Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
"Шахтёр" - "Монако". Анонс и прогноз матча
Источник: https://m.footboom1.com/ua/foreign/champions_league/1629847812--shakhtior-monako-anons-i-prognoz-matcha.html
  • Страницы
  • Все
  • 1
  • 3

склад вже є ,?

Різник в основі ?

 

GOTS

Ответ на сообщение пользователя muntyan показать

Багато таких як ти ватанів "спортвнєпалітікі", ти вже або хрестик зніми або труси натягни...

Мене тут багато людей знає в реальному житті, а от що ти таке, це ще питання...

смішний ти і недолугий.. а насипати я буду всім таким як ти амебам "внєпалітікі" стільки скільки вважатиму за потрібне...

Ну тоді балотуйся вище, а не в диванних експертах так і просидиш до пенсії ))))

Невдаха!!

Вперед Шахтар.

Розмаж Монако як масло на скибку хліба )))

 

Djokovich

Ответ на сообщение пользователя Djokovich показать

Ну тоді балотуйся вище, а не в диванних експертах так і просидиш до пенсії ))))

Невдаха!!

Вперед Шахтар.

Розмаж Монако як масло на скибку хліба )))

не варто говорити мені, що я маю робити, і тоді я не буду говорити тобі куди ти маєш мандрувати))

шкода тебе, з такими розумовими вадами тобі нічого іншого не залишається...

 

muntyan

Ответ на сообщение пользователя muntyan показать

не варто говорити мені, що я маю робити, і тоді я не буду говорити тобі куди ти маєш мандрувати))

шкода тебе, з такими розумовими вадами тобі нічого іншого не залишається...

Я тут просто свою думку написав що до матчу Шахтаря як української команди, а ти мало не кожному тут відповідаєш і обзиваєш і прагнеш щоб всі були згодні із твоєю думкою і щоб твій комент був останнім.

А дулю там. Є люди які мислять інакше, вибачай уже, і хай тебе то бісить, чи ні, ти сам влізаєш в пепепалку з людьми, от від того і бісишся.

Через то і шкода тебе. Мало того шо вдень нервуєшся всім відписувати гадості, то ще й ввечері як Шахтар пройде далі, біситимешся і ще й бабки програєш походу.

Стрес постійний і моральний і фінансовий, і потім ще терпіти це все бо ще як мінімум 6 матчів Шахтар проведе в груповому раунді.

Так що наперед шукай образливі заготовки )))

Шахтар вперед! )

 

Djokovich

Ответ на сообщение пользователя Djokovich показать

Не знаю як можна вважати себе українцем і отак по всякому обзивати свої клуби.

Я от і сам не прихильник Шахтаря, а з самого дитинства вболіваю за Динамо, ще з того часу як телевізори були чорно-білі і ти завжди знав що якщо "білі", то це Динамо :-)

Але ж Шахтар сьогодні представлятиме Україну!! І хай навіть з двома українцями у старті, але ж це наш клуб, наш футбол і наші вболівальники....

Та сидіть собі вдома з бокалом пива в руках перед телевізором, і говоріть що завгодно....

Аде для чого отаке всяке писати.... Отакий у вас менталітет.... Якщо П'ятов не грав довго, то це не значить що він "нуль" ви вже всі забули ким був Андрій для Шахтаря, скільки матчів він провів?..... І трофеї вигравав.....

Ну і Трубін теж красава!! На нуль відстояв в Монако, але ж і 10 пропустив минулого року від Борусії М!! Забули вже?

Так що будьте людьми, давайте просто щиро вірити в українські клуби і підтримувати їх з будь якими суперниками, будь то Монако, чи Барселона, чи Ліверпуль.

Вперед Шахтар!!!

пффф, чувак, ти знаходишся на футбумі. Тут самопроголошені піцріоти вже давно проголосили, що Шахтар це не український клуб. Правда УЄФА ще не в курсі і чомусь досі нараховують очки зароблені Шахтарем на користь Україні, а не днр чи росії

 

CROTovich

Ответ на сообщение пользователя GOTS показать

склад вже є ,?

