Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Пчхі
Ответ на сообщение пользователя elcharro показать

Тут один писав що його на дестий раз пустили в былорусь кацапи, а потым быларуси не випускали в Польщу. Дивно що кацапи не випускають в Украъну знаючи що через ыншы краъни нашв попадають додому

Ну,может есть какой-то процент ,к которым и цепляются за что-то..но это не системно. У меня товарищ жил в Рубежном, сидел в подвале 2 недели,4 апреля в дом прилетел снаряд,их еле откопали с матерью..ну и " эвакуировали" их в Старобельск..он отдышался недельку,осмотрелся и чухнул в Чехию, через Балтию. Ехал не сам естественно...много мужиков,целый бусик. И никто их нигде не держал особенно долго

 

Футболела

Ответ на сообщение пользователя Футболела показать

Слушай,Андре...ты конечно своеобразный чел,но не стоит мне приписывать лишнего.. я нигде не писал ничего о " классных русских человекав". И ещё одно..то что,к тебе 4 раза доеблись, не означает абсолютно нихуя,кроме того,что человек ты невезучий видимо.. я 8 ебаных лет здесь обитаю,с украинским паспортом..постоянно за рулём,часто в командировках..и просто так,без причины,никто мне не едет мозг никто и нигде,за исключением МСК....

Багато георгіївських стрічок на машині?

Ну і САМ ФАКТ.

Грузія, Туреччина, Болгарія, Сербія, Угорщина - штамп на в'їзді і до відзеня.

А у вас кожний сраний літьоха - шо апостол Петро на воротах до раю.

І не треба про "я звик, у мене в сраці кацапський прутень майже не натирає".

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя Футболела показать

Ну,может есть какой-то процент ,к которым и цепляются за что-то..но это не системно. У меня товарищ жил в Рубежном, сидел в подвале 2 недели,4 апреля в дом прилетел снаряд,их еле откопали с матерью..ну и " эвакуировали" их в Старобельск..он отдышался недельку,осмотрелся и чухнул в Чехию, через Балтию. Ехал не сам естественно...много мужиков,целый бусик. И никто их нигде не держал особенно долго

Яка в теббе реєстрація в паспорті? Можливо донбаська? Не повірю що до львівянина не доєбались би. Мій родич з Запоріжжя ще до 14 року поїхав на похваня брата в Кіров. Нать паперове підтвердженя було. На з.с. поліцаї посадили в клітку до вияненія лічності на 3 доби. Ледь відкупивсяЗвісно є такі як мій двоюрідни брат який років 15 працює на Роснефть і їздить на вахти будучи їх працівників. Питаня про наших зараз. Не з ордло

 

elcharro

Ответ на сообщение пользователя Белый Волк показать

Багато георгіївських стрічок на машині?

Ну і САМ ФАКТ.

Грузія, Туреччина, Болгарія, Сербія, Угорщина - штамп на в'їзді і до відзеня.

А у вас кожний сраний літьоха - шо апостол Петро на воротах до раю.

І не треба про "я звик, у мене в сраці кацапський прутень майже не натирає".

Ладно,мне тебя переубеждать нет особого желания..и повторяю,не нужно додумывать..какие нахер георгиевские ленточки? Просто каждый видит в любой ситуации только то,что хочет видеть

 

Футболела

Ответ на сообщение пользователя elcharro показать

Яка в теббе реєстрація в паспорті? Можливо донбаська? Не повірю що до львівянина не доєбались би. Мій родич з Запоріжжя ще до 14 року поїхав на похваня брата в Кіров. Нать паперове підтвердженя було. На з.с. поліцаї посадили в клітку до вияненія лічності на 3 доби. Ледь відкупивсяЗвісно є такі як мій двоюрідни брат який років 15 працює на Роснефть і їздить на вахти будучи їх працівників. Питаня про наших зараз. Не з ордло

Ну да..у меня Донецкая прописка,какая и была собственно,на 13 августа 2014-го,когда я покидал ту степь. Но,у нас работал парень из Каменца-Подольского,он на своём бусе приехал, и работал на нем же. Хмельницкие номера ,и все нормально..правда это было ещё в 16-м году,но опять же..не знаю,что ситуации у ваших знакомых,что у них такие проблемы возникают постоянно..я пишу только о личном опыте..и естественно,я не знаю,и не вижу всей картины в целом

