Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Електрики є ? порадьте модель генератора, 4кВт +-

Ну я ж і писав, що не на повну працював. ККД не оптимальний, але метою було економити бензин, бо не завжди вдавалося до колонки через черги та ліміти дістатися.

 

sanyock

Не розуміюсь теж, в місцевій групі виклали, хто що скаже?

------------------------------

Бензиновий генератор 2,8 КВт 3-х фазний Pramatec PS900 з ручним заруском з мідною обмоткою на колесах

Номінальна напруга: 380В, 220В, 12В

Витрати палива: 1,2л/год

Тип генератора : синхронний

Ціна: 19 600грн

 

SL001

Ответ на сообщение пользователя SL001 показать

Не розуміюсь теж, в місцевій групі виклали, хто що скаже?

------------------------------

Бензиновий генератор 2,8 КВт 3-х фазний Pramatec PS900 з ручним заруском з мідною обмоткою на колесах

Номінальна напруга: 380В, 220В, 12В

Витрати палива: 1,2л/год

Тип генератора : синхронний

Ціна: 19 600грн

Двигун 4 тактний? І яка сумарна потужність ел. споживання?

 

sanyock

Наче 4 тактний. Якщо потужність та фінанси дозволяють, то я би купив.

 

sanyock

Ответ на сообщение пользователя sanyock показать

Двигун 4 тактний? І яка сумарна потужність ел. споживання?

Все що було написано я скопіював

 

SL001

Тільки гугл знайшов PS9000

 

sanyock

Ответ на сообщение пользователя SL001 показать

Все що було написано я скопіював

 

sanyock

Ответ на сообщение пользователя SL001 показать

Не розуміюсь теж, в місцевій групі виклали, хто що скаже?

------------------------------

Бензиновий генератор 2,8 КВт 3-х фазний Pramatec PS900 з ручним заруском з мідною обмоткою на колесах

Номінальна напруга: 380В, 220В, 12В

Витрати палива: 1,2л/год

Тип генератора : синхронний

Ціна: 19 600грн

Непоганий генератор. Особливість - можливість отримати як однофазний, так і трифазний струм. Номінал - 2,5 (або 2,3, на різних сайтах по-різному) кВт. Якщо трифазний струм потрібен, то чому б ні? Не все тільки зрозуміло з реальними витратами палива. 1,2 літра на яке навантаження? Ні в кого з трейдерів не вказано, тож це може буди як 1/2, так і 2/3 номіналу. Деякі виробники вказують саме такі параметри, шоб не лякати відразу покупця. Двигун картерний, тож в будь якому разі має більший ККД, ніж сумішний. Але 2,5 кВт з 1,2 л бензину все рівно забагато. Нужно дивитись оригінал інструкції. Там за звичай вказують або витрату палива при конкретному навантаженні, або витрату палива на 1 кВт.

До речі, на сайті Епіцентру вказано 1,1 л на 1 кВт/год, але, думаю, це теж щось не те.

 

Запарижанин

За максимальне навантаження - 2,8 кВт - забудьте і не згадуйте. По-перше, усі генератори можуть витримати максимальне навантаження тільки короткочасно. Довгочасне може призвести критичної поламки. По-друге, ККД при максимальному навантаженні падає.

 

Запарижанин

до критичної поломки

 

Запарижанин

відмовився від усіх варіантів ...бо як я дізнався, мій будинок підключений до мережі яка живить критичну інфраструктура, і електирика є завжди )))

тепло те ж є, правда ледь теплі батареї, але головне, що не холодні.

 

GOTS

Підключив перший раз

Інверторний

Пів години попрацював та вимикнув

Автомат підключеня резервноі лініі сам розуміє, де зараз є напруга

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя GOTS показать

відмовився від усіх варіантів ...бо як я дізнався, мій будинок підключений до мережі яка живить критичну інфраструктура, і електирика є завжди )))

тепло те ж є, правда ледь теплі батареї, але головне, що не холодні.

Халявщик!

Я не халявщик! Я партньор!(с)

))

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

Халявщик!

Я не халявщик! Я партньор!(с)

))

))

ба більше .... якщо так продовжиться то почнуть морду бить !

вже по місту бубнять, -"а чого ми мусимо сидіти по 12год без електрики а ОТІ ..... ату їх,ату !"

 

GOTS

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

Підключив перший раз

Інверторний

Пів години попрацював та вимикнув

Автомат підключеня резервноі лініі сам розуміє, де зараз є напруга

торохтить сильно ?

 

GOTS

треш якийсь.. увімкнули опалення ... в квартирі +26 ...відкрили вікна бо спати немає змоги.

пс. єбонуті млять.

 

GOTS

Ответ на сообщение пользователя GOTS показать

торохтить сильно ?

