Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Війна з Росією (новітні фашисти).
Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Набери в пошуку рейтинг політиків лютий-24 , подивись цифри Залужний , Зеленський і Сирський . Може тоді і дійде до тебе , хто "пів-армії поклав" .

Ти вже вкотре апелюєш до рейтингів. Нагадати тобі про це, коли ти вчергове скиглитимеш, що телемарафон промив усім мізки?

 

Лола

Цивільне імхо: Зеленський зняв Залужного у дуже невдалий час. І я цього ніколи не пробачу їм обом.

 

Лола

Ответ на сообщение пользователя assembler показать

А хіба ми можемо закінчити те, чого не починали?

Закінчити війну може лише пуйло.

А ми можемо або продовжувати оборонятися, або здатися.

Що там у Тебе? Як справи?

 

wert

Ответ на сообщение пользователя assembler показать

А хіба ми можемо закінчити те, чого не починали?

Закінчити війну може лише пуйло.

А ми можемо або продовжувати оборонятися, або здатися.

О, вітаю. Як ти там?

 

аммиак

У бывшего друга вчера погибли родители, а он, почему-то, не весёлый.

Странно.

Он же так радовался 24.02.2022!

Коньяк открывал! Рассказывал, как все получат по заслугам! Как "хохлы" наконец ощутят страх и "горе донецкого народа"!

Выше нос, дружище!

Это война! Все как ты хотел!

(с)

 

аммиак

Сбили 10 с 10 шахедов и... Сенегубов говорит про прилет в Немышлянском районе... И шо? И чем? И где?

 

СКАЗОЧНИК

Ответ на сообщение пользователя СКАЗОЧНИК показать

Сбили 10 с 10 шахедов и... Сенегубов говорит про прилет в Немышлянском районе... И шо? И чем? И где?

Уламками прилетіло.

 

аммиак

А ще загамачених кацапів стабільно за тисячу в останній довгий час у зведеннях. Раніше таке було лише по "великих святах" умовно.

Ні, звичайно я тільки б радий був цьому, якщо це точно правда, а не новий ...

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя Лола показать

Цивільне імхо: Зеленський зняв Залужного у дуже невдалий час. І я цього ніколи не пробачу їм обом.

зняв?))))

хтось писав та захищав дисертацію під час надважких подій...

 

Fenriz

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

Уламками прилетіло.

Нит...

 

СКАЗОЧНИК

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Комедія . Я завжди знав , що КМІС дуже лояльна кантора до діючої влади , але навіть від них такого не очікував . Тобто 37% не схвалюють діяльність президента , але 70% вважають що він має лишатись президентом до кінця військового стану , який він же може продовжувати безкінечно ... При цьому хоч якось ( повністю та частково ) підтримують президента всього 56% ... Ну-ну . Вірю !

а де ти бачив протиріччя? нормальні цифри.

я теж багато чого не схвалюю в діях презедента. і що?

я теж вважаю що вибори не наразі і що Зе має вести війну.

і я навіть якось іноді підтримую чинного презедента - там де його дії сходяться з моїми очікуваннями.

--

українці (більшість) з 14-го року позбулися комплексу "доброго царя" (на відміну від москалів), тобто "прийде правильний цар - і він всь правильно зробить".

ми вже давно втямили, що ні презедент, ні главком, ні начштабу, ні главбанк, ні кумбротсват не виграє за нас цю війну, не дасть ладу цілій країні, не подолає самотужки всю карупцію тощо. дещо прийдеться людям робити самотужки.

--

у більшості політичних спорів на цій гілці справжня причина сварки якраз у тому, що з одної сторони людина що вірить у доброго царя і жде від нього чуда, з іншої сторони людина що розуміє що не у царі проблема.. причому фізичні особи можуть мінятись позиціями безкінечну кількість разів )))

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя Upiter показать

Азов. Ростовська обл. Нафтобаза

https://pbs.twimg.com/media/GQU5mqgX0AEt38b?format...

до купала готуються мабуть..

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя Fenriz показать

зняв?))))

хтось писав та захищав дисертацію під час надважких подій...

і багато постив про свою кохану дружину, поки Безугла не завелесь від ревнощів.. якось так мабуть..

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

А ще загамачених кацапів стабільно за тисячу в останній довгий час у зведеннях. Раніше таке було лише по "великих святах" умовно.

Ні, звичайно я тільки б радий був цьому, якщо це точно правда, а не новий ...

маю підозру що з нуля приходять цифри про наші втрати. і їх або один-в-один подають як московські, або множать на зверху спущений коефіцієнт.