 

Футболела

Ответ на сообщение пользователя Justas показать

Тобі і тут своє рило встромити треба")

Ти нєв'єбєнний фахівець по законодавству Німеччини?Ти знаєш скільки років людині?Яка в пізду робота?Це ще без усіх його болячек. Ну за люди?:)

По перше , коли я писав "тобі" , то мав на увазі не Льоху , а взагалі . По друге - я не фахівець по законодавству Германіі , але нам мізки винесли всякими анкетами від джобцентру . Добре що надибали хорошу людину , яка перевела нам все і допомогла заповнити бумаги .

По третє - у мене обличчя , запам'ятай це , хам .

Вовчара, поздоровляю з евакуацією........здоров та сил тобі та батькам

 

форекадо

Ответ на сообщение пользователя Футболела показать

Ну да..у меня Донецкая прописка,какая и была собственно,на 13 августа 2014-го,когда я покидал ту степь. Но,у нас работал парень из Каменца-Подольского,он на своём бусе приехал, и работал на нем же. Хмельницкие номера ,и все нормально..правда это было ещё в 16-м году,но опять же..не знаю,что ситуации у ваших знакомых,что у них такие проблемы возникают постоянно..я пишу только о личном опыте..и естественно,я не знаю,и не вижу всей картины в целом

Ти блять і зараз картини цілої не бачиш, даун обосаний? З єби нахуй, лайно

 

форекадо

Ответ на сообщение пользователя форекадо показать

Ти блять і зараз картини цілої не бачиш, даун обосаний? З єби нахуй, лайно

Ты ещё кто такой? Есть что по делу сказать,или так просто быковать будешь?

 

Футболела

Ответ на сообщение пользователя Футболела показать

Ты ещё кто такой? Есть что по делу сказать,или так просто быковать будешь?

Я 13 років на цьому форумі

А ти просто ватний хуєсос, є, був і будеш!!! І по твоїм постам це завжди було видно

Людині окупували і роз єбали домівку кацапи, на кордоні ті ж кацапи ( через яких він і з їбав) знущались і їбали йому мозок, а ти пишеш "все норм с кацапами, просто ты невезучий"

Пішов нах, йобаний ольгінський бот

 

форекадо

Ответ на сообщение пользователя очень серьезный показать

По перше , коли я писав "тобі" , то мав на увазі не Льоху , а взагалі . По друге - я не фахівець по законодавству Германіі , але нам мізки винесли всякими анкетами від джобцентру . Добре що надибали хорошу людину , яка перевела нам все і допомогла заповнити бумаги .

По третє - у мене обличчя , запам'ятай це , хам .

Так ти вже у фріців? А писав в Закрптті.

 

elcharro

Ответ на сообщение пользователя форекадо показать

Я 13 років на цьому форумі

А ти просто ватний хуєсос, є, був і будеш!!! І по твоїм постам це завжди було видно

Людині окупували і роз єбали домівку кацапи, на кордоні ті ж кацапи ( через яких він і з їбав) знущались і їбали йому мозок, а ти пишеш "все норм с кацапами, просто ты невезучий"

Пішов нах, йобаний ольгінський бот

Да пошёл ты к хуям,тормоз... кому раз'ебали домiвку? Ты абсолютно нихера не знаешь обо мне,так что успокойся,будь добр...я 8 лет уже живу не дома по той же причине,что и он..но не ною здесь об этом. Ты можешь считать меня кем угодно,мне от этого хуже не станет....а где я живу,уж блядь,как вышло,так вышло.

 

Футболела

Ответ на сообщение пользователя форекадо показать

Я 13 років на цьому форумі

А ти просто ватний хуєсос, є, був і будеш!!! І по твоїм постам це завжди було видно

Людині окупували і роз єбали домівку кацапи, на кордоні ті ж кацапи ( через яких він і з їбав) знущались і їбали йому мозок, а ти пишеш "все норм с кацапами, просто ты невезучий"

Пішов нах, йобаний ольгінський бот

Да,и насчёт ольгинского бота? Ну ты серьёзно,что ли?

