Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
СЕС
  • Страницы
  • Все
  • 1
  • 3
Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

звісно що так.

але я працюю дома, тож споживання є; люблю душ, планую купити кондиціонер (на літо).

і маю всякого інструменту дохріна, люблю руками щось ліпити,

знову ж таки бойлер, чайник, всякі пічки-духовки..

є карочє споживання влітку. хоча дещо можна оптимізувати.

ну і я маю надію що панелька буде до жовтня працювати а то й трохи у листопаді.

х.з.

поки що завис я. ціни кусючі, зарази..

Отож. Все впирається в ціни. Та ще в недоліки технології, які старанно приховують продавці систем, бо якщо б відкривали все відразу, то кінцева ціна виходила б іще набагато вища.

 

Запарижанин

Ответ на сообщение пользователя Запарижанин показать

Ще заради справедливості слід зазначити, що розрахунки, зроблені для однієї людини (родини), можуть зовсім не підійти для іншої. Все залежить, я писав вище, від індивідуального устрою, конкретного споживання. І усереднення тут ніяке не діє. Треба чітко знати, коли і скільки ти накручуєш посезонно і погодинно. Наприклад, в літні місяці в мене і 100 кіловат за місяць ніколи не накручує, бо нічим споживати. Світло взагалі майже не вмикається, та й що там ті світлодіодки споживають. Зарядки - то таке. Покосити, посвердлувати, поточити, порізати коли-інколи, раз на тиждень попрати, на пару годин ввімкнути компьютер - ото і все споживання. Без холодильника, звісно. Якщо б не він, то взагалі цікаво б було. А зима - то зовсім інший турнір. Бо насос цілодобово, бо часто сушарка, бо компьютер удвічі-тричі більше (а чим ще займатися?), бо додається стабілізатор, без якого з тією просадкою напруги, яка в нас буває взимку, взагалі ніяк, і який навіть споживання світлодіодних ламп підіймає на новий рівень, та й сам цілодобово тягне "для власних потреб". Так і виходить, що коли дійсно потрібне якесь незалежне від мережі джерело електроенергії, його не забезпечиш, а коли забезпечити можна, то воно нікому не потрібне.

Саме тому й задумуюсь про зелений тариф... Хоч в нуль вийти за рік... Без акумів, просто взаємозаліком... Повівся свого часу на опалення електрикою.. Тепер маю клопіт, тобто мав, чи буду мати в майбутньому.

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

я цікавився.

там тра три фази і підключення коштує далеко зх 30 т і при тому енергетики чи то не зацікавлені зовсім у ЗТ (надлишок генерації вдень)о мутять якісь карупції - х.з.

мої масштаби не сходяться.

таки да.

8.. х.з. чогось у гірше віриться легко і воно чогось збувається..

ну це я взяв майже оптімальний варіант, коли в тебе вже заживлено 3 фази

а так - дійсно занадто, як що тре тягнути-підключати ті три фази

...

Хоча якби усі москалі повиздихали, то нехай би воно було як було!

 

ПБН

Сцук, до сусідів підведено на будивлю 40 кВт, офіційно!

газу нема там

Ну це ще до війни, зараз там ще ремонт потрібен чистовий

Ну тобто 2 роки стоїть

Ну, блять 40кВт! Що там зібрались сталелитейний цех відкривати?!

Звичайна ділянка, 6, ну може 8 соток

Ну хатинка квадратів 200 максімум, ну тобто потрібно може 20 кВТ на опалювання.

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

Сцук, до сусідів підведено на будивлю 40 кВт, офіційно!

газу нема там

Ну це ще до війни, зараз там ще ремонт потрібен чистовий

Ну тобто 2 роки стоїть

Ну, блять 40кВт! Що там зібрались сталелитейний цех відкривати?!

Звичайна ділянка, 6, ну може 8 соток

Ну хатинка квадратів 200 максімум, ну тобто потрібно може 20 кВТ на опалювання.

Може якусь ще діяльність планували? У нас на кварталі чим тільки не займаються. І майстерня з ремонту бусів є (можеш уявити, які там підйомники), і кераміку випалюють, і парканні бетонні плити ллють. Хоча і без цього. Опалення+бойлер+індукційна плита з духовкою+проточні нагрівачі на крани. Так одне до одного і набереться.

 

Запарижанин

Этой "темой" заинтересовался лет 20ть назад, когда после "помаранчевой" был взят курс на Европу, а соответствено и на их цены("Рыжий" и его менеджеры не дураки "смотря" в майбутне и подминая под себя сети и генерацию..).. К, примеру, у сына в Нимэччини КВт стоит 50 центов, поэтому есть Куда "стремится" и Украине "идя" в Европу(он свой "гибрид"(ВольвоV60) больше на бензе юзает чем на электрике..).. Под это дело присмотрел и хатыночку на берегу Азовского(много Солнца, ветра, туризм..), с "планами как у Наполеона"!..

