Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Гноми. Та каструлі
Ответ на сообщение пользователя pipicula показать

Я боялся вслух произнести такие же слова...сериал, явно сдал.

Серіал став чомусь занадто сором'язливим та скромним, от простий такий приклад, що навіть цицьки тартської діви посоромилися показати)), або тепер щоб вмертвити підлітка, треба розміняти його на велитня, бо дітей оййоййой, пройшли ті часи коли ціла гола Серсея розгулювала по гавані чи підліток Бран вилітав у вікно "заради кохання".

Сценарист явно не знає, що йому писати, як знайти вихід для персонажів і куди направити їхні сюжети. Колишній продуманий світ канув у лето, натомість прийшов нашвидкоруч зколочений, погано адаптований патч, місія якого просто закінчити вже серіал. При чому така тенденція спостерігалася вже і в минулому сезоні, але там було дуже багато моментів які зробили її непомітною. Гадаю, що дві серії які залишилися не зможуть врятувати сезон, зловив себе на думці, що під час перегляду деякі речі в серіалі починають дратувати((

 

torezzz

Как вам Брон перезаряжающий арбалет за секунду сидя за одним столом со своими жертвами и попивая вино))

Кстати, после выстрела он дальше держит их на мушке арбалетом с ненатянутой тетивой а когда выходит из комнаты тетива натянута)

 

stream

Ответ на сообщение пользователя stream показать

Как вам Брон перезаряжающий арбалет за секунду сидя за одним столом со своими жертвами и попивая вино))

Кстати, после выстрела он дальше держит их на мушке арбалетом с ненатянутой тетивой а когда выходит из комнаты тетива натянута)

А як тобі стакан зі старбаксу у Дейнеріс на столі?))

Сцук кофейні Вестероса)

 

torezzz

Ответ на сообщение пользователя torezzz показать

А як тобі стакан зі старбаксу у Дейнеріс на столі?))

Сцук кофейні Вестероса)

Ви такі задроти ... от чесно, я на таке й увагу не звернув. Так скільки логічних косяків що стаканчик то дрібниці )

 

Axelk

Все трохи простіше... бюджет серіалу почав перевищувати прибутки, от і закривають нахєр, але ж треба якось зліпити незліпляєме, от і маємо, що маємо...

А Мартин - сучара остання, вже 10 років книжку пише? Щось мені здається він і сам не знає як закінчити те, що нахуєвєртіл...

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя Axelk показать

Ви такі задроти ... от чесно, я на таке й увагу не звернув. Так скільки логічних косяків що стаканчик то дрібниці )

Та до чого тут задроти? Ми говоримо про атмосферу чи про куй псячий? Якщо тобі подобається куй псячий, то всіх же не міряй під свою планку з низьким порогом вимог ;))

 

torezzz

Джессіка Честейн розкритикувала "Гру престолів"

42-річна голлівудська акторка висловила своє незадоволення сюжетом одного з найпопулярніших серіалів сучасності – "Гри престолів". На думку Джессіки Честейн автори проекту не ставляться серйозно до проблеми зґвалтувань.

Фінальний сезон серіалу "Гра престолів" стартував близько місяця тому і шанувальники вже побачили більшу половину запланованих епізодів. Чимало схвальних відгуків від фанатів отримали творці серіалу, однак голлівудська акторка Джессіка Честейн стверджує протилежне. Про це повідомляє видання Variety.

Як зазначається в джерелі, знаменитість розкритикувала ідею серіалу, назвавши його "несерйозним". У її критиці головним посилом було те, що жінці не обов’язково ставати жертвою, аби бути сильним персонажем, як показують у епізодах стрічки.

Зґвалтування – це не засіб для того, щоб зробити персонажа сильніше. Жінка не повинна ставати жертвою, щоб перетворитися на метелика. Маленька пташка завжди була Феніксом. Її сила виходила від неї самої,

– сказала Джессіка Честейн.