Різник в основі ?

поки в жопі

 

CROTovich

Ответ на сообщение пользователя Djokovich показать

Я тут просто свою думку написав що до матчу Шахтаря як української команди, а ти мало не кожному тут відповідаєш і обзиваєш і прагнеш щоб всі були згодні із твоєю думкою і щоб твій комент був останнім.

А дулю там. Є люди які мислять інакше, вибачай уже, і хай тебе то бісить, чи ні, ти сам влізаєш в пепепалку з людьми, от від того і бісишся.

Через то і шкода тебе. Мало того шо вдень нервуєшся всім відписувати гадості, то ще й ввечері як Шахтар пройде далі, біситимешся і ще й бабки програєш походу.

Стрес постійний і моральний і фінансовий, і потім ще терпіти це все бо ще як мінімум 6 матчів Шахтар проведе в груповому раунді.

Так що наперед шукай образливі заготовки )))

Шахтар вперед! )

Новенький?:)))

Звикай, до тутешніх реалій, місцевих божевільних, та не модеруємого безладу!:)

Або тікай!:))))

Да и тролинг, (умесный-нет, умный-нет, толстый- не очень) никто не отменял.

Как и клонов! Вот ты например, мне жутко напоминаешь кое-кого! Но не суть. Не переймайся.;)

 

Симон Изгоев

Ответ на сообщение пользователя CROTovich показать

поки в жопі

А вот это, с твоей стороны было очень не красиво...

 

Симон Изгоев

Ответ на сообщение пользователя Симон Изгоев показать

А вот это, с твоей стороны было очень не красиво...

а зі сторони готса норм? сам провокує

 

CROTovich

Ответ на сообщение пользователя Симон Изгоев показать

Новенький?:)))

Звикай, до тутешніх реалій, місцевих божевільних, та не модеруємого безладу!:)

Або тікай!:))))

Да и тролинг, (умесный-нет, умный-нет, толстый- не очень) никто не отменял.

Как и клонов! Вот ты например, мне жутко напоминаешь кое-кого! Но не суть. Не переймайся.;)

Та не новенький я. Давно на цьому сайті читаю новини. Просто зареєструвався недавно, бо в конкурсі одному участь рішив взяти. І мене зовсім не займає що про мене тут пишуть, це ще я спецом їм тут жарку в вогонь підкидаю, хай сивина на лисину перетвориться.

Ха - ха - ха ))))

 

Djokovich

Ответ на сообщение пользователя Симон Изгоев показать

А вот это, с твоей стороны было очень не красиво...

І я нічий не клон.

Я сам по собі абонент ))

Бо клони інформації про себе не вказують, а я заповнив все що просило при реєстрації.

 

Djokovich

Ответ на сообщение пользователя Симон Изгоев показать

А вот это, с твоей стороны было очень не красиво...

І я нічий не клон.

Я сам по собі абонент ))

Бо клони інформації про себе не вказують, а я заповнив все що просило при реєстрації.

 

Djokovich

Ответ на сообщение пользователя Djokovich показать

І я нічий не клон.

Я сам по собі абонент ))

Бо клони інформації про себе не вказують, а я заповнив все що просило при реєстрації.

Він написав клон. А не бот. Клон - то двійник. Когось твоя писанина йому нагадує.

 

нікюдаг

Ответ на сообщение пользователя elcharro показать

Да мне пофиг кто за кого болеет.

Только вверх лицемерия и цинизма заявлять особо ярым кротам и и прочим динамофобам что они болеют за украинские команды в том числе и за ДК

Ты что поверишь что СИчь, дерьмович или кротович с никюдагом болеют за ДК?

Подлая кротовская натура молчать, признались бы как Арера что ненавидят ДК, чесно бы было. Так нет меряются пиписьками кто патриотичнее и украинестее.

База подводят типа рейтинга и прочей лабуды.Обсирают команду и хотят чтобы допустим Метеллист вытянули в ЕК?. Нет уж. Сами пусть занимают места и выходят в ЕК

Тю, я шо, в каждом сообщении должен демонстрировать свою типа ненависть к энкавэдистско-опэсэжопно-промосковкой дырке?

