Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Садово-огородная
Ответ на сообщение пользователя chila показать

По моим наблюдениям эти твари на мелочь не распыляются, пока дерево молодое и не большое оно их особо не интересует, а вот стоит дереву подрасти и заиметь приличную крону, как от этих выродков отбиться просто невозможно. Только сетка.

Так ці падли жовтою гидують в принципі))) дерево напевно мій ровесник, вже росло на участку коли купував.

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя Кузькин отец показать

А мої кицьки шпаків геть перестали ловити! Кажуть, що до шпаків треба відноситись так, як хочеш, щоб шпаки відносились до тебе...

"...до шпаків треба відноситись так, як хочеш, щоб шпаки відносились до тебе..."(с)

А это как? Т.е., что ж такого надо делать, чтоб они кодлом ягоду не обносили?)

 

KonsL

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

Так ці падли жовтою гидують в принципі))) дерево напевно мій ровесник, вже росло на участку коли купував.

У меня и желтую обносят. Красной насадил только осенью. Весной даже не цвела. в следующем году будем сравнивать их предпочтения:)

 

chila

Ответ на сообщение пользователя chila показать

У меня и желтую обносят. Красной насадил только осенью. Весной даже не цвела. в следующем году будем сравнивать их предпочтения:)

Може трохи неправильно написав назву, вона повністю жовта, навіть не розовіє, в сусідів червону і червоножовту зносять через раз, рятують трохи вентилятори і пугала.

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя chila показать

У меня и желтую обносят. Красной насадил только осенью. Весной даже не цвела. в следующем году будем сравнивать их предпочтения:)

Трохи дивно, за 7 років жодного разу не обібрали... В мене біч - черва... Нічого не допомагає... Тому хомячу поки вони ще маленькі, а потім у компот, через соляний розчин...

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

Трохи дивно, за 7 років жодного разу не обібрали... В мене біч - черва... Нічого не допомагає... Тому хомячу поки вони ще маленькі, а потім у компот, через соляний розчин...

От червей брызгать надо. Погугли, не помню как называется средство. У меня всех червей на себя вишни берут.

 

chila

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

Трохи дивно, за 7 років жодного разу не обібрали... В мене біч - черва... Нічого не допомагає... Тому хомячу поки вони ще маленькі, а потім у компот, через соляний розчин...

А чисто желтая мне на вкус не очень. Я такую не завожу.

 

chila

Ответ на сообщение пользователя chila показать

От червей брызгать надо. Погугли, не помню как называется средство. У меня всех червей на себя вишни берут.

Так пробував, і кропив, і побілка жорстка... Пофіг...

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

Так пробував, і кропив, і побілка жорстка... Пофіг...

Побелка точно пофиг. Черви-это личинки вишневой мухи https://www.google.com/search?q=%D0%B2%D0%B8%D1%88...

 

chila

пошел только что черешню посмотреть.Она не до зревшая и почти вся потрескалась.

 

Буллит

Тепер точно можна казати, що в нас південь Європи))) сьогодні попас те, що водиться тільки в Криму й Херсонщині... Фіолетова бджола плотнік... Або чорний джміль... Спочатку подумав, що жук якийсь... І це на Київщині, їх тут зроду не було...

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

Тепер точно можна казати, що в нас південь Європи))) сьогодні попас те, що водиться тільки в Криму й Херсонщині... Фіолетова бджола плотнік... Або чорний джміль... Спочатку подумав, що жук якийсь... І це на Київщині, їх тут зроду не було...

А ты точно нигде не заблудился?) Помнишь, как было у Жюль Верна в "15-летнем капитане"?)

"...Кузен Бенедикт показал всем бурую муху, размером меньше пчелы, с

длинным хоботком и желтыми полосками на брюшке.

...

-- Эта муха, -- ответил энтомолог, -- эта милая мушка, которую я держу

в руке, называется цеце. Этой мухой до сих пор по праву гордился только

один континент! Ни один ученый не находил еще цеце в Америке..."(с)

 

KonsL

Ответ на сообщение пользователя KonsL показать

А ты точно нигде не заблудился?) Помнишь, как было у Жюль Верна в "15-летнем капитане"?)

