Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Евро-2024. Бельгия – Румыния. Прямая трансляция
Источник: /ua/live/396976

Румуни якщо грають унічию тут, цілком можуть вийти геть немотивованими зі словаками, бо матимуть 4 очки і у випадку рівності будуть точно вище від нас. Це якщо ми ще внічию з Бельгією зіграємо.

За нічиї сьогодні і якщо словаки хлопнуть румунів, ми в останньому турі опиняємось проти по макітру замотивованих бельгійців з лише одним очком у них. І трьома у нас, поки у словаків і румунів буде по 6 і 4. Тоді наша поразка буде вкрай імовірна. І останнє місце зрештою.

 

Miha2323

Ответ на сообщение пользователя Miha2323 показать

Румуни якщо грають унічию тут, цілком можуть вийти геть немотивованими зі словаками, бо матимуть 4 очки і у випадку рівності будуть точно вище від нас. Це якщо ми ще внічию з Бельгією зіграємо.

За нічиї сьогодні і якщо словаки хлопнуть румунів, ми в останньому турі опиняємось проти по макітру замотивованих бельгійців з лише одним очком у них. І трьома у нас, поки у словаків і румунів буде по 6 і 4. Тоді наша поразка буде вкрай імовірна. І останнє місце зрештою.

у нас в групі у всіх по 3 очки на цю секунду, про яку немотивацію може йди мова? всі будуть битися не тіко за вихід, а за якомога вище місто.

 

Эйся Трёп

Ответ на сообщение пользователя Эйся Трёп показать

у нас в групі у всіх по 3 очки на цю секунду, про яку немотивацію може йди мова? всі будуть битися не тіко за вихід, а за якомога вище місто.

Притримуюсь думки, що треба вболівати за перемогу Бельгії сьогодні і Румунії в останньому турі.

 

Miha2323

Ответ на сообщение пользователя Miha2323 показать

Румуни якщо грають унічию тут, цілком можуть вийти геть немотивованими зі словаками, бо матимуть 4 очки і у випадку рівності будуть точно вище від нас. Це якщо ми ще внічию з Бельгією зіграємо.

За нічиї сьогодні і якщо словаки хлопнуть румунів, ми в останньому турі опиняємось проти по макітру замотивованих бельгійців з лише одним очком у них. І трьома у нас, поки у словаків і румунів буде по 6 і 4. Тоді наша поразка буде вкрай імовірна. І останнє місце зрештою.

Повторюсь с других веток) немотивированных бельгийцев получить не получится, как и что не крути...

А когда ничья с ними дает 3, а то и 2 место, то лучше уж брать этот результат, чем безоговорочное место 4 место.

Так что румыны вперед

 

Sanjjko

И да, еще раз повторюсь, процентов на 70 наше 3 место выйдет на Испанию, процентов на 30 на Англию.

Так что тех же бельгийцев не все будет устраивать, спокойно катать с нами ничейку они не будут, а будут также равноценно играть на победу, что и при ничьей сегодня

 

Sanjjko

Ответ на сообщение пользователя Miha2323 показать

Румуни якщо грають унічию тут, цілком можуть вийти геть немотивованими зі словаками, бо матимуть 4 очки і у випадку рівності будуть точно вище від нас. Це якщо ми ще внічию з Бельгією зіграємо.

За нічиї сьогодні і якщо словаки хлопнуть румунів, ми в останньому турі опиняємось проти по макітру замотивованих бельгійців з лише одним очком у них. І трьома у нас, поки у словаків і румунів буде по 6 і 4. Тоді наша поразка буде вкрай імовірна. І останнє місце зрештою.

Наша поразка ймовірна за будь-якого результату сьогодні. З чого ви взагалі собі нафантазували, що бельгійці при якомусь варіанті можуть бути невмотивовані на останню гру ?!?! Вони вже свою помилку зробили, далі - не можна.

Тож нам треба топити за той варіант, щоб нас влаштовувала нічия. Грати буде складно при будь-яких варіантах, в перемогу я майже не вірю.

 

toledo

Африканці переважають циган тотально. Тре робити висновки.

