Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Гноми. Та каструлі

Мда ... хуже недойопаної баби може бути тільки недойопана баба на драконі ...

 

Axelk

Цук... так все спохабили... таку хєрню накрутили... розчарований абсолютно і повністю...

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя Axelk показать

Мда ... хуже недойопаної баби може бути тільки недойопана баба на драконі ...

Примітивно мислиш.

Так, тепер Дені по суті антагоніст. Але її зрадили всі. Буквально всі, крім Сірого Червяка, але він ніколи не сприймався, як друг. Джон через свою тупість, Тіріон через любов до своєї сімї, Варіс. Джорах і Місандея мертві. Не залишилось нікого буквально. От і злетіла фаза в Дейнеріс.

При чому тут недойоп?

 

Antropofag

Ее изобразили как дочь своего отца, Эриса Безумного, который не всегда был безумен, непокорность вассалов из Даскендейла, которые его захватили и держали в заложниках, стала той точкой после которой у него поехала крыша.

Здесь тоже обыграли некое событие после которого она глобально меняется как персонаж.

 

stream

Ответ на сообщение пользователя Antropofag показать

Примітивно мислиш.

Так, тепер Дені по суті антагоніст. Але її зрадили всі. Буквально всі, крім Сірого Червяка, але він ніколи не сприймався, як друг. Джон через свою тупість, Тіріон через любов до своєї сімї, Варіс. Джорах і Місандея мертві. Не залишилось нікого буквально. От і злетіла фаза в Дейнеріс.

При чому тут недойоп?

Я так розк6мію, жарт не сприймається якщо в кінці не поставити смайлики? )

 

Axelk

Хоча ... як на мене, останньою краплею була саме сцена де вона лізла на Сноу, а той її проігнорив. Після чого й була фраза "страх то страх".

 

Axelk

Ответ на сообщение пользователя Axelk показать

Я так розк6мію, жарт не сприймається якщо в кінці не поставити смайлики? )

Просто вже прочитав цей жарт до цього раз 50 під всякими відео і багато-хто не жартує.

Зрада близьких людей може зламати кожного, особливо якщо більше нікого не залишилось.

 

Antropofag

Неифликс. Ведьмак.

https://youtu.be/AhrPgt9ARZQ

 

pipicula

Чернобыль - лучшее, что сняли в HBO... Фильм каждую секунду держит в напряжении. И когда понимаешь, что это всё было в реальности... страшно((

 

Striker

И только сейчас начинаю понимать... как жаль сейчас этих погибших пожарников, их семьи... Сколько людей погубил этот конченный совок... А вы тут Дейнерис какую-то обсуждаете...

 

Striker

Рейтинг на imdb говорит сам за себя - 9.4 и 9.7 первая и вторая серия. Это просто нельзя не посмотреть.

 

Striker

Когда я в 2016 году, 25 апреля, был в Припяти, Чернобыле, возле АЭС, то было какое-то странное притяжение, как будто здесь спрятано что-то очень дорогое и ценное. Наверно, до сих пор там осталось в воздухе непонимание, страх, весь тот ужас, что был в те дни. Когда стоял возле памятника погибшим пожарникам - не было никаких особых чувств. Сейчас же, если бы поехал, с пониманием всего этого... то, наверное, были бы совсем другие чувства...

 

Striker

Ответ на сообщение пользователя Striker показать

Чернобыль - лучшее, что сняли в HBO... Фильм каждую секунду держит в напряжении. И когда понимаешь, что это всё было в реальности... страшно((

+

 

Dimonych

Все, закончился ИП, все что можно оказалось под Старками. Джон Сноу будущий КН, но это неточно.. Возможно у Мартина будет другой финал, даже скорее всего, но этот старый пердун никак не допишет "Ветра зимы" а это даже не последняя книга, "Мечту о весне" он даже не начинал, учитывая скорость с которой он пишет будет это лет через 10-15, кто кроме него будет читать те тысячи страниц...

 

stream

Як на мене, одна з найгірших серій ГП, які я бачив. Жодної інтриги, багато води, Беньов і Вайс поганенькі режисери.

На жаль, фінал злили повністю. Як на мене, краще б закінчили серіал третьою серією.

 

Antropofag

Чекав гіршого фіналу. Як казали в мультфільмі: "Ладно, и так сойдёт". Закінчили і добре.

 

Striker

Кінцівка-суцільне гівно,була підозра,що Бран-барабан такі станєт тіпа блатним,не зрозуміло,якого той хє.р снєжок попхався знову за стіну,там окромя корєшей нікого нема.Єдине,що доставило-це то,що шльондру кончілі,ібо бєсіла вже не на жарт,с.ука драна.

П.С.Тільки Чорнобиль,тільки форева!

 

S.P.Q.R.

Чорнобиль, 3-я серія - жах продовжується...

 

Striker

Після того як трохи зтухли палаючі пукани, пропоную огляд від Ель Гато:

https://youtu.be/1IKPxbbSZDM

 

torezzz

Ответ на сообщение пользователя torezzz показать

Після того як трохи зтухли палаючі пукани, пропоную огляд від Ель Гато:

https://youtu.be/1IKPxbbSZDM

Він взагалі-то завжди критикує занадто. Але в цьому випадку я з ним згідний на всі 100%.

 

Antropofag

Ответ на сообщение пользователя Antropofag показать

Він взагалі-то завжди критикує занадто. Але в цьому випадку я з ним згідний на всі 100%.