 

нікюдаг

Будем болеть, но с Пяткиным шансов маловато.

 

MMMetros

Ответ на сообщение пользователя CROTovich показать

а зі сторони готса норм? сам провокує

Во первых, не Готс один зв Ворсклу болеет.

Во вторых, я не понял суть провокации, учитывая все эти статьи, о том, ч то Ризнык, уже одной ногой в Шахте.

А в третьих, Готс, вам победы пожелал.

 

Симон Изгоев

Ответ на сообщение пользователя Djokovich показать

Та не новенький я. Давно на цьому сайті читаю новини. Просто зареєструвався недавно, бо в конкурсі одному участь рішив взяти. І мене зовсім не займає що про мене тут пишуть, це ще я спецом їм тут жарку в вогонь підкидаю, хай сивина на лисину перетвориться.

Ха - ха - ха ))))

Ну-ну. Удачи.

 

Симон Изгоев

Ответ на сообщение пользователя CROTovich показать

а зі сторони готса норм? сам провокує

За Готса и двор - стреляю в упор

 

+380951585264

Ответ на сообщение пользователя CROTovich показать

а зі сторони готса норм? сам провокує

ПС: хахаха

 

+380951585264

Ответ на сообщение пользователя Djokovich показать

І я нічий не клон.

Я сам по собі абонент ))

Бо клони інформації про себе не вказують, а я заповнив все що просило при реєстрації.

Чудік, ти дебіл, чи просто прикол тягнеш? Тобі навести приклади, шоб твоє "внєпалітікі" вийшло раз і на завжди з твоєї макітри? Олімпіда 1980-го, матч між Динамо Загребом і Црвеною Звездою, чи свіжий приклад білоруської атлетки, чи кучу африканських спортсменів, які дивним чином пропадали на олімпіадах, бо не хотіли додому повертатися, чи примусовий розвід нас з кацапами, чи айзерів з вірменами при жеребкуванні. Прикладів тисячі. Ти в реальному світі живеш, чи просто головою в сосну довбанувся? Де вас набирають?

 

LionEL

Ответ на сообщение пользователя LionEL показать

Чудік, ти дебіл, чи просто прикол тягнеш? Тобі навести приклади, шоб твоє "внєпалітікі" вийшло раз і на завжди з твоєї макітри? Олімпіда 1980-го, матч між Динамо Загребом і Црвеною Звездою, чи свіжий приклад білоруської атлетки, чи кучу африканських спортсменів, які дивним чином пропадали на олімпіадах, бо не хотіли додому повертатися, чи примусовий розвід нас з кацапами, чи айзерів з вірменами при жеребкуванні. Прикладів тисячі. Ти в реальному світі живеш, чи просто головою в сосну довбанувся? Де вас набирають?

Я про те що для мене особисто спорт поза політикою.

А хто там і кого "розводить" по корзинах жеребкування я прекрасно знаю, бо мені не 16 років.

Це ви якраз політику сунете у спорт.

Шахтар-ДНР-Ихтамнет........

Я вболіваю за український клуб в єврокубках.

А ви такі політиканти, то переходьте на форум де Савік Шустер передачі веде чи шось подібне.

Тут спортивний майданчик! СПОРТИВНИЙ! А вам би один одного на політичну тему дай спровокувати....

Той не за того грає, той не тому підкоряється, той на таких-то працює..... Прокиньтеся, не те обговорюєте, люди!

Почніть ще про тарифи писати, про ціни на гречку і молоко, про президента і опозицію....

Вам же байдуже що статя написана на спортивну тему, але ж ні.... треба все в свою площину ненависті перевести.

Оце би вас всіх в "круг анонімних коментаторів" звести і ше пляшку дати розпити а потім ще тему завести "про Армію". Хто де служив, які війська кращі, хто шо бачив і хто що начудив там.

Ну правда якщо "ви" служили десь.

Бо якщо не служили, то значить все одно яку тему для розмови дати, так чи інакше політиканством закінчиться....

Ото таке....

