Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Війна з Росією (новітні фашисти).

В Белгородской области замечен дым после громкого звука взрыва. Вероятно, одна из бомб, которая летела на Харьковщину, упала под Белгородом.

Добре, що впала; погано, що не на багатоповерхівку.

 

Лола

Жители Куйбышевского района Донецка записали обращение на фоне гор гниющего мусора с просьбой убрать отходы и избавить их от крыс.

Как хорошо стало после прихода России! Все как в российских городах. Не то, что в проклятой гейропе!

https://t.me/kazansky2017/11419

Це реально треба бачити, це ліпше говорить за будь яку пропаганду.

 

аммиак

Хоча там сказали, що 71 року там таке.

 

аммиак

Я правда з таким не стикався.

Завжди жив у чистоті.

От Сєвєр може теж Донбасс у своєму роді якось, але там завжди чисто було. Я вже мовчу за Єлгаву, та взагалі в Латвії.

Схоже що той справжній Донбас завжди помийкою був.

А все просто, де відсоток кацапів більший і має вплив, там параша.

Сівірськодонецьк завжди вирізнявся з того болота.

 

аммиак

Негредо, ну правда ж там у нас чисто було?

Прокидайся і напиши тут.

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя Ingvar показать

Ти справді не розумієш, яким чином Шрьодер та йому подібні причетні до корупції та як це пов'язане з небажанням давати нам Тауруси?

Ще раз, є щось на нього? Ну типу занес Шольцу чи Меркель пару лямів і отримав контракт на газ, чи добро на поставку палива чи щось інше?

У чому корупція з його сторони? Я бачу тільки лобірування з його сторони

 

Atlant

Ответ на сообщение пользователя elcharro показать

Це іронія така? 2 місяці це найбличчі дні? За цей час 200 балістики прилетить

Звичайно іронія

 

Olegechek

Ответ на сообщение пользователя Atlant показать

Ще раз, є щось на нього? Ну типу занес Шольцу чи Меркель пару лямів і отримав контракт на газ, чи добро на поставку палива чи щось інше?

У чому корупція з його сторони? Я бачу тільки лобірування з його сторони

Лобіювання за гроші - хіба не корупція?

 

assembler

Ответ на сообщение пользователя Atlant показать

Ще раз, є щось на нього? Ну типу занес Шольцу чи Меркель пару лямів і отримав контракт на газ, чи добро на поставку палива чи щось інше?

У чому корупція з його сторони? Я бачу тільки лобірування з його сторони

Ваша коррупці,, можливо, не така поширена, як в Україні, але більш мерзенна. Тому що формально ніби і не коррупція. Какіє ваші доказатєльства?

А ще мерзенніше те, що не бачачи свого гівна, ви ходите комусь дорікати.

Більш нічого не маю сказати з цього приводу. Ти сам або зрозумієш, що не так із Шольцем, або не зрозумієш.

Ответ на сообщение пользователя Atlant показать

Ще раз, є щось на нього? Ну типу занес Шольцу чи Меркель пару лямів і отримав контракт на газ, чи добро на поставку палива чи щось інше?

У чому корупція з його сторони? Я бачу тільки лобірування з його сторони

Лол, це і є корупція. Використання службового становища для збагачення.

 

Лола

Не з Шольцем, звичайно, зі Шрьодером. Помилка.

https://t.me/nexta_live/75840?single

Та бомба таки впала на будинки. Хочу, щоб таким був весь белгород, а не тіко п'ять приватних домів

 

Лола

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Ваша коррупці,, можливо, не така поширена, як в Україні, але більш мерзенна. Тому що формально ніби і не коррупція. Какіє ваші доказатєльства?

А ще мерзенніше те, що не бачачи свого гівна, ви ходите комусь дорікати.

Більш нічого не маю сказати з цього приводу. Ти сам або зрозумієш, що не так із Шольцем, або не зрозумієш.

Шольц в Німеччині зараз, як Царьов в Україні. Або, як Карслон у в Америці.

Головне, як ціх підорасів припіднести.

 

аммиак

Блядь. Не Шольц, а Шредер.

 

аммиак

И снова... И без тревоги, ее включили потом...

 

СКАЗОЧНИК

Один из крупнейших банков Турции ужесточил требования для открытия счетов россиянам

Турецкий DenizBank, который называют бывшей турецкой «дочкой» Сбербанка, начал отказывать в открытии счетов россиянам даже при наличии прописки и местного ВНЖ. Ранее банк принимал граждан России на обслуживание при наличии только загранпаспорта.

Исключения могут быть сделаны только для клиентов с большим депозитом — от 100 тысяч долларов.