 

nataniel

Ответ на сообщение пользователя Sanjjko показать

Повторюсь с других веток) немотивированных бельгийцев получить не получится, как и что не крути...

А когда ничья с ними дает 3, а то и 2 место, то лучше уж брать этот результат, чем безоговорочное место 4 место.

Так что румыны вперед

воно то так, але для Бельгії з 3 очками нічія з Україною - гарантований вихід. а для Бельгії з 0 чи 1 - це катастрофа. різні рівні мотивації

 

Эйся Трёп

Ответ на сообщение пользователя toledo показать

Наша поразка ймовірна за будь-якого результату сьогодні. З чого ви взагалі собі нафантазували, що бельгійці при якомусь варіанті можуть бути невмотивовані на останню гру ?!?! Вони вже свою помилку зробили, далі - не можна.

Тож нам треба топити за той варіант, щоб нас влаштовувала нічия. Грати буде складно при будь-яких варіантах, в перемогу я майже не вірю.

Про невмотивованість принципову бельгійців ніхто не казав.

Але як зазначили вище, тиск від преси і вболівальників і лідерська злість у Бельгії з підходом до останнього матчу без перемог взагалі, і з трьома очками - буде відрізнятись.

Бо їх просто зжеруть, якщо сьогодні не виграють у румунів.

 

Miha2323

Ответ на сообщение пользователя Эйся Трёп показать

воно то так, але для Бельгії з 3 очками нічія з Україною - гарантований вихід. а для Бельгії з 0 чи 1 - це катастрофа. різні рівні мотивації

И опять же, да, но при этом осознавая, что при ничьей они выйдут на Испанию, перспектива не особо для них приятная, так что лучше побеждать. А, соответственно, и мотивация опять максимальная

 

Sanjjko

При поточному розкладі, словаки та румуни скатають нічию в останньому турі і будемо ми з 4 умовними очками на останньому місці. Або хтось реально вірить, що ми обіграємо Бельгію та залишимо їх за бортом? Рік тому я б може ще б повірив, але не сьогодні.

 

toledo

Ответ на сообщение пользователя Miha2323 показать

Про невмотивованість принципову бельгійців ніхто не казав.

Але як зазначили вище, тиск від преси і вболівальників і лідерська злість у Бельгії з підходом до останнього матчу без перемог взагалі, і з трьома очками - буде відрізнятись.

Бо їх просто зжеруть, якщо сьогодні не виграють у румунів.

Тобто без того тиску ми зможемо їх обіграти, так?) І залишити за бортом. Бо інших варіантів при їх сьогоднішній перемозі нема.

 

toledo

Цигани навіть центр поля перейти неміжуть чине хочуть.

 

nataniel

Ответ на сообщение пользователя toledo показать

При поточному розкладі, словаки та румуни скатають нічию в останньому турі і будемо ми з 4 умовними очками на останньому місці. Або хтось реально вірить, що ми обіграємо Бельгію та залишимо їх за бортом? Рік тому я б може ще б повірив, але не сьогодні.

як ти собі уявляєш "скатати нічію"? вони будуь домовлятися до матчу (тобто договорняк) чи просто катати вату на полі 90 хвилин?

 

Эйся Трёп

найгірний розклад... бельгійці одразу забили. Тепер не буде варіанта що вони дуже виснажились перемагаючи румунів.

 

Sith

у Бельгії вже мінус один

 

Эйся Трёп

Це ж в матчі Бельгії проти нас Доку і Тимчик - візаві. Пригадуючи, що з Тимчиком у захисті робили словаки ... ги-гиииии (с). Той, канєшно, вершник без голови, але дуже стрьомно.

Ответ на сообщение пользователя Sith показать

найгірний розклад... бельгійці одразу забили. Тепер не буде варіанта що вони дуже виснажились перемагаючи румунів.

так. і румуни вимушені намагатися бігати в атаку

 

Эйся Трёп

Ответ на сообщение пользователя toledo показать

Тобто без того тиску ми зможемо їх обіграти, так?) І залишити за бортом. Бо інших варіантів при їх сьогоднішній перемозі нема.

