Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Евро-2024. Бельгия – Румыния. Прямая трансляция
Источник: /ua/live/396976
  • Страницы
  • Все
  • 1
  • ...
  • 5

Ну, и, куда же без расчетов и надежд на остальных)

При победе румын в последнем туре, можна даже и при поражении пройти дальше, ведь уже достаточно групп, где может быть 3 место с 1 или 2 очками

 

Sanjjko

Эйся Трёп

22.06.2024 23:49

***

Тобто система спостереження міже впіймати міліметр офсайдний аот під час ауту та кутового стає безпорадною. НЕСПОДІВАННО.

Єдине, пояснення, це передача досвіду коли боковий стає головним.

 

nataniel

Ответ на сообщение пользователя nataniel показать

Эйся Трёп

22.06.2024 23:49

***

Тобто система спостереження міже впіймати міліметр офсайдний аот під час ауту та кутового стає безпорадною. НЕСПОДІВАННО.

Єдине, пояснення, це передача досвіду коли боковий стає головним.

міліметрових офсайдів за матч один-два, а аутів, кутових та порушень десятки. пропонуєш кожний розглядати з варом?

ти знущаєшся чи реально не розумієш?)

 

Эйся Трёп

Була безглузда ідея ДВОХ додаткових суддів щоб фіксувати гол. Проте від неї швидко відмовились, бо додаткові судді нікуя небачили. Так само ібокові - спостерігають багато чого ніпонятно длячіво.

 

nataniel

Для нас майже нічого не змінилося після матчу:

Перемога над Бельгією (20%) - 6 очок і вихід до плей-офф на 100%. Сумарна ймовірність - 20%.

Нічия з Бельгією (25%) - 4 очки. 99+% третє місце нашої групи вийде до плей-офф з 4 очками.

Вихід до плей-офф у випадку не нічиєї у матчі Румунії зі Словаччиною (55%). Сумарна ймовірність ~ 14%.

Поразка від Бельгії (55%) - 3 очки. 90% третє місце нашої групи вийде до плей-офф з 3 очками.

Вихід до плей-офф, якщо Словаччина програє Румунії (25%). Сумарна ймовірність ~ 12%.

Сумарна ймовірність виходу до плей-офф трохи менша 50%.

 

Днепровец

Судячи з різниць, Лунін може стати головним антигероєм цього Євро.

Не тільки призвів до поразки, а ще й кількістю пропущених той матч досі на нас впливає.

 

Miha2323

Эйся Трёп

22.06.2024 23:59

***

Офсайд навіть ОДИН міже вирішити долю матчу! Бокові створювались саме для ФІКСАЦІЇ офсайду. Все інше якто перевірка шипів на буцах та смикання за резинку трусів це робочий момент зкотрим впораєця 4-й суддя. ВАР іде назміну стареньким лошакам, котрі задіяні незрозуміло длячого.

 

nataniel

Для словаків нічия в матчі з румунами -- це гарантоване 3-є місце при любому результаті матча Бельгія - Україна , і вихід в 1/8 на Іспанію , яка тих словаків і поховає . А перемога -- це з вірогідністю 99% перше місце . Так що словакам нічєєчку ганяти не зовсім вигідно .

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Miha2323 показать

Судячи з різниць, Лунін може стати головним антигероєм цього Євро.

Не тільки призвів до поразки, а ще й кількістю пропущених той матч досі на нас впливає.

Рєброву також фізкультпрівєт!

Замість того, що робити різницю зі Словаками сидорчуки і п'яті цз

 

Shepard

Доречі , румуни , не дивлячись на першу перемогу з великим рахунком , можуть заняти і останнє місце в групі . Україна мінімально перемагає Бельгію , а Словаччина Румунію -- і вуаля . Україна , навіть з від'ємною різницею мячів , на першому місці , словаки на другому , бельгійці треті , а румуни пакують чумадани .

 

Stepan75ss

Проблема ще що румуни зі словаками гратимуть у Франкфурті, а там поле ще у матчі Англія-Данія виглядало як город, натомість сьогодні на ньому ще матч один - німці зі швейцарцями.

Нагельсман вже переживає:

"Germany coach Julian Nagelsmann has voiced his concerns regarding the Frankfurt Arena pitch and whether his players could be injured in the final Group A game against Switzerland."

А значить Технічного Румунського Футболу можемо не побачити...

 

Miha2323

Вцілому сьогоднішній результат -- чи не найкращий для нас . Всі команди в останньому турі будуть мотивовані . Хіба що для Бельгії достатньо нічиї , щоб зайняти мінімум друге місце .

 

Stepan75ss

Мої підрахунки варіантів:

S-R U-B

W1 W1 U-S-B-R

W2 W1 R-U-B-S

X W1 U-R-S-B

W1 W2 S-B-R-U

W2 W2 B-R-U-S

X W2 B-R-S-U

W1 X S-B-U-R

W2 X R-B-U-S

X:X X-:X- R-B-S-U

X:X X+2+:X+2+ B-R-S-U

X:X X+1:X+1 ?-?-S-U

 

Alf

Ответ на сообщение пользователя Alf показать

Мої підрахунки варіантів:

S-R U-B

W1 W1 U-S-B-R

W2 W1 R-U-B-S

X W1 U-R-S-B

W1 W2 S-B-R-U

W2 W2 B-R-U-S

X W2 B-R-S-U

W1 X S-B-U-R

W2 X R-B-U-S

X:X X-:X- R-B-S-U

X:X X+2+:X+2+ B-R-S-U

X:X X+1:X+1 ?-?-S-U

X:X X+1:X+1 B-R-S-U

 

Днепровец

Ответ на сообщение пользователя Днепровец показать

X:X X+1:X+1 B-R-S-U

Зрозумів. Згоден.

