Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
"Динамо" - "Шахтер" 0:0. Прагматики
Источник: https://m.footboom1.com/ua/ukrainian/high/1508697100--dinamo-shakhter-0-0-pragmatiki.html
  • Страницы
  • Все
  • 1
  • 3

Динамо не опозорилося-це вже плюс для сьогоднішнього Динамо,а те що ми на своєму полі граємо в автобус....до такого вже звикли.Колись було ганебне явище в зараз норма.При генійському управліні сурка ,тренерах фізруках і слабеньких гравцях щось кращого чекати не варто

 

igorok

Ответ на сообщение пользователя porvi показать

тобі до мепи, у його ансамбль баяністів

 

fal30

Sith

muntyan

Тут ведь вот какой момент...

Конечно, у любых команд в любых чемпионатах случаются нудные матчи. Не вопрос.

Но тут это происходит не то что регулярно, а как правило.

В этот вечер пришли 38 тыщ. По абстрактным меркам вообще - мягко говоря, не очень много. Но для нынешних реалий - не так уж и мало. И что они увидели в исполнении лидеров отечественного футбола? Понятно, что увидели.

Можно до бесконечности рвать тельник на груди, рассказывая каким должен быть правильный болельщик. Но есть объективные моменты. Если регулярно исполнять гавновозилово, то такое зрелище будут посещать только фанатские группировки и несколько тыщ стойких оловянных солдатиков.

 

gal

Ответ на сообщение пользователя igorok показать

Динамо не опозорилося-це вже плюс для сьогоднішнього Динамо,а те що ми на своєму полі граємо в автобус....до такого вже звикли.Колись було ганебне явище в зараз норма.При генійському управліні сурка ,тренерах фізруках і слабеньких гравцях щось кращого чекати не варто

взагалі-то, ще у совєцькі часи якраз Динамо (а точніш - Лобановського) тодішні тв-іксперти звинувачували саме у такому "не щирому" футболі, бо ДК грало не рідко саме так - від оборони і на результат.

я погоджусь, що це - трохи тоска. але й цей антифутбол - теж динамівська традиція)

не бачу з чого тут ридати,

якщо у генерала явно слабше військо і він не кидається із шашками на траншеї ворога, а сидить у власних окопах і відстрілюється - хіба це не розумно? як на мене - так.

Хац (а мож і Суркіс) нарешті бачить картину реальну і замість отримати поразку і -10 від кротів у таблиці, відклали питання чемпіонства на майбутнє - ну й правильно.

хто зна що буде зимою із командами і які вони вийдуть весною на поле.

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

взагалі-то, ще у совєцькі часи якраз Динамо (а точніш - Лобановського) тодішні тв-іксперти звинувачували саме у такому "не щирому" футболі, бо ДК грало не рідко саме так - від оборони і на результат.

я погоджусь, що це - трохи тоска. але й цей антифутбол - теж динамівська традиція)

не бачу з чого тут ридати,

якщо у генерала явно слабше військо і він не кидається із шашками на траншеї ворога, а сидить у власних окопах і відстрілюється - хіба це не розумно? як на мене - так.

Хац (а мож і Суркіс) нарешті бачить картину реальну і замість отримати поразку і -10 від кротів у таблиці, відклали питання чемпіонства на майбутнє - ну й правильно.

хто зна що буде зимою із командами і які вони вийдуть весною на поле.

Динамо за совецкі часи грало дещо в інший футбол.Швидкий вихід з захисту в контратаки,а тут взагалі безнадьога......хоча з другої сторони добре що Хацкевичу вистачило розуму грамотно закритися і не получити повну сітку голів

 

igorok

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

взагалі-то, ще у совєцькі часи якраз Динамо (а точніш - Лобановського) тодішні тв-іксперти звинувачували саме у такому "не щирому" футболі, бо ДК грало не рідко саме так - від оборони і на результат.

я погоджусь, що це - трохи тоска. але й цей антифутбол - теж динамівська традиція)

не бачу з чого тут ридати,

якщо у генерала явно слабше військо і він не кидається із шашками на траншеї ворога, а сидить у власних окопах і відстрілюється - хіба це не розумно? як на мене - так.

Хац (а мож і Суркіс) нарешті бачить картину реальну і замість отримати поразку і -10 від кротів у таблиці, відклали питання чемпіонства на майбутнє - ну й правильно.

хто зна що буде зимою із командами і які вони вийдуть весною на поле.

Динамо Лобановского в чемпионате СССР играло от обороны только на выездах. Это называлось "выездная модель". Потому что Лобановский считал, что если всё выиграть дома, а на выездах везде сыграть в ничью, то это гарантия первого места в ЧСССР.

Чтобы бороться с выздными ничьими, да и вообще с ничьими, ввели послематчевое пробитие пенальти. Да и решение ФИФА начислять не 2 а 3 очка за победу тоже тогда принималось, чтобы бороться с серыми ничьими.

Так что дома, в Киеве, Динамо Лобановского на ничью в ЧСССР никогда не играло.

 

Arctic

ДК в чемпі СССР від оборони практично не грало. Те, що називали виїздна модель, це катання мяча на своїй половині. Таким чином суперник, або сидів на своїй половині без мяча, погоджуючись на нічию на своєму полі, або починав пресингувати, розкривався і отримував повну торбу.

 

drrust

они не хотели, вторые не могли.

писать тут особо не о чем.

 

Malder

Ответ на сообщение пользователя Arctic показать

Динамо Лобановского в чемпионате СССР играло от обороны только на выездах. Это называлось "выездная модель". Потому что Лобановский считал, что если всё выиграть дома, а на выездах везде сыграть в ничью, то это гарантия первого места в ЧСССР.

Чтобы бороться с выздными ничьими, да и вообще с ничьими, ввели послематчевое пробитие пенальти. Да и решение ФИФА начислять не 2 а 3 очка за победу тоже тогда принималось, чтобы бороться с серыми ничьими.

Так что дома, в Киеве, Динамо Лобановского на ничью в ЧСССР никогда не играло.

"ніколи" - то мабуть надто сильне слово.

окрім виїздної моделі, у ДК була й тактика гри проти сильнішого суперника, причому не обовьязково на нічию.

були також окремі моменти матчів, коли Динамо спокійно грало собі в захисті, навіть у домашніх матчах.

так що сталінград-на-нічию-проти-рівних - да, такого я у Києві не памьятаю.

але гра від захисту проти сильніших, причому з метою виграти - таке було часто. вірніше, в чемпі - нечасто, в єврокубках бувало..

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя igorok показать

Динамо за совецкі часи грало дещо в інший футбол.Швидкий вихід з захисту в контратаки,а тут взагалі безнадьога......хоча з другої сторони добре що Хацкевичу вистачило розуму грамотно закритися і не получити повну сітку голів

так я саме про це.

які б нині кроти слабкі не були, але кияни зовсім вибиті із гри. я думаю, що поразки від ЯБ і продаж Ярмоленка поломали навіть ті слабкі надії що у команди були.

але якщо не сильно падать духом і зберегти якесь пристойне відставання від кротів, то хто зна.. може після зими все повернеться іншим боком.

 

Mahno

  • Страницы
  • Все
  • 1
  • 3
Мапа сайту Повна версія Оновити