 

Футболела

Ответ на сообщение пользователя elcharro показать

Так ти вже у фріців? А писав в Закрптті.

Пєцєчьку краще любити за три кордони.

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя Футболела показать

Да пошёл ты к хуям,тормоз... кому раз'ебали домiвку? Ты абсолютно нихера не знаешь обо мне,так что успокойся,будь добр...я 8 лет уже живу не дома по той же причине,что и он..но не ною здесь об этом. Ты можешь считать меня кем угодно,мне от этого хуже не станет....а где я живу,уж блядь,как вышло,так вышло.

Аха.

Па той жє прічінє поїхав до тих, хто дім роз'їбав. Брятушкє.

Па той жє прічінє я міг до тітки поїхати. За один день. А не проїхати за сьогодні ще й практично і всю Німеччину. І я за ті два дні посивів як за три-чотири попередні роки.

Сукаблядь, тюк бавовни.

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя Белый Волк показать

Аха.

Па той жє прічінє поїхав до тих, хто дім роз'їбав. Брятушкє.

Па той жє прічінє я міг до тітки поїхати. За один день. А не проїхати за сьогодні ще й практично і всю Німеччину. І я за ті два дні посивів як за три-чотири попередні роки.

Сукаблядь, тюк бавовни.

Слушайте,отъебитесь от меня...я вам ничем не обязан,свою историю я уже как то выкладывал здесь..и там я писал,что вначале я выехал в Харьков..не смог найти ни работы,ни жилья..только потом возник вариант с нерезиновой. Оно,конечно,со стороны виднее,как другим жить..но,клеймить легко,а вы попробуйте с двумя маленькими детьми начать жизнь заново,а потом будете рассказывать о " ботах ольгинских и тюках бавовны"

 

Футболела

Блядь,реально..аж нервоз начинается,от таких беспочвенных наездов

 

Футболела

Ответ на сообщение пользователя Белый Волк показать

Аха.

Па той жє прічінє поїхав до тих, хто дім роз'їбав. Брятушкє.

Па той жє прічінє я міг до тітки поїхати. За один день. А не проїхати за сьогодні ще й практично і всю Німеччину. І я за ті два дні посивів як за три-чотири попередні роки.

Сукаблядь, тюк бавовни.

И ты заебал перекручивать, мастер филолог...по той же причине,я уехал,а не поехал..улавливаешь разницу?

 

Футболела

Ответ на сообщение пользователя Футболела показать

Слушайте,отъебитесь от меня...я вам ничем не обязан,свою историю я уже как то выкладывал здесь..и там я писал,что вначале я выехал в Харьков..не смог найти ни работы,ни жилья..только потом возник вариант с нерезиновой. Оно,конечно,со стороны виднее,как другим жить..но,клеймить легко,а вы попробуйте с двумя маленькими детьми начать жизнь заново,а потом будете рассказывать о " ботах ольгинских и тюках бавовны"

І що, в ХС жизнь удалась? Придбав житло, діточки в школу пішли, співають гімн орків дивлячись на портрет хуйла в класіА не було думки ту знайти роботу чи за кордоном? Як мільони родлять наших співвітчизників? Які за 8 років вже влаштувались

Я тебе не ображаю і не савлю клейма. Вирішив так побудувати життя твоє право.Живи там, працюй, пройде років 10 і твої діточки якщо є хлопці підуть в неподмимую.

Тільки одне питаня що ти в бункері робиш і навіщо тут

 

elcharro

Ответ на сообщение пользователя elcharro показать

І що, в ХС жизнь удалась? Придбав житло, діточки в школу пішли, співають гімн орків дивлячись на портрет хуйла в класіА не було думки ту знайти роботу чи за кордоном? Як мільони родлять наших співвітчизників? Які за 8 років вже влаштувались

Я тебе не ображаю і не савлю клейма. Вирішив так побудувати життя твоє право.Живи там, працюй, пройде років 10 і твої діточки якщо є хлопці підуть в неподмимую.

Тільки одне питаня що ти в бункері робиш і навіщо тут

Отвечаю..бункер мне просто нравится. Я читаю его с 2013-го.

