Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Румунія - Україна 3:0. Очікування та реальність
Источник: https://m.footboom1.com/ua/foreign/euro2024/1718637070-rumuniia-ukraina-3-0.html
  • Страницы
  • Все
  • 1
  • ...
  • 7
Ответ на сообщение пользователя Atlant показать

Ні..у Луніна взагалі не було часу, час був у Матвієнко але він вирішив сісі помяти а потім підставив Луніна...

Он всегда привозит

 

Shepard

Ответ на сообщение пользователя Эйся Трёп показать

Труба редко привозит и не парится по этому поводу, он не плывет. Он типа Пятова.

Опять же, с немцами он выдал суперматч. И если бы не вывеска Реал Мадрид, то стоял бы он 100%

И в Бенфике он больше матчей тащил и установил клубный локальный рекорд по отбитым пенальти за сезон

 

Shepard

Ответ на сообщение пользователя Shepard показать

И в Бенфике он больше матчей тащил и установил клубный локальный рекорд по отбитым пенальти за сезон

Про постійну практику вже мовчимо...в тий час коли хтось на лавці сидів...

 

Atlant

Ответ на сообщение пользователя Эйся Трёп показать

Труба редко привозит и не парится по этому поводу, он не плывет. Он типа Пятова.

Опять же, с немцами он выдал суперматч. И если бы не вывеска Реал Мадрид, то стоял бы он 100%

Згоден, що мав стояти. Провів весь відбір, приводів для сумнівів не давав, має гарний впевнений психологічний стан, в клубі все вдається - ну не було причин для зміни першого номера. Ребров мав прийняти рішення, не шарахатись, але вчинив як пересічний невдаха, чим добряче наломав дров.

 

toledo

Ответ на сообщение пользователя Atlant показать

Ні..у Луніна взагалі не було часу, час був у Матвієнко але він вирішив сісі помяти а потім підставив Луніна...

Так, там комплексна лажа...

Але як на мене справа взагалі не в цьому моменті. Команда була перелякана і ще при 0:0 мені йокнуло, коли позаду подарували мʼяча супернику в елементарній ситуації. Тоді пробачили, але дзвінок був недобрий, щось тут не те. Потім знов і знов. Тобто це не епізод з помилкою, яка все зруйнувала, це комплексний підсумок мандражу, невпевненості, розхлябаності. Не будь того моменту, румуни забили б з іншого, в нас все валилось з ніг.

Попереду лажа, неначе з температурою всі бігають, позаду мандраж і абсолютно тупі дитячі помилки раз за разом.. Що це було? Поки я приходжу до одного висновку, що підготовка команди провалена. Усе інше - наслідки.

 

toledo

Ответ на сообщение пользователя toledo показать

Може він і спокійний, але косячити і привозити на рівному місці теж вміє добряче.

Взагалі, в нас унікальна ситуація - усі три кіпери можуть видати щось нереальне зі знаком +, але разом з тими усі три можуть і напривозити такого, що мама рідна.

У нас всегда были такие вратари. Только за зрелого Шовковского было сердце спокойно.

Это опять же возвращаюсь к тому как важен опыт. Те ошибки, которые делает Лунин - это ок, но он их должен был сделать в своей жизни ранее, а не сидеть на 25 лет на лавке и обучаться на играх ЛЧ и Евро. А потом уйдет в рефлексию и самокопание. Кретин. Сам себе подосрал карьеру, психику, все на свете. Вон Сашо года 3-4 отходил после Словении...

В этом смысле Трубин хотя бы поумнее, но мне он пока тоже не внушает доверия

 

Бесплатно

Ответ на сообщение пользователя toledo показать

Так, там комплексна лажа...

Але як на мене справа взагалі не в цьому моменті. Команда була перелякана і ще при 0:0 мені йокнуло, коли позаду подарували мʼяча супернику в елементарній ситуації. Тоді пробачили, але дзвінок був недобрий, щось тут не те. Потім знов і знов. Тобто це не епізод з помилкою, яка все зруйнувала, це комплексний підсумок мандражу, невпевненості, розхлябаності. Не будь того моменту, румуни забили б з іншого, в нас все валилось з ніг.

Попереду лажа, неначе з температурою всі бігають, позаду мандраж і абсолютно тупі дитячі помилки раз за разом.. Що це було? Поки я приходжу до одного висновку, що підготовка команди провалена. Усе інше - наслідки.

