокував модер по твоєму скигленню.

5. написав редакцію і модеру - розбанили старий нік.

ТАК ТОБІ ЗРОЗУМІЛО, ЧИ ТИ ДОВБОЙОП?

1. Тобто ти власноручно підтвердив, що то був клон. Чий - питання друге. Решта - лірика, яка до справи не стосується.

2. В підсумку клона грохнули, а тобі довелося заморочитись і вийти під справжнім ніком. Отже довбойоб не я, а хтось інший.

Ответ на сообщение пользователя Atlant показать

Не думаю що перший пункт стосується тих хто вже довгий час за кордоном мешкає, хоча...якщо без обліку та пмж то так можливо їх теж стосується. По іншим пунктам згоден але наприклад у Харкові зникла СБУ але не патрульна...причому шов 4 день війни а ти повинен був після зміни повертати пістолет до свого участку...і тільки потім після заходу гру русні почали видавать автомати патрульним, а пістолети дозволили залишати при собі...

Ну а про корупцію...бля навіть попи ПЦУ які приїжджають до нас за гуманітарною доп. Хочуть теж піздити...ми звичайно не даємо їм це зробити)) але навіть я б вже міг заробляти і непогані гроші))) по системі 5+1, 5+2, навіть 5+3....коли наприклад 3 генератори з 8ма переданих йдуть до мене в грошах...

ну в Києві було так.. ми контриків чекали 4 години, коли передавали мразоту, яка фоткала блок-пости та обличчя солдатів...

ну щодо попів - то не здивований.

Зрозумій, що 20 років тупо пилялось бабло, а зараз роблять круглі очі і кажуть про відсутність єдиної бази військовозобов'язаних. Коли я втрачаю документ - це моя проблема, коли щось губить держава - то винні всі громадяни.

Людей херили 20 років і робили все, щоб вони не навантажували своїми проблемами державу. а тут хоп - ви всі нам потрібні. От тільки циркачі більш потрібніші за слюсарів та комбайнерів. Я вже не кажу про військових пенсонерів, які на пенсію пішли в 40 років і зараз успішно кладуть на мобілізацію.

Про допомогу від державив 1000 грн не міф.

 

Fenriz

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

1. Тобто ти власноручно підтвердив, що то був клон. Чий - питання друге. Решта - лірика, яка до справи не стосується.

2. В підсумку клона грохнули, а тобі довелося заморочитись і вийти під справжнім ніком. Отже довбойоб не я, а хтось інший.

ти таки довбень...

 

Fenriz

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

питання риторичні, відповіді очевидні.

але є нюанс))

допустім, ми маємо державу певного виду і рівня. і вона нам коштує певних грошей. і на ці гроші вона нам щось дає.

і от тут виникає питання ціна/якість - щоб держава нам давала багато, потрібно багато в ту державу вкласти.

і "багато" - це не тільки грошей у вигляді податків, але й часу, зусиль і навіть крові.

або ж держава нам коштує мало і тоді "мало" - це відсутність захисту, закону, правопорядку, доріг, медицини, освіти тощо.

тобто, у певному сенсі мобілізація і воєнний стан із всіма його обмеженнями - це теж плата за державу.

такий собі парадокс, чим кращу ми державу будуємо, тим більше ми в неї вкладаємо, тим менше лишається .. нам))) - і не тільки грошей, а й свободи.

приклади сам знайди.

ну і парадоксальний побічний еффект: найкраща держава - тоталітарна диктатура. ще один парадокс. і теж приклади є.

тоді треба все починати з 0 і є такий черговий історичний шанс.

треба починати з рівності прав і дії законів, а не телемарафону і кінокіта. бо інакше шанс буде пройобано остаточно і безпоповоротно.

 

Fenriz

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

Я сьогодні почув для себе новий вираз "паркувати нік")

Одразу навіть не второпав, що він означає.

Але так і не зрозумів, який в цьому сенс.

А я побачив слово "жовна" яке казна що означає ... :)

Пише в стилі нещодавного довбня Zero якимись незрозумілими словами, наче так модно...

 

assembler

Ответ на сообщение пользователя Fenriz показать

ти таки довбень...

Ти мене так назвав .... я цього не переживу((((..... иииии (пішов ридати).

⚡ЗНИЩЕНО «Бук-М1», який готувався до пуску ракет

⚫ Оператори 3-го окремого полку ССО під час розвідувальних дій на одному з найгарячіших напрямків виявили зенітно-ракетний комплекс «Бук-М1» противника, який готувався до пуску ракет.

⚫ Наші оператори передали координати ворожої цілі ракетно-артилерійському підрозділу Сил оборони. «Бук-М1» не встиг випустити жодної ракети – його було оперативно знищено.

https://t.me/vanek_nikolaev/23246

Ответ на сообщение пользователя assembler показать

А я побачив слово "жовна" яке казна що означає ... :)

Пише в стилі нещодавного довбня Zero якимись незрозумілими словами, наче так модно...

жовна - це рід дятлових, так зрозуміліше?)))

 

Fenriz

Ответ на сообщение пользователя assembler показать

А я побачив слово "жовна" яке казна що означає ... :)

Пише в стилі нещодавного довбня Zero якимись незрозумілими словами, наче так модно...