До критики приєдналася 46-річна кінорежисерка Ава Дюверней. Жінка запідозрила мотиви расизму, оскільки у серіалі знімається лише одна актриса з не цілком білою шкірою і це Наталі Еммануель, яка грає Міссандею.

https://variety.com/2019/tv/news/jessica-chastain-...

 

аммиак

Зараз буду дивитись "Чорнобиль" від HBO. Судячи з відгуків - перша серія дуже пристойна.

 

Striker

Ответ на сообщение пользователя Striker показать

Зараз буду дивитись "Чорнобиль" від HBO. Судячи з відгуків - перша серія дуже пристойна.

поділишся враженнями якщо не важко

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

поділишся враженнями якщо не важко

Тільки що подивився. Дуже важкі емоції, фільм передає справжні емоції, які, напевне, були у людей під час аварії. А також дебілізм тодішньої влади. Важко словами описати, треба самому дивитися.

 

Striker

Як на мене, то дуже хороший фільм, який передає реальну історію. Але дуже важкий психологічно.

 

Striker

Ответ на сообщение пользователя Striker показать

Як на мене, то дуже хороший фільм, який передає реальну історію. Але дуже важкий психологічно.

значить треба дивитися

 

аммиак

мабуть і сюди закину

---

В мене є глибоке переконання, що цей розіграш Ліги Чемпіонів написано сценаристом. Дуже хорошим сценаристом.

В просторій кімнаті в швейцарському Ньоні сиділи двоє: президент УЄФА Олександр Чеферін та директор організації змагань УЄФА – більшість знає його, як мужичка, що дуже схожий на Клаудіо Ранієрі та проводить жеребкування ЛЧ – Джорджио Маркетті. Щойно відбулося жеребкування 1/8. Двері відчинились, в кімнату зайшов пристаркуватий бородань з окулярами та легким перегаром від дорогого віскі.

– Пане Мартін, дякуємо, що погодилися на нашу пропозицію. Ми маємо сподівання, що вам буде цікаво співпрацювати з нами! – одразу почав Маркетті.

– "Реал" к єб**ям вилітає від "Аяксу" одразу в 1/8, – відрізав товстун.

– Що? – окуляри Маркетті сповзли на краєчок носу.

– Пане Мартін, ви, мабуть, не до кінця розумієте. "Реал" виграв три останні титули. Дохід від матчів Мадрида напрочуд важливий для УЄФА, – як маленькій дитині пояснив Чеферін.

– Я все прекрасно розумію. Але так буде краще. Повірте, позбутися одного з ключових персонажів на самому початку – це моя фішка. І вона лише підніме рейтинги.

Маркетті та Чеферін знову переглянулись. А Джордж Мартін вже біг далі.

– Значить, "Аякс" програє вдома, але потім на "Бернабеу" розгромить Реал 1:4. Інша команда з Мадрида, "Атлетіко", виграє перший матч вдома у "Юве" 2:0, а пот...

– Чекайте! Але ми не можемо втратити і "Юве" на стадії 1/8! Дохід від матчів з участю Роналду не менший, аніж від матчів "Реалу".

– "Ювентус" не вилетить в 1/8.

– Але ж ви самі сказали, що в першому матчі вдома "Атлетіко" виграє 2:0. Вони ніколи не впустять таку перевагу. Як це пояснити взагалі?

– Яйцями!

– Тобто?

– Ну, після перемоги вдома Сімеоне покаже трибунам характерний жест, типу: "От у нас які яйця!", це розізлить Роналду і в Турині він зробить хет-трик та виведе "Юве" в 1/4.

– І все?

– Не все! Теж покаже трибунам яйця, типу: "Ось у кого вони насправді великі!"

– Думаєте, людям цікаво дивитись за тим, у кого найбільші яйця?

– Звичайно! Тому ПСЖ вилетить від МЮ.

– Тому що у МЮ вони більші?

– Ні, тому що у ПСЖ їх нема. Та щоб це зрозуміли всі, "Манчестер" програє вдома, на виїзді гратиме майже другим складом, а на заміну виходитимуть Чонг і Грінвуд.

– Це хто?

