Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
"Панатінаїкос" - "Дніпро-1" 2:2. Прощавай ЛЧ, зустрічай ЛЄ
Источник: https://m.footboom1.com/ua/foreign/champions_league/1690917683--panatinaikos-dnipro-1-proshchai-lch-zustrichai-lie.html

Газонюхи зробили гру

 

Igorich

Дивно, але цього разу Д-1 із самого початку грав у футбол, і грав непогано. Шкода, що оборони у дніпрян не було взагалі. А ще й Макс Валеф-нець наварив собі гол із нічого. Загалом були не гірші за Пао, але обіграти греків, не маючи оборони, то було б занадто.

Цікаво, що Мирошниченко сьогодні з антигероя перетворився на головного героя, а Танчик - навпаки. Довбик забив шедевральний м'яч. Непогано рубився Рубчинський, Бланко старався. Але для ЛЧ цього замало, навіть на попередніх етапах. Сподіваюсь, що проти Славії тренери щось зроблять із обороною.

 

Игорини

Якби греки не залили поле водою по котики, перший гол той грозний воротар-колгоспник б не пропустив. А так мяч ляпнувся в калюжу, не захотів відскакувати нормально від поля і Волинець, получається, лоханувся.

Я відразу, як тільки побачив того вєчно угрюмого в воротах, зрозумів шо дєло буде швах.

Всі наїжають на Кучера, шо він тіпа не тренер, а фізрук і все таке, а я б наїхав на нього, шо він піддався на тиск журналюг і товпи. Якби того гулу від дятлів не було (не тре було ставити на ворота малолєтку в першому матчі, а тре було колгоспника випустити), впевнений, нині на воротах і далі б стояв зі старту Канарєйкін і все б для Дніпра закінчилось набагато краще чим закінчилось по факту

 

нікюдаг

команди одного рівня, і якщо "не вигризати" тут проходи то просто можна і не приймати участь.

це - ДНО !

пс. в нас там ще одне ДНО юзає, мабуть завтра, таке ж безнадійне.

я то вважав, що ми пробили ДНО....що ми займаємо в ТК "своє" місце (враховуючи вартість ЛІГИ, чи ФК і тд), але більш схоже, що це все ПЕРЕОЦІНЕНО і реально ні футболісти і оплати їх ЗП не варті їх рівню гру. Вони просто переоцінені.

 

A6M Zero

Ответ на сообщение пользователя A6M Zero показать

команди одного рівня, і якщо "не вигризати" тут проходи то просто можна і не приймати участь.

це - ДНО !

пс. в нас там ще одне ДНО юзає, мабуть завтра, таке ж безнадійне.

я то вважав, що ми пробили ДНО....що ми займаємо в ТК "своє" місце (враховуючи вартість ЛІГИ, чи ФК і тд), але більш схоже, що це все ПЕРЕОЦІНЕНО і реально ні футболісти і оплати їх ЗП не варті їх рівню гру. Вони просто переоцінені.

Готс, це ти?)

 

toledo

Ответ на сообщение пользователя toledo показать

Готс, це ти?)

схоже на те)

 

Эйся Трёп

Ответ на сообщение пользователя toledo показать

Готс, це ти?)

щось мало ти написав, ще флак, макс і ще хтось в одному нікнеймі.

вважаю це за образу, бо це старить мене років на 20 ! немаю жодного відношення до цих бумерів.

 

A6M Zero

Ответ на сообщение пользователя toledo показать

Готс, це ти?)

Я не вникал, честно говоря, во все те перепетии в бункере, ибо их был много и долго, но с первого увиденного мною сообщения с данного ника еще месяца 2 назад сразу так и предположил, что на 99% это турецкий полтавчанин) ибо слишком уж особенная форма подачи информации и довольно специфические темы комментируются.

 

Sanjjko

Мапа сайту Повна версія Оновити