У сусіда через дорогу дизельний - так той гучніше чути ніж мій

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя GOTS показать

треш якийсь.. увімкнули опалення ... в квартирі +26 ...відкрили вікна бо спати немає змоги.

пс. єбонуті млять.

Зраду разганяєшь!))

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

Зраду разганяєшь!))

більше ахуєваю від розпіздяйства, чим розганяю ))

 

GOTS

Дом. Газовый котел. Пару лет назад купил ИБП для котлов и 50Аh акк, но котел не работал от него.

Выяснилось что газовому котлу мегаважно правильная синусоида. Похоже этот ИБП ее мне не даёт. Сейчас купил дешёвый бензогенератор он так же не даёт мне эту синусоиду. Стабилизаторов на чистую синусоиду найти сейчас нереально.

Сказали что нужен инверторный генератор.

Но решил вопрос по другому. Нашел ИБП онлайн типа для серверов используется. Дорого 9000 но сейчас цены на такое ставят какие хотят, а альтернатива в виде инвентарного генератора ещё дороже. Этот ИБП работает от 36 вольт - 3 акк по 12 вольт.

Протестировал. Отключил фазу на счетсчике дома. Сделал провод с двумя вилками и таким проводом подсоединил генератора к розетке в беседке

Получил от генератора электричество во всех розетках дома: и что важно котел работает, а также холодильник работает, свет работает...

Кроме того на акк к ИБП котел даже без генератора больше часа должен ещё работать (что работает проверил, длительность не проверил)

Генератор в эпицентре купил неделю назад на 2 кВт за 12000 (14500 прайс, знакомые скидку сделали).

ИБП - 9000, уверен что переплатил очень много, но брал на рынке чтобы если что вернуть, если не заработает.

3 акк 7Аh за 2300 в волтмаркете купил

Всего потратил: 23300 грн. Получил генератор 2квт + 1 час работы котла на акк до запуска генератора.

 

гена

Ответ на сообщение пользователя гена показать

Дом. Газовый котел. Пару лет назад купил ИБП для котлов и 50Аh акк, но котел не работал от него.

Выяснилось что газовому котлу мегаважно правильная синусоида. Похоже этот ИБП ее мне не даёт. Сейчас купил дешёвый бензогенератор он так же не даёт мне эту синусоиду. Стабилизаторов на чистую синусоиду найти сейчас нереально.

Сказали что нужен инверторный генератор.

Но решил вопрос по другому. Нашел ИБП онлайн типа для серверов используется. Дорого 9000 но сейчас цены на такое ставят какие хотят, а альтернатива в виде инвентарного генератора ещё дороже. Этот ИБП работает от 36 вольт - 3 акк по 12 вольт.

Протестировал. Отключил фазу на счетсчике дома. Сделал провод с двумя вилками и таким проводом подсоединил генератора к розетке в беседке

Получил от генератора электричество во всех розетках дома: и что важно котел работает, а также холодильник работает, свет работает...

Кроме того на акк к ИБП котел даже без генератора больше часа должен ещё работать (что работает проверил, длительность не проверил)

Генератор в эпицентре купил неделю назад на 2 кВт за 12000 (14500 прайс, знакомые скидку сделали).

ИБП - 9000, уверен что переплатил очень много, но брал на рынке чтобы если что вернуть, если не заработает.

3 акк 7Аh за 2300 в волтмаркете купил

Всего потратил: 23300 грн. Получил генератор 2квт + 1 час работы котла на акк до запуска генератора.

ИБП

це інвертор з акумом, чи щось інше?

Інвертор - приблуда, яка дає "правильну синусоїду"?

...

Сусід... ну там вирішив усі проблеми вирішати

будинок 125 кв, газове опалення

Придбав інвертор. та акуумбатарей 510 кг (п'ятсот десять) ... ну щоб все працювало

каже щось там 230 тис грн

Сам інвертор щось там 25 тир

А ти кажешь 9000 дохуя))

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя GOTS показать

треш якийсь.. увімкнули опалення ... в квартирі +26 ...відкрили вікна бо спати немає змоги.

пс. єбонуті млять.

Так війна жеж йде

 

Upiter

Протестировал. Отключил фазу на счетсчике дома. Сделал провод с двумя вилками и таким проводом подсоединил генератора к розетке в беседке

Получил от генератора электричество во всех розетках дома: и что важно котел работает, а также холодильник работает, свет работает..

...

https://rozetka.com.ua/195583564/p195583564/

Цікаво що не очіікував

Ця приблуда буде сама перемикати генератор та постачання ДТЄК

Тобто як шо нема напруги, а ти вирішив підключити до мережі генератор, то він, цей агрегат, сам переключе твої три фази до генератора

А ще цікавіше те. що коли появиться напруга у мережі. то він переключе твої три фази до мережі, а генератор буде поацювати в холосту

ти це побачишь, бо світло у будинку "легенько блимне", а ти можешь піти та вимкнути генератор

...