– Не знаю. Я придумав прізвища на ходу. Знайдіть якихось тінейджерів на вулиці і скажіть, що вони з академії МЮ. Далі. "Ліверпуль" перемагає "Баварію".

– Гаразд. Що цікавого буде тут?

– Нічого.

– Як? Це ж наша головна вивіска 1/8!

– Ну, в цьому й фішка. Тим паче, весь креатив на "Ліверпуль" я використаю в півфіналі.

Маркетті тільки й встигав записувати. Чеферін розумів, що зупиняти старого нема сенсу.

– Значить, чвертьфінали. "Барселона" – МЮ. Далі проходять каталонці. Ніяких скандалів. Просто Мессі робить різницю. Всі повинні почати думати, що він виграє золотий м‘яч.

– Але ж є Роналду! – підсвідомо вирвалося у Маркетті.

– Ні. Роналду програє "Аяксу".

– "Аяксу"? Яким чином команда може вибити спочатку "Реал", а потім "Ювентус"? Звідки у молодої команди, як ви кажете, такі великі яйця?!?

– Тут справа не в них. "Аякс" грає душею, а ще у них очі горять.

– Якась пафосна туфта.

– Згоден, але народу подобатиметься. Ну, і в моїх сценаріях завжди має бути вогонь. Значить, далі. "Манчестер Сіті" вилітає від "Тоттенгему".

– А чому?

– В першому матчі Гвардіола забуде, що у його команди найбільші яйця в цій ЛЧ і зіграє від оборони. За це ми його й накажемо. А щоб виглядало ще принизливіше, вирішальний гол заб‘є Льоренте.

– Льоренте? Він же глухий запасний, що має статися, аби він вийшов?

– Кейн отримає травму і "Тоттенхем" пройде "МанСіті" без свого головного бомбардира.

– Боже, як принизливо.

– Ну, тоді про відмінений гол на останній хвилині я вам розповідати не буду. Побачите вживу.

– Якщо чесно, після всього, що ви нам розповіли, я вже починаю підсвідомо вболівати за "Аякс".

– От і прекрасно! Адже в півфіналі вони програють "Тоттенхему".

– Б*я...

– Перший матч у Лондоні.

– Повертається грізний Кейн і виносить молодняк?

– Ні. "Аякс" виграє на виїзді 0:1. Кейн травмований.

– Ага, тоді Кейн зіграє у матчі-відповіді?

– Ні. В Амстердамі господарі виграють перший тайм 2:0.

– "Тоттенхем" заб‘є три за тайм?

– Так. При чому одна людина.

– Ага, я зрозумів. Знову Льоренте?

– Ні.

– А хто?

– Лукас Моура.

– Той самий, що колись грав у ПСЖ?

– Ага. Можливо, в цей момент десь в Азії застрелиться один шейх. Я ще не вирішив.

– Жесть.

– Ну, і на десерт. "Барса" – "Ліверпуль". Перший матч – 3:0. На користь "Барселони".

– Чекайте. Після такого неможливо відігратися. Навіть якщо в тебе в нападі Мане, Салах і Фірміно.

– Мане, Шакірі і Орігі.

– І як це можливо?

– Ну, тотальний пресинг, високі позиції крайніх захисників, гра Хендерсона між лініями, часті зміни позицій трьома нападаючими, блискуча гра Алісона і футболка Салаха.

– Яка ще футболка?

– Never give up!

– А яке вона буде мати відношення до перемоги?

– Ніякого. Але, повірте, про неї напишуть не менше, ніж про тактичні настанови Клоппа.

– Послухайте, пане Мартін, все, що ви розповіли, звучить занадто фантастично. Ви впевнені, що людям сподобається?

– Хлопці, звичайно сподобається. Знаєте скільки це придумувалось? Я ж заради сценарію для вашої Ліги Чемпіонів 8-й сезон "Гри Престолів" по пи**і пустив.

 

аммиак

Серіал Чорнобиль від HBO вийшов 6 травня. Все, що необхідно знати про прем’єру, – читайте в матеріалі.