Проштудировал Кучу инфы на эту "тему".. Вот Ты, Махно, зацикливаешся на "панелях"(я так понял имеешь частный..), но есть ещё ветро и гидро варианты.. По ветрякам(работают днем и ночью, летом и особено зимой..) куча инфы тоже в нете, поэтому хорошо смотрится вариант "тандема"(ветряк-панель).. Из практики - несколько ветряков крутят генераторы(например тракторный, ему не нужно возбуждение, авто из под разборки, самопальный на магнитах..), где Основной фичей всей этой "байды" есть Заряд АБ(на ветряках на малом токе, долго, зато днем и ночью..) и вот, может пригодится, подаётся напруга на Самопальный бойлер, состоящий тупо из бака с впаяными в него тенами(кипятильниками..), стоящий "пролёткой" в отоплении.. Зимой отопление подогревает, летом(перекрывается на автономный режим..) теплая вода помытся, посуда.. Поэтому "излишки" не пропадают и днем и ночью.. Бажана такая "деталь" в цепи как редуктор(который потянет..) для увеличения оборотов..

По-гидравлике сложней, эт там где есть проточная вода поблизости, у коллеги небольшой ручей возле забора, раньше с небольшой запрудой, чтоб качать воду для полива, рыбки, три года назад ему посоветовал и втулили туда лопасти, которые крутят убитую коробку с жигулей на 4й передаче, которая крутит тракторный генератор, а далее описаный вариант с бойлером и АБ(инверторные вариации тут описаны..).. Продумывается вариант с "саркофагом", шоб зимой не замерзало..

Это "посылы" Тебе, чтоб "а подумать", подробней будет Куча букафф..

Немного "лирики" - йа чел вмеру предприимчивый(но ленивый!!..) и когда 5-6 лет назад был Бум на панельные станции у мну возникла "идея", купить, напрыклад, 4 убитых хатыночкы подешовке в пригороде, обязательно прям на трассе, поставить на каждой "кредитные-зеленые" 20КВТ станции, подшаманить участки и 3 из 4х выставить на продаж(один для сэбэ..) но уже как "бизнес-варианты".. Ну, а тем временем станции, летом, мотали бы "зелёнку"..

И, ещё - вот Паша упоминал за 380В 3ф. - 4 года назад купил в селе маеток(0,71Га и за второй дал задаток 500 "енотов", 0,46Га .. БЕЗ "соседей"..)для бизнеса, делать Лего-кирпич, кирпич, брукивку, "муку".. Прям при сельской дороге по которой возят вапняк(известь), это Дешовое сырьё, карьер в 2,5 км.. Возникло "пытаннячко" в 380В, недешовое, но началась "коронка" - воны нэ роблють.. - и вопрос был решон через "Частотники" с 220В 1ф. в 380В 3ф. на 3,5КВт и 6КВт - 4 станка "фурычат", Удобно, и мало того я Регулирую частоту(не 50ГЦ и ФФФСЁЁ..) от 0 до 800 ГЦ(в основном оборудование у меня пашет от 25Гц до 100Гц..)..

Лан, спешу, много можно было ещё напейсать, но может и это кому пригодится..

 

дядя бабай

Отаке знайшов. Це ціна за сам генератор, з роботою і баштою може на 100к вийти, якщо не більше. Махно, дзвони і дізнавайся, і нам потім розкажеш) Здається, це буде краще, ніж СЕС. Або комбінувати з панелькою на літо. https://prom.ua/ua/p1780744436-vertikalnyj-vetroge...

 

Striker

Зараз вже підвищать тариф до 4 грн/кВт, то вже не так дорого виглядає це все. І якщо світла не буде по 3 дні, то якось жити треба ж.

 

Striker

Ответ на сообщение пользователя Striker показать

Отаке знайшов. Це ціна за сам генератор, з роботою і баштою може на 100к вийти, якщо не більше. Махно, дзвони і дізнавайся, і нам потім розкажеш) Здається, це буде краще, ніж СЕС. Або комбінувати з панелькою на літо. https://prom.ua/ua/p1780744436-vertikalnyj-vetroge...

нє, вітряну не хочу.

це механіка, а механіка це знос, а знос це витрати на ремонти і головняки на обслуговування.

хочу щоб без мороки.

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя Striker показать

Зараз вже підвищать тариф до 4 грн/кВт, то вже не так дорого виглядає це все. І якщо світла не буде по 3 дні, то якось жити треба ж.