А ще цікаво. що цю приблуду "автомат ввода резерва" я придбав десь 15 жовтня меньш 2000 грн, а зараз вона коштує 3000

 

ПБН

Ще раз

Не треба нічого переключати

Нема напруги - запустив генератор - автомат перемкнув сам на постачання напруги з генератора

З'явилясь напруга у мережі - світло блимнуло(апарат перемкнув постачання на ліні. ДТЄК - ти вимикнув генератор

Не треба ніяких розетка, вклюив-перключив...

Як що будуть питання - звернись тут або особистості

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

ИБП

це інвертор з акумом, чи щось інше?

Інвертор - приблуда, яка дає "правильну синусоїду"?

...

Сусід... ну там вирішив усі проблеми вирішати

будинок 125 кв, газове опалення

Придбав інвертор. та акуумбатарей 510 кг (п'ятсот десять) ... ну щоб все працювало

каже щось там 230 тис грн

Сам інвертор щось там 25 тир

А ти кажешь 9000 дохуя))

Это не моя тема, чтобы я мог объяснить отличие одного от другого устройства. Я просто описал свой опыт в этом вопросе. Для меня это была головная боль. И ее решение меня очень порадовало. Может у кого такие же проблемы и информация будет интересна.

В том что я купил самое непонятное устройство ИБП онлайн типа.

ИБП может выдавать правильную синусоиду, а может и не выдавать. Потому покупал на рынке в этот раз ИБП, где сказали что у этого устройства точно чистая синусоида.

И ИБП как оказалось есть 2х типов: онлайн и оффлайн. В основном везде подаётся офлайн тип. Если ИБП будет офлайн типа с чистой синусоидой то котел он запустит от аккумулятора, но от моего бензогенератора он бы не работал. Т.к. при наличии внешнего питания такой ИБП пропускает через себя ток и не меняет синусоиду этого тока и котел уходит в ошибку.

А есть ИБП онлайн типа. Там внешний ток питает аккамуляторы и сразу с них берет энергию которую преобразует в переменную 220 с чистой синусоидой. Вот это по факту и увидел. Генератор к котлу напрямую и котел не работает, генератор к этому ИБП с аккумуляторами и потом к котлу и все работает. Эту модель что мне продали имеет выход VGA, разъем для подключения питания пк и вход и выход лан. На вопрос зачем это надо в ИБП, сказали что просто онлайн ИБП в основном для серверов ставили...

Есть ещё опция по акк. Их должно быть 3 шт и обязательно одинаковой ёмкости. А сама ёмкость на ваш выбор. Порекомендовали 3 по 7 поставить. Так и сделал. Это 2300 стоило. И это даст чуть более часа автономной работы Но думал про вариант поставить 3 по 40Ah за 15-16т и это бы дало 6 часов.

 

гена

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

Ще раз

Не треба нічого переключати

Нема напруги - запустив генератор - автомат перемкнув сам на постачання напруги з генератора

З'явилясь напруга у мережі - світло блимнуло(апарат перемкнув постачання на ліні. ДТЄК - ти вимикнув генератор

Не треба ніяких розетка, вклюив-перключив...

Як що будуть питання - звернись тут або особистості

Спасибо. Похоже хорошая вещь, если свет часто выключается.

 

гена

оживлю гілку питанням:

у мене здох влітку стабілізатор 220в і шукаю нового.

працював років до 10 у мене на 5кВт вхідний стабілізатор, який управлявся сервоприводом; один раз той серво привод здох і я купив інший, помінєв, але пропрацювала заміна десь рік (( а мо там і ще щось здохло, не хочеться в нього лізти зовсім.

ну й напрягало його періодичне диркання, коли той привод їздив по трансу.

так от віднайшов щось аналогічне від Елекс на семісторних ключах і мені по опису воно вельми зайшло; но є нюанс: у Елекса транс з алюміньовим дротом; що я так розумію ганебно і ненадійно: чи ні?

на моєму стабі намотана міцна кетайська мідь, що не завадил йому здохнути, але й проблем з самим трансом не було.

а алюмінієва обмотка - це дуже кепсько в реальних умовах? чого теба боятись?

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

оживлю гілку питанням:

у мене здох влітку стабілізатор 220в і шукаю нового.

працював років до 10 у мене на 5кВт вхідний стабілізатор, який управлявся сервоприводом; один раз той серво привод здох і я купив інший, помінєв, але пропрацювала заміна десь рік (( а мо там і ще щось здохло, не хочеться в нього лізти зовсім.