Серіал Чорнобиль

Чорнобиль – це міні-серіал про аварію на Чорнобильській АЕС, який знімали в Україні та Литві. Його творцем є Крейг Мазін.

Режисером проекту виступив швед Юхан Ренк відомий такими роботами, як Вікінги, Ходячі мерці і У всі тяжкі, а також кліпами для Мадонни і Ріанни.

Виконавчим продюсером виступила Керолін Штраусс, яка працювала над Грою престолів.

В головних ролях – Емілі Вотсон, Джаред Гарріс та Стеллан Скашгорд, який грає заступника голови Ради міністрів СРСР Бориса Щербину.

Серіал складається з п’яти епізодів.

Сюжет серіалу

Для знімальної групи було важливо показати, що Чорнобиль був глобальною проблемою. Тисячі людей, які працювали над ліквідацією катастрофи, насправді врятували Європу від радіоактивного забруднення.

Його головна особливість в тому, що творці не хотіли робити традиційне телевізійне шоу-катастрофу. Саме тому аварія на ЧАЕС відбувається в перші хвилини серіалу. Це зроблене для того, щоб зрозуміти людську сторону трагедії, а не зациклюватися на самому вибуху.

Серіал Чорнобиль показує велику мережу брехні, яка пронизувала всі рівні Радянського Союзу, яка призвела до аварії і початкової спроби її приховати.

Ключовим моментом під час написання сценарію і розробки характерів була правдоподібність. Саме тому більшість героїв виглядають не дуже приємними людьми.

Відгуки кінокритиків і глядачів

Кінокритики і глядачі вже почали висловлювати свій захват роботою.

Світова преса публікує позитивні рецензії на серіал. Редактор розділу Культура BBC Вілл Гомпец назвав серіал таким, який не просто змушує задуматися, але й тим, який позбавляє сну і поставив йому п’ять зірок.

Також п’ять зірок серіалу поставив Бенджі Вілсон з Telegraph. Джуді Берман з Time вважає, що серіал має сильний політичний підтекст і попереджувальний сигнал всьому людству.

Меттью Гілберт з Boston Globe зазначив, що Чорнобиль – це добре розказаний кошмар, який важко дивитися, періодично не закриваючи очі руками. Він похвалив драматургію, акторську гру і операторську роботу.

https://fakty.com.ua/ua/showbiz/20190508-serial-ch...

 

Striker

Пятая серия завершилась, все эти надцать лет хождения по пустыне заканчиваются тем что Рыло-1 меняют на Рыло-2. За что погибло куча народу, напрашивается вопрос. Но еще есть последняя серия и хотя убивать уже почти некого, перед последним туром нам дают понять что окончательно судьба кубка железного трона решится именно в нем.

 

stream

Ответ на сообщение пользователя stream показать

Пятая серия завершилась, все эти надцать лет хождения по пустыне заканчиваются тем что Рыло-1 меняют на Рыло-2. За что погибло куча народу, напрашивается вопрос. Но еще есть последняя серия и хотя убивать уже почти некого, перед последним туром нам дают понять что окончательно судьба кубка железного трона решится именно в нем.

Только что посмотрел 5-ю серию... Спойлерить не буду, но общее впечатление опишу. В общем то было все достаточно предсказуемо. Но вот в плане того, что общий напряг серии зацепил... это было... сопереживал, волновался ))) в отличии от первых четырех серий наконец-то сериал пробудил хоть какие-то эмоции...и на том спасибо. Жду завершения, но мне кажется, я уже знаю, чей будет Кубок )))

 

pipicula

Ответ на сообщение пользователя pipicula показать

Только что посмотрел 5-ю серию... Спойлерить не буду, но общее впечатление опишу. В общем то было все достаточно предсказуемо. Но вот в плане того, что общий напряг серии зацепил... это было... сопереживал, волновался ))) в отличии от первых четырех серий наконец-то сериал пробудил хоть какие-то эмоции...и на том спасибо. Жду завершения, но мне кажется, я уже знаю, чей будет Кубок )))

Ну по хорошему, нечего заходить на ветку не посмотрев серию, этож очевидно. Ну насчет того чей будет трон я бы прогнозов не давал, эти сценаристы ребята резкие и непредсказуемые, логику там искать не надо.

 

stream

Что-то какая-то хрень совсем...

 

Striker

Після 5 серії відчуття ніби нагодували тебе отруйними грибами. Солодко-гіркий фінал? Як на мене, то він буде гіркий на всі 100%.

Емоції були, але по суті, лише негативні.

 

Antropofag

Від творців вибухових возів з соломою з 7 сезону))

Таке відчуття, що у монстра заряди з "бімбами у вагіні" (с)

 

torezzz

Думаю, що список Арії поповнився.

 

prepod

прав был лисий Варис,мочить надо было чокнуту шльондру,а теперь она всех замочила....

 

S.P.Q.R.

Весь світ затамував подих в очікуванні останнього 6 епізоду "Гри престолів-8". Та поки творці саги готують до прем'єри фінальну серію, уважні прихильники помітили кіноляп у промокадрах.

Як повідомляє таблоїд TMZ, в анонсі "Гри престолів" образ персонажа Джеймі Ланністера має помітний недолік. На опублікованому промокадрі видно, як він обіймає Серсею. При цьому на талії героїні саги видніється права рука Джеймі Ланністера.

Користувачі мережі пригадали творцям "Гри престолів", що саме цю кінцівку, за сюжетом, відрубали ще у 3 сезоні. Відтак упродовж всієї історії Джеймі Ланністер поставав перед глядачами із золотим протезом.

Прихильники саги одразу ж відреагували на кіноляп критикою. Любителі "Гри престолів" заявили, що представники компанії HBO, які привернули чималу увагу до сюжету серіалу, мали б більш ретельно переглядати кожен із кадрів, адже за всіма епізодами уважно стежать мільйони людей у всьому світі. А от інші користувачі мережі стали на захист творців саги, зазначивши, що права рука в кадрі може бути просто віддзеркаленням лівої.

https://www.tmz.com/2019/05/13/game-of-thrones-jai...

 

аммиак

Як відомо, це не вперше у "Грі престолів" помічають кіноляпи. У 4 серії 8 сезону в одній зі сцен фанати помітили поряд з Емілією Кларк (Дейнеріс Таргарієн) стакан із кавою Starbucks. Помилка дещо обурила прихильників саги, адже фінальний 8 сезон готували до прем'єри довгих 2 роки, а його зйомки стали одними з найдорожчих у Голлівуді. Водночас така реклама принесла компанії Starbucks мільярди доларів доходу(с)

https://twitter.com/ira/status/1125302824634445824

 

аммиак

Втім, що сталось, то сталось. Новий кіноляп спричинив чимало "мемів" в мережі, а незапланована реклама Starbucks, ймовірно, зіграла кавовій компанії лише на руку. Однак, один з представників команди зазначив, що насправді, це була не кава, а трав'яний чай, передає Buzzfeed.

https://www.buzzfeednews.com/article/krystieyandol...

 

аммиак

зазырил 2 серию Чернобыля....весчь!

 

S.P.Q.R.

куда там той шльондре на пернатом...от как совок людей мочил,миллионами тихо и наверняка,а не сцяный городишко на лимон жителей

 

S.P.Q.R.

Ответ на сообщение пользователя S.P.Q.R. показать

куда там той шльондре на пернатом...от как совок людей мочил,миллионами тихо и наверняка,а не сцяный городишко на лимон жителей

ну с городишком на миллион они загнали, в средние века таких цифр не могло быть, лондоны с миланами по 50 тыщ были, а тут лям, и это после нескольких лет войны..

 

stream

Ответ на сообщение пользователя stream показать

ну с городишком на миллион они загнали, в средние века таких цифр не могло быть, лондоны с миланами по 50 тыщ были, а тут лям, и это после нескольких лет войны..

ну Миллиметр Ланнистер всегда глаголил,что там лимон)))

 

S.P.Q.R.

Мапа сайту Повна версія Оновити