бо слабко віриться що людям в окопі дуже цікаво підраховувати скільки там москалів скопитилось..

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

У бывшего друга вчера погибли родители, а он, почему-то, не весёлый.

Странно.

Он же так радовался 24.02.2022!

Коньяк открывал! Рассказывал, как все получат по заслугам! Как "хохлы" наконец ощутят страх и "горе донецкого народа"!

Выше нос, дружище!

Это война! Все как ты хотел!

(с)

це звідки?

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

і багато постив про свою кохану дружину, поки Безугла не завелесь від ревнощів.. якось так мабуть..

Безугла наче лесбійка, ні?

 

аммиак

Ой, смайлик забув поставити вище)

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

це звідки?

З Твіттера.

Просто натрапив.

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя Fenriz показать

зняв?))))

хтось писав та захищав дисертацію під час надважких подій...

Мені байдуже на дисертацію, він і у відпустку кудись на моречко ганяв - це його справа. Дехто досі впевнений, що він був весільним генералом. Мені все одно. Те ж саме і з Зеленським, який начебто був вимушений його зняти під тиском Єрмака.

Але головні відповідають за все. І це вони обидва.

 

Лола

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

Безугла наче лесбійка, ні?

Дегенератка вона.

 

Лола

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

маю підозру що з нуля приходять цифри про наші втрати. і їх або один-в-один подають як московські, або множать на зверху спущений коефіцієнт.

бо слабко віриться що людям в окопі дуже цікаво підраховувати скільки там москалів скопитилось..

Як же можно подавати один-в-один, якщо вони наступають, а ми в обороні. Тоді вже логічніше множити на коефіцієнт.

Просто бої і раніше були важкі (Бахмут, Авдіївка), а цифри були меньше.

То точно якийсь новий тренд, питання навіщо він.

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

Як же можно подавати один-в-один, якщо вони наступають, а ми в обороні. Тоді вже логічніше множити на коефіцієнт.

Просто бої і раніше були важкі (Бахмут, Авдіївка), а цифри були меньше.

То точно якийсь новий тренд, питання навіщо він.

х.з. я взагалі не розумію про що ці цифри і для чого вони. ну там ще техніка від осінт - якось туди сюди.

когось ті числа гріють чи що? про щось свідчать? по моєму просто хтось таким чином "звітує про виконану роботу". тільки мені від того краще не стає.

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

Безугла наче лесбійка, ні?

от не знаю.. у парадах була?

 

Mahno

Заступники апарату Верховної Ради мають зарплату 260 тисяч гривень на місяць, — нардепка Олександра Устінова

-----------

Вони двічі на передовій мабуть

 

Upiter

Немецкий концерн Rheinmetall и американский производитель оружия Lockheed Martin представили усовершенствованный HIMARS – реактивную систему залпового огня GMARS.

Новая РСЗО можетнести две ракетные установки вместо одной и совместима с боеприпасами HIMARS и ракетами ATACMS.

https://pbs.twimg.com/media/GQVlMXbXsAAQz9n?format...

 

Upiter

Руанда убрала свой голос, 77 подписантов+Вселенский патриарх...

 

СКАЗОЧНИК

Ответ на сообщение пользователя СКАЗОЧНИК показать

Руанда убрала свой голос, 77 подписантов+Вселенский патриарх...

Вселенский таки подписал?

Видел оценку встречи как абсолютно провальную. Сожжено масса дипломатического рксурса - ради чего? Осенью собрать такой же формат станет намного труднее. Повестка мировая к тому времени станет более жёсткой. И что обсуждать?

Ужесточить формулировки - подписантов станет меньше. А на такое же никто не поедет в принципе. Как-то так.

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Набери в пошуку рейтинг політиків лютий-24 , подивись цифри Залужний , Зеленський і Сирський . Може тоді і дійде до тебе , хто "пів-армії поклав" .

я проти того щоб обсирати Залужного,як це намагаються робити деякы форумчани,але також проти його героїзації

високі рейтинги залужного в великій мірі це той самий любимий тобою телемарафон

 

igorok

Италия может передать Украине дальнобойные ракеты Storm Shadow, сообщила газета Fatto Quotidiano. Издание отмечает, что отправка ракет большой дальности будет свидетельствовать об изменении отношения премьера Мелони к событиям в Украине

https://www.ilfattoquotidiano.it/in-edicola/artico...

 

Upiter

Ответ на сообщение пользователя СКАЗОЧНИК показать

Руанда убрала свой голос, 77 подписантов+Вселенский патриарх...

А що там з Ботсваною? За кого вона?

 

Upiter

Мапа сайту Повна версія Оновити