ну й напрягало його періодичне диркання, коли той привод їздив по трансу.

так от віднайшов щось аналогічне від Елекс на семісторних ключах і мені по опису воно вельми зайшло; но є нюанс: у Елекса транс з алюміньовим дротом; що я так розумію ганебно і ненадійно: чи ні?

на моєму стабі намотана міцна кетайська мідь, що не завадил йому здохнути, але й проблем з самим трансом не було.

а алюмінієва обмотка - це дуже кепсько в реальних умовах? чого теба боятись?

Кривих рук. Важливіше не з чого зроблений трансформатор, а як. Але це вже інша тема. На великих діаметрах провода алюміній в деяких речах навіть краще - легше і дешевше. Хіба що власне споживання може бути трохи більшим, але не суттєво. Там все одно головне споживання не від транса, а від електроніки. І, щоб не обіцяли виробники, з часом почне гудіти. Не сильно, але все ж таки.

А взагалі, симісторні стаби - найкраще рішення, що є на ринку, особливо для приватного будинку, хоч і найдорожче. Не рекомендують давати йому довгий час працювати на навантаженнях, близьких до максимальних, а якщо є така потреба - брати стаб наступного ступеню навантаження. Але наскільки ця рекомендація вірна, сказати не можу. В мене буває, особливо взимку, коли мережа часом просідає до 150-160 В, деякий час, до 10 хвилин, стаб працює на помаранчевому секторі, але жодного разу при цьому вентилятор охолодження не ввімкнувся. Але є інша проблема. Влітку буває спрацьовує захист від перевищення напруги. Але то вже моя провина - понадіявся, що верхньої межі в 260 В мені вистачить, а треба було брати на 275.

 

Запарижанин

Ответ на сообщение пользователя Запарижанин показать

Кривих рук. Важливіше не з чого зроблений трансформатор, а як. Але це вже інша тема. На великих діаметрах провода алюміній в деяких речах навіть краще - легше і дешевше. Хіба що власне споживання може бути трохи більшим, але не суттєво. Там все одно головне споживання не від транса, а від електроніки. І, щоб не обіцяли виробники, з часом почне гудіти. Не сильно, але все ж таки.

А взагалі, симісторні стаби - найкраще рішення, що є на ринку, особливо для приватного будинку, хоч і найдорожче. Не рекомендують давати йому довгий час працювати на навантаженнях, близьких до максимальних, а якщо є така потреба - брати стаб наступного ступеню навантаження. Але наскільки ця рекомендація вірна, сказати не можу. В мене буває, особливо взимку, коли мережа часом просідає до 150-160 В, деякий час, до 10 хвилин, стаб працює на помаранчевому секторі, але жодного разу при цьому вентилятор охолодження не ввімкнувся. Але є інша проблема. Влітку буває спрацьовує захист від перевищення напруги. Але то вже моя провина - понадіявся, що верхньої межі в 260 В мені вистачить, а треба було брати на 275.

дякую за відповідь,

я трохи побоююсь саме тих кривих рук, а ще точніше - нездоланного бажання наших бізнесменів зекономити.

з практики використання алюмінію я знаю, що там контакти слабо тримають, перегріви бувають тощо - але то все вирішується, якщо підбирати правильні матеріали і деталі.

але по факту на ринку я взагалі не бачу стабів з мідними трансами, та й особистий досвід - воно мені не сильно й помогло, електроніка загнулась та і шо толку з тої міді?

з іншої сторони, років 10 як не більше воно таки працювало, може це вже і вік для такої техніки..

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

дякую за відповідь,

я трохи побоююсь саме тих кривих рук, а ще точніше - нездоланного бажання наших бізнесменів зекономити.

з практики використання алюмінію я знаю, що там контакти слабо тримають, перегріви бувають тощо - але то все вирішується, якщо підбирати правильні матеріали і деталі.

але по факту на ринку я взагалі не бачу стабів з мідними трансами, та й особистий досвід - воно мені не сильно й помогло, електроніка загнулась та і шо толку з тої міді?

з іншої сторони, років 10 як не більше воно таки працювало, може це вже і вік для такої техніки..

В мене з 16-го року працює. Нарікань, крім того, про який згадав раніше, немає. Гудіти почав рік на 3-4-й. Гудить не сильно. Чути, якщо підійдеш впритул, та й не завжди однаково. Більше, коли напруга в мережі сильно падає і в цей час є якесь більш-менш пристойне навантаження - пралка, чайник. Знайомі, у кого вдома такі стаби давно, говорять те саме. Спочатку був тихий, а за декілька років почав гудіти. Можливо, це їх спільна болячка, а от болячка саме алюмінієвих трансів, чи загальна - тут нічого сказати не можу.

 

Запарижанин

Мапа сайту Повна версія Оновити