"...Кузен Бенедикт показал всем бурую муху, размером меньше пчелы, с

длинным хоботком и желтыми полосками на брюшке.

...

-- Эта муха, -- ответил энтомолог, -- эта милая мушка, которую я держу

в руке, называется цеце. Этой мухой до сих пор по праву гордился только

один континент! Ни один ученый не находил еще цеце в Америке..."(с)

Є фото доказ))) сам в шоці. Хоч хватило ума не ловити))) бо жалить як шершень, щось мені відразу не сподобався цей жучок)))

 

rvv1

Шо за тиша? Новин нема?))) а в мене є, відводок оформив, пару кіл меду в кожній сім'ї за ОДИН день, якраз на акцію тепло, так шо витрати сподіваюсь відбити, навіть якщо мухи зиму не переживуть...

Усе пішло в рост за один день, ніколи такого не бачив...

Таки дійсно субтропики до нас прийшли...

А, ну й люцерку для корів встигли скосити, ще да три дні дощів - було б херово, лягла б нафіг.

Зять хімію купив - тля просипалась за 4 години... Назву забув.

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

Шо за тиша? Новин нема?))) а в мене є, відводок оформив, пару кіл меду в кожній сім'ї за ОДИН день, якраз на акцію тепло, так шо витрати сподіваюсь відбити, навіть якщо мухи зиму не переживуть...

Усе пішло в рост за один день, ніколи такого не бачив...

Таки дійсно субтропики до нас прийшли...

А, ну й люцерку для корів встигли скосити, ще да три дні дощів - було б херово, лягла б нафіг.

Зять хімію купив - тля просипалась за 4 години... Назву забув.

"...Зять хімію купив - тля просипалась за 4 години... Назву забув"(с)

Ну й краще не писав би - тіки роздражнив))

Да, літо почалося відразу різко) - через тиждень подивимось, як воно піде з врожаями)

 

KonsL

сегодня ездили на Донец отдыхать.Проезжал мимо озимой ,она выше чем по пояс

 

Буллит

Ответ на сообщение пользователя KonsL показать

"...Зять хімію купив - тля просипалась за 4 години... Назву забув"(с)

Ну й краще не писав би - тіки роздражнив))

Да, літо почалося відразу різко) - через тиждень подивимось, як воно піде з врожаями)

Престо. Тільки но запитав.

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

Престо. Тільки но запитав.

Гии, довго назву не вигадували)... presto (італ.) — швидко))

 

KonsL

Ответ на сообщение пользователя KonsL показать

Гии, довго назву не вигадували)... presto (італ.) — швидко))

Ну, результат відповідає назві)))

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

Тепер точно можна казати, що в нас південь Європи))) сьогодні попас те, що водиться тільки в Криму й Херсонщині... Фіолетова бджола плотнік... Або чорний джміль... Спочатку подумав, що жук якийсь... І це на Київщині, їх тут зроду не було...

Видел еще или в прошлом или позапрошлом году. Как увидел-охренел... здоровенный шершень только черный. И вообще, похоже она перестает быть диковинкой, видел даже сегодня у себя на жасмине.

 

chila

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

Престо. Тільки но запитав.

Подтверждаю. хорошее средство. Пользовался против колорадской гадости как только оно вышло пару лет назад. Хватило одной обработки на сезон. Но больше не пользуюсь. Я стараюсь каждый год использовать новое средство. Эти колорадские выродки очень быстро приобретают имунитет. В этом году своих жуков уже сегодня покормил Амплиго. Посмотрим. Я его раньше не использовал. Правда сразу пишут, что через 3 недели нужна повторная обработка.

 

chila

Кстати, им же обработал и тлю на яблонях, сливах и черешне. Надо матери вечером позвонить, узнать результат.

 

chila

Кстати, слыхали вот такую новость?

"В Киевской области ликвидируют большую часть районов"

https://kiev.sq.com.ua/rus/news/novosti/09.06.2020...

 

KonsL

Ответ на сообщение пользователя KonsL показать

Кстати, слыхали вот такую новость?