Я не знаю....можливо ми просто нікчеми в сенсі психології плюс слабкий ТШ...але вибачте гравці з досвідом, ну як би їм не потрібен тренер в багатьох моментах...є речі ну як 2*2...ну все ж дорослі...

 

Atlant

Ответ на сообщение пользователя toledo показать

Згоден, що мав стояти. Провів весь відбір, приводів для сумнівів не давав, має гарний впевнений психологічний стан, в клубі все вдається - ну не було причин для зміни першого номера. Ребров мав прийняти рішення, не шарахатись, але вчинив як пересічний невдаха, чим добряче наломав дров.

Агент Луніна пообіцяв Реброву гарний відкат, на умовах що він ставить його у склад, Лунін робить собі рекламу і підписує вигідний контракт. Але, все пішло не за планом...

 

Sith

Ответ на сообщение пользователя Atlant показать

Я не знаю....можливо ми просто нікчеми в сенсі психології плюс слабкий ТШ...але вибачте гравці з досвідом, ну як би їм не потрібен тренер в багатьох моментах...є речі ну як 2*2...ну все ж дорослі...

Нет никаких проблем с психологией, иначе проиграли бы ещё Боснии. И вообще, почти все игроки опытные, какие могут быть проблемы?

На мой взгляд, сборная в целом переоценена. Наш уровень был понятен в тех же стыках, с трудом прошли средннпаршивых андердогов. А на андердогов уровнем повыше уже не хватило квалификации. Плюс нефарт с ошибками и хорошими ударами у румын

 

Эйся Трёп

Ответ на сообщение пользователя Эйся Трёп показать

Нет никаких проблем с психологией, иначе проиграли бы ещё Боснии. И вообще, почти все игроки опытные, какие могут быть проблемы?

На мой взгляд, сборная в целом переоценена. Наш уровень был понятен в тех же стыках, с трудом прошли средннпаршивых андердогов. А на андердогов уровнем повыше уже не хватило квалификации. Плюс нефарт с ошибками и хорошими ударами у румын

А як таке може бути, коли цінники на гравців просто зашкалюють?

Колись було таке, щоб гравці збірної так дорого коштували?

Виходить таки головна проблема в тренері?

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя Донецкий показать

Є кілька причин такої поразки. Перша з них - вибір воротаря. Я пам'ятаю, як саме тут я писав, що не розумію дифірамбів Вацка Луніну. Ім'я клубу не грає у футбол. Я тоді написав "Лунін, як мішок з гівном. В нього стрибок на 1 метр. Це дуже мало для високо класного голкіпера. В нього один класний матч з РБ Лейбциг. Все інше посередні, все що може влитіти, влітає." Підписуюсь під цим словами. Пам'ятаю, як купили Шуста в Шахтар по одній грі проти Шахтаря. Але далі все стало зрозуміло. Тут так само і тут. Подивіться гол. Стрибок менше ніж на метр. Далі. Гра ногами. Не розумію коментаторів, які звинувачували захисників. Чомусь Дмитро Різник, може грати в білд-ап, віддавати під пресиногом, обіграти, прибрати корпусом, на замасі, а Лунін ні. Он Фонсека, Каштру, а особливо при Де Дзербі, взагалі навчилсь грати спокійно і виходити через пас з воротарем з під пресингу. І більш короткі передачі віддають між собою. Чому в Брайтоні це воротар може робити з більш короткими передачами і не панікує? Для мене Лунін не краще Бущана чи Трубіна. Якщо вже не хотіли шахтарівського воротаря, то Бущан однозначно краще Луніна. Мене повністю влаштує Бущан. Лунін - дуже посередній воротар. Друге, теж систематичне. В нас аналітика від київських журналістів зводиться, або до поливання брудом, або одні дифірамби. Читав/дивився нашу пресу, там ми виграли у румунів ще за 3 дні до матчу. Тут ля мене нічого дивного не було, адже наші так завжди роблять)) Дуже стурбували мне заяви румун, які в один голос почали казати, що Україна переможе. Чомусь ми не врахували, що самі раніше так робили і раділи, що нас недооцінюють. Слабка посередня збірна і потім відбирали очки у лідерів, щоб боротись за 2 місце. Чи були підстави для дифірамбів? В усіх іграх відігравались, на майстерності окремих виконавців вийшли з останнього матчу плей оф до Євро. В нас дуже рівна група, швидко перетворилась в боротьбу з Бельгією за 1 місце)) Дивився як італійська преса сприймала Албанію. Писали, що це дуже сильна збірна, вони її остерігаються, бо багато албанців грає в Італії і колишній тренер італієць. На хвилиночку, це чинні чемпіони Європи!!! Остерігались Албанії, ось різниця у відношенні. Не тільки Хорватію, чи Іспанію. Албанію остерігаються і розбирають гавців суперника і команду на деталі. Ну і різний функціональний стан та передбачуваність в цій грі. Тут розписувати немає сенсу, аналітики самі все розпишуть.

