Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
"Заря" - "Александрия" 2:2. Неудобный соперник
Источник: https://m.footboom1.com/ua/ukrainian/high/1593970476--zarja-aleksandriya-2-2-neudobnyy-sopernik.html
  • Страницы
  • Все
  • 1
  • 3

а мені починає подобатись цей другий етап із топ-6

в кожному турі лобові матчі із низькою передбачуваністю результатів

 

drrust

Ответ на сообщение пользователя drrust показать

а мені починає подобатись цей другий етап із топ-6

в кожному турі лобові матчі із низькою передбачуваністю результатів

однозначно це краще ..чим в кінці доЙО... команди типу ВП чи Львова.

але тут же ІНШЕ ...тре мати довгу лавку щоб то грати, ШД і ДК тут однозначно виграють, а умовний Колос який грає 13-14футбольорами то і пролітає.

Зі спортивного боку - так, але не для наших убогих команд ..які наввипередки заявляють про банкрутство.

 

GOTS

Ответ на сообщение пользователя GOTS показать

а цому проблема ?

вигравайте 3 матчі і вуаля !

харе сльози ковтати

ахахахх

Это ты болелам Шахты?:)

 

wert

Ответ на сообщение пользователя wert показать

Это ты болелам Шахты?:)

мені пох !

я ще й досі памятаю гол Жєнчіка Сєлєзньова з 1,5м оффайду !

такі зараховували тільки для ВК ШД та ВК ДК. більше таких голів я в житті не бачив.

 

GOTS

Ответ на сообщение пользователя GOTS показать

мені пох !

я ще й досі памятаю гол Жєнчіка Сєлєзньова з 1,5м оффайду !

такі зараховували тільки для ВК ШД та ВК ДК. більше таких голів я в житті не бачив.

Та ладно, Кузнецов(или кто там, не помню) в волейбол играл не за ДК и не за Шахту. Такой фигни нарыть можно сколько угодно, только кому оно надо. Не интересно.

 

wert

Ответ на сообщение пользователя wert показать

Та ладно, Кузнецов(или кто там, не помню) в волейбол играл не за ДК и не за Шахту. Такой фигни нарыть можно сколько угодно, только кому оно надо. Не интересно.

Сєвас тоді належав Новінському і їх тягнули у вишку, бо це пул Ахметова

 

drrust

Глава комитета арбитров УАФ Лучано Лучи прокомментировал решение арбитра матча 29-го тура УПЛ «Заря» – «Александрия» (2:2) Екатерины Монзуль назначить пенальти в ворота луганчан после просмотра ВАР.

«Там нет офсайда – мяч находится перед игроками. Читайте правило №11 о положении вне игры.

Это демонстрирует слабый уровень украинских экспертов. Только чешут языком для создания искусственных скандальных ситуаций», – сказал Лучи.

 

drrust

Ответ на сообщение пользователя wert показать

Та ладно, Кузнецов(или кто там, не помню) в волейбол играл не за ДК и не за Шахту. Такой фигни нарыть можно сколько угодно, только кому оно надо. Не интересно.

тоді арбітра на півроку забанили.

Я маю на увазі епізоди де арбітрам щей грамотами нагороджували

)))

 

GOTS

Ответ на сообщение пользователя drrust показать

Сєвас тоді належав Новінському і їх тягнули у вишку, бо це пул Ахметова

Та я знаю, дело не в этом. Почитаешь, все чистенькие, хоть воду пей.

 

wert

Ответ на сообщение пользователя GOTS показать

тоді арбітра на півроку забанили.

Я маю на увазі епізоди де арбітрам щей грамотами нагороджували

)))

Та не, я не настолько люблю наш футбол что бы отслеживать кому из арбитров что дали после матчей. Это ж паранойя.

 

wert

Ответ на сообщение пользователя drrust показать

Глава комитета арбитров УАФ Лучано Лучи прокомментировал решение арбитра матча 29-го тура УПЛ «Заря» – «Александрия» (2:2) Екатерины Монзуль назначить пенальти в ворота луганчан после просмотра ВАР.

«Там нет офсайда – мяч находится перед игроками. Читайте правило №11 о положении вне игры.

Это демонстрирует слабый уровень украинских экспертов. Только чешут языком для создания искусственных скандальных ситуаций», – сказал Лучи.

Та лепить об офсайде там-это клиника. Параллельно бегут , мяч к нему не попал... Это ж глаза надо как залить, что бы считать, что несостоявшийся офф это индульгенция от нарушений. Хотя я против таких пеналей.

 

wert

Обидва пенальті, м'яко кажучи , не очевидні . В першому випадку дотик до ноги був вже після того, як гравець віддав м'яч . В другому випадку взагалі тяжко щось роздивитись . Суддя просто дала шанс командам поправити бомбардирську статистику .

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Обидва пенальті, м'яко кажучи , не очевидні . В першому випадку дотик до ноги був вже після того, як гравець віддав м'яч . В другому випадку взагалі тяжко щось роздивитись . Суддя просто дала шанс командам поправити бомбардирську статистику .

Ну т.е. если у тебя нет мяча, тебя соперник может захерачить ногами и норм?)

 

bebebeua

Дебильная Заря

Сама ушла с чистого второго места

Это как Металлист 2011 или 2013 не помню

 

mkn

  • Страницы
  • Все
  • 1
  • 3
Мапа сайту Повна версія Оновити