 

vickov

Ответ на сообщение пользователя Atlant показать

Ще раз, є щось на нього? Ну типу занес Шольцу чи Меркель пару лямів і отримав контракт на газ, чи добро на поставку палива чи щось інше?

У чому корупція з його сторони? Я бачу тільки лобірування з його сторони

Сто раз уже объяснили, что это не про его нынешнюю аморальную деятельность, а про то когда он был канцлером и обслуживал интересы России в ущерб интересам Германии. За что получил откат после своего срока в виде хуевой тучи бабла за мифическую должность. Элементарные вещи вроде, я хз.

 

MMMMetros

Харків під атаками ворога увесь день: зараз удар по цивільній інфраструктурі, – ОВА.

На місці влучання сильна пожежа. Попередньо, є постраждалі. Деталі встановлюються.

 

СКАЗОЧНИК

Ответ на сообщение пользователя Лола показать

Лол, це і є корупція. Використання службового становища для збагачення.

Лол, вчи будь ласка над частину що таке корупція а що лобірування. Це не одне і те же.

 

Atlant

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Ваша коррупці,, можливо, не така поширена, як в Україні, але більш мерзенна. Тому що формально ніби і не коррупція. Какіє ваші доказатєльства?

А ще мерзенніше те, що не бачачи свого гівна, ви ходите комусь дорікати.

Більш нічого не маю сказати з цього приводу. Ти сам або зрозумієш, що не так із Шольцем, або не зрозумієш.

Блядь звичайно я розумію що Шрьодер підор, але поки що не корупціонер. Якщо буде підстава, буде і кримінальна справа.

 

Atlant

Ответ на сообщение пользователя Atlant показать

Лол, вчи будь ласка над частину що таке корупція а що лобірування. Це не одне і те же.

Інститут лобіювання - це штатівска практика отримання податків з хабарів... Наскільки я знаю, в Європі таке не практикуют... Інша справа, що через фінансування партій проводять до влади своїх кандидатів... Так в політику здебільшого для цього і йдуть...

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя Atlant показать

Блядь звичайно я розумію що Шрьодер підор, але поки що не корупціонер. Якщо буде підстава, буде і кримінальна справа.

Ну так

Це як і Пєтя, і Вітя, і Льоня, і Вова

)))

Просто підстави нема )))))

 

Olegechek

Ответ на сообщение пользователя Atlant показать

Блядь звичайно я розумію що Шрьодер підор, але поки що не корупціонер. Якщо буде підстава, буде і кримінальна справа.

Тобто, якщо нема кримінальних справ, то нема і корупції?

То тоді Україна, майже найкраща країна у світі, де майже нема корупції? :)

 

assembler

Я не в курсі, а що не так на посту канцлера, для Німеччини робив Шрьодер? Ну окрім того, що з підорасами ручкався? Ну за що могли справу завести і не завели? Відкати за що?

 

wert

Ответ на сообщение пользователя wert показать

Я не в курсі, а що не так на посту канцлера, для Німеччини робив Шрьодер? Ну окрім того, що з підорасами ручкався? Ну за що могли справу завести і не завели? Відкати за що?

Ти ще спитай, що Меркель не так робила)

 

Лола

Ответ на сообщение пользователя Atlant показать

Блядь звичайно я розумію що Шрьодер підор, але поки що не корупціонер. Якщо буде підстава, буде і кримінальна справа.

Не буде підстави. Як ти доведеш,що він отримав місце в раді директорів Газпорну не як видатний фахівець)))?

Ответ на сообщение пользователя Лола показать

Ти ще спитай, що Меркель не так робила)

Та можеш і по Меркель відповісти, але ми про Шредера начебто

 

wert

Ответ на сообщение пользователя wert показать

Я не в курсі, а що не так на посту канцлера, для Німеччини робив Шрьодер? Ну окрім того, що з підорасами ручкався? Ну за що могли справу завести і не завели? Відкати за що?

Ну, например, СССР должен был ГДР 6,5 млрд переводных рублей. Правопреемницей стала россия. Теоретически, рашка должна была выплатить 6,5 млрд евро в 2002 году. Но эту сумму пересчитали так, что рф выплатила Германии всего 500 лямов евро. Шредер, будучи канцлером, простил рашке 92% долга (6 лярдов евро). А правил в рашке пуйло.

 

assembler

Ответ на сообщение пользователя wert показать

Та можеш і по Меркель відповісти, але ми про Шредера начебто

Та мені тут місцевих вилупків вистачає, щоб ще за сусідніх інфу збирати. русняві гроші скрізь(

 

Лола

Кстати, учитывая привязку переводного рубля к золоту и стоимость золота в 2002 году, рашке пришлось бы выплачивать 65 лярдов баксов вообще.

 

assembler

Мапа сайту Повна версія Оновити