та отож,

однак..

оцей набор: https://smartvision.lviv.ua/ua/p2066521799-komplek... тиждень тому коштував 81 тищу,

і потім 83, в пятницю 85 а зараз уже 98 ))

бізнес рубає бабло, треба відійти в сторону і дать людям насититись.

а тоді вже йти купувати)

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

нє, вітряну не хочу.

це механіка, а механіка це знос, а знос це витрати на ремонти і головняки на обслуговування.

хочу щоб без мороки.

А лазити на дах, мити-чистити панелі (з риском пошкодити), хіба не морока? Бо доведеться у будь-якому випадку, а як часто - залежить від місцезнаходження. Та й ремонт-обслуговування теж ніхто не відміняв. Як і знос, який в панелях теж присутній. Ще хто зна, що більше протримається.

 

Запарижанин

Ответ на сообщение пользователя Запарижанин показать

А лазити на дах, мити-чистити панелі (з риском пошкодити), хіба не морока? Бо доведеться у будь-якому випадку, а як часто - залежить від місцезнаходження. Та й ремонт-обслуговування теж ніхто не відміняв. Як і знос, який в панелях теж присутній. Ще хто зна, що більше протримається.

я не противник вітряків загалом, просто у моїх умовах його і ставить толком нема де і по клімату - нема у мене вітру для електрики; у вітряка від Страйкера, наприклад, номінальна швидкість вітру 6 .. 8 - це тоді він мабуть буде ті 3 квт розвивати; а у мене синптик показує сьогодні максимум 4 і то - пориви і лише пару годин а решту часу - 2 м/с.

ну і ціна, вітряк коштує 57 плюс робота - буде х.з., може 70 чи 80 і при цьому (!!!) я все одно мушу купити до нього інвертор і акб; тобто та ж будівля тіко з іншої сторони))

власне вітряк проти панелей, зараз за ціну пенельок не скажу, але за 80 тищ нещодавно було би на 8 квт купити; якось вітряк не показує себе явним фаворитом, так десь - плюс-мінус.

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

я не противник вітряків загалом, просто у моїх умовах його і ставить толком нема де і по клімату - нема у мене вітру для електрики; у вітряка від Страйкера, наприклад, номінальна швидкість вітру 6 .. 8 - це тоді він мабуть буде ті 3 квт розвивати; а у мене синптик показує сьогодні максимум 4 і то - пориви і лише пару годин а решту часу - 2 м/с.

ну і ціна, вітряк коштує 57 плюс робота - буде х.з., може 70 чи 80 і при цьому (!!!) я все одно мушу купити до нього інвертор і акб; тобто та ж будівля тіко з іншої сторони))

власне вітряк проти панелей, зараз за ціну пенельок не скажу, але за 80 тищ нещодавно було би на 8 квт купити; якось вітряк не показує себе явним фаворитом, так десь - плюс-мінус.

ну тут може поміркувати щось про "панелі + вітряк"

Цікава може бути картина

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя Запарижанин показать

А лазити на дах, мити-чистити панелі (з риском пошкодити), хіба не морока? Бо доведеться у будь-якому випадку, а як часто - залежить від місцезнаходження. Та й ремонт-обслуговування теж ніхто не відміняв. Як і знос, який в панелях теж присутній. Ще хто зна, що більше протримається.

Кажуть що зараз не актуально, нібито дощем вистачає помити

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

ну тут може поміркувати щось про "панелі + вітряк"

Цікава може бути картина

можна. але з іншої сторони перетворювати власне житло в електростанцію і не хочеться і стрьомно)

тому треба якесь більш "компактне" рішення. я так думаю.

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

Кажуть що зараз не актуально, нібито дощем вистачає помити

Ну, реклама - річ корисна. Для продавців :) В промислових містах така таблиця з дощем випадає, що після дощу мити з милом треба, та ще й шкребти, щоб відмилося. Якщо близько (навіть не поряд) димлячі промислові об'єкти, то від дощу треба ховати, а не мити ним. Як то кажуть в нашому місті: не мий автівку перед дощем, бо після знову доведеться. :)

 

Запарижанин

До речі. Проти вітряків в мене теж аргумент є. Наприклад, мені його поставити буде не так просто, що купив і встановив. Бо вулиця на якій стоїть будинок, вважається центральною, і щоб щось таке во дворі поставити, навіть до власного будинку щось добудувати, треба брати дозвіл міськ. архітектури. Це мінімум, бо можуть ще примусити проект замовити. А там, де є дозвіл, завжди сидить людина, яка уважно слідкує за тим, щоб виборець бува не розжирів, бо до дільниці не дійде, і котрій знайти привід для відмови легше, ніж причину для погодження. Звичайно, якщо ця причина не складається з певної кількості аркушів встановленого номіналу.

