Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
"Металіст" - "Зоря" 0:5. Забити - за 26 секунд, знищити - за 26 хвилин
Источник: https://m.footboom1.com/ua/ukrainian/high/1684065420--metalist-zoria-0-5-zabyty-za-26-sekund-znyshchyty-za-26-khvylyn.html

Обговорювати гру немає жодного сенсу. Мені шкода лише, що Ван Леувен знову не дав зіграти молодим гравцям, окрім Погорілого (який доречі заробив другий пенальті). Що заважало випустити за рахунку 4:0 Мороховця, Сміяна і Почапського, та що нового хотів побачити Патрік від Мишньова, Полегенька чи Снурніцина - для мене загадка. Ну тепер проти Інгульця не можна отримувати жовті Батагову і всьому стартовому нападу, окрім Булеци. Можливо варто залишити цю четвірку на лаві запасних. Я розумію, що без Русина та Герреро буде непросто, але проти Шахтаря без них буде ще складніше, а якщо гра не складатиметься, то в крайньому випадку їх можна буде випустити по ходу.

 

Mehmet Aurelio

Та кого там деклассировать)))? Некого уже.

То есть уничтожать...

А чому кроти про договорняк нічого не пишуть .. скучно без них. Похер на -1 просто без зради не зможу спати..

Зоря наразі грає настільки красиво та ефективно, що я хотів би, щоб вона виграла цей чемпіонат. Але обидва її конкуренти обов'язково застосують брудні дії (корупцію, адмінресурс), тому навряд чи щось вийде. Шкода, що забагато втратили в першому колі.

 

Игорини

Мапа сайту Повна версія Оновити