 

Alf

Ответ на сообщение пользователя Alf показать

Зрозумів. Згоден.

Охрененно зрозуміло.

 

комми

Ответ на сообщение пользователя Alf показать

Мої підрахунки варіантів:

S-R U-B

W1 W1 U-S-B-R

W2 W1 R-U-B-S

X W1 U-R-S-B

W1 W2 S-B-R-U

W2 W2 B-R-U-S

X W2 B-R-S-U

W1 X S-B-U-R

W2 X R-B-U-S

X:X X-:X- R-B-S-U

X:X X+2+:X+2+ B-R-S-U

X:X X+1:X+1 ?-?-S-U

А можна"тикнути пальцем" у "які в нас шанси"?;)

 

Симон Изгоев

Дивився лише другий тайм. Для не "зацікавленного" глядача, вигладало длсі цікаво.

Румуни билися, але дозволяли бельгійцям в рази більше ніж нам. Чому? Може тому, що втомились, а можливо тому, що суперник, на відміну від наших, розумів, що з ними робити!

Як воно буде в них зі словаками, в мене відповіді нема. У будь, якому випадку, вони мені сподобалися більше за сусідів з Заходу.

Бельгійці, ні які не "боги"! Створювали дійсно багато, алей лажали більш за тих самих словаків. Тут як карта ляже.

А Лукаку, швіденко до церкви! Але вже після наших!:)))

 

Симон Изгоев

Будь ласка, нагадайте, що рахується у першу чергу? Особисті чи різниця?

 

Симон Изгоев

Не знаю, меня тройка Доку-Лукаку-Де Брюйне очень впечатляет. Особенно Доку.

 

Бесплатно

Ответ на сообщение пользователя Симон Изгоев показать

Будь ласка, нагадайте, що рахується у першу чергу? Особисті чи різниця?

Особисте

 

Atlant

Я не знаю як з нашою грою грати проти Бельгії...вот взагалі. Не розумію чого Реброва не ставить Сватка ЦЗ. Він чудово впорався в грі проти Італії. Не помітив очкової кобри тому що не може діагоналі як Матвієнко робити?

Ну хіба що Лукаку ще 3-5 моментів, де брюн 2, та доку 2 просруть і ми за рахунок якогось дива та везіння заб'ємо гол.

Ну а так сподіваюсь на перемогу Румунії та невдалих результатів від команд які можуть набрати 3 і більш очків і мати краще різницю в забитих та пропущених м'ячів

 

Atlant

Тому вже сьогодні вболіваємо за нічию скоти- підори2

 

Atlant

Ответ на сообщение пользователя Atlant показать

Особисте

Дякую.

 

Симон Изгоев

Бики в нас не вірять...

Україна 1.80.

Словаки 1.24.

Бельгія 1.15.

Румуни 1.11.

На цьому Євро, вони до нас один раз вгадали, один ні. Тож що буде на третій раз?

 

Симон Изгоев

Ответ на сообщение пользователя Симон Изгоев показать

Бики в нас не вірять...

Україна 1.80.

Словаки 1.24.

Бельгія 1.15.

Румуни 1.11.

На цьому Євро, вони до нас один раз вгадали, один ні. Тож що буде на третій раз?

Это нормально. Потому что мы единственная команда из 4, которая может не выйти с 4 очками.

 

Эйся Трёп

Ответ на сообщение пользователя Симон Изгоев показать

Бики в нас не вірять...

Україна 1.80.

Словаки 1.24.

Бельгія 1.15.

Румуни 1.11.

На цьому Євро, вони до нас один раз вгадали, один ні. Тож що буде на третій раз?

То что букмекеры дают нам больше 50% на выход - это называется верят. Хотя большая часть этих процентов - это вера в победу Румынии.

 

MMMMetros

Ответ на сообщение пользователя Miha2323 показать

Судячи з різниць, Лунін може стати головним антигероєм цього Євро.

Не тільки призвів до поразки, а ще й кількістю пропущених той матч досі на нас впливає.

І можк самотужки, в одне лице, висадити збірну з Євро.

Як на мене, це наслідки хронічного сидіння на лавці і гри по великих святах. Треба йому хоч де бути залізним першим і весь час грати. Ефект такого можна побачити на Трубіні.

Ответ на сообщение пользователя Atlant показать

Я не знаю як з нашою грою грати проти Бельгії...вот взагалі. Не розумію чого Реброва не ставить Сватка ЦЗ. Він чудово впорався в грі проти Італії. Не помітив очкової кобри тому що не може діагоналі як Матвієнко робити?

Ну хіба що Лукаку ще 3-5 моментів, де брюн 2, та доку 2 просруть і ми за рахунок якогось дива та везіння заб'ємо гол.

Ну а так сподіваюсь на перемогу Румунії та невдалих результатів від команд які можуть набрати 3 і більш очків і мати краще різницю в забитих та пропущених м'ячів

Діаноналі можуть рішати. В Реброва - як я бачу - захисники роздають.

В матчі з Німеччиною Сваток чудово відіграв.

 

Ali

  • Страницы
  • Все
  • 1
  • ...
  • 5
Мапа сайту Повна версія Оновити