Для сонячних панелей, начебто, дозволу поки що не треба, але не факт, що будь-якого дня цей недогляд не ліквідують.

 

Запарижанин

Ответ на сообщение пользователя Запарижанин показать

Ну, реклама - річ корисна. Для продавців :) В промислових містах така таблиця з дощем випадає, що після дощу мити з милом треба, та ще й шкребти, щоб відмилося. Якщо близько (навіть не поряд) димлячі промислові об'єкти, то від дощу треба ховати, а не мити ним. Як то кажуть в нашому місті: не мий автівку перед дощем, бо після знову доведеться. :)

й таке може бути

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя дядя бабай показать

Річ далеко не необхідна і... Гівняна... Потужності не вистачає, ламається швидко, для я його купував років з 10 тому, в душі не єбу, навіть надувний матрас не зміг на качати.. А для телефонів - є юсб...

 

rvv1

Для чого...

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

Сцук, до сусідів підведено на будивлю 40 кВт, офіційно!

газу нема там

Ну це ще до війни, зараз там ще ремонт потрібен чистовий

Ну тобто 2 роки стоїть

Ну, блять 40кВт! Що там зібрались сталелитейний цех відкривати?!

Звичайна ділянка, 6, ну може 8 соток

Ну хатинка квадратів 200 максімум, ну тобто потрібно може 20 кВТ на опалювання.

І шо? Якщо панельок на 40кВт то це не значить що він буде споживати 40.

Навіть влітку при відсутності сонця генерація сильно падає, вже не говорячи про пасмурну зиму де з тих 40 добре якщо 5 буде.

Якщо в людей плита, опалення, бойлер і т.д, то це нормально.

 

Axelk

Ответ на сообщение пользователя Striker показать

Отаке знайшов. Це ціна за сам генератор, з роботою і баштою може на 100к вийти, якщо не більше. Махно, дзвони і дізнавайся, і нам потім розкажеш) Здається, це буде краще, ніж СЕС. Або комбінувати з панелькою на літо. https://prom.ua/ua/p1780744436-vertikalnyj-vetroge...

57к це лише ота "вертушка"

А тепер порахуй саму вишку, монтажні роботи.

А ще все одно треба думати за якийсь інвертор і акумулятори для накопичення ел.ен.

То те на те й вийде, якщо не дорожче.

От варіант в комплексі з панелями для повної автономності то уже цікаво. Немає сонця є вітер, і навпаки в тиху сонячну погоду працюють панелі.

 

Axelk

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

та отож,

однак..

оцей набор: https://smartvision.lviv.ua/ua/p2066521799-komplek... тиждень тому коштував 81 тищу,

і потім 83, в пятницю 85 а зараз уже 98 ))

бізнес рубає бабло, треба відійти в сторону і дать людям насититись.

а тоді вже йти купувати)

А ще враховуй що в більшості з тих оголошень товару немає в наявності і треба чекати коли імпортують.

Ми вчасно поставили. Після нас уже замовники чекають 1-2 місяці.

Правда є контрабас, де постачають одне, а по доках щось інше але мені для організації такий варіант не проходив.

 

Axelk

Ответ на сообщение пользователя Запарижанин показать

До речі. Проти вітряків в мене теж аргумент є. Наприклад, мені його поставити буде не так просто, що купив і встановив. Бо вулиця на якій стоїть будинок, вважається центральною, і щоб щось таке во дворі поставити, навіть до власного будинку щось добудувати, треба брати дозвіл міськ. архітектури. Це мінімум, бо можуть ще примусити проект замовити. А там, де є дозвіл, завжди сидить людина, яка уважно слідкує за тим, щоб виборець бува не розжирів, бо до дільниці не дійде, і котрій знайти привід для відмови легше, ніж причину для погодження. Звичайно, якщо ця причина не складається з певної кількості аркушів встановленого номіналу.

Для сонячних панелей, начебто, дозволу поки що не треба, але не факт, що будь-якого дня цей недогляд не ліквідують.

Та і шум від них не маленький, можуть сусіди жалуватись.

Тому це варіант більше для сільської місцевості і пригороду де є нормальні території і сусіди не живуть через 10-20 метрів від вишки.

 

Axelk

Ответ на сообщение пользователя дядя бабай показать

А оце точно лайно. Скільки на них повелося на початку блекаутів...

