Руслан Маліновський забив ПСЖ та вивів "Марсель" до чвертьфіналу Кубку Франції (+Відео)
Автор: Аркадий Капелька

Поза будь-якими сумнівами, центральним протистоянням стадії 1/8 фіналу Кубка Франції став поєдинок "Марселя" і ПСЖ на заповненому "Велодромі". Підопічні Ігора Тудора отримали чудовий шанс реабілітуватися за нещодавню домашню поразку від "Ніцци" в "дербі Лазурного берега" – перемогою в ще більш знаковому протистоянні. Хоча "Марсель" не перемагав ПСЖ із вересня 2020 року! Хорватський коуч господарів провів невеличку ротацію, повернувши до стартового складу Руслана Маліновського та Алексіса Санчеса, а Чингіз Юндер і Жонатан Клосс працювали на всій бровці. Клосс вийшов зліва – цікава новація Тудора – але поява Юндера справа була набагато небезпечнішою для ПСЖ. І хоча його опонент - спритний Нуну Мендеш – досить швидко відзначився першим небезпечним моментом у матчі, підключившись уперед, але не пробивши Пау Лопеса ударом у ближній кут, – потім на цьому фланзі "Марсель" мав набагато переконливіший вигляд.

ПСЖ по першому тайму трохи більше володів м'ячем, проте "Марсель" був небезпечнішим – Малиновський із середньої дистанції змусив попрацювати Доннарумму, тричі (!) пробивав Колашинац, який старанно підключався вперед, намагався відзначитися і Гендузі, опинившись найрозторопнішим у штрафному майданчику – ще сейв Доннарумми! А найнебезпечнішим став усе ж Юндер – два створених моменти та зароблений пенальті: Рамос не встиг накрити турка, заваливши його у власному штрафному майданчику: Санчес чітко виконав вирок рефері Летесьє – цілком логічні, як за такої гри, 1:0.

У ПСЖ у першому таймі моментів було не так багато (хіба що Лопес відловив не надто сильний, хоча й точний удар Неймара), але свій гол підопічні Крістофа Галтьє вичавили зі стандарту – спочатку Мессі намагався забити прямим ударом, але запустив м'яч над правою від Лопеса "дев'яткою". А ось у Серхіо Рамоса, вже в компенсований час, вийшло дуже вдало прибігти на кутовий і замкнути навіс Неймара – 1:1. Нехай і не найлогічніші, але, тим не менш, рахунок на табло. Однак на початку другого тайму Руслан Малиновський забив свій другий гол поспіль! У другому поспіль дербі. У звичному для себе форматі: спрацювавши на підборі біля лінії штрафного і запустивши смачний тандерболт з ударної лівої ноги! Шансів, навіть у стрибучого довгорукого Доннарумми, було не так багато – сила удару та відстань зіграли не на користь кіпера парижан.

Гол Малиновського виявився переможним, хоча в кінцівці Рамос міг оформити дубль, але з одним ударом головою Серхіо впорався Лопес, а після другого м'яч хоча й заскочив у сітку, але іспанський ветеран забивав уже з офсайду. Хоча чи награв ПСЖ на другий м'яч – насправді, велике питання. Вірніше, "Марсель" побільше напрацював на перемогу – і цілком заслужено вийшов до чвертьфіналу Кубка Франції.