Якісь шанси лишатимуться. Як і на те, що нічиї у словаків з румунами не буде.

Бельгія ж вже показала з перших хвилин, як вона може доводити футбольну злість.

Яка у них буде за 1 очка к третьому турі - перевіряти страшно.

Зважаючи на те, як наша збірна любить виходити на стартових хвилинах на тремтячих ногах - це буде мінімум 0-2 в першому таймі.

 

Miha2323

Ответ на сообщение пользователя Эйся Трёп показать

як ти собі уявляєш "скатати нічію"? вони будуь домовлятися до матчу (тобто договорняк) чи просто катати вату на полі 90 хвилин?

А як Данія зі Швецією це зробили у 2004?

 

Днепровец

Ответ на сообщение пользователя Днепровец показать

А як Данія зі Швецією це зробили у 2004?

я не знаю. але у відповідь можу спитати - а чому Австрія з Україною не скатали нічійку на тому Євро?)

 

Эйся Трёп

Ответ на сообщение пользователя Miha2323 показать

Якісь шанси лишатимуться. Як і на те, що нічиї у словаків з румунами не буде.

Бельгія ж вже показала з перших хвилин, як вона може доводити футбольну злість.

Яка у них буде за 1 очка к третьому турі - перевіряти страшно.

Зважаючи на те, як наша збірна любить виходити на стартових хвилинах на тремтячих ногах - це буде мінімум 0-2 в першому таймі.

Я не бачу поки що якоїсь фантастичної та захмарної злості. Румуни мають низький клас, більш мастеровита команда доставила б бельгійцям вже куди більших проблем.

 

toledo

Ответ на сообщение пользователя Эйся Трёп показать

як ти собі уявляєш "скатати нічію"? вони будуь домовлятися до матчу (тобто договорняк) чи просто катати вату на полі 90 хвилин?

Там і без договорняку нічия дуже ймовірна, бо суперники варті один одного. Грати з бельгійцями та сподіватись на чужу поміч - то з самого старту погана ідея, тож грати потрібно буде на перемогу

 

toledo

Ответ на сообщение пользователя Эйся Трёп показать

я не знаю. але у відповідь можу спитати - а чому Австрія з Україною не скатали нічійку на тому Євро?)

Ми не хотіли виходити на італійців :р

Насправді, я не вірю у договірняк, але вірю у додаткову мотивацію не ризикувати в кінці гри, якщо станеться так, що буде нічия.

 

Днепровец

Чого ниєте? Бельгія слабенькая... Якщо таку не перемагати - то нахєра далі йти?

 

rvv1

Я б на месте Словакии не соглашался на ничью в последнем туре, она даёт им только 3 место. Плей-офф это хорошо, но там сразу отлет от Испании-Англии. А при победе они занимают первое место в группе. Поэтому есть шанс получить там честный матч.

 

MMMMetros

Есть ещё момент, что если например Бельгия будет нас прибивать 3-0 по ходу матча, Румынии тоже не будет смысла катать ничью, потому что они и так будут выходить.

 

MMMMetros

Ответ на сообщение пользователя Днепровец показать

Ми не хотіли виходити на італійців :р

Насправді, я не вірю у договірняк, але вірю у додаткову мотивацію не ризикувати в кінці гри, якщо станеться так, що буде нічия.

у румунів, до речі, вже був такий досвід з Аргентиною, на ЧС-90 в групі з СРСР )

 

Эйся Трёп

Можливо помиляюсь але за номером 21 у негрів грає білий!

 

nataniel

Ответ на сообщение пользователя Sanjjko показать

И да, еще раз повторюсь, процентов на 70 наше 3 место выйдет на Испанию, процентов на 30 на Англию.

Так что тех же бельгийцев не все будет устраивать, спокойно катать с нами ничейку они не будут, а будут также равноценно играть на победу, что и при ничьей сегодня

Доречі, після сьогодняшніх результатів у групі F - вже ближче 60 на Іспанію, 35 на Англію і 5 на Данію/Словенію)

 

Днепровец

Мапа сайту Повна версія Оновити