Ти довбойоб:)Матвієнко та напівживий Стьопа наварили трішечки меньше Луніна.Обдристалися усі разом на чолі з Ребрухою...

 

Justas

Ответ на сообщение пользователя Justas показать

Ти довбойоб:)Матвієнко та напівживий Стьопа наварили трішечки меньше Луніна.Обдристалися усі разом на чолі з Ребрухою...

Цікаво чого вони дісно такі були кволі.

Не хотіли грати, то не пояснення, скоріше не могли. Тоді чому?

Хто їм функціонал наламав?

Знов тільки одна відповідь намальовується.

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя Эйся Трёп показать

Нет никаких проблем с психологией, иначе проиграли бы ещё Боснии. И вообще, почти все игроки опытные, какие могут быть проблемы?

На мой взгляд, сборная в целом переоценена. Наш уровень был понятен в тех же стыках, с трудом прошли средннпаршивых андердогов. А на андердогов уровнем повыше уже не хватило квалификации. Плюс нефарт с ошибками и хорошими ударами у румын

та не дуже то збірна переоцінена; болільники і журналісти нормально прогнозували посередню гру.

то лише один румунський стариган назвав команду "найкращою за всі часи". і чого б то?

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

А як таке може бути, коли цінники на гравців просто зашкалюють?

Колись було таке, щоб гравці збірної так дорого коштували?

Виходить таки головна проблема в тренері?

щодо тренера - начебто і є питання до нього. але з іншого боку хіба при Петракові збірна не мучилася з середняками та андердогами? нас возили вже кризові боснійці весь другий тайм, потім ми мучились з другим складом Боснії. фіннів обіграли на тоненького, Казахстан всі пам'ятають.

а раніше при Шеві? теж саме - ті ж фінни, ті ж казахи, ті ж мучєнія. тобто або справа не в тренерах, а в рівні, або всі тренера йдуть по якомусь одному хибному шляху.

при цьому при всіх тренерах ми зазвичай норм грали проти фаворитів. то може нам не тіка-така потрібна, а Гарет Саутгейт?

 

Эйся Трёп

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

А як таке може бути, коли цінники на гравців просто зашкалюють?

Колись було таке, щоб гравці збірної так дорого коштували?

Виходить таки головна проблема в тренері?

щодо цінників, то раніше Шахтар, Динамо та Дніпро тримали гравців та платили їм величезні гроши. плюс ціни на футболістів виросли в принципі. тобто це не показник, бо молоді гравці рівня Судакова чи Мудрика в золоті часи олігархічного українського футболу нікуда б не пішли. їх і вдома прекрасно кормили)

 

Эйся Трёп

Ответ на сообщение пользователя Эйся Трёп показать

Нет никаких проблем с психологией, иначе проиграли бы ещё Боснии. И вообще, почти все игроки опытные, какие могут быть проблемы?

На мой взгляд, сборная в целом переоценена. Наш уровень был понятен в тех же стыках, с трудом прошли средннпаршивых андердогов. А на андердогов уровнем повыше уже не хватило квалификации. Плюс нефарт с ошибками и хорошими ударами у румын

Очень обычные могут быть проблемы, как к примеру не ожидали что румыны вы.бут их по всем компонентам...ошибки и удачные удары говоришь? Мы одну и ту же игру смотрели? Далее, по поводу переоценена. То есть игроки образно серии б сильнее игроков ПЛ, ЛЛ та серії А?

 

Atlant

Ответ на сообщение пользователя Эйся Трёп показать

щодо цінників, то раніше Шахтар, Динамо та Дніпро тримали гравців та платили їм величезні гроши. плюс ціни на футболістів виросли в принципі. тобто це не показник, бо молоді гравці рівня Судакова чи Мудрика в золоті часи олігархічного українського футболу нікуда б не пішли. їх і вдома прекрасно кормили)

Я чемп України не дивлюся, саме матчі, тільки результати.

Думав гляну, як і більшість іноземців, що з себе представляє розпіарений Судаков.

...