Звичайне українське слово. Російською "дятел".

Ответ на сообщение пользователя Fenriz показать

тоді треба все починати з 0 і є такий черговий історичний шанс.

треба починати з рівності прав і дії законів, а не телемарафону і кінокіта. бо інакше шанс буде пройобано остаточно і безпоповоротно.

я в таких випадках дивлюсь ... в історію.

наприклад, якось прийшли руси до варягів і кажуть "зробіть нам якусь сяку-таку державу бо ми такі довбні, що тільки одне одного й пиздимо".

може і через 1000 років так само зробить?

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя Fenriz показать

ну в Києві було так.. ми контриків чекали 4 години, коли передавали мразоту, яка фоткала блок-пости та обличчя солдатів...

ну щодо попів - то не здивований.

Зрозумій, що 20 років тупо пилялось бабло, а зараз роблять круглі очі і кажуть про відсутність єдиної бази військовозобов'язаних. Коли я втрачаю документ - це моя проблема, коли щось губить держава - то винні всі громадяни.

Людей херили 20 років і робили все, щоб вони не навантажували своїми проблемами державу. а тут хоп - ви всі нам потрібні. От тільки циркачі більш потрібніші за слюсарів та комбайнерів. Я вже не кажу про військових пенсонерів, які на пенсію пішли в 40 років і зараз успішно кладуть на мобілізацію.

Про допомогу від державив 1000 грн не міф.

За дії - респект. Тут без питань. І я не переломлюсь за таке отреспектувати. Але клон від цього не перестає бути клоном.

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

За дії - респект. Тут без питань. І я не переломлюсь за таке отреспектувати. Але клон від цього не перестає бути клоном.

чувак, не клон.

по роботі спілкування з Харків'янами - ніколи не найобують і просять вибачення за можливо зірвані терміни(!). дуже порядні і приємні люди.

Дії - то так, але скажу чесно, алкашів та певних малосоціальних елементів я поважати став більше, ніж де-яких сусідів.

Дуже дивно було 26 лютого було бачити норвежця, який вимагав автомат щоб стріляти руськійсвінья... 2 метровий лось весь в певних тату.

 

Fenriz

https://m.youtube.com/watch?v=QFrVZXFtO1s

Портников про допомогу та перспективи перемоги.

 

sanyock

Ответ на сообщение пользователя Fenriz показать

тоді треба все починати з 0 і є такий черговий історичний шанс.

треба починати з рівності прав і дії законів, а не телемарафону і кінокіта. бо інакше шанс буде пройобано остаточно і безпоповоротно.

Є черговий шанс але нема плану у квартальних ніякого...да і ніколи не було.

 

Atlant

Ответ на сообщение пользователя Atlant показать

Є черговий шанс але нема плану у квартальних ніякого...да і ніколи не було.

оце і сумно.

я сподівався на зовнішніх манагерів, але їх не надали.

Ти ж пам'ятаєш, з якою помпою в 2014 запрошували Бальцеровича і Бендукідзе. І чим все закінчилось.

 

Fenriz

Ответ на сообщение пользователя Fenriz показать

чувак, не клон.

по роботі спілкування з Харків'янами - ніколи не найобують і просять вибачення за можливо зірвані терміни(!). дуже порядні і приємні люди.

Дії - то так, але скажу чесно, алкашів та певних малосоціальних елементів я поважати став більше, ніж де-яких сусідів.

Дуже дивно було 26 лютого було бачити норвежця, який вимагав автомат щоб стріляти руськійсвінья... 2 метровий лось весь в певних тату.

З цифрою - клон, інакше думати не буду.

В Харкові вистачає всякого люду, компліменти - то таке, на мене не впливає. По роботі теж намагаюся чинити, як останній занудний зануда, виконуючи пунктуально все, що маю виконати. Поза роботою - персонаж не дуже приємний, і мені це похуй. Взагалі маєш розуміти, що таке - похуй, як тебе нащвуть; позуй, як оцінять твої дії; похуй, як охарактеризують мету, яку ти пересоідуєш.

Так, багато асоціальних елементів поводяться гіндніше, ніж благопристойні співгромадяни. Це правда.

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

напевне, як у тебе ))

Поясни, я не зрозумів?

Якщо ти за мій сьогоднішній нік, то він не клон. Я його змінив, після повернення, зрозумівши недоречеість старого у нових реаліях. Попередньо узгодивши цю подію із главредом, та пояснивши це спільноті.

А взагалі питання було без під'їбону, що таке "запаркував".

 

Симон Изгоев

Ответ на сообщение пользователя assembler показать

А я побачив слово "жовна" яке казна що означає ... :)

Пише в стилі нещодавного довбня Zero якимись незрозумілими словами, наче так модно...

Я образу загуглив,що таке " жовна зелена"..)) виявляється,банальний птах.

 

Футболела

...." одразу "...

 

Футболела

https://t.me/kharkivlife/82329

Незважаючи на рапорти, нічого на вчорашній вечір не працювало. Кацапи мають ще одну утилітарну мету: забити цифрове мовлення своїм. Зламуть на місці канали.