 

Djokovich

Ответ на сообщение пользователя Djokovich показать

Я про те що для мене особисто спорт поза політикою.

А хто там і кого "розводить" по корзинах жеребкування я прекрасно знаю, бо мені не 16 років.

Це ви якраз політику сунете у спорт.

Шахтар-ДНР-Ихтамнет........

Я вболіваю за український клуб в єврокубках.

А ви такі політиканти, то переходьте на форум де Савік Шустер передачі веде чи шось подібне.

Тут спортивний майданчик! СПОРТИВНИЙ! А вам би один одного на політичну тему дай спровокувати....

Той не за того грає, той не тому підкоряється, той на таких-то працює..... Прокиньтеся, не те обговорюєте, люди!

Почніть ще про тарифи писати, про ціни на гречку і молоко, про президента і опозицію....

Вам же байдуже що статя написана на спортивну тему, але ж ні.... треба все в свою площину ненависті перевести.

Оце би вас всіх в "круг анонімних коментаторів" звести і ше пляшку дати розпити а потім ще тему завести "про Армію". Хто де служив, які війська кращі, хто шо бачив і хто що начудив там.

Ну правда якщо "ви" служили десь.

Бо якщо не служили, то значить все одно яку тему для розмови дати, так чи інакше політиканством закінчиться....

Ото таке....

Допустим ты не троль, и искренне веришь в то, что пишешь.

Вопрос. Гимн, герб, флаг, это политика?

 

Симон Изгоев

Ответ на сообщение пользователя LionEL показать

Чудік, ти дебіл, чи просто прикол тягнеш? Тобі навести приклади, шоб твоє "внєпалітікі" вийшло раз і на завжди з твоєї макітри? Олімпіда 1980-го, матч між Динамо Загребом і Црвеною Звездою, чи свіжий приклад білоруської атлетки, чи кучу африканських спортсменів, які дивним чином пропадали на олімпіадах, бо не хотіли додому повертатися, чи примусовий розвід нас з кацапами, чи айзерів з вірменами при жеребкуванні. Прикладів тисячі. Ти в реальному світі живеш, чи просто головою в сосну довбанувся? Де вас набирають?

А ты че, чудик, р..изделся? Ветка о Шахте, а не об этой пурге.

 

wasja

Ответ на сообщение пользователя wasja показать

А ты че, чудик, р..изделся? Ветка о Шахте, а не об этой пурге.

нах, вася

 

LionEL

Ответ на сообщение пользователя Игорини показать

Я консультировался с Волей. Может, они неправильно объяснили, но мне сказали, что в кабинете я смогу смотреть только через библиотеку, после окончания матча. Начинать смотреть в полночь, когда уже известен результат - это не для меня.

Пиратов искать не надо. Сайт allsports-tv.ru стабильный, без слётов и прерываний. Только картинка мелковата и разные гадости лезут. Но антивирус у меня всё контролирует.

Картинку можно развернуть. Кликаешь мышкой по загруженному окну, закрываешь всплывающую рекламу и так 2 раза, после этого появляется функция "развернуть на весь экран и регулировка звука"

 

Смотрящий

Шахтар в Лізі Чемпіонів.

"Експерти" чухають потилиці.

А П'ятов визнаний одним із кращих гравців матчу )

Слава Україні!!

 

Djokovich

Молодці сепари!

Беркут-беркут!

 

igorok

Це ж яким дибілом потрібно бути щоб молоти про спорт внє палітікі?

Спорт внє палітікі

Галава без розуму

 

igorok

Ответ на сообщение пользователя igorok показать

Це ж яким дибілом потрібно бути щоб молоти про спорт внє палітікі?

Спорт внє палітікі

Галава без розуму

Ото якраз таким як ти :-D

 

Djokovich

Ответ на сообщение пользователя igorok показать

Це ж яким дибілом потрібно бути щоб молоти про спорт внє палітікі?

Спорт внє палітікі

Галава без розуму

Ото якраз таким як ти :-D

 

Djokovich

  • Страницы
  • Все
  • 1
  • 3
Мапа сайту Повна версія Оновити