Асистенти: Євген Петраков (Київ), Сергій Приступа (Київ)

Голи: Мизюк, 1 (авт.), Герреро, 10, Шахов, 21, Імереков, 26, Бражко, 85 (пен.)

"Металіст": Єрмолов, Мизюк, Коррал, Романюк, Картушов (Рязанцев, 46), Панасенко (Багачанський, 46), Ралюченко, Наумець, Демченко , Чідомере (Ніколишин, 33), Прядун

"Зоря": Сапутін, Бутко, Вантух (Снурніцин, 46), Імереков, Шахов, Бражко, Герреро (Полегенько, 77), Булеца (Мишньов, 67), Батагов, Антюх (Хахльов , 66), Русин (Погорілий, 46)

Попередження: Прядун, 49, Мизюк, 56, Ніколишин, 57, Рязанцев, 76 - Снурніцин, 52
Вилучення: Демченко , 31
Нереалізований пенальті: Булеца, 33

{{widget:lineup:21012}}

Після того, як "Динамо" в рідних стінах сенсаційно поступилося "Чорноморцю" (2:3), луганська "Зоря" отримала чудову нагоду збільшити відрив від киян і фактично гарантувати собі мінімум третє місце. Адже до фінішу чемпіонату вже рукою сягнути.

Патрік Леувен дотримується практики стабільного складу і, за рідкісним винятком, не тасує склад без необхідності. Ось і на матч проти одного з аутсайдерів УПЛ, харківського "Металіста", нідерландський тренер виставив усіх найсильніших. Після дискваліфікації повернулися до обойми центрбек Імереков та опорний хав Бражко.

"Металіст" тиждень тому здобув довгоочікувану перемогу над "Львовом" (1:0), але продовжити приємну серію, як продемонстрував уже початок матчу, у харків'ян шансів не було.

"Зоря" дуже потужно проводить останні матчі. Причому "чорно-білі", як то кажуть, не тягнуть кота за хвоста, а відразу беруться за діло. В попередньому матчі проти "Металіста 1925" луганці забили вже на 7 хвилині. Цього разу захист суперника капітулював вже на 26-й секунді!

Читай також: Чемпіонат України. "Металіст" - "Зоря" 0:3. Відеоогляд матчу (Оновлюється)

Сергій Булєца в чужій штрафній сміливо взяв ініціативу на себе, а після прострілу хавбека м'яч у власні ворота зрізав Мизюк. 1:0.

Далі - більше. Оборона харків'ян фактично розсипалась - хаотичні дії, дезорганізованість і навіть паніка. На 10-й хвилині Русин протягнув м'яч до чужої штрафної, віддав на Герреро. Панамець змістився здовж лінії штрафної та, попри пресинг з боку Демченка, завдав точного удару в кут. 2:0! Третій гол у ворота господарів забив Євген Шахов, зорієнтувавшись після добивання (Русин поцілив м'ячем у штангу). 3:0. Побиття продовжив центральний захисник Імереков - скориставшись передачею Вантуха зліва, центрбек головою з лінії воротарської завдав більярдного удару. 4:0 вже на 26-й хвилині матчу!

А через чотири хвилини бідолашний "Металіст" взагалі залишився у меншості. Єрмолов помилився на виході й Демченко змушений був вибити м'яч рукою з порожніх воріт. Червона картка та пенальті. Булєца пожалів харків'ян і пенальті не реалізував. Але ж все і так в цьому матчі вже було більш ніж очевидно. Другий тайм став формальністю. Підсумковий результат - 5:0.

"Зоря" здобуває вже шосту перемогу поспіль та набирає 58 очок. Стільки ж у "Дніпра-1", але хлопці Кучера свій матч проводять у понеділок проти "Минаю". Відрив луганського клубу від "Динамо" складає вже 8 залікових балів.

Що стосується календаря, то "Зоря" має всі шанси ще більше здивувати футбольну Україну. Наступна гра - проти "Інгульця", потім два дуже принципових протистояння - з "Шахтарем" та "Олександрією". І на десерт - "Минай".

Що стосується "Металіста", то підопічні Пєріци Огнєновіча залишаються на передостанній позиції. Тривожний результат, жахлива гра. Попереду чотири доленосні поєдинки: дербі з "Металістом 1925", а також протистояння з "Кривбасом", "Минаєм" і "Чорноморцем".