Свої проблеми вирішив мережевим приймачем.

Оскільки історія з логіном Fenriz-а бере старт багато років тому, і до мене вчора звернувся модератор за консультацією щодо тих давніх часів, відпишусь на цю тему.

Логін Fenriz був заблокований безстроково ще у березні 2015 року.

Модератор, побачивши в базі це блокування, закрив логін Fenriz_1 за клонування при наявності заблокованого попереднього логіна.

Fenriz написав модератору, нагадавши про переписку зі мною у березні 2015-го, де він сам просив закрити його логін.

За проханням модератора я підняв переписку по мейлу, й все дійсно так і було - логін був закритий за власним бажанням дописувача.

За словами Fenriz-а, до основного логіна він за цей час пароль забув, тому зареєстрував новий. Та ж історія, що у chuba раніше.

==

2_Fenriz

Всієї цієї ситуації б не сталось, якщо б ви діяли так само, як минулого разу - просто написали на пошту та попросили відкрити доступ основному логіну. Замість того, щоб реєструвати новий логін.

Далі. Модератор, що почав працювати восени 2023 року, не зобов'язаний знати про події 2015-го року. Більш того, я теж у пам'яті кожну переписку не тримаю по 9 років, і згадав про причини статусу безстрокового блокування тільки після того, як перечитав ту переписку.

Тому по факту модератор бачить: а) безстроково заблокований основний логін; б) створення одноіменного клона з одиницею. З огляду на ці відправні точки його подальші дії цілком логічні. І поточні ваші претензії до нього щодо "визнання помилок", на мій скромний погляд, нелогічні. Хоча, звісно, це моя особиста думка.

 

Павел Булах

Ответ на сообщение пользователя Павел Булах показать

Оскільки історія з логіном Fenriz-а бере старт багато років тому, і до мене вчора звернувся модератор за консультацією щодо тих давніх часів, відпишусь на цю тему.

Логін Fenriz був заблокований безстроково ще у березні 2015 року.

Модератор, побачивши в базі це блокування, закрив логін Fenriz_1 за клонування при наявності заблокованого попереднього логіна.

Fenriz написав модератору, нагадавши про переписку зі мною у березні 2015-го, де він сам просив закрити його логін.

За проханням модератора я підняв переписку по мейлу, й все дійсно так і було - логін був закритий за власним бажанням дописувача.

За словами Fenriz-а, до основного логіна він за цей час пароль забув, тому зареєстрував новий. Та ж історія, що у chuba раніше.

==

2_Fenriz

Всієї цієї ситуації б не сталось, якщо б ви діяли так само, як минулого разу - просто написали на пошту та попросили відкрити доступ основному логіну. Замість того, щоб реєструвати новий логін.

Далі. Модератор, що почав працювати восени 2023 року, не зобов'язаний знати про події 2015-го року. Більш того, я теж у пам'яті кожну переписку не тримаю по 9 років, і згадав про причини статусу безстрокового блокування тільки після того, як перечитав ту переписку.

Тому по факту модератор бачить: а) безстроково заблокований основний логін; б) створення одноіменного клона з одиницею. З огляду на ці відправні точки його подальші дії цілком логічні. І поточні ваші претензії до нього щодо "визнання помилок", на мій скромний погляд, нелогічні. Хоча, звісно, це моя особиста думка.

Дякую, але в цей час турбувати редактора дрібними питаннями не хотів.

питання закрито

 

Fenriz

Ответ на сообщение пользователя Симон Изгоев показать

Поясни, я не зрозумів?

Якщо ти за мій сьогоднішній нік, то він не клон. Я його змінив, після повернення, зрозумівши недоречеість старого у нових реаліях. Попередньо узгодивши цю подію із главредом, та пояснивши це спільноті.

А взагалі питання було без під'їбону, що таке "запаркував".

а ти хіба не хохол-за-йорданом?

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя Симон Изгоев показать

Поясни, я не зрозумів?

Якщо ти за мій сьогоднішній нік, то він не клон. Я його змінив, після повернення, зрозумівши недоречеість старого у нових реаліях. Попередньо узгодивши цю подію із главредом, та пояснивши це спільноті.

А взагалі питання було без під'їбону, що таке "запаркував".

ну тобто ти зробив приблизно те ж що і Фенріз - самовільно деактивува нік.

тільки він втік від столярова )) і попросив його заблокувати навічно тобто на 8 років ))

ну а твоїх обставин я не знав, вибач; я думав що ти аналогічно зробив, але тепер знаю що ти просто нік поміняв.

ну.. можна сказати що добровільна деактивація старого ніку - то парковка)

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

я в таких випадках дивлюсь ... в історію.

наприклад, якось прийшли руси до варягів і кажуть "зробіть нам якусь сяку-таку державу бо ми такі довбні, що тільки одне одного й пиздимо".

може і через 1000 років так само зробить?

Руси - то і є варяги.

І з їх приходом нічого не змінилося - продовжили один одного пиздити, тільки вже під їхнім керівництвом.

 

assembler

Мапа сайту Повна версія Оновити