 

Футболела

Ответ на сообщение пользователя очень серьезный показать

По перше , коли я писав "тобі" , то мав на увазі не Льоху , а взагалі . По друге - я не фахівець по законодавству Германіі , але нам мізки винесли всякими анкетами від джобцентру . Добре що надибали хорошу людину , яка перевела нам все і допомогла заповнити бумаги .

По третє - у мене обличчя , запам'ятай це , хам .

Судячи з того,що ти тут вивалюєш-звичайне маразматичне рило:)Но в цьому є і позитив.

Ти не отримаєш пропозицію від Job Center ,таких,як ти не беруть у космонавти:)

 

Justas

Ответ на сообщение пользователя Белый Волк показать

Пєцєчьку краще любити за три кордони.

Так шо, ти йому тепер пуп ізнутрі лизати будеш?

Усі умови виконано...

 

negredo

Знайомий (жінки однокласник) вирвався з Макіївки

Його жінка з донькою виїзжали раніше - плата тільки за дорогу

Штука вічнозелених за перетин кордону Дира-Рашка

Їхав через прибалтів до Німеччини

Скільки коштує з окупованих територій зараз вибратись?

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

Знайомий (жінки однокласник) вирвався з Макіївки

Його жінка з донькою виїзжали раніше - плата тільки за дорогу

Штука вічнозелених за перетин кордону Дира-Рашка

Їхав через прибалтів до Німеччини

Скільки коштує з окупованих територій зараз вибратись?

Це хіба багато?За штукарь придбав собі життя.Інкше з великою вірогідністю валявся б десь у посадці і собаки б доїдали...

 

Justas

Ответ на сообщение пользователя Justas показать

Це хіба багато?За штукарь придбав собі життя.Інкше з великою вірогідністю валявся б десь у посадці і собаки б доїдали...

Ні

Але як каже мій друг, який не може вийхати з Донецька:

"Ти не уявляєшь який тут рівень життя. З дешевого у порівнянні з Україною - тільки бенз... а зряплата 11000 фублєй - це дуже гарні грощі" Там дважко заробити штурарь баксів

Але як що ховатись десь , чи лізти через кордон - дуже великі ризики отримати мосінку та "вперед на Север"

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя elcharro показать

І що, в ХС жизнь удалась? Придбав житло, діточки в школу пішли, співають гімн орків дивлячись на портрет хуйла в класіА не було думки ту знайти роботу чи за кордоном? Як мільони родлять наших співвітчизників? Які за 8 років вже влаштувались

Я тебе не ображаю і не савлю клейма. Вирішив так побудувати життя твоє право.Живи там, працюй, пройде років 10 і твої діточки якщо є хлопці підуть в неподмимую.

Тільки одне питаня що ти в бункері робиш і навіщо тут

Чому зараз не Їдешь до Німеччини?

житло нададуть, 400 ойриків (чи вже більше?!) на людину...

Ну Вовк, я так розумію, вертатись не збирається

 

ПБН

Доречі, кажуть що прибалти "переселенців" з умовних Тернопіля та Львіва прямьім тєкстом посілають нах

Як що нема бойових дій та окупаціі - нехуй тут займати чужі місця

Німці приймають майже всіх... хоча я писав, що знайомому з Дніпра, який був спортсмен по контракту в Рашці - відмовили... але я не знаю усіх тонкощів

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя Футболела показать

Слушайте,отъебитесь от меня...я вам ничем не обязан,свою историю я уже как то выкладывал здесь..и там я писал,что вначале я выехал в Харьков..не смог найти ни работы,ни жилья..только потом возник вариант с нерезиновой. Оно,конечно,со стороны виднее,как другим жить..но,клеймить легко,а вы попробуйте с двумя маленькими детьми начать жизнь заново,а потом будете рассказывать о " ботах ольгинских и тюках бавовны"

Чому зараз не Їдешь до Німеччини?

житло нададуть, 400 ойриків (чи вже більше?!) на людину...

Ну Вовк, я так розумію, вертатись не збирається

 

ПБН

То я не тому написав))

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

Чому зараз не Їдешь до Німеччини?

житло нададуть, 400 ойриків (чи вже більше?!) на людину...

Ну Вовк, я так розумію, вертатись не збирається

Це ти кожного агітуєш їхати до Німеччини?

 

Clough

Мапа сайту Повна версія Оновити