"В Киевской области ликвидируют большую часть районов"

https://kiev.sq.com.ua/rus/news/novosti/09.06.2020...

О Фастов остается райцентром, а то вроде Боярку хотели. Ну тогда для меня ничего не изменится.

 

chila

Ответ на сообщение пользователя KonsL показать

Кстати, слыхали вот такую новость?

"В Киевской области ликвидируют большую часть районов"

https://kiev.sq.com.ua/rus/news/novosti/09.06.2020...

Тю йоп... А мене в фастівський... Я його геть не знаю... Хоча пох, центр громади, все буде на місці, від паспортного до мєнтовки.

 

rvv1

Щось я, камради, ніяк не відійду від смерті Сані Мічмана...

А між тим, я хотів запросити його на цю гілку. Бо чувак в темі розбирався, ми з ним частенько про це спілкувались у фейсбуці. Був період в житті Сані, коли він повернувся на кілька років з Києва на Одещину, до свого села Гвардєйскоє. Або може Десантне, не пам'ятаю. І там він активно займався вирощуванням їжі. В гості до себе кликав. А я казав, що ще встигнемо... Не встигли :((((

 

Кузькин отец

Та як би там не було, життя продовжується...

В мене нарешті пішла в рост розсада. Але це й не дивно - тепло, плюс крапельний полив роблять справжні дива )))

Хочу на наступний рік зробити собі невеличку тепличку для огірків. В грунті в мене зовсім не виходить їх вирощувати. А колись були часи, коли огірки майже не вважались культурою. Росли вони як трава і було завжди їх дофігіща. Можливо справа в сортах? Що скажете?

 

Кузькин отец

А ще в мене сталось диво - черешня достигає, а шпаки кудись поділись. Може я даремно неконструктивно критикував своїх кицьок? ))))

Вже другий день насолоджуємось смачними свіжими ягодами ))

 

Кузькин отец

Ответ на сообщение пользователя Кузькин отец показать

Та як би там не було, життя продовжується...

В мене нарешті пішла в рост розсада. Але це й не дивно - тепло, плюс крапельний полив роблять справжні дива )))

Хочу на наступний рік зробити собі невеличку тепличку для огірків. В грунті в мене зовсім не виходить їх вирощувати. А колись були часи, коли огірки майже не вважались культурою. Росли вони як трава і було завжди їх дофігіща. Можливо справа в сортах? Що скажете?

Дофигища это ты загнул. Отлично помню как у нас огурцов не было несколько лет вподряд, помню как на колхозное поле ходили их воровать по ночам-своих то не было. Теплица для огурцов-отличная идея, а если еще и сорта правильные посадишь, будешь иметь огурцы с середины мая до конца сентября с одних и тех же кустов. Это я тебе как тепличник-огуречник говорю, который несколько лет (три) их выращивал на продажу в количестве плюс-минус 1500 кустов. Так что если есть вопросы, задавай, Ответов есть у меня:)

 

chila

Ответ на сообщение пользователя chila показать

Дофигища это ты загнул. Отлично помню как у нас огурцов не было несколько лет вподряд, помню как на колхозное поле ходили их воровать по ночам-своих то не было. Теплица для огурцов-отличная идея, а если еще и сорта правильные посадишь, будешь иметь огурцы с середины мая до конца сентября с одних и тех же кустов. Это я тебе как тепличник-огуречник говорю, который несколько лет (три) их выращивал на продажу в количестве плюс-минус 1500 кустов. Так что если есть вопросы, задавай, Ответов есть у меня:)

Поки мої батьки займались городом, я не пригадаю провалу саме з огірками. Їх не сприймали серйозно, сіяли просто і не підв'язували. З часом кущі утворювали суцільний зелений килим, по якому треба було обережно ходити і збирати огірки - достатньо неприємне заняття ))) Але це було років 20 тому.

Я почав "хворіти" городом років 5-6 тому. Огірки вже було складно вирощувати. Зазвичай вони виростали, покривались жовтими плямами, давали 1-2 плода максимум (а іноді і цього не давали) та успішно гинули (((

 

Кузькин отец

Мапа сайту Повна версія Оновити