 

Axelk

Ну, що, всі зарядні станції вигребли)) Але підказую ще одну альтернативу для приватного сектору - газовий генератор. Умовно для прикладу. https://rozetka.com.ua/ua/410997783/p410997783/

Це навіть дешевше вийде, ніж від звичайної мережі при нинішній ціні на світло.

 

Striker

Ответ на сообщение пользователя Striker показать

Ну, що, всі зарядні станції вигребли)) Але підказую ще одну альтернативу для приватного сектору - газовий генератор. Умовно для прикладу. https://rozetka.com.ua/ua/410997783/p410997783/

Це навіть дешевше вийде, ніж від звичайної мережі при нинішній ціні на світло.

Ну таке.... З балонами тягатись ну його нахер. А підключатись до магістралі це купу дозволів треба і ціна там буде немаленька.

 

Axelk

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

Для чого...

Тут жеж хотят чтоб была своя электрика и задёшево, причем КВт на 5ть, чтоб всё тянуло!

А так не бывает..

Я просто описывал выше варианты с "голь на выдумку хитра", с тем Как "из Нихуя сделать Чтото, дешево и сердито", из того, что есть под руками..

Во-первых все эти "затеи" не для города, даже в "частном" будут траблы..

Повторюсь - чтоб "добыть" вольт/ампер нужны или панели или "вращательный момент", далее Думай Те..

У коллеги по-работе, живёт недалеко от меня(в селе..), возле дома немного запруженый ручей, вода крутит редуктор, увеличивая обороты - убитую коробку "жигулёвскую" на 4й передаче - которая крутит два тракторных генератора(без возбуждения..), которые заряжают "тепловозные акумы"(24В, 12 банок по 2В каждая..), "излишки" шуруют на простейший "прибор" ТЕНы в самопальном "бойлере"..

А вот к акумам "прилеплены" Два подобных по-ссыли преобразователя(инверторы) на "дешево и сердито"(цены каждый может сравнить..).. 10 лет назад возможно они и были тупенькие, но время не стоит на месте, ща они с номиналом 1,5-2 КВт, с пиками до 3 КВт, с Охлаждением.. Кароч, до 1-1,5КВт нормально работают.. А два потому что - на один навешено мелкий "побут", а на другой "краткосрочные пики" - холодильник, ТЕН, ..

Я описал просто Один "вариант", с тем что есть в Наличии с компектующими "за Пол-литра"!..

Но хорошо всё в Комплексе - панели, ветро, гидро.. До панелей вот руки у него не дошли, но "думает"(йА же "поясняю" ему!!..), а т.ж. до "ветряков", и у него и у меня по-периметру подвирря 25-30 метровые смэрэки(готовые "вышки", без кронштейна..)..

Сам тоже "подумываю", а не только "советы" давать, ног ещё не определился чи буду ТУТ "кидать якорь"..

Я просто своими "подсказками" намекаю, что есть Разные "вариации" и не такие уж дорогие, "кулибины" ещё и "самопалы" делают.. А Если Надеится "на дядю", что прийдёт "и всё сделает", с Его оборудованием, то Жизни не хватит чтоб "окупится"..

 

дядя бабай

Ответ на сообщение пользователя Axelk показать

Ну таке.... З балонами тягатись ну його нахер. А підключатись до магістралі це купу дозволів треба і ціна там буде немаленька.

дома можна підключитись втіхаря, без дозволів ))

я рахував, то виходить що ціна кіловата десь 8+ при поточній ціні на газ.

але є товстий нюанс.

генератор видає близько номіналу (допустім, 5 квт) і при цьому незалежно від споживання і спалює близько до номіналу газу (допустім 4 куби).

тобто якщо у мене пікова потужність 6, періодично-тривала буває 4 .. 5, то щоб генератор не заглох мені він і у 5 квт (4 куба) і потрібен.

однак звичайна потужність, щоденна, щогодинна у мене всього 0.2 .. 0.3 .. 0.5 кВт, відповідно, допустім, я ці пів-кіловата споживаю, але газу спалюю всі ті ж 4 квт (ну.. нехай 3).

альтернатива - інверторний генератор, там буде трішки економії (ну може при описаних умовах я вийду несь на 2 куба за годину) - але все одно дорого.

зовсім інша ситуація якщо є СЕС ))

тому що 5 квт акумулятор дозволяє включити той же генератор на 1 годину в день, зарядитись - і потім потихеньку ті 5 квт споживать, отримавши таким чином мінімальну ціну за кіловат.

ну і в перспективі я десь на такий варіант і розраховую.

але поки що реалізую альтернативні технології ))

 

Mahno

  • Страницы
  • Все
  • 1
  • 3
Мапа сайту Повна версія Оновити