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя Atlant показать

Очень обычные могут быть проблемы, как к примеру не ожидали что румыны вы.бут их по всем компонентам...ошибки и удачные удары говоришь? Мы одну и ту же игру смотрели? Далее, по поводу переоценена. То есть игроки образно серии б сильнее игроков ПЛ, ЛЛ та серії А?

не чекали, що на Євро нема слабких команд? вони слабоумні, чи що?

 

Эйся Трёп

Ответ на сообщение пользователя Sith показать

Команда грала як грала, рахунок був 0-0 і гра була під нашим контролем!

Але сцука Лунін.

Так це Лунiн не забив румунам нi oдного голу?Оджеж негiдник.А так усе було нормально.Гра пiд контролем.Пiшки, з перекочуванням м'яча мiж захicтниками.))

 

В.Перетурин

Ответ на сообщение пользователя В.Перетурин показать

Так це Лунiн не забив румунам нi oдного голу?Оджеж негiдник.А так усе було нормально.Гра пiд контролем.Пiшки, з перекочуванням м'яча мiж захicтниками.))

Так, всі красені, Лунін все загубив. А так все було топ. Трьошку б вкинули якби не Лунін.

 

wert

Саме цікаве як на мене це те, що той хто лійсно винен, вибачатись і не збирається.....

 

Симон Изгоев

Ответ на сообщение пользователя Симон Изгоев показать

Саме цікаве як на мене це те, що той хто лійсно винен, вибачатись і не збирається.....

вибачення формують комплекс вини чи меншовартості.

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя В.Перетурин показать

Так це Лунiн не забив румунам нi oдного голу?Оджеж негiдник.А так усе було нормально.Гра пiд контролем.Пiшки, з перекочуванням м'яча мiж захicтниками.))

Було б 0-0, зараз зовсім інші шанси були б. Все ще було б цілком реально.

 

Sith

Ответ на сообщение пользователя Sith показать

Було б 0-0, зараз зовсім інші шанси були б. Все ще було б цілком реально.

ну тепер тра вигравати,

було б 0-0 і знов би зіграли нічию - і 2 очечка, а так 0 плюс а хто зна, може виграють? і плюс 3 = 3.

а взагалі, я не дуже розумію всі ці "виходи з групи" - виходи куди? на матч проти німців/іспанців/італійців і 0-5?

ЧЄ - це фінал спортивного турніру вже, треба просто гарно і добросовісно відіграти свої 3 матчі, як пощастить то ще один; не потрібні ніякі очки і виборювання х.з. чого, то все було у відборі, там мучились - то може доста? може тепер треба просто грати ці три матчі так як кожен - суперфінал та й усе?

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя Sith показать

Було б 0-0, зараз зовсім інші шанси були б. Все ще було б цілком реально.

А коли третiй гол румуни забивали-Лунiн теж повинен був зупиняти прохiд?

Та й 0:0 з румунами- такiй собi "ycпix".Xoча схоже по настрiю гравцiв-саме на цей рахунок була задумка великого нашого стратега

 

В.Перетурин

А ми ломали голови, у чьому справа!!!:)))

Румунія надасть Україні систему протиповітряної оборони Patriot, йдеться на сайті президента Йоханніса.

Тепер зрозуміло чого так зіграла збірна

 

Симон Изгоев

Ответ на сообщение пользователя Симон Изгоев показать

А ми ломали голови, у чьому справа!!!:)))

Румунія надасть Україні систему протиповітряної оборони Patriot, йдеться на сайті президента Йоханніса.

Тепер зрозуміло чого так зіграла збірна

бельгія обіцяє ф-16, тож я навіть боюся собі уявити...

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя Симон Изгоев показать

А ми ломали голови, у чьому справа!!!:)))

Румунія надасть Україні систему протиповітряної оборони Patriot, йдеться на сайті президента Йоханніса.

Тепер зрозуміло чого так зіграла збірна

Ещё по ходу матча об этом думал )

 

MMMMetros

Ответ на сообщение пользователя В.Перетурин показать

А коли третiй гол румуни забивали-Лунiн теж повинен був зупиняти прохiд?

Та й 0:0 з румунами- такiй собi "ycпix".Xoча схоже по настрiю гравцiв-саме на цей рахунок була задумка великого нашого стратега

Когда кипер привозит раз, привозит второй, руки опускаются.

 

MMMMetros

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

бельгія обіцяє ф-16, тож я навіть боюся собі уявити...

Тодi страшно подумати що украïнцi зроблят iз словаками....

 

Чiжик

  • Страницы
  • Все
  • 1
  • ...
  • 7
Мапа сайту Повна версія Оновити