+1

 

Axelk

Ответ на сообщение пользователя torezzz показать

Після того як трохи зтухли палаючі пукани, пропоную огляд від Ель Гато:

https://youtu.be/1IKPxbbSZDM

+1000. Єдине питання - що це було???

 

rvv1

Серіал "Чорнобиль" став найрейтинговішим серіалом всіх часів, значно обігнавши "Гру престолів"

Історичний міні-серіал серіал "Чорнобиль" від телеканалу HBO, який описує Чорнобильську катастрофу в Україні, став найрейтинговішим телевізійним серіалом найбільшої у світі бази даних про кінематограф IMDb в історії, повідомляє Forbes.

"Чорнобиль" екранізує "справжню історію однієї з найгірших техногенних катастроф в історії і розповідає про хоробрих чоловіків і жінок, які пожертвували собою, щоб врятувати Європу від неймовірної катастрофи". Міні-серіал зосереджений на масштабі катастрофи на атомній станції, яка відбулася в Україні у квітні 1986 року, розкриваючи, як і чому це сталося, і розповідаючи історії героїв, які боролися і загинули.

Десять найкращих серіалів всіх часів за даними сайту на даний момент виглядають наступним чином:

"Чорнобиль" (9,7 - 52 000 голосів)

"Планета Земля II" (9,5 - 71 000 голосів)

"Брати зі зброї" (9,5 - 317 000 голосів)

"Планета Земля" (9.4 - 147.000 голосів)

"Мені погано" (9.4 - 1 200 000 голосів)

"Гра престолів" (9,4 - 1 500 000 голосів)

"Наша Планета" (9.4 - 10 000 голосів)

"Прослушка" (9.3 - 244 000 голосів)

"Космос" (9,3 - 95 000 голосів)

"Блакитна планета" (9,3 - 19 000 голосів)

У двадцятку найкращих також увійшли "Рик і Морті", "Сопрано", "Аватар", "Останній маг" і "Шерлок". У топ-50 можна зустріти "Світлячок", "Чорне дзеркало", "Сайнфелд", "Друзі" тощо.

Всього в списку найкращих серіалів всіх часів - 250 картин.

https://ukranews.com/ua/news/634156-serial-chornob...

 

Striker

Подивився 4 серію Че,всі 4 на рівні,та й мабуть 5 буде також

 

S.P.Q.R.

Ответ на сообщение пользователя Striker показать

Серіал "Чорнобиль" став найрейтинговішим серіалом всіх часів, значно обігнавши "Гру престолів"

Історичний міні-серіал серіал "Чорнобиль" від телеканалу HBO, який описує Чорнобильську катастрофу в Україні, став найрейтинговішим телевізійним серіалом найбільшої у світі бази даних про кінематограф IMDb в історії, повідомляє Forbes.

"Чорнобиль" екранізує "справжню історію однієї з найгірших техногенних катастроф в історії і розповідає про хоробрих чоловіків і жінок, які пожертвували собою, щоб врятувати Європу від неймовірної катастрофи". Міні-серіал зосереджений на масштабі катастрофи на атомній станції, яка відбулася в Україні у квітні 1986 року, розкриваючи, як і чому це сталося, і розповідаючи історії героїв, які боролися і загинули.

Десять найкращих серіалів всіх часів за даними сайту на даний момент виглядають наступним чином:

"Чорнобиль" (9,7 - 52 000 голосів)

"Планета Земля II" (9,5 - 71 000 голосів)

"Брати зі зброї" (9,5 - 317 000 голосів)

"Планета Земля" (9.4 - 147.000 голосів)

"Мені погано" (9.4 - 1 200 000 голосів)

"Гра престолів" (9,4 - 1 500 000 голосів)

"Наша Планета" (9.4 - 10 000 голосів)

"Прослушка" (9.3 - 244 000 голосів)

"Космос" (9,3 - 95 000 голосів)

"Блакитна планета" (9,3 - 19 000 голосів)

У двадцятку найкращих також увійшли "Рик і Морті", "Сопрано", "Аватар", "Останній маг" і "Шерлок". У топ-50 можна зустріти "Світлячок", "Чорне дзеркало", "Сайнфелд", "Друзі" тощо.

Всього в списку найкращих серіалів всіх часів - 250 картин.

https://ukranews.com/ua/news/634156-serial-chornob...

Профессор Легасов объясняет ликвидаторам, что радиация это даже полезно.(c)

https://twitter.com/sovietvisuals/status/113371407...

 

аммиак

У серіалі «Чорнобиль» від американського телеканалу HBO помітили схожість з монологом із п'єси українського драматурга Павла Ар'є «На початку та наприкінці часів».

Сам Ар'є у коментарях зазначив, що впізнав на початку 4-ї серії серіалу монолог баби Прісі зі своєї п'єси.

Згодом додав, що не знає, як пояснити свій стан.(c)

https://hromadske.ua/posts/u-chornobili-vid-hbo-po...

 

аммиак

Гідне завершення серіалу Чорнобиль.

 

Striker

посмотрел "Чернобыль", сериал супер. По какой-то причине сдетонировало и полыхает у кацапской ботофермы, в комментах к сериалу "вывсеврети" и т.д.

Актеры сыгравшие Легасова и пожарника Игнатенко были в главных ролях в коротком, тоже новом, сериале "Террор", в котором тоже есть элемент реальной истории.

 

stream